Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Eskişehir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    slayer2694 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 zx636r
    arkadaşlar motorum satılık ilgilenenler varsa bişeyler yaparım.
    http://www.sahibinden.com/aksesuarli...XQQdisplayitem

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı slayer2694 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırdır kanka ne oldu yaww güzelim motoru satıyorsun neyse kendınce bır nedenın vardır . kac ytl ıstersın dedıkya nazar degdi.

bugun yamaha bayısı onunde kawasaki ninja siyah duruyordu bır tane , tuncay abi ile emre ellerde kola ve sıgara sohbet edıyorlardı.

bu arada shark marka kask nerde vardır esk de
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    pazar çalışmazsam bi mayıslar yaparız durmuşa haber veririz sabahtan ona göre gideriz ya da gitmeyiz.

hacı fotoğraflar çok anlamlı olmuş biri petrolde biri de garajda

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    hayırdır kanka ne oldu yaww güzelim motoru satıyorsun neyse kendınce bır nedenın vardır . kac ytl ıstersın dedıkya nazar degdi.

bugun yamaha bayısı onunde kawasaki ninja siyah duruyordu bır tane , tuncay abi ile emre ellerde kola ve sıgara sohbet edıyorlardı.

bu arada shark marka kask nerde vardır esk de

Alıntı digi_boy26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pazar çalışmazsam bi mayıslar yaparız durmuşa haber veririz sabahtan ona göre gideriz ya da gitmeyiz.

hacı fotoğraflar çok anlamlı olmuş biri petrolde biri de garajda
    pazar ben dukkandayım sınan abı haftaya pazar ızın kullan hep beraber bursa yapalım

ARKADAŞLAR 2 AĞUSTOS GECESİ SAZ İLE ESKİŞEHİR OYUN HAVALARI ÇALACAK BİRİ LAZIM MÜMKÜNSE SES SİSTEMİ OLSUN ACİİİLLL

ŞİMDİDEN YAZAYIM DEDİM TANIDIKLARINIZ VARSA YÖNLENDİRİN kemk_87@hotmail.coM 05354089364

Motosikleti
    zx-10R & today50
    burak bende 600fi satıcam 1 ay sonra bırak arabayı 2007 r6 alalım 2 tane

slayer2694 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 zx636r
    ben zaten 2007 600RR alcam yine.ama şimdi arabaya ihtiyacım var anneannem hasta.her ay taksiye 200-300 lira bayılmaktan bıktım.bi fark olcak eskisinden bi de arabam olcak :D

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    hayırlısı olsun burak ama motorsuz kalma kardes surda 2 sene sonra racing takımı olacaz inş

arkadaşlar acilen 15 inç kanuni caracal 200 motoruma tubelles arka lastık arıyorum nereden temın edebılırım aciiill motorla sehır dısına cıkacam lütfen yardımcı olun

Motosikleti
    ben zaten 2007 600RR alcam yine.ama şimdi arabaya ihtiyacım var anneannem hasta.her ay taksiye 200-300 lira bayılmaktan bıktım.bi fark olcak eskisinden bi de arabam olcak :D
    biraz da arabayla gazla hacı iyi gelir bak geçmiş olsun acil şifalar dilerim taksiye ihtiyacın olursa babam akar taksi'de 0068

Alıntı mterayes26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlısı olsun burak ama motorsuz kalma kardes surda 2 sene sonra racing takımı olacaz inş

arkadaşlar acilen 15 inç kanuni caracal 200 motoruma tubelles arka lastık arıyorum nereden temın edebılırım aciiill motorla sehır dısına cıkacam lütfen yardımcı olun
    2 sene çok be eray bizim servise bi sor ya da oğuz'a. ikisinden birinde ebatları tutan dublex mutlaka vardır. ben 10 gün boyunca kek fabrikasına bakıma girmek üzereyim. 23:00-07:00 çalışcam. gündüzleri müsaitim ama yorulmamam lazım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ramzey QM200GY
    Eveeeeeeeettttttttttttt baylar bayanlar şimdiiiii Yalova motofest e kimler gidiyor el kaldırsın...

halidbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 1000 rr Pgo x-hot 125
    yalovaya kismet olursa 2 motor biz gidecegiz

Motosikleti
    gripi, bu çok daha güzel olacak galiba kendi sitesinden baktım da çok güzel şeyler var yarışlar gösteriler fln.

bende bugün bi dağ havası aldım YıBıR'ımla

sarmadı o da bastım bözüyük'e gittim geldim bi yemek bi çay içtim geldim

218 km 20ytl benzinle max hız 80km depo hala yedeğe geçmedi resmen kokluyo bu 150cc üzeri kullanıcılara duyurulur

ozi2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Google arama motoru
    Kim takar yalova kaymakamı dicem olmuyo valisini
    [COLOR="red"][B][I] 4 zamanlı --> ::144:: <-- 2 zamanlı (A rh 2TT)[/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    Alıntı ozi2002 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kim takar yalova kaymakamı dicem olmuyo valisini

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    sinan abi 125 cc . yamaha .katalızor . daha ne olacak
    benımkıde o sartlarda 100 bın ve altına dusuyor

abi servise sordu kanuninin var 145 ytl dedı en kalıte araba tekerı 120 ytl sınır oldum . oğuzhan a fln bır bakayım

para bulursam yalovaya da gıderım

Motosikleti
    keeway sl 150
    selamlar arkadaşlar
    hep yardıma gidelim diyosunuzda ne gelen var ne giden işler çok kızıştı şu an hiç boş durmuyorum gelen olursa her zaman kapım açık arkadaşlar buyurun gelin birazda sizi yakalım güneşte
    7 / 24 mayıslardayım arada bir eskişehire gelip gidiyorum
    gönüller her zaman bir unutmayın...
    yollarda görüşmek dileği ile..
    hayatta ya tozu dumana katarsın ya da tozu dumanı yutarsın...

Motosikleti
    sinan abi 125 cc . yamaha .katalızor . daha ne olacak
    benımkıde o sartlarda 100 bın ve altına dusuyor

abi servise sordu kanuninin var 145 ytl dedı en kalıte araba tekerı 120 ytl sınır oldum . oğuzhan a fln bır bakayım

para bulursam yalovaya da gıderım
    seninki hayatta 10 ykr altına düşmez sen unut bunu dublex iyidir de tamiri zordur. iç lastikli olunca janttan çıkarmadan bile yapabilirsin bana da bizim ahmet öğretti

motorumu çok seviyorum

Alıntı AS_DOPER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar arkadaşlar
    hep yardıma gidelim diyosunuzda ne gelen var ne giden işler çok kızıştı şu an hiç boş durmuyorum gelen olursa her zaman kapım açık arkadaşlar buyurun gelin birazda sizi yakalım güneşte
    7 / 24 mayıslardayım arada bir eskişehire gelip gidiyorum
    gönüller her zaman bir unutmayın...
    yollarda görüşmek dileği ile..
    hacı, senin motor sağ gittim baktım bugün kolay gelsin. yarın söz gelcem hacı. sabah işten gelcem 8de. 10-11 gibi de seni arıycam.

Kızılinler, Gökçekısık, İncesu, Aşağı Kalabak Yukarı Kalabak, Beşikderesi, Yukarı Ilıca, Aşağı Ilıca, Karalan, Akçakaya, Gümele Aktarmaç Yukarı ÇAğlan ve Aşağı Çağlan 'ı gezdim geldim 10 ytl yine herzamanki gibi 89 km

hoşçakalın millet ben işe gitcem gece 10da

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı digi_boy26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    seninki hayatta 10 ykr altına düşmez sen unut bunu dublex iyidir de tamiri zordur. iç lastikli olunca janttan çıkarmadan bile yapabilirsin bana da bizim ahmet öğretti

motorumu çok seviyorum

hacı, senin motor sağ gittim baktım bugün kolay gelsin. yarın söz gelcem hacı. sabah işten gelcem 8de. 10-11 gibi de seni arıycam.

Kızılinler, Gökçekısık, İncesu, Aşağı Kalabak Yukarı Kalabak, Beşikderesi, Yukarı Ilıca, Aşağı Ilıca, Karalan, Akçakaya, Gümele Aktarmaç Yukarı ÇAğlan ve Aşağı Çağlan 'ı gezdim geldim 10 ytl yine herzamanki gibi 89 km

hoşçakalın millet ben işe gitcem gece 10da

dun 5 ytl lık benzın aldım 15 sehır ıcı gezdım , benım evden musaozu 20 km eder 35 bırde 15 km donus 50 km sehır ıcı cok ust devırlerde kullandım akü yoktu farlarada guc gıtsın dıye 5 ytl sırf sehır dısına vurayım senın gıbı 55 km gıder 200 cc ye gore normal bır rakam cok bıle

yuasan akü 12 v 7a nerde bulurum esk de acıl yardım fıyat nedır bırde . mutlu alacaktım bir kac kısı eskı kalıtede urun uretmıyor dedı yuasa dedım

Motosikleti
    keeway sl 150
    dun 5 ytl lık benzın aldım 15 sehır ıcı gezdım , benım evden musaozu 20 km eder 35 bırde 15 km donus 50 km sehır ıcı cok ust devırlerde kullandım akü yoktu farlarada guc gıtsın dıye 5 ytl sırf sehır dısına vurayım senın gıbı 55 km gıder 200 cc ye gore normal bır rakam cok bıle

yuasan akü 12 v 7a nerde bulurum esk de acıl yardım fıyat nedır bırde . mutlu alacaktım bir kac kısı eskı kalıtede urun uretmıyor dedı yuasa dedım
    yuasaya verdiğin parayla 3 tane akü alırsın yuasada sana 1 yıl gider onun yerine al 50 milyonluk bi akü aynı paraya 3 akü alırsın 3 ü sana 2 yıl gider en küçük yuasa akü 5a galiba 120 ytl die biliyorum

bide senin motorunun içinde benzin varmış 5 yytl benzin 2 litre bile yapmıyo ona göre
    hayatta ya tozu dumana katarsın ya da tozu dumanı yutarsın...

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı AS_DOPER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yuasaya verdiğin parayla 3 tane akü alırsın yuasada sana 1 yıl gider onun yerine al 50 milyonluk bi akü aynı paraya 3 akü alırsın 3 ü sana 2 yıl gider en küçük yuasa akü 5a galiba 120 ytl die biliyorum

bide senin motorunun içinde benzin varmış 5 yytl benzin 2 litre bile yapmıyo ona göre
    abi sinan abi bilir ben tam benzinliğe yanaşırım benzin biter :D yanı ıcınde gram benzın yoktu sen hava basıp duruyorsun 80 bın falan yakıyor cok ekonomık dıye bızım kıde ekonomı devrıne gırdı ,,,,,abi 12 v 7a yuasa 78 ytl mıs şimdi baktım abi aldık 50 ytl lil çın malı akü ne kutup bası kaldı ne bır sey konjectoru yakacam dıye korkuyorum

Motosikleti
    Yamaha YZF R125 & Honda Activa
    Laynnnnnnn bi motorum bile yok akü muhabbeti yapayım Ya iyice bunalımlara girdim babamda gelmiyo bu taraflara tabi iyice sıkıştı köşeye öss sonuçları falan açıklanınca hadi bakalım bahane üstüne bahane ama onunda ömrü çok yok şunun şurasında bi kaç güne kadar tamamen köşeye sıkışmış olacak Eray tarayıcı varsa tarayıcıdan bi davetiye resmi gönder şuraya yada tarih gün mekan falan yazda millet görsün gelecek olan varsa beraber gelelim
    :bounce:[B]тєк вαѕıηαℓıgıη уσℓ¢υѕυ тєк σℓυя...[/B]:bounce:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler