Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Eskişehir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha YZF R125 & Honda Activa
    Alıntı headhunter251 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    önemli değil hamza ya bu pizza hut nerde ben bi uğrasam iyi olacak.Bir de çarşıda kirası fazla olmayan düzgün bi yerlerde,kalınabilecek durumda olan bi ev aranıyor.Bilginiz olursa haber ederseniz sevinirim...
    Ahmet Espark'ta En Üst Katta ( Media Markt'ın Olduğu Kat) Gelirsen Eğer Kasadakilere Ya Da Birilerine Sor Hamza yada Hamza Taşkır Burada Mı Diye Hem Görüşmüş Oluruz Hemde İşe Girmek İstersen Elimden Geldiği Kadar Yardımcı Olmaya Çalışırım

Alıntı mterayes26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar zeus marka kask alacam da çene açılır olması kaza anında tehlike yaratırmı ki size de sorayım dedım
    Benim Kırmızı Kaskımdan Önce Kullandığım Gri Kask Senin Alacağın Tiptendi Hatta Durmuş Abide Duran Kask Benim Görmüşsündür Ben Uzun Bir Süre Kullandım Düştüm,Kalktım Ama Senin Dediğin Gibi Birşey Olmadı Yani Merak Etme Kalitesi İyiyse Kolay Kolay Bişey Olmaz...Benim Kaskı Değiştirme Sebebim Stiliydi Yoksa Hiç Bir Zararını Görmedim Daha Gıcır Gıcır Duruyordu Tabi Düşüp Kalkınca Çizikleri Vardı
    :bounce:[B]тєк вαѕıηαℓıgıη уσℓ¢υѕυ тєк σℓυя...[/B]:bounce:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial 151Rs
    selam eskişehirli dostlar size bişey danışacaktım sayfanız güncel diye

ben şimdi sigortayı ödedim plaka ruhsat yapan yere ama vergıyı bu ay ödiyemedim vergiden sorun cıkarmı yolda trafik durdursa ne yapar bir yardum lütfen bugun yola cıkacamda...
    [B][COLOR="DarkRed"]:queen:O Şimdi kütahya'Da:queen:[/COLOR][/B]

halidbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 1000 rr Pgo x-hot 125
    Alıntı mondi.playturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam eskişehirli dostlar size bişey danışacaktım sayfanız güncel diye

ben şimdi sigortayı ödedim plaka ruhsat yapan yere ama vergıyı bu ay ödiyemedim vergiden sorun cıkarmı yolda trafik durdursa ne yapar bir yardum lütfen bugun yola cıkacamda...
    çıkmaz önemli olan trafik sigortanın ve frenmuayenin tam olması vergi borcu satışda ve fren muayenede lazım

Motosikleti
    Mondial 151Rs
    Alıntı halidbin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çıkmaz önemli olan trafik sigortanın ve frenmuayenin tam olması vergi borcu satışda ve fren muayenede lazım
    saol abi yol cıkacamda ne olur ne olmaz dıye...

para kalmadı çinlinin masrafı yuzunden cezamıs sıgortamıs falan
    [B][COLOR="DarkRed"]:queen:O Şimdi kütahya'Da:queen:[/COLOR][/B]

Motosikleti
    BMW R 1200 GS ADVENTURE-2012-
    13 Temmuz 2008 Pazar sabahı Bursa-KUMLA yapmak isteyen varmı?

Merhaba Cihat abi ; aslında olabilirdi ama ben tatile gidiyorum. Burada yokum.

Gitmek isteyen arkadaşlar olursa buraya yazsın. Haberleşin. Şimdiden hayırlı yolculuklar...

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı Cihat Taygut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    13 Temmuz 2008 Pazar sabahı Bursa-KUMLA yapmak isteyen varmı?
    cihat abi biz belk gıdebılrıız dee ne sen bıze ne bız sana ayaka uyduramayız bursa yapmayı dusunuyoruz

Alıntı just_hmz_26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahmet Espark'ta En Üst Katta ( Media Markt'ın Olduğu Kat) Gelirsen Eğer Kasadakilere Ya Da Birilerine Sor Hamza yada Hamza Taşkır Burada Mı Diye Hem Görüşmüş Oluruz Hemde İşe Girmek İstersen Elimden Geldiği Kadar Yardımcı Olmaya Çalışırım

Benim Kırmızı Kaskımdan Önce Kullandığım Gri Kask Senin Alacağın Tiptendi Hatta Durmuş Abide Duran Kask Benim Görmüşsündür Ben Uzun Bir Süre Kullandım Düştüm,Kalktım Ama Senin Dediğin Gibi Birşey Olmadı Yani Merak Etme Kalitesi İyiyse Kolay Kolay Bişey Olmaz...Benim Kaskı Değiştirme Sebebim Stiliydi Yoksa Hiç Bir Zararını Görmedim Daha Gıcır Gıcır Duruyordu Tabi Düşüp Kalkınca Çizikleri Vardı

hamza o grı kask sımdılık bnde ama artık vızoru yok , bir kerede kafada iken bodruma gırdım eve cıkamk ıcın tepede kı su borularını unutup kafayı prdon kaskı vurdum ufak tefek cızıkler oldu . neyse

bende agustosta bır ızmır yapıp askere gıdenekadar calısacam ondan sonra

bu arada aksam kı fanta genclık konserıne gıdıyoruz. sıhhıye kavsagında toplanıp gıdıyoruz
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    hamza, akşam üstü olumsuz bi durumu sıyrıksız atlattı ilerde yatık bi sco gördüm insanlık namına kırmızıda geçtim bastım gittim yanına kaldırayım diye meğer bizim hamza'ymış geçmiş olsun adamım arka frenini yaptır bir an önce

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı digi_boy26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hamza, akşam üstü olumsuz bi durumu sıyrıksız atlattı ilerde yatık bi sco gördüm insanlık namına kırmızıda geçtim bastım gittim yanına kaldırayım diye meğer bizim hamza'ymış geçmiş olsun adamım arka frenini yaptır bir an önce
    nerde oldu abi hamzanın msn de acık degıl kı soralım bır seyı yok ıns

Motosikleti
    Yamaha YZF R125 & Honda Activa
    hamza o grı kask sımdılık bnde ama artık vızoru yok , bir kerede kafada iken bodruma gırdım eve cıkamk ıcın tepede kı su borularını unutup kafayı prdon kaskı vurdum ufak tefek cızıkler oldu . neyse
    Olsun önemi yok zaten o kask baya darbe gördü bendeykende vizör sorunluydu

Alıntı digi_boy26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet ya Sinan Abiyle karşılaştık ama biraz tatsız bir karşılaşma oldu Adam önüme fırladı çarpmadan geçtim anaaaa bi baktım arkadan el kol yapıo bide bende sinirlendim durup şunu bi döveyim dedim tabi hemen durmak için o sinirle iki frene birden sert asıldım motor altımdan kaydı zaten nasıl sinirlendiysem motoru öyle devrik halde yolda bırakıp adama bağırmaya başladım "Işıklara bak şeref... renk körü müsün?" diye tam adamın üstüne giderken bi baktım adam gözden kaybolmuş derken bi YBR yanaştı yanıma o da ne Sinan abi Zaten onla biraz muhabbet ettik sinirimi aldı üstümden tekrar teşekkürler abi

nerde oldu abi hamzanın msn de acık degıl kı soralım bır seyı yok ıns
    Yok yok Eray fizik olarak sağlamım ama ruhsal olarak gayet sinirliyim.Ya kardeşim yaptın bi hata kırmızıda geçtin eyvallah ama birde arakadan el kol yapıp laf söylüyo...Ya nasıl attı tepemin tası böle o anda karşımda olcaktı vurcaktın kafasına kaskı devircektin onu orda
    :bounce:[B]тєк вαѕıηαℓıgıη уσℓ¢υѕυ тєк σℓυя...[/B]:bounce:

Motosikleti
    BMW R 1200 GS ADVENTURE-2012-
    cihat abi biz belk gıdebılrıız dee ne sen bıze ne bız sana ayaka uyduramayız bursa yapmayı dusunuyoruz

bende agustosta bır ızmır yapıp askere gıdenekadar calısacam ondan sonra

bu arada aksam kı fanta genclık konserıne gıdıyoruz. sıhhıye kavsagında toplanıp gıdıyoruz
    Önemli olan gurup gitmek illa gaz açmaya gerek yok.

Motosikleti
    Salcano Chopper SM-250
    iyi günler Eskişehir MT.
    Eskişehir MT kısada olsa toplu bi gezi falan ypmıyormu. yoksa yapıyorda paylaşılmıyormu. eskişehirin yerlisi olmadığım için bende biraz fıransızmı kalıyorum olaylara acaba.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Asya 150 T - I
    Selam Eskişehir, birkaç EMOK fotoğrafı da ben yükledim

http://www.motosiklet.net/forum/gezi...-yorumlar.html

Motosikleti
    Alıntı just_hmz_26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet ya Sinan Abiyle karşılaştık ama biraz tatsız bir karşılaşma oldu Adam önüme fırladı çarpmadan geçtim anaaaa bi baktım arkadan el kol yapıo bide bende sinirlendim durup şunu bi döveyim dedim tabi hemen durmak için o sinirle iki frene birden sert asıldım motor altımdan kaydı zaten nasıl sinirlendiysem motoru öyle devrik halde yolda bırakıp adama bağırmaya başladım "Işıklara bak şeref... renk körü müsün?" diye tam adamın üstüne giderken bi baktım adam gözden kaybolmuş derken bi YBR yanaştı yanıma o da ne Sinan abi Zaten onla biraz muhabbet ettik sinirimi aldı üstümden tekrar teşekkürler abi
    rica ederim kardeşim kim olsa aynı şeyi yapardım farketmez bende motor tipi ve yaptığı iş. zaten elimden geldiğince hem yol tutmaya çalışıyorum hemde yol veriyorum ilaçcı, pizzacı arkadaşlara tesadüf sen dekgeldin

Alıntı viravira26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi günler Eskişehir MT.
    Eskişehir MT kısada olsa toplu bi gezi falan ypmıyormu. yoksa yapıyorda paylaşılmıyormu. eskişehirin yerlisi olmadığım için bende biraz fıransızmı kalıyorum olaylara acaba.
    valla bu aralar merkezdeyiz ali emok'a filan gittik geldik onun dışında cihat abi'nin daveti var gitmek isteyen irtibata geçebilir. benim iş şeklim değiştiği için son güne kadar şuan bişey söleyemiorum

Alıntı Bin9yüz85 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam Eskişehir, birkaç EMOK fotoğrafı da ben yükledim

http://www.motosiklet.net/forum/gezi...-yorumlar.html
    baktım güzel fotolar eklemişin

len şu üç tekerliyi bi bulamadıydım varmış bak demekki

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    iyi günler Eskişehir MT.
    hocam eskişehir mt de kımse fransız kalmaz kemk_87@hotmail.com ekle gezı yapacak olursak goruselım ,

Alıntı Cihat Taygut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Önemli olan gurup gitmek illa gaz açmaya gerek yok.
    tamam cihat abi biz gidecek olursak ben sana haber verırım dukkana gelıp tmm abicim haftaya pazar falan olabılır abi ekonomı hıc uymuyor ki tam gıdecez dıyoruz baska bır sey cıkıyor neyse abı hıc merak etme ben sana haber verırım

Motosikleti
    ZAT 150
    merhaba eskişehir mt.
    kabul ederseniz bende artık aranızdayım hepinize kazasız sürüşler

Motosikleti
    hoşgeldin leo07 kazasız sürüşler

bendeniz Eskişehir Mt Sosyal Mesaj Yetkilisi oluyorum adım sinan

bu arada sölemeyi unuttum bugün fabrikaya almanlar geldi hans ve pearl ingilizce konuşuyorlardı. almanların hans ismi, bizim ali gibi bişey anlattıklarına göre baya bi konuştuk çat-pat-küt yapacağımız işleri anlaştık. ama çok cana yakın insanlar gerçekten. bana paslanmaz krom alaşımlı çelikten tek sefer bilendiğinde yaklaşık 2 ay kullanılabilen matkap ucu verdiler 1 hafta burda olacaklar ekimde tekrar gelecekler ve gelişlerinde sanırım bana başka hediyeler de getircekler öle dediler motosikletim var diye de söledim orda genelde bmw motorlarına biniyorlarmış suzuki de varmış fakat honda az kullanılıyormuş . hatta scooteri bile varmış bmwnin de fiyatı karşılaştırdığımızda burda çin malı 250lik bişeye denkgeldi keşke bitane R1 filan getirseler

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı leo7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba eskişehir mt.
    kabul ederseniz bende artık aranızdayım hepinize kazasız sürüşler
    en sonunda getırdık senı leo h.b adamım

altımda var 1300 bir hayabusa
    binmek ister gönlüm doya doya
    ama kontak acmaya korkar oldum
    benzin fiyatı 5 lıraya yaklasınca

tekirdağdan ardahana gıtmek ısterım
    ben tuvalate bıle motorumla gıderım
    ben bu motor işte sımdı bınerım
    5 lira da yetmez 10 lira olsun tayyip baba

ALINTI DEĞİLDİR , KENDİ İMALATIM

Motosikleti
    Salcano Chopper SM-250
    valla bu aralar merkezdeyiz ali emok'a filan gittik geldik onun dışında cihat abi'nin daveti var gitmek isteyen irtibata geçebilir. benim iş şeklim değiştiği için son güne kadar şuan bişey söleyemiorum

sinan yeni işin ve yeni motosikletin hayırlı olsun. alman arkadaşlarında aklından geçeni getirirler umarım. buarada durmuşun domateslerini toplamaya nezaman gidecez yaw.
    yoksa siz topladınızmı

Motosikleti
    Kawasaki VN 800

sinan yeni işin ve yeni motosikletin hayırlı olsun. alman arkadaşlarında aklından geçeni getirirler umarım. buarada durmuşun domateslerini toplamaya nezaman gidecez yaw.
    yoksa siz topladınızmı
    durmuş tarlada kendi kendine topluyor galiba, yakın zamanlarda soyle gurup halınde bır gezı yapsak fena olmaz bursa mudanya gemlik falan

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler