Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Eskişehir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Yok abi. Sağa sola sapmadan düz gitmişsiniz. Ondan kaybettik birbirimizi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Salcano Chopper SM-250
    iyi günler Eskişehir MT.
    bi sorunum var. benim motosiklet canımı sıkıyor. servisine yada herhangi bi yere bakım yaptırmaya götürmek istiyorum. ama malumunuz sakarya hastanesine gitmek içinde burda yardımlarınızı almıştım. çünkü eskişehiri bilmiyorum.
    busefer bu konuda bilgili ve vakti olan bi arkadaştan yardım istiyorum. bana yardım edin bu dertten kurtulayım. lütfen.

eminn26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Honda CBF 1000 FA
    Alıntı viper_1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok abi. Sağa sola sapmadan düz gitmişsiniz. Ondan kaybettik birbirimizi
    hehehehe fazla düz gitmişiz kendimizi eskişehirde bulduk....
    2008 HONDA CBF 150 < 2014 SUZUKİ INAZUMA < 2012 HONDA CBF 1000 FA

headhunter251 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer
    slm Esk. MT
    oooh millet çoşmuş bakıyorumda...Pazar günü seyfo dayımlar da beni kaçırdılar diyebilirim.Hepsine tekrar teşekkür ederim.umut olm senin o ybr varya müthiş bi enduro potansiyeline sahip.olmadık yerlerden geçti valla.bi 100 km.de biz yapmışızdır.Sinan abi bunu da ekle listeye

*Bora abi mesut abimin henüz kendisine ulaşabilmiş değilim ama fazla bişeyi olmadığı söylentileri geldi kulağıma.Gelişmelerden haberdar ederim ben seni...

*viravira26 sen doğru Vatan caddesi No:122/A adresine git EMİROĞLU MOTOR TİCARET'te serviste ozi2002(Oğuzhan)abim var o sana yeterli seviyede yardımcı olacaktır.MT'den olduğunu söyle hem tanışın hem kaynaşın hem işini görün senin motorun...ööle işte şimdiden kolay gelsinServis Tel: 233 98 34

Bu arada bugün ondeer(Önder) abimi gördüm.Soranlara slm.ı var.çok meşguldü tabi malum düğün telaşesineMTcek herkes davetli duyan duymayana duyursun ddi.tarihi bilmiyorum yalnız
    ..:: Nerde O Eski Günler? ::..

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    Alıntı headhunter251 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm Esk. MT
    oooh millet çoşmuş bakıyorumda...Pazar günü seyfo dayımlar da beni kaçırdılar diyebilirim.Hepsine tekrar teşekkür ederim.umut olm senin o ybr varya müthiş bi enduro potansiyeline sahip.olmadık yerlerden geçti valla.bi 100 km.de biz yapmışızdır.Sinan abi bunu da ekle listeye

*Bora abi mesut abimin henüz kendisine ulaşabilmiş değilim ama fazla bişeyi olmadığı söylentileri geldi kulağıma.Gelişmelerden haberdar ederim ben seni...

*viravira26 sen doğru Vatan caddesi No:122/A adresine git EMİROĞLU MOTOR TİCARET'te serviste ozi2002(Oğuzhan)abim var o sana yeterli seviyede yardımcı olacaktır.MT'den olduğunu söyle hem tanışın hem kaynaşın hem işini görün senin motorun...ööle işte şimdiden kolay gelsinServis Tel: 233 98 34

Bu arada bugün ondeer(Önder) abimi gördüm.Soranlara slm.ı var.çok meşguldü tabi malum düğün telaşesineMTcek herkes davetli duyan duymayana duyursun ddi.tarihi bilmiyorum yalnız
    alekümselam ahmet getiren götüren sağolsun ekledim dünkü bilanço 1187 km. tebrikler Eskişehir Mt. yine yollar az gelmiş bize

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı tbk_1980 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam Eskişehir...
    Halidbin, Baba o maxi scooter ve cbr 125 le mudanyadan beraber çıktık selam verdim sordum Esk. e dönüyosunuz dimi diye?Eray ı tanıyomusun dedim selam edecektim..Tanımam diyince bıraktım....Eray koçum tanıtsana kendini biraz kimse bilmiyor ki seni...
    abi halidbin cüneyt abi beni çok iyi tanır hatta eskişehir mt de beni tanımayan yoktur dıyorum

maxiscooter , murat unutmus demekkı tarçında kı gunlerımızı neyse canının saglıgı , cbr 125 umut veya faruk eğer onlar tanımam diyorsa yuh derim yani

Alıntı digi_boy26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alekümselam ahmet getiren götüren sağolsun ekledim dünkü bilanço 1187 km. tebrikler Eskişehir Mt. yine yollar az gelmiş bize
    70 km de benden ekle sen oraya sinan aga bir 50 daha yapmaya gıdıyorum
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Motosikleti
    Yamaha YZF R125 & Honda Activa
    Moto Gurmeler(İstanbul) Grubu Karşılaması İçin Topic Açtım Onay Aldığında Yayınlanacak Bende Buradan Link Vericem Katlım İçin Oradan İsminizi Yazdırabilirsiniz.En Geç Perşembe'ye Kadar Lütfen İsminizi Yazdırınız Çünkü Bazı Mekanlara Rezervasyon Yaptırmamız Gerekecek

Gezi İle İlgili EsRiders.Net'de Yer Alan Topic= http://www.esriders.net/forum/index.php?topic=564.0
    :bounce:[B]тєк вαѕıηαℓıgıη уσℓ¢υѕυ тєк σℓυя...[/B]:bounce:

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    ortak bi karar alalım. diğer üyelerden de görüş alalım sitedeki plan güzel 222 Park'taki yemekden ben doyarmıyım bilmiyorum idare etcez artık napalım.

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    ortak bi karar alalım. diğer üyelerden de görüş alalım sitedeki plan güzel 222 Park'taki yemekden ben doyarmıyım bilmiyorum idare etcez artık napalım.
    ne kadar canın var bırader alalaaa doymayacaksın

hamza bana msn de ıletı bırakıver bu ısler saat kac gıbı olacak ben dukkan cıkısı gelmek ıstersem sızı nerede bulacam
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Motosikleti
    Güya bugün bir arkadaşla 222 Park'a bu meseleyi görüşmek için gittik tabi o sırada Es Es maçı vardı maçı izlerken bir iki içelim derken karnımız acıktı ayıptır söylemesi iki şiş söyledik abi valla etler harikaydı ara sıcaklarla falan doyurur bence Topic açılsın ayrıntılar orada yinede buradan duyurayım

222 PARK'TAKİ YEMEĞE KATILACAKLAR EN GEÇ PERŞEMBE

ŞEHİR İÇİ TURA KATILACAKLAR İSE EN GEÇ CUMA'YA KADAR HABER VERSİNLER

İkisi içinde ayrı ayrı katılım listesi oluşturulacak...222 Park'ta rezervasyon yaptırılıcak...

222 Park Meyhane Bölümü İçin Menü=

-Ordövr Tabağı
    -Salata
    -Ara Sıcak (Ciğer yada İsteğe Göre Seçim)
    -Ana Sıcak (Kırmızı Et/Beyaz Et yada Vejeteryan Seçim)
    -Meyva Tabağı
    -2 Adet Yerli İçki yada Meşrubat

Kişi Başı Toplam=35 YTL

Sonrasında Live yada Club'a Girmek İsteyenler İçin =
    Öğrenci - 15 YTL
    Tam- 25 YTL

Live'da Cumartesi Günleri Neslihan DEMİRTAŞ Sahne Almaktadır

İLETİŞİM İÇİN=

GSM=0536 826 49 59
    MSN= just_hmz@windowslive.com

Motosikleti
    Yamaha FZ-6n Honda VFR 800a
    Unutulmayacak geziler ancak unutulmayacak motorlarla olur unutulmayacak motorlarıda ancak HONDA yapar HONDA HAYAT ONDA

eminn26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Honda CBF 1000 FA
    Alıntı GökhanYENİCELİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Unutulmayacak geziler ancak unutulmayacak motorlarla olur unutulmayacak motorlarıda ancak HONDA yapar HONDA HAYAT ONDA

güzelllll......................
    2008 HONDA CBF 150 < 2014 SUZUKİ INAZUMA < 2012 HONDA CBF 1000 FA

"Sohichiro Honda" sizinle gurur duyuyor...

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı GökhanYENİCELİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah belanı vermeye sahibinden com'da nasıl mesaj yazmıssın öyle başda bi dumur oldum sonra anladım tabi dedim arızalar beni buluyor herhalde

hondacılara karşı ortak bir cephe açmayı öneriyorum nedir kardeşim bu honda tarafdarlığı beni destekleyecek çinli kardeşlerimin mesajlarını bekliyorum kıdemli çinli oldum 2 yıl oldu plaket versin bana çinli üreticiler

Abi ben o konuyu yetkililerle konuştum. Emre ile sana Çin'e gidiş-geliş için serbest vize verecekler

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tasadüfe bak şimdi emreyle telefonda konuştum bi sarıcakaya yapalım diyorum ne yine ne tesadüfdürki motosikleti servisdeymiş alla alla hiç bgirmezdi onun moturu servise ama girmiş

Motosikleti
    Gilera 125
    Alıntı viravira26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi günler Eskişehir MT.
    bi sorunum var. benim motosiklet canımı sıkıyor. servisine yada herhangi bi yere bakım yaptırmaya götürmek istiyorum. ama malumunuz sakarya hastanesine gitmek içinde burda yardımlarınızı almıştım. çünkü eskişehiri bilmiyorum.
    busefer bu konuda bilgili ve vakti olan bi arkadaştan yardım istiyorum. bana yardım edin bu dertten kurtulayım. lütfen.
    Getir yapalım nesi varsa adresimiz Gökmeydan mahallesi Sinangil Sokak No:6 Eskişehir Kolay tarifle devlet Hastanesinin altındaki mahalle Gökmeydan camiisinin 200m yan tarafı.Dahada olmadı 05064231170 beni ara devlet hastanesinin önündeki duraktan alayım.

Motosikleti
    26 Nisan Cumartesi Günü İçin Gezi Planının Bulunduğu Linkler
    EsRiders
    http://www.esriders.net/forum/index.php?topic=564.0

Facebook
    http://www.facebook.com/event.php?ei...6728653&ref=mf

Arkadaşlar Motosiklet.Net'teki Buluşma Topiğimiz Daha Onay Alıp Açılmamıştır Motosiklet.Net'te Yazılı Olanların Aynısı EsRiders.Net'te de Yer Almaktadır Bilgi İçin Oraya Bakabilirsiniz.

Cumartesi Günkü Etkinlik Saat 14:00'de Başlayacaktır.Şehir İçi Aktivitesine Katılmak İsteyenler İçin Ayrı-222 Park'taki Yemek İçin Ayrı Katılım Listeleri Oluşturulucaktır.

Cumartesi Günü Etkinliğe Katılacaklar
    +15 Kişilik Moto Gurmeler Ekibi
    +5 Motor ? Kişi Gemok Ekibi
    +just_hmz_26
    + SEN???

222 PARK'TAKİ YEMEĞE KATILACAKLAR

+just_hmz_26(+1)
    + SEN???

ARKADAŞLAR LÜTFEN EN GEÇ CUMA GÜNÜNE KADAR KATILILM LİSTESİNE İSMİNİZİ YAZDIRIN....TEŞEKKÜRLER...SAYGILARIMLA....

Motosikleti
    keeway sl 150
    Alıntı viravira26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi günler Eskişehir MT.
    ali arkadaşım ben sana yardım ederim benimde birkaç sorunum var onun için bende gideceğim ben de üniversitede calışıyordum misafirhanede gece nöbetcisiydim bu ay bıraktım msn durmus_26@hotmail tel 0 505 500 00 61
    ulaş bana ben sana yardımcı olurum

görüşmek dileği ile...
    hayatta ya tozu dumana katarsın ya da tozu dumanı yutarsın...

Motosikleti
    26 Nisan Cumartesi Günü İçin Gezi Planının Bulunduğu Linkler
    EsRiders
    http://www.esriders.net/forum/index.php?topic=564.0

Facebook
    http://www.facebook.com/event.php?ei...6728653&ref=mf

Arkadaşlar Motosiklet.Net'teki Buluşma Topiğimiz Daha Onay Alıp Açılmamıştır Motosiklet.Net'te Yazılı Olanların Aynısı EsRiders.Net'te de Yer Almaktadır Bilgi İçin Oraya Bakabilirsiniz.

Cumartesi Günkü Etkinlik Saat 14:00'de Başlayacaktır.Şehir İçi Aktivitesine Katılmak İsteyenler İçin Ayrı-222 Park'taki Yemek İçin Ayrı Katılım Listeleri Oluşturulucaktır.

Cumartesi Günü Etkinliğe Katılacaklar
    +just_hmz_26
    + SEN???

222 PARK'TAKİ YEMEĞE KATILACAKLAR

+just_hmz_26(+1)
    + SEN???

ARKADAŞLAR LÜTFEN EN GEÇ CUMA GÜNÜNE KADAR KATILILM LİSTESİNE İSMİNİZİ YAZDIRIN....TEŞEKKÜRLER...SAYGILARIMLA....
    Buluşma Topici Açılmıştır Arkadaşlar Buyrun

http://www.motosiklet.net/forum/duyu...bulusmasi.html

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler