Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Eskişehir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    zx-10R & today50
    Alıntı just_hmz_26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende adalarda falan Gökhan abiyle seni görebilir miyim diye dolaştım o kadarYarın çıkacak olursanız haberleşelimde görüşelim bari ya
    yarın hava güzel olursa bugünki gibi kesin çıkarım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    akşam 18,30 gibi muttalip caddesinden köprüden salalndım aşşağı. len uzaktan bişey geliyo ama ne. ri süper motor hayır hayır bi uçan motor yokyok bu kesin bi dylan başta ilaçcı bi cbf sandım. sona bi geçti yanımdan. meğer gökhan'ım mış bi korna ona o da bana bi korna bağırttırdı. ben durdum kavşakta. o da yanıma geldi. bi ayaküstü muhabbetden sona esparkın önünden geçelim dedim. ahahnda o ne. yolun ortsaında 1 araba 1 motor 1 kamyonetmiydi ne. meğer bizim eren önüne çıkan dallamaya az kalsın çarpıyomuş. fren izlerini görünce korktum. hemen gökhan'la yanına gittik. eren'i kakıştırıp duruyolar adamlar. en aaz 5 kişi vardı. bizde bir-iki kakıştırdık adamları. gökhan'ımdan korktu bi dede dallaması o anda olay kopuyodu az kalsın. az daha bişeyler olsa dalcaz ikimizde dedeye neyse ortalık sakinleşti. bi pizza'ya uğradık. gökhan'ımla bi patdes yedik (hakkını helal et gökhan'ım. ama sana borcum oldu ) sonra da cüneyt abilere uğradık. volkan adapazarındaymış. orda da bi ısındık muhabbet ettik. sonra gökhanla ikimiz gökhanın bürosuna gittik. orda biraz mamüllerden tanıttı bana özendim valla. süper işi var bak söliyim orda da bi çay içtik. ben ayrıdım

koltuğa yakışıyon gökhan'ım sen

Motosikleti
    Yamaha YZF R125 & Honda Activa
    Arkadaşlar yarın hava güzel olursa forumdan haberleşelim bi turlayalım....
    :bounce:[B]тєк вαѕıηαℓıgıη уσℓ¢υѕυ тєк σℓυя...[/B]:bounce:

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bırakın turlamayıda bi buluşma ayarlayın yarın akşama okey filan yapalım gökhanı bi tokatlayım hatta ismail kılıksızıda gökhandan olsun 2sini birden aradan çıkarmış olurum kımıl zararlıları

Motosikleti
    cıbır125r
    bora abeee ortakmı olcaz gene:D:D
    benim imzamı değiştireni bir yakaalrsammmmm

headhunter251 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer
    Alıntı BLaCK_j.W.a adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi akşamlar millet.....

Gökhan abi Mehmet abinin DT yi bilirsin 2 zamanlı ondan birazdaha üstün bi gücü varr normal bi 4 zamanlı Yamaha değil yanii deneriz yaa nolacakk maksatt muhabbet benimde çok tecrübem yokturr ve iddaam da yok bunu Umut da (KOCAKURTTA ) bilir

Saygılar.....
    zuhahahahaaabiri KocaKurt mu ddi
    Alıntı digi_boy26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    akşam 18,30 gibi muttalip caddesinden köprüden salalndım aşşağı. len uzaktan bişey geliyo ama ne. ri süper motor hayır hayır bi uçan motor yokyok bu kesin bi dylan başta ilaçcı bi cbf sandım. sona bi geçti yanımdan. meğer gökhan'ım mış bi korna ona o da bana bi korna bağırttırdı. ben durdum kavşakta. o da yanıma geldi. bi ayaküstü muhabbetden sona esparkın önünden geçelim dedim. ahahnda o ne. yolun ortsaında 1 araba 1 motor 1 kamyonetmiydi ne. meğer bizim eren önüne çıkan dallamaya az kalsın çarpıyomuş. fren izlerini görünce korktum. hemen gökhan'la yanına gittik. eren'i kakıştırıp duruyolar adamlar. en aaz 5 kişi vardı. bizde bir-iki kakıştırdık adamları. gökhan'ımdan korktu bi dede dallaması o anda olay kopuyodu az kalsın. az daha bişeyler olsa dalcaz ikimizde dedeye neyse ortalık sakinleşti. bi pizza'ya uğradık. gökhan'ımla bi patdes yedik (hakkını helal et gökhan'ım. ama sana borcum oldu ) sonra da cüneyt abilere uğradık. volkan adapazarındaymış. orda da bi ısındık muhabbet ettik. sonra gökhanla ikimiz gökhanın bürosuna gittik. orda biraz mamüllerden tanıttı bana özendim valla. süper işi var bak söliyim orda da bi çay içtik. ben ayrıdım
    abi hayırdır ne işlerle uğraşıyonuz ne dedesi kim kimi yemiş anlamadım gitti yhauw.
    Neyse herkeşlere hayırlı geceler ola...
    ..:: Nerde O Eski Günler? ::..

Motosikleti
    eren'in ufak bi sorununu çözdük de ahmedim. korkulcak bişey yok merak etme

yabancı basında da yerimizi aldık sonunda.

Alıntı umut_utu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bora abeee ortakmı olcaz gene:D:D
    ortak olalım umutum şunları bi tokatlıyak

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı bbaday adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ortak olalım umutum şunları bi tokatlıyak

selamlar eskişehir mt saygılar nasılsınız ıyısınız inş bora abi emok yapıyoruz demi
    gökhanı da gordum bugun benım dukkana da ugradı sagolsun yaw sinan abi açın alo deyın hemen bitelim oraya eren kardesıme saldırcak 5 tane çakal heee oyarım nen onları neyse cumleten hayırlı aksamlar burlarda takılıyorum
    saygılar
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Motosikleti
    cbf 150:::::08
    eren'in ufak bi sorununu çözdük de ahmedim. korkulcak bişey yok merak etme

yabancı basında da yerimizi aldık sonunda.

aman sinan abi. bu fotoğrafı başkalarına gösterme maskara oluruz valla şu gazetenin tarihine bak 1985 yazıyor yaww,,
    [COLOR="Red"][I]meğer gurbet dediğin mapuslukmuş güneşli avlularda yaşanırmış,öylesine,dönüşümde ne bulurum bilemem bildiğim döneceğim,,verilmiş sözüm edilmiş yeminim,,elbet birgün döneceğimm,,[I][/I][/I][/COLOR]

Alıntı mterayes26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar eskişehir mt saygılar nasılsınız ıyısınız inş bora abi emok yapıyoruz demi
    gökhanımı da gordum bugun benım dukkana da ugradı sagolsun yaw sinan abi açın alo deyın hemen bitelim oraya eren kardesıme saldırcak 5 tane çakal heee oyarım nen onları neyse cumleten hayırlı aksamlar burlarda takılıyorum
    saygılar
    emok dibimizde olacak o tarihlerde güneyde olacağım ama 2 günlüğüne izin alıp kilaraladığım motosikletle gelmeyi planlıyorum volkan organizasyon işini halleder vakit yaklaşınca herşey nasiple günler yaklaşsın ogranizasyon yavaş yavaş belirginleşmeye başlar hatta kütahyadan alp kardeş ile irtibata geçilirse 2 il beraber bile gidebilir kanımca

edit: senin sis farı sorunu yeni gördüm sis farını sanayii de bağlat muhtemelen farın sağına ve soluna bağlıyacaksın aynı anda tornacıda ek aparatlarıda yaptırabilirsin hemde monte ederler güzelce benimki kısalara bağlı yolda farketmeyen araç yoktu bizimkilere sor söylerler maşallah apartmanın 5. katını bile gosteriyordu hele kornam akıllara zarar hepsi trafikde farkedilmek için

Motosikleti
    başkası görmüyo zaten ersin. sihirli kişilere görünüyo o resim

güzel olur evet 2 il düşünsenize 60 tane motor püüüü

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    başkası görmüyo zaten ersin. sihirli kişilere görünüyo o resim

güzel olur evet 2 il düşünsenize 60 tane motor püüüü

60 tane olmasada sen gelecen mı onu soyle
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

halidbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 1000 rr Pgo x-hot 125
    slm millet nasıl gidiyor dün bende bi 10 dakika bindim motora bu havada akıl işi degil ben bu sene emok ve ege-akdeniz sahili düsünüyom inşallah gelen olursa beklerim 1 hafta

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Houston'dan garagtersize...Houston'dan garagtersize...

garagtersiz cevap ver...garagtersiz Bora cevap ver ...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster

allah belanı vermiye gene ne var

Motosikleti
    Alıntı halidbin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm millet nasıl gidiyor dün bende bi 10 dakika bindim motora bu havada akıl işi degil ben bu sene emok ve ege-akdeniz sahili düsünüyom inşallah gelen olursa beklerim 1 hafta
    cünet abi haklısın. benim de motorumdan dünyada sadece 79tane daha olsaydı ben de sahil düşünüyom derdim aha gökanım şahit öleymiş

Motosikleti
    Yamaha FZ-6n Honda VFR 800a

koltuğa yakışıyon gökhan'ım sen

sinanım çok sağ ol inşallah sen daha iyi yerlere gelirsin hem o nasıl laf ya tabiki helal olsun ne borcu bidaha duymayım

bırakın turlamayıda bi buluşma ayarlayın yarın akşama okey filan yapalım gökhanı bi tokatlayım hatta ismail kılıksızıda gökhandan olsun 2sini birden aradan çıkarmış olurum kımıl zararlıları
    yarın akşama kesin ama boracım çok özledim senin öyle aydan aya görüşmek olmuyor hasret giderem biraz yetmedi bana o sucuklarbeni tokatlamanı keşke her tokat bukadar zevkli olsa

halidbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 1000 rr Pgo x-hot 125
    cünet abi haklısın. benim de motorumdan dünyada sadece 79tane daha olsaydı ben de sahil düşünüyom derdim aha gökanım şahit öleymiş
    sinan o zaman scooter la gidelim hep beraber

Motosikleti
    Yamaha YZF R125 & Honda Activa
    On numara fikir abi...
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster

AaaaBi yerden tanıyorum ama neredenHoşgeldin Mete abi

Alıntı GökhanYENİCELİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sinanım çok sağ ol inşallah sen daha iyi yerlere gelirsin hem o nasıl laf ya tabiki helal olsun ne borcu bidaha duymayım

yarın akşama kesin ama boracım çok özledim senin öyle aydan aya görüşmek olmuyor hasret giderem biraz yetmedi bana o sucuklarbeni tokatlamanı keşke her tokat bukadar zevkli olsa
    Abi ayarlayalım o zaman programı hem ben Bora abiyle ve buluşmaya gelemeyen diğer arkadaşlar gelirse onlarla falan tanışırım

Konuyu Toplam 10 üye okuyor. (5 Kayıtlı üye ve 5 Misafir)
    just_hmz_26, halidbin, torento_1987, digi_boy26, GökhanYENİCELİ

Pekde kalabalığız...
    :bounce:[B]тєк вαѕıηαℓıgıη уσℓ¢υѕυ тєк σℓυя...[/B]:bounce:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler