Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Eskişehir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı aposentr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar pazar günü nerde ve saat kaçta? çok heyecanlandım)
    abdurrahman bir gezi olursa haber ederiz adamım . inşalah hava iyi olurda . yaparız bir bursa . geçen sene yapamadıklarımı yaparız demi , hamza ne gündü bee hehe kemk_87@hotmail.com beklerım abdurrahman
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı mterayes26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet hocam yaklaşık 3-5 dakika içinde çok üst süratlere erişiyorlar. 160 kmh gibi . boyle duymustum
    Kalkışta geçerim diyo mobylettle 30 mt sürüklenmiş kasksız yaraları var. Anca motoru kalmış.Çatır çatır diye çalışıyo bıçkı motoru bişeyi var.

Mterayes motorunu gördüm bugün bisikletle geçerken dershanelerin oradaydı. A3 ehliyeti mi alıyon?

Motosikleti
    Mondial Zn-125 ve yeni motor için kararsız
    ouuuff sıkılıyorum işte motyorumda yok zaten

düzeltiyim

oufff sıkılıyorumm Motorumda yok zaten
    Spor Araba : 200binYTL, yeni sevgiliyle güzel bi yemek : 500YTL, eski sevgiliyi delirtmek paha biçilemez...

Motosikleti
    Honda PS150i
    ya arkadaşlar havalar soğukken o kadar yol yapmasak) zaten daha yeni motorla bursadan geldim. sakarıılıca filan yapsak hoş olmazmı;)

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kalkışta geçerim diyo mobylettle 30 mt sürüklenmiş kasksız yaraları var. Anca motoru kalmış.Çatır çatır diye çalışıyo bıçkı motoru bişeyi var.

Mterayes motorunu gördüm bugün bisikletle geçerken dershanelerin oradaydı. A3 ehliyeti mi alıyon?
    bnm o degıl o, bnm motor tasbası carsısının altında mehmet terzı spor evı var onun vıtrınının baktıgı sokakta durur... sagolsun üzeyir abim geldi . bugun zıyaretıme .

Alıntı aposentr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya arkadaşlar havalar soğukken o kadar yol yapmasak) zaten daha yeni motorla bursadan geldim. sakarıılıca filan yapsak hoş olmazmı;)
    sakarı fitil etti artık . gide gele :d ama cogunluk ıstersen olabılır . kütahyaya gıdelım olmadı . hem yakın . hem o taraflar azcık sıcak olur . ve ben kütahyayı merak edıyorum

bnm o degıl o, bnm motor tasbası carsısının altında mehmet terzı spor evı var onun vıtrınının baktıgı sokakta durur... sagolsun üzeyir abim geldi . bugun zıyaretıme .

Mehmet terzi spor iyi bilirim Oğlu İsmail Terzi Renault Celal Sölpük'te müdürüm olur. Bisiklet ayıptır söylemesi taytı lazım bana bisiklet malzemeleri çok kısıtlı EsEs 'te getir de alalım.

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Mehmet terzi spor iyi bilirim Oğlu İsmail Terzi Renault Celal Sölpük'te müdürüm olur. Bisiklet ayıptır söylemesi taytı lazım bana bisiklet malzemeleri çok kısıtlı EsEs 'te getir de alalım.
    valla cok pahalı urunlerr takım halınde getırılıor bnm sınıfım olmadıgı ıcınde zor.
    ayakkabı dedın mı olay degısmeye calısır

Motosikleti
    Yamaha YZF R125 & Honda Activa
    2 tur atıp gelmek ; 2 kere sultandere 3 kere bilecik , sayılıyorsa ben maymun olmaya razıyım . canın sagolsun istediğin şekilde gülebilirsin
    İsmail Abi'yle bugün muhabbet ediyorduk MT'de yazdıklarını görünce muhabbetin açıldı.Bu senin 2 kere sultandere 3 kere bilecik ve 1 KERE BELEDİYENİN ÖNÜNDEN TUR harbiden baya bi tecrübe katmıştır sana Belediyenin oradan sizin dükkan 700 km'miydi yoksa 700 metre mi Bu söylediğin yerlere olmayan bi zx9 la gitmen ve bu olmayan zx9u oyuncak etmen çok ilginç
    тєк вαѕıηαℓıgıη уσℓ¢υѕυ тєк σℓυя...

macrol 500 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '05 Kawasaki z750s maviş :)
    millet havalar nasıl yaf nasılsınız bakalım
    Kawasaki z750s O Bir Aşk

Motosikleti
    Honda PS150i
    tmm arkadaşlar kütahyada olur. çiftelerde olabilir

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı just_hmz_26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İsmail Abi'yle bugün muhabbet ediyorduk MT'de yazdıklarını görünce muhabbetin açıldı.Bu senin 2 kere sultandere 3 kere bilecik ve 1 KERE BELEDİYENİN ÖNÜNDEN TUR harbiden baya bi tecrübe katmıştır sana Belediyenin oradan sizin dükkan 700 km'miydi yoksa 700 metre mi Bu söylediğin yerlere olmayan bi zx9 la gitmen ve bu olmayan zx9u oyuncak etmen çok ilginç
    değil hamza belediyeden dükkan 7 metre 700 değil anladın sen .bugünde gt 250 r in tadına baktım gayet ıyıydı artık kendi motorum hariç 250 cc nin altı ufak geliyor . artık işin suyunu çıkarıyorsun kendine gel hamza tamammı dalga geçmeye yer arıyorsan bir gün yüzyüze geliriz biribirimizle çok güzel dalga geçeriz ? ben oralara olmayan zx-9 la gıtmedım bu bir , belediyenın orda gezdıgım zx-9 yan komsum baharatcı ısmaıl abının bu ismail öner adı da herkes tanır bu iki , şehir dışına gittiğim motor izmirli bir arkadaşımın suzuki gsr 750 si bu 2 ... hamza bu siteye ilk selam yazdığında ilk slmını alan kişilerden birisi benim akıllı ol hamza kendine gel haddini bil buda 3 ,

ozi2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Google arama motoru
    Selamunaleyküm,beyler sitenin tadını kaçırmayın lütfen!Şurda 2 sayfa okuyalım dedik karşılaştığımız şeye bak size yakışıyomu?Milletede dedikodu lazım zaten.Lütfen!
    Yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz!

Motosiklet için para biriktirmeye çalışıpta bi türlü motosiklet alamayan arkadaşlara yardımcı olması amacı ile iyi geceler

http://www.sahibinden.com/mister_dor...XQQdisplayitem
    4 zamanlı --> <-- 2 zamanlı (A rh 2TT)

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı ozi2002 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamunaleyküm,beyler sitenin tadını kaçırmayın lütfen!Şurda 2 sayfa okuyalım dedik karşılaştığımız şeye bak size yakışıyomu?Milletede dedikodu lazım zaten.Lütfen!
    Yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz!

Motosiklet için para biriktirmeye çalışıpta bi türlü motosiklet alamayan arkadaşlara yardımcı olması amacı ile iyi geceler

http://www.sahibinden.com/mister_dor...XQQdisplayitem
    oğuzhan h.g ... plakayı hallettım dostum . sagol senın dedıgın gıbı olmasada farklı şekillerle yaptım güzel oldu

headhunter251 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer
    ilana bak helee
    abi ne adamsn yaaa

herkese hayırlı geceler dilerim
    ..:: Nerde O Eski Günler? ::..

Motosikleti
    değil hamza belediyeden dükkan 7 metre 700 değil anladın sen .bugünde gt 250 r in tadına baktım gayet ıyıydı artık kendi motorum hariç 250 cc nin altı ufak geliyor . artık işin suyunu çıkarıyorsun kendine gel hamza tamammı dalga geçmeye yer arıyorsan bir gün yüzyüze geliriz biribirimizle çok güzel dalga geçeriz ? ben oralara olmayan zx-9 la gıtmedım bu bir , belediyenın orda gezdıgım zx-9 yan komsum baharatcı ısmaıl abının bu ismail öner adı da herkes tanır bu iki , şehir dışına gittiğim motor izmirli bir arkadaşımın suzuki gsr 750 si bu 2 ... hamza bu siteye ilk selam yazdığında ilk slmını alan kişilerden birisi benim akıllı ol hamza kendine gel haddini bil buda 3 ,
    gsr 750 nasıl birşey o

başkalarının üzerinden etiket yapmak hoş değildir,sanal ortamda seni tanıyan yada tanımayanları kandırabilirsin ama elbet herşey birgün ortaya çıkar o zaman anlarsın ki tek kandırdığın kişi kendinden başkası değildir birkaç ay öncesinde bana dediğin şeyle bugün söylediğin çelişiyor onları yazdırtma bana buraya insan içine çıkacak yüzün olmaz gayetde aklım fikrim yerinde şükür akıllı olmamı söyleyecek samimiyetimiz nereden geliyor anlamadım beni kendime getirecek haddimi bildirecek kişide sen değilsin bu da son lafım...

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    en kralı bir sabah bir öğle bir aksam saman + su . benzin gibi derdi yok . oooh miss

gsr 750 nasıl birşey o

başkalarının üzerinden etiket yapmak hoş değildir,sanal ortamda seni tanıyan yada tanımayanları kandırabilirsin ama elbet herşey birgün ortaya çıkar o zaman anlarsın ki tek kandırdığın kişi kendinden başkası değildir birkaç ay öncesinde bana dediğin şeyle bugün söylediğin çelişiyor onları yazdırtma bana buraya insan içine çıkacak yüzün olmaz gayetde aklım fikrim yerinde şükür akıllı olmamı söyleyecek samimiyetimiz nereden geliyor anlamadım beni kendime getirecek haddimi bildirecek kişide sen değilsin bu da son lafım...
    eğer ben değilsem sana akıl verecek kişi . o maymun olursun .falan ne öyle yazdıklarına dikkat et .alaylı alaylı yazı yazıyorsun . ve bir yazıyı büyütüyorsun . yok ismail oraya gittimde konu açıldıda . anca kendinle alay edersin . 700 mt mıs . isterse 700 km olsun sanane . bir kaç ay önce dediklerimi bende biliyorum . racing makine beni bozar diyordum . ama öyle değilmiş . bir kaç ay değil günde bile insanların fikirleri değişiyor . sanki vatana ihanet etmişim gibi milletin içine çıkamazmısım ne çıkamayacam . demekki yol arkadasımı bırakmadık . bazı durumlarda yardım ettik sonu bu oldu hamza hee tskler kardeş yemin ediyorum şu yazıyı en son senden beklerdım . meğerse , hadi neyse
    bu arada suzuki gsx 750 r dan bahsedıyorum adını yanlıs yazmıs olabılırım .

Motosikleti
    makinanın seni bozmasıyla ilgili olanlardan bahsetmiyorum yok ticaret lisesi falan hatırlarsın onları açık açık yazdırtma bana şimdi...5 dakika falan hani senin oyuncak demene karşı bende maymun dedim durum gerçektende öyle...alay etmeye çalışmıyorum sadece başkalarının sırtından kendini etiketleyen insanlara hoş bi yaklaşımım yok yol arkadaşından kastın sadece aynı yolu gittiğin kişi sanırım çünkü grup sürüşünün g sinden bihabersin hatırlarsan tekerim patlamıştı ve senin arkanda seyrederken sağ sinyalle ve kornayla seni haberdar edip kenara çekmiştim ama sen görmemiştin bile aynaları sadece aksesuar olarak kullandığından bu normal tabi...daha sonrasında size yetişmek için patlak lastikle ortalama 120 km hızla ilerlemek zorunda kalmıştım ve senin benim arkanızda olmadığımı farkedip durduğun yer ile seni ikaz ettiğim yer arasında en az 15 km uzaklık farkı vardı.Sonrasındada zaten benim tekerime aldırış etmeden hızın 100ün altına inmedi şimdi kalkıp yüzsüz yüzsüz bana yol arkadaşlığından bahsetme lütfen insanlar bişi sanacaklar...

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    makinanın seni bozmasıyla ilgili olanlardan bahsetmiyorum yok ticaret lisesi falan hatırlarsın onları açık açık yazdırtma bana şimdi...5 dakika falan hani senin oyuncak demene karşı bende maymun dedim durum gerçektende öyle...alay etmeye çalışmıyorum sadece başkalarının sırtından kendini etiketleyen insanlara hoş bi yaklaşımım yok yol arkadaşından kastın sadece aynı yolu gittiğin kişi sanırım çünkü grup sürüşünün g sinden bihabersin hatırlarsan tekerim patlamıştı ve senin arkanda seyrederken sağ sinyalle ve kornayla seni haberdar edip kenara çekmiştim ama sen görmemiştin bile aynaları sadece aksesuar olarak kullandığından bu normal tabi...daha sonrasında size yetişmek için patlak lastikle ortalama 120 km hızla ilerlemek zorunda kalmıştım ve senin benim arkanızda olmadığımı farkedip durduğun yer ile seni ikaz ettiğim yer arasında en az 15 km uzaklık farkı vardı.Sonrasındada zaten benim tekerime aldırış etmeden hızın 100ün altına inmedi şimdi kalkıp yüzsüz yüzsüz bana yol arkadaşlığından bahsetme lütfen insanlar bişi sanacaklar...

hamza hepsine verilecek cvp bulurumda neyse . bana bir daha yüzsüz dersen bozuluruz seninle birader . bundan sonra ne eray hamzayı tanır ne hamza erayı .yineden allaha emanet ol

Motosikleti
    belki hemen verecek cevap bulamamışsındır...en iyisi yarına kadar düşün sen belki bu işin ucundan kıvırcak bişiler...zaten verecek cevabının olması beni şaşırtırdı acaba nasıl cevap verirdin bunlara...köşeye sıkıştık sineye çekelim hesabı iyi mantık eray...hak etmediğin birşey söylemedim BİRADER...

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    belki hemen verecek cevap bulamamışsındır...en iyisi yarına kadar düşün sen belki bu işin ucundan kıvırcak bişiler...zaten verecek cevabının olması beni şaşırtırdı acaba nasıl cevap verirdin bunlara...köşeye sıkıştık sineye çekelim hesabı iyi mantık eray...hak etmediğin birşey söylemedim BİRADER...
    hamza köşeye sıkışmam . sineyede çekmem .yarına düşünmeme de gerek yok . ömrümde hiçbir şeyi kıvırmadım bu haltı yemişsem yemişimdir . sineyede çekmem . şurda insanlar huzurlu bır sekılde paylasım yapsınlar dıye cekıldım . bir an , kaza geçirdiğinde bacağının topalladığın gün aklıma geldi hani 4 kişi ziyatetine gelmiştik . allah korusun bir daha kaza yaparsan yardımına koşarım belki diye fazla da uzatmadım . sildiğim adam yerde kan kussa dönp bakmam o tarz bir insan olduğum için devamını getirmedim çünkü bunun sonu yok . surda zaten 1.5 ay sonra askere gidecegım . kımsenın kalbını kırmadan gıdeyım su sehırden dıyorum . bilirsin eskişehir küçük yerdir

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler