Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    a.banus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf150
    özgür hariç diğerlerinizi tanımıyorum hem tanışmış oluruz
    ben hürriyet te arkadaşım yıldırımda oturuyor buluşma yeri olarak bana 3 de uyar hangisine isterseniz gelebilirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    size hangisi uygunsa ona gidin arkadaşınızda motorluysa 11-12 kişi oldu galibane güzel

barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    mert geliosun dimi bu sefer?

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    abi çok büyük bi aksilik olmassa geliyorum yarın yine görükleye gitcem ama bişi olmaz umarım mami de gelse iki beatle yan yana giderdik

barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    kaçta gidiosun belki bir arabayla eşlik edebiliriz

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    O halde -1. yani ilk buluşma noktası saat 08.30 Mudanya Güzelyalı Kavşağı Seyhanlar Market Önü,kalkış 08.40 ve 9.00 Esentepe'den Mert'i alıp(başka varmı buradan gelecek bilmiyorum) yola devam.
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

Zakokkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FYM FY250/PL
    slm Arkadaşlar İnşallah bi aksilik olmazssa saat 09:00 da esentepede hatipoğlunun önünde olucam hürriyet ve bu çevrede olan arkadaşlar orda olsunlar 2. buluşma noktası burası arkadaşlara burdan katılırız.

Alıntı a.banus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    özgür hariç diğerlerinizi tanımıyorum hem tanışmış oluruz
    ben hürriyet te arkadaşım yıldırımda oturuyor buluşma yeri olarak bana 3 de uyar hangisine isterseniz gelebilirim

a.banus Hürriyette nerde oturuosun bende hürriyetteyim
    ZAKOKKK//ZAMANI DURDURABİLİRSİNİZ AMA BENİ ASLA

Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Ben Mudanya 'dan yalnız eşimle gelicem,Haldun,Selin ,Özgür ve diğer iki motorcu arkadaş Bursa duraklarından birinde bize katılacaklar.Mustafa o zaman Esentepe deki lider sen ol bizi duraklara uğrayaraktan ve toparlayaraktan götürme görevi senin olsun diyelim.Ben olurdum ama ben sadece gaza getirenim,herkes görevini bilsin canım aaa sizde.

Zakokkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FYM FY250/PL
    Tamam hocam nasıl isterseniz. Pzr günü sorun yaşan arkadaşlar buluşma ile ilgili ben esentepede olucam. Cep numaram 0 535 715 34 74 ulaşabilirler.
    ZAKOKKK//ZAMANI DURDURABİLİRSİNİZ AMA BENİ ASLA

Motosikleti
    mondial-125.agk
    arkadaşlar gezide bende varım dicem ama kabul buyurursanız aranıza garajda olucam

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Arkadaslar söz vermemekle birlikte gelebilme ihtimalim var.Önceden pazar günü için bir programım var durumuna bağlı olarak katılabilirim...

Ayrıca şöyle bir durum var bir öneri...Pazar günü körfez'de yarış var ve Kenan Sofuoğlu'da yarışacak...BU planı bir sonraki haftaya erteleyip bu hafta körfez pistine gitmenizi tavsiye ederim...
    AKIN FİDAN

ibrahim16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    UAG.125
    Alıntı ihtiyar moto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar gezide bende varım dicem ama kabul buyurursanız aranıza garajda olucam
    Bekleriz arkadaşım inşallah bu sefer katılırsın.
    Benim motordan ik tane oluyor.
    WwW.MoToSiKLeT.NeT

Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Tabiiiki herkesi bekliyoruz.Maksat gezmek,motorları açmak,bir arada olmak...Körfez pistini falan desteklemiyoruz,önce orayı düzeltsinler.Arkadaşım sen bizim içinde seyret gidersen,ben seyretmekten çok gezmeyi severim.
    Ona bakarsan halkın yüzde 70 i sporsever,futbol maçlarını seyredip oturduğu yerden hakeme futbolcuya kızarak deşarj olmaya çalışıyor,hayır sporu bizzat kendileri yapsınlar,bunun yerine kalkıp bir koşuya çıksalar çok daha güzel deşarj olup zinde ve formda kalırlar.(bunu niye yazdıysam şimdi ben)

ÇakaBey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn900 / BMW r25/3
    Selam dostlar, aranızdan bazı aradaşlar ile evveli hafta pazar günü tanıştık ve birlikte yol yaptık.

Ben Gemlik' ten ÇakaBey, Bisan 250 motorumla birlikte aranızdayım...

Bu pazar yapılacak olan organizasyonunuza da toplam 3 motorla katılacağımızı bildirir, zevkli sürüşler dilerim...

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Alıntı ultraukala adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar söz vermemekle birlikte gelebilme ihtimalim var.Önceden pazar günü için bir programım var durumuna bağlı olarak katılabilirim...

Ayrıca şöyle bir durum var bir öneri...Pazar günü körfez'de yarış var ve Kenan Sofuoğlu'da yarışacak...BU planı bir sonraki haftaya erteleyip bu hafta körfez pistine gitmenizi tavsiye ederim...
    adamda yarışçı ruhu var bende olsam yarışları tercih ederdim ama...
    akın hocayla uğraşma biraz inattır (duymasın) öyle gidelim bi yerde oturalım yok bırak 7/24 tura çıkar valla

engindmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 500
    Arkadaşlar Buluşma Noktalarına Lütfen Uyalım Yeni Gelecek Arkadaşlar Tereddüt Içinde Kalmasınlar
    1. Buluşma Noktası Esentepe Kavşağını Gecince Ilk Bp Benzin Istasyonu
    2. Buluşma Noktası Santral Garaj Garanti Bankası Yanı
    3. Buluşma Noktası Yüksek Ihtisas Kavşağını Gecince Ilk Benzin Istasyonu

........................
    Alıntı engindmn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    19 EKİM PAZAR GÜNKÜ GEZİNİN BULUŞMA NOKTALARI VE SAATLERİ

1.ci buluşma noktası
    [/IMG]

bu civarda olan arkadaşlar esentepe kavşağından sonraki ilk bp benzin istasyonunda bulunsunlar(bursa istikametine giderken)
    buluşma saati:9.00 hareket 9.15

2.buluşma noktası
    [/IMG]

bu civarda olan arkadaşlar santral garajdaki garanti bankasının yanında(eski shell benzin istasyonu şimdi otopark) buluşsunlar
    buluşma saati:9.10 hareket 9.20

3.buluşma noktası
    [/IMG]

bu civarda bulunan arkadaşlar eksi fakülte şimdiki yüksek ihtisas kavşağını gectikten hemen sonraki ilk benzin istasyonunda olsunlar(not:garaj istikametinden gelirken yüksek ihtisas kavşağına geldiğinizde batçık 'a girmeyin.üst yoldan kavşağa girince lambaları gecin ve sağda ilk benzin istasyonuna gelin)
    buluşma saati 9.20 hareket 9.45

LÜTFEN HERKES TAM VAKTİNDE BULUŞMA YERİNDE OLSUN.BULUŞMA NOKTALARINDA BİR TANE EKİP LİDERİ SECELİM Kİ HAREKET SAATLERİNE RİAYET EDİLSEN.BULUŞMA NOKTALARINDAN EKİP LİDERLERİNİN KONTROLÜNDE HERKEZ TAM VAKTİNDE SON BULUŞMA NOKTASIN OLAN 3. BULUŞMA NOKTASINA GELSİN.TOPLUCA HAREKET BURDAN OLACAKTIR.

Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Mustafa hani bilgisayar programcı arkadaş liderimiz(eğilin ve selamlayın) bizi Esentepe'den son buluşma yerine kadar götürecek.Ben eşimle Mudanya'dan gelicem esntepeden Mert ve Mustafa,Santral Garajdan Özgür Haldun ,Selin ve diğer 2 motorcu katılacak.diğerleride nerelerden buluşma noktalarına geleceklerini yazsınlar ve muhakkak Mustafanın tel ini kaydetsinler.

Motosikleti
    er6F ABS 2014
    slm arkadaşlar, inşaallah fakülteden yani son buluşma noktasından katılacağım. sanırım saat 9:20 idi. lazım ise telefon numaram 533 305 47 01

saygılar
    Modenas -1999, Agility 125 -2006, CK 125 -2008, Crypton -2010, X-City 250 -2011, er6N 2006, er6F 2014

engindmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 500
    SON DURUM

1. BULUŞMA NOKTASINDA OLACAK ARKADAŞLAR
    N_TUNCAK,RUCKERPARK,ZAKOKKK

2. BULUŞMA NOKTASINDA OLACAK ARKADAŞLAR
    ,RIFAT,,İHTİYAR MOTO,ÇAKABEY VE 2 ARKADAŞI

3. BULUŞMA NOKTASINDA OLACAK ARKADAŞLAR
    TİKİ_16,SHYTAN,A.BANUS,ENGİNDMN,SALVANO,İBRAHİM_16 ,TBK_1980

TABİ BU LİSTEDE UTUNTTUĞUM OLABİLİR VE GELMEK İSTEYİPTE GELSEMMİ GELMESEMMİ DİYE DÜŞÜNEN DE OLABİLİR CEKİNECEK BİR ŞEY YOK MAKSAT TANIŞMAK YENİ DOSTLUKLAR EDİNMEK(İLK GEZİDE OLANLAR BİLİR)YENİ YERLER GÖRMEK.SAKIN GELEBİLİRMİYİM KABUL EDERMİSİNİZ GİBİ YAZILAR YAZMAYIN EN YAKIN BULUŞMA NOKTASINDA VE SAATİNDE OLUN YETER.LİSTE DIŞINDA GELECEK ARKADAŞLAR EN AZINDAN YİNE NEREDEN GELECEKLERSE YAZSINLAR VE EKİP LİDERLERİNİN TELEFONLARINI NOT ETSİNLER (ÖNCEKİ SAYFALARDA MEVCUT) SİTEYE ÜYE OLMAYAN ARKADAŞLARINIZI ARTÇILARINIZI GETİRMEK SERBEST TABİ KASKLARI OLMAK KOŞULU İLE

SON OLARAK DEPOLARI GELMEDEN FULLEYELİM VAKİT KAYBI OLMASIN

ibrahim16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    UAG.125
    5 Günlük Hava Tahmini;

Arkadaşlar şans bizden yana tahmin doğru çıkarsa hava harika gibi
    WwW.MoToSiKLeT.NeT

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler