Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    reiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    saat kaçta onu sorayım bali

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ÇakaBey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn900 / BMW r25/3
    Can dostum güzel insan !!!

Biliyorum daha yeni girdin siteye ancak önce bi sayfaya göz at oku. Allahu Teala bile ilk olarak oku emrini vermiş...

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Alıntı ÇakaBey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bu gözlüğü bir yerden hatırlıyorum ama nireden

Bu arada cidden geleceksen topicte yaz " ben geliyorum " diye ev sahibi hesabını ona göre yapsın...

Hocam bu arada ben çok çay içerim
    Ayıpsın kardeş dilediğin kadar çay içebilirsin.Lafımı olur cafede herkese yetecek kadar var ve mutlu oluyorlar sevaptır,çaylar herkestennn...
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

Motosikleti
    Tüh beee bende yıkılacak yer buldum diye sevinmiştim Gelmesem mi ne, şincik tırstım

Forumdan Uzaklaştırıldı yaşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 250
    Alıntı ShyTan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aRkadaşLar ßeLirLeyin ßir pLanda ona Göre Hareket eDeLim (:
    Mami akŞama Yanına geLicem Nasipse aNahtarı Yaptırmaya ßiraZda LafLarız (:
    Şimdi eVdeyim Turu eRken aTtım uRiyimde ßiraZ dinLenim dedim.
    29'unda güzeL ßir Gezi aYarLana ßiLir asLında ßu Pazarda oLa ßiLir ama Sanırım katıLamayacak aRkadaşLar Var asLında Pazar Günü iYi oLa ßiLirdi.
    KaySeri eRciyes ünv. okuyan kız aRkadaŞım geLicek 25 inde eĞer aRaya Sıkıştıra ßiLir iSek Söz Yüzüğü Takıcaktık ßirLikte oLmuş oLurduk ama onun geLememe ihtimaLide var eĞer geLemez iSe Veya geLirde yüzükLeri Takamaz iSek ßayramı ßekLememiz gerekicek..
    mutLu günümüzde ßizi yaLnız ßırakmıcağınızı Düşünüyorum (:
    Hayırlı olsun SADO sonuna kadar yanındayız
    Alıntı texas16nb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arabanın plakası aldım citroen berlingo 25 fc 028 hürıyet bağlarbaşında civarında dolaşıyor bu öküz
    Duydunuz dimi ZAKOKKK-abonus sizin bölgeniz orası yespit edin yerini çeteyi toplar basarız
    Alıntı playboy_77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yasar'ım senin adına üzüldüm yaa sıkma canını illa ki bir çözüm bulunur.gelişmelerden bizi haberdar et daima
    Çıkış yolunu muhakkak bulacağım ama beklemekten sıkıldım dostum
    Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen o zaman yeri ve saatini tam olarak söyle ordanda bir yerlerde oturur bir çay içeriz...Ben varım arkadaşlar...

Yaşar kardeş mezuniyetini ve mesleğini tam olarak yaz hatta cv ni.Belki iş bulma adına sana yardımcı olunabilir.Elimizden geleni yaparız yeterki bir motorcu kaybetmeyelim Bursa'da...
    İmzamda yazdığım gibi hocam haksızlık önünde eğilmedim o yüzden işimi kaybettim ama pişman değilim buğünde olsa aynısını yapardım liseyi zar zor bitirdim ama hayat okulunda yüksek lisans yaptım
    Alıntı reiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende geldim yav herkeseslm lar
    hoş geldin
    O halde 29 Ekim Çarşamba akşamı konvoy gezisindeyiz, Bu cumartesi akşamı saat 8.00 da papet cafe deyiz...Herkes uydurmaya çalışsın,artık şehir içi oyuncaktır heralde bize değilmi yaaaa...Birde biz şimdi aile olduk ya görüşmeden edemiyormuyuz ne!...
    29 ekimde ben İst.'da olacağım o yüzden ben katılamayacağım hafta sonu gezi işinide kesinleştirsek çok iyi olur ona göre şimdiden plan yapmam gerek

amma çok alıntı yaptım yaw

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Bak o zaman bekliyoruz muhakkak Motorlarla şu papet cafe deniz kenarına masa attırırız bu C. tesi akşamı,olmadı bizim burdaki evede misafir olun.O halde Bursa da toplanalım kaynaşalım diyen arkadaşlardan c.tesi için burada tezgah açıyoruz...
    HOCAM BİZDE PAZAR AKŞAMI TOPLANMAYI DÜŞÜNÜYODUK BURSADA AMA HAYIRLISI ARTIK... BAKALIM DİĞER ARKADAŞLAR NE DİYECEK CUMARTESİ BEN GELEMEM... DİĞERLERİNİNDE DURUMUNA GÖRE GEREKİRSE CUMARTESİ AKŞAMI HERKEZ ORAYA GELSİN OLMAZSA...

Alıntı ruckerpark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi ayarla sen organizasyonu biz geliriz bursa MT olarak orda bulunmak lazım bencede gecen sene ki gibi olursa çok güzel olur 100 ün üzerinde motor vardı galiba
    OOO MERT SEN DAHA 1351 MOTORLA YOLA ÇIKMAN LAZIM

engindmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 500
    c.tesi akşamı malesef gelemiyorum.hafta içi işten normalde gec cıktığım için c.tesi akşamları motorsuz (düz)arkadaşlarıma pazar günlerinide mt grubuna ayırabiliyorum.o nedenle birlikte olmak isterdim ama sizlere kucak dolusu sevgilerimi gönderiyorum ancak.

(vay bee ne kadar duygulu yazdım tebrik ederim kendi kendimi )

Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    O halde arkadaşlar Gemlik grubu bana c.tesi akşamı gelip misafir oluyor.Saat 20.00 da Papet cafede toplanıyoruz,Haldun,Selin,Orhan,Cansu,Ben ve eşim...Kime hangi program uyarsa ona dahil olsun fakat gönüller hep birlikte olsun...

Bu arada Mustafa hala yazmadın 29 Ekim konvoy toplantı yer ve zamanını kesin olarak bilip ona göre ayarlayalım iş güç vs.. yi..

Motosikleti
    ---------
    Alıntı engindmn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    c.tesi akşamı malesef gelemiyorum.hafta içi işten normalde gec cıktığım için c.tesi akşamları motorsuz (düz)arkadaşlarıma pazar günlerinide mt grubuna ayırabiliyorum.o nedenle birlikte olmak isterdim ama sizlere kucak dolusu sevgilerimi gönderiyorum ancak.

(vay bee ne kadar duygulu yazdım tebrik ederim kendi kendimi )
    Kardeşim benim;motorum yok neden benle görüşmüyorsun cumartesi akşamı,ben senin düz arkadaşın değil miyim..?
    Not: Kucak dolusu sevgilerin alınmıştır.

Motosikleti
    Honda Cbf 500
    Alıntı feromen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim benim;motorum yok neden benle görüşmüyorsun cumartesi akşamı,ben senin düz arkadaşın değil miyim..?
    abi sana ben olayı söyledim projektör dedim sabaha kadar adrenalin dedim hafta sonu dedim anladın sen

neyse daha fazla gizem yapmayalım hocam yanlış anlamasın sonra. ps2 pes partisi yaklaşık 3 senedir neredeyse aralıksız devam ediyoruz her zamn davetlisin ayıpsın aramana bile gerek yok beklerim bi gün

Motosikleti
    ---------
    Alıntı engindmn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi sana ben olayı söyledim projektör dedim sabaha kadar adrenalin dedim hafta sonu dedim anladın sen

neyse daha fazla gizem yapmayalım hocam yanlış anlamasın sonra. ps2 pes partisi yaklaşık 3 senedir neredeyse aralıksız devam ediyoruz her zamn davetlisin ayıpsın aramana bile gerek yok beklerim bi gün
    Unuttum ya sahi haklısın enginim benim içinde oynarsın sana iyi eğlenceler.

Motosikleti
    Millet cuma akşamı saat 19.17 - Nerede bu BURSAAAAAAAA

Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Diyelim ki burda...

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    Alıntı M@M! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    OOO MERT SEN DAHA 1351 MOTORLA YOLA ÇIKMAN LAZIM
    nası yani abi ben sadece o büyük konvoyda bursa mt olarak bulunsak guzel olur dedim bide pankartımız fılan olsa aslında daha super olur

Motosikleti
    Honda Cbf 500
    Millet cuma akşamı saat 19.17 - Nerede bu BURSAAAAAAAA
    abi sen iyisin bu saatte evden yazarsın tabi biz nabalım daha eve gitcezde yemek yicezde kendimize vakit ayıracazda dada zaten anca yatağı zor görüyorum canım yatağım cok özlüyorum

barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    engin abi çalışma bu kadar yazık gençliğine bursa buradaaaa.

Motosikleti
    Enginim Dümenim etme eyleme biz seni sitenin kadrolu müezzini ilan ediyoruz, sen dünyevi işlerden bahsediyorsun...

Güzel kardeşim kefenin cebi yok, koynuna yıldız doldur

Zakokkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FYM FY250/PL
    Arkadaşlar 29 ekim akşamı toplanalım ama ben organizasyon hakkındabilgi toplamaya çalışıorum. Genel bi fener alayı muhabbeti varmı die bu arada motor çoğunluğunu toparlarsak yapılabilir. büyük ihitimalle FSM Bulvarında buluşulur. Yani Esentepe
    ZAKOKKK//ZAMANI DURDURABİLİRSİNİZ AMA BENİ ASLA

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Alıntı feromen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende cumartesi akşamı çıkamıyorum pazar akşamı müsait olan arkadaşlarla bi program yapıcaz kumla tarafına gidebiliriz...

Alıntı ruckerpark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nası yani abi ben sadece o büyük konvoyda bursa mt olarak bulunsak guzel olur dedim bide pankartımız fılan olsa aslında daha super olur
    ahh be mert sen bu sene yalova emok falan bi gitte olayı daha iyi kavrarsın

Enginim Dümenim etme eyleme biz seni sitenin kadrolu müezzini ilan ediyoruz, sen dünyevi işlerden bahsediyorsun...

Güzel kardeşim kefenin cebi yok, koynuna yıldız doldur

Alıntı Zakokkk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 29 ekim akşamı toplanalım ama ben organizasyon hakkındabilgi toplamaya çalışıorum. Genel bi fener alayı muhabbeti varmı die bu arada motor çoğunluğunu toparlarsak yapılabilir. büyük ihitimalle FSM Bulvarında buluşulur. Yani Esentepe
    ben yeri ve saati bekliyorum sadece gelirim problem yok

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    Alıntı Zakokkk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi bende bir araştırdım ama belediyenin organizasonunda motorla ilgili bir şey yok yürüyüs yazıyo sadece

mami abi bigun oda olur işallah napalım emok goremedık daha

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler