Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    AVCI81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX 250
    Slm arkadaşlar. Bende Bir xt 600 lü olarak aranıza katıldım. Fakat benim makinemde emme manifoltlarında bir sorunum var ve orjinalleri çok pağlı. Bu sitede bir yazıda okuduğuma göre sanayide orinkciler bunları yapabıyormuş. Ben gemlikte oturuyorum ve bizim sanayide bulamadım. Bursada nerde bulurum bana bir adres verebilirmisiniz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    poseidon71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki vn 800
    Alıntı drumtoens adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kim bu ya?
    gereksiz biri olduğu yaptığı hareketlerden sonra apaçık ortaya çıktı işte...

gökhans16cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    boşverelim şimdi onu da 15.04.2012 Çınarcık gezisini ne yapıyoruz onu konuşalım

---------- Post added at 03:22 ---------- Previous post was at 02:52 ----------

güzergah şu şekilde fazla mı olur acaba
    Uploaded with ImageShack.us
    cakal_gs19@hotmail.com Honda
    0531 953 03 88 (365/24) Hayat
    16 JE 885...................... Onda

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Alıntı muyat26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nisan 8 de bi yerlere gidecekmiyiz?
    Bu hafta sonu için benim daha önceden hazırlanmış farklı programım var ancak bir sonraki haftasonu için Gökhanın dediği gezi ile ilgili katılımım için tüm imkanlarımı seferber etmeye çalışıcam...
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

Ufuk İnkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Repsol 2006 / Cbr 125 R ( 2011 ) Hyosung Gt 250 R.
    Gökhan abi motorumu sattım. Yeni motor alırsam gezideyim allahın izniyle

Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    haydaaaa noldu yaw herkes motor satıyor hadi toparlanın millet güneş yüzünü göstermeye başladı artık gezelim doyasıya

Motosikleti
    CBR 250 R
    15 nisandaki gezinin rotası güzel, maalesef 15 nisanda Kemer civarlarında olacağımdan dolayı katılamayacağım.size iyi sürüşler....
    Amaç bir yere gitmek değildir ; Amaç yolda olmaktır. YEĞEN :)
    muyatakdogan@hotmail.com

Motosikleti
    honda cgl 125
    arkadaşlar bi hondam var bursada servisten daha iyi yapan tamirci bilen varmı yada servisten başkasına elletmeyiyimmi

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Alıntı hsynsv adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bi hondam var bursada servisten daha iyi yapan tamirci bilen varmı yada servisten başkasına elletmeyiyimmi
    İsmini bilmemekle birlikte sana biryer tavsiye edebilirim. İnönü caddesinden gazcılara girişte solda SYM motoran marka motorsiklet satan biryer var. Ben oraya gidiyorum. Oradaki ilgi alaka ve işçiliği başka bir yerde bulamadım. Yanlız tek bir olumsuzluk var oda fiyatlar çok uygun. Yaw nediyorum ben. Alışmışız kazıklanmaya, bir garibime geldi.
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Alıntı search16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İsmini bilmemekle birlikte sana biryer tavsiye edebilirim. İnönü caddesinden gazcılara girişte solda SYM motoran marka motorsiklet satan biryer var. Ben oraya gidiyorum. Oradaki ilgi alaka ve işçiliği başka bir yerde bulamadım. Yanlız tek bir olumsuzluk var oda fiyatlar çok uygun. Yaw nediyorum ben. Alışmışız kazıklanmaya, bir garibime geldi.
    Orada tamir görmüş 250 cclik bir FYM nin şanzumanın içinden bisiklet akort teli (topuzlu) çıkarttığımı bildireyim arkadaşlar. :D (3.vites dişlisini kırmış.)

Bi de yağ değişimi yaptırıyorsanız,başında durun, şanzumanın gırtlağına kadar yağ dolduruyolar.
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

Motosikleti
    Alıntı özcan1980 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Orada tamir görmüş 250 cclik bir FYM nin şanzumanın içinden bisiklet akort teli (topuzlu) çıkarttığımı bildireyim arkadaşlar. :D (3.vites dişlisini kırmış.)

Bi de yağ değişimi yaptırıyorsanız,başında durun, şanzumanın gırtlağına kadar yağ dolduruyolar.
    Doğrudur. Ben oraya gittiğimde başında duruyorum muhabbet ediyorum. Diğerleri gibi burda bekleme otur, dikilme başımda falan demiyorlar. Hatta yardım ettiğim bile oldu. Çalışan ustada bursa endru üyesi biri. Gezilere falan katılıyormuş. Benim gözüm tuttu. Görürsem yamuklarını ararım başka yer.

Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    Alıntı muyat26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    15 nisandaki gezinin rotası güzel, maalesef 15 nisanda Kemer civarlarında olacağımdan dolayı katılamayacağım.size iyi sürüşler....
    Aga sende hem uzun yol istiyorsun hem her uzun yol gezisinde bir işin oluyor tutturamadik bir türlü ayarı

Motosikleti
    Alıntı gökhans16cbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aga sende hem uzun yol istiyorsun hem her uzun yol gezisinde bir işin oluyor tutturamadik bir türlü ayarı
    Kaç km toplamda tahmini yol. Gökhan bir hesapla bakalım benimki nekadar yakar.

Motosikleti
    KLE 500
    Benzin yakmayalım, mangal yakalım diyenler;

15 Nisan 2012 saat 10:00 da Kent Ormanı'ndayız
    search16 bunu beğendi.

absolit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende motorumu satmis bulunuyorum 250lige geri donuyorum malum yakitindandolayo gezemeyince bir anlam ifade etmiyor ninja 250r ilk secimim olmak uzere honda ve hyo da secimlerim arasinda
    Hayırlısı olsun kardeşim. ama ninja250'nin de çok yaktığı söyleniyor. benim tavsiyem cbr250 sana. Yakışıklı ve ekonomik motor. Bende cbr250 düşünüyorum..
    __To Be Or NoT tO be__

murat_112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F
    Bende yakıt sarfiyatından dolayı 250cc ye geçmeyi düşünüyorum, 600cc 4 silindir bir motorla şehir dışı gezileri kasmaya başladı artık.
    Gezi rotasıda güzel 2 hafta önce kurşunlu mudanya hariç aynısını yaptık yol gayet keyifli, uygun olursam katılmak isterim.
    Düşlerim var, Rüzgara ters düşen..

Motosikleti
    CBR 250 R
    Alıntı gökhans16cbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ekmek parası Gökhan ne yapayımmmm. rota güzel ama tarih olmadı.kısmet başka zaman diyelim....
    Amaç bir yere gitmek değildir ; Amaç yolda olmaktır. YEĞEN :)
    muyatakdogan@hotmail.com

murat_112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F
    Honda guzel motor ama kawanin sekli cok hosuma gidiyor eger yakit farki cok yoksa onu alirim ama tabi ki cok yakiyorsa honda alirim.Murat_112 600 un tadi farkli olsada sehir icinde hararete cikmasindan tut yakittan dolayi gezememeler canimi skmaya basladi
    Ben pek şehir içinde durmam o yüzden hararet sorunu yaşamadım hiç ama ortalama bir kullanımda 30 kuruş yakıyor, yani benim gelir seviyemle orantılı değil maalesef =) xciting250 düşünüyorum şimdilik ama bakalım değişebilirde yine düşünceler..
    Düşlerim var, Rüzgara ters düşen..

Motosikleti
    KLE 500
    uzun yolda 25 tlye düştüğünü gördüm 600fin 100 kmde 400 km yolu 100 liraya gittim şimdi kawa 250 sahibi biriyle konuştum 20 lirayla 70 km gidiyorum diyor şok oldum...
    Benzinin yarısını yola mı döküyormuş?

absolit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    doğrudur full depoyla 300-350 km gidiyorum diyor biride depo 17 litre alıyor en fazla 350 gitse dediği gibi 22tl yapar 100 km de 300 km desek 26 tl yapar 100 km de
    cbr ise sert kullanımda 3.9 ltre yakıyor diye hesaplamışlar oda 18 tlye gelir yani baya baya fark var:(galiba honda alıcam

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:47 ----------

aslında en iyisi er6f veya er6n 100 km de 4 litre...
    Ben yine ısrarlar cbr250 diyorum. Hızı da gayet tatmin edici. Bugün bindim. Normalde tek silindirli motorlarda vibrasyon da olur yüksek cc'lerde. Bunda o olayı aşmışlar. Mayıs gibi alıcam kısmetse...
    __To Be Or NoT tO be__

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler