Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    SEÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSR600
    beyler bayramın 2. ya da 3. günü söyle güzel bir gezi yapalım mı? SÜNNET GÖLÜ'ne
    http://maps.google.com/maps?saddr=An...t=m&mra=ls&z=9

Ankaradan gelecekler için;
    Ayaş, Beypazarı, Nallıhan dan sonra Mudurnu'ya geliyoruz. Mudurnu'ya girmeden Göynük istikametine devam ediyoruz. Göynük ve Sünnet Gölü tabelasını gördüğünüz sapaktan sola dönüyoruz. 11 km sonra Sünnet Gölü 5 km.

İsterseniz otobandan Bolu Doğudan çıkıp şehir merkezinden Mudurnu istikametine devam ediyoruz. Mudurnu'ya girmeden BP benzinlikten sağa Göynük yoluna dönüyoruz. Göynük ve Sünnet Gölü tabelasını gördüğünüz sapaktan sola dönüyoruz. 11 km sonra Sünnet Gölü 5 km.

ne yenir içilir bilmiyorum ama araştırıyorum. illa ki buluruz bir yer oteller falan varmış. büfe de vardır olmadı ekmek arası yapar oraya gidince yeriz
    ejlover bunu beğendi.
    ÖNCE LAFA BAKARIM, LAF MI DİYE. SONRA ADAMA BAKARIM, ADAM MI DİYE...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    honda cbr 250
    ben sincanda oturuyorum.2.günü bana uyar hocam.kaç kişi katılacak bir bakalım,

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:51 ----------

ayrıca motorumda cbf 150.sizler de 600 lük 1000 lik falan varsa kalsın almayım ;)

Motosikleti
    SUZUKI GSR600
    Alıntı durmazzz adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:51 ----------

ayrıca motorumda cbf 150.sizler de 600 lük 1000 lik falan varsa kalsın almayım ;)
    başladık yine
    ejlover bunu beğendi.

Wozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R

bence bir problem olmaz çoğunluk 80-100 arası gidiyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:00 ----------

Selçuk bey şöyle bir gezi nasıl olur https://maps.google.com/maps?saddr=A...sz=6&via=1&z=6
    Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

Motosikleti
    SUZUKI GSR600
    slm arkadaşlar.ben sitede yeniyim.ankarada buluşma gezme falan olmuyor mu?
    aleyküm selaaaam. biz zaten el ele, kol kola sürekli geziyoruz. hacı bir tanışalım acele etme gezeriz
    eRRRen bunu beğendi.

Motosikleti
    honda cbr 250
    selçuk arkadaşım yeniyim diyorum.öfkelenmenin bir anlamı yok.

Motosikleti
    SUZUKI GSR600
    ozan arkadaşım ben şimdi bu olayı anlamadım daha şahsen tanışmadığımız için yaptıgını espri olarak anlamadım ve tabi ki gülemedim. benimle dalga geçtigini hesaba bile almıyorum neden de bulamadım zaten. anlamadım yani açıklarsan sevinirim.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Galiba herkes aynı çember etrafında benzer şeyleri anlatmaya çalışıyor Ben birazdan işten çıkıcam, kısa gibi görünen ~3km lik ev yolculuğumda bol bol dolmuş ve taksici arkadaşlarımla birlikte sürücem... Kazasız belasız
    #sürenadam

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport

Sevgili Kardeşim,

Niye ayrımcılık yapıyorsunki 600 lüğe 1000 liğe binen bizler ikinci sınıf vatandaşmıyız ) 150 cc ye binemezmiyiz (benim bir tane 125 lik var o da 25cc eksik kalıyor 150 likten acaba onu kabul etmezmisiniz.)

Şakası bir yana adı üzerinde "gezi" yapılacak "yarış" değil . Siz kendi bildiğiniz gibi sürün gitsin ilk veya son gitmek farketmek amacımız keyifle "gitmek" en fazla yarım saat geride kalırsınız hatta bu iyi bile olur bu tür gezilerde en faydalı sürücü en arkadan gelerek gurubun bütün elemanlarının güvenle hedefe vardığını kontrol eden "artçı" dediğimiz sürücüdür. Yok ben çok acemiyim diyorsanız guruptan gönüllü bir arkadaş size seve seve yoldaşlık eder motorculuğun yazılmamış kuralıdır bu kimse geride bırakılmaz.

Sevgilerimle

Önemli Not: Hala adınızı bilmiyoruz bu kadar gizemli olmanızın bir amacı yoktur inşallah
    eRRRen ve ejlover bunu beğendiler.
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Oruç dolayısıyla insanların sabrı ve algısı kesintiler yaşıyor sanırsam

Durmaz nickli arkadaşım sakin ol, kimse sana sinirlenmiyor, işte yüzyüze tanışmadan, karşında yazanların yaşını başını, genel karakterini bilmeden yazınca karşındakini tam olarak anlayamıyosun bazen, sana esprili bi cevap gelmiş, öfkeli değil.

Alıntı SEÇ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ozan arkadaşım ben şimdi bu olayı anlamadım daha şahsen tanışmadığımız için yaptıgını espri olarak anlamadım ve tabi ki gülemedim. benimle dalga geçtigini hesaba bile almıyorum neden de bulamadım zaten. anlamadım yani açıklarsan sevinirim.
    Selçuk dalga geçmek değil de gezinin varış noktası kiev yani, hani evli adamları bile baştan çıkaracak bi gezi bence) Kiev e gidelim eğlenelim coşalım demek istemiş Ozan sanırsam, teoride güzel fikir de, pratiğe dökmek zor, sadece bekar olmak yetmiyor

150 lik muhabbeti yapan arkadaşlar, sondan geriye doğru 10-15 sayfa okuyun bi zahmet, o zaman zaten anlayacaksınız durumu, boşuna kendinizi gezilerden soyutladığınızı Bu muhabbetler üstüste gelince Selçuk da kafayı duvara vurmuş rahatlamak babınndaa

Simultaneously mütercim gibi hissettim kendimi birden
    Redmoon, eRRRen, pinkkuvars ve 3 diğerleri bunu beğendiler..
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

Motosikleti
    honda cbr 250
    o zman tanışalım.adım erdem.sincanda oturuyorum.ehliyetimi yeni aldım.ankarada böyle gezi turları varsa,katılalım,tanışalım.motor sürmenin keyfini çıkaralım.
    tirbison bunu beğendi.

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Galiba herkes aynı çember etrafında benzer şeyleri anlatmaya çalışıyor Ben birazdan işten çıkıcam, kısa gibi görünen ~3km lik ev yolculuğumda bol bol dolmuş ve taksici arkadaşlarımla birlikte sürücem... Kazasız belasız
    Hangi taksici dolmuşçu sana yan gözle bakabilir abi truva atı gibisin adamlar korkup kaçacak yer arıyolardır=)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Beyler siz ankara içinde-azcık dışında- takılın
    Faruk abiyle ikimiz bayramdan sonra 5-6 günlük bir gezi yapacağız. Tam nereye gitsek emin değiliz. İzmir-marmaris-fethiye vsvs neresi uyarsa.Çadırlarımızı,tulumlarımızı herşeyimizi hazırladık,biraz gezelim bakalım
    erro bunu beğendi.

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    o zman tanışalım.adım erdem.sincanda oturuyorum.ehliyetimi yeni aldım.ankarada böyle gezi turları varsa,katılalım,tanışalım.motor sürmenin keyfini çıkaralım.
    Hoşgeldin Erdem ...
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

Alıntı Varuna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar sizlerle az önce başıma gelen olayı paylaşmak isterim. Saat 10:00 sularında simon bolivar bulvarından Atakuleye doğru seyir halindeyim. Hoşdere yönüne doğru (sola) döneceğim. Ben geçerken ışık da kırmızıya döndü. O sırada hoşdere tarafındaki ışıklarda bekleyen (yıldız tarafında) bir taksi ben dönüşümü tamamlamak üzereyeken u dönmek için ve hızla hatta patinaj çekerek geldi bana arka çamurluğumdan vurdu. Neyse ki toparlayabildim. Düşmedim, az ilerde (2-3 m) motoru emniyete aldıktan sonra indim. Biraz itiş kakış oldu. Ben bunu biraz tartakladım. Sonra nerden geldiğini anlamadığım 6-7 adam üzerime çullandı. Nerden çıktılar anlamak mümkün değil. Sonra ayrılmak zorunda kaldım :( ehliyet sınavına eylül 1 de gireceğim. Bu ne ya. Buna dur diyecek kimse yok mu? Nasıl bir düzeni var bu ülkenin?
    sadece tartaklayabildiğin kısmını beğendim.
    dua et ki altına alıp sakat bırakmadı.bununla kurtulduğun için şükret

eRRRen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R----Suzuki GSXR600
    Arkadaşlar hepinizin kandili mubarek olsun..
    Güzel allahım nice kandiller görmemizi nasib etsin inşallah..
    erro, nezih77, Redmoon ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

pinkkuvars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ VOLUSİA VL800
    Alıntı Varuna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar sizlerle az önce başıma gelen olayı paylaşmak isterim. Saat 10:00 sularında simon bolivar bulvarından Atakuleye doğru seyir halindeyim. Hoşdere yönüne doğru (sola) döneceğim. Ben geçerken ışık da kırmızıya döndü. O sırada hoşdere tarafındaki ışıklarda bekleyen (yıldız tarafında) bir taksi ben dönüşümü tamamlamak üzereyeken u dönmek için ve hızla hatta patinaj çekerek geldi bana arka çamurluğumdan vurdu. Neyse ki toparlayabildim. Düşmedim, az ilerde (2-3 m) motoru emniyete aldıktan sonra indim. Biraz itiş kakış oldu. Ben bunu biraz tartakladım. Sonra nerden geldiğini anlamadığım 6-7 adam üzerime çullandı. Nerden çıktılar anlamak mümkün değil. Sonra ayrılmak zorunda kaldım :( ehliyet sınavına eylül 1 de gireceğim. Bu ne ya. Buna dur diyecek kimse yok mu? Nasıl bir düzeni var bu ülkenin?
    Öncelikle geçmiş olsun. sonra da motosikletli trafiğe h.geldin . durdurmak

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:56 ----------

Öncelikle tamamını okumamıştım süperr yorumlar varmışş vallaha gece gece beni güldürdünüz Allah da sizi güldürsün.
    Bülentim video harikaydı sol da deviriyo sağ da deviriyo Varuna durdurmak öyle mümkün harika bir durduruluş gördüm güvenlikçi kardeşimizden süperdi eline ayağına sağlık
    Alıntı Wozy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun Orhan abi. Yaw taksicileri büyütmeyin gözünüzde o kadar tüm gün kıçlarının üstündeler o kadar da güçlü değiller şöyle güzel bi low kick bacak iptal solucan gibi dolanır yerde
    Ozanım geçmiş olsun Bir de Tirbison u biz alalım abi adam çok iyi
    Alıntı tirbison adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tabiki sabrın sınırı var ama sadece motorculara değil ezilmeye musait (iyi metafor yaptım ama) herkesi ve herşeyi ezen bi toplumda yaşıyoruz, bu ezme kültürünün beslendiği şey de yine ezilmemek için yapılan kavgalar vs.
    yani şimdi burda, haydi hurraaa saldırın dersek yarın biri saldırıp üzülürse çok da iyi olmaz diye düşünüyorum.
    kaldı ki tüm motorcularla tüm taksiciler dövüşse taksiciler kesin döver :D
    benim inancım şu yönde, motor kullanan bilinçli birey sayısı arttıkça trafikte daha dikkate alınabilir olabiliriz.
    bilmiyorum ki belki de çok saçmaladım
    Şöyle bi çözüm buldum 250 ye kadar bizim , zaten chopper sayılır hem uzayamazalar da bunlar :D.. Her türlü birlikte takılırız

slm arkadaşlar.ben sitede yeniyim.ankarada buluşma gezme falan olmuyor mu?
    Evren h.geldin Gergin zamanlarımız kış geliyo ondan böyleyiz yoksa iyidirirzzzz bizz ))

1.Kısa bir evre trafik de (asıl trafik de) olmadığımız zamanlar ,herkesin motorumuza baktığını zannettiğimiz zamanlar . Herkesin bize destek verdiği özendiğini zannettiğimiz zamanlar.--insanlar aslında saygılı trafik de beee
    2.ardından yavaş yavaş trafiğe giriyoruz zorlamalar var ama hataları biz kendimiz de aramaktayız halaa!!! hmm demekki kendimiz göstermemiz çok trafik dışında gitmemiz lazım zamanları.
    3.artık trafik deyiz !! ulan sürmeyi,kuralları bilen kaç kişi var burada zamanları.. Bilinçliyiz uyarıyoruz kızıyoruz..Polise başvuruyoruz.
    4.Artık farkındayız kırmızı da dururken bile göz aynada acaba biri duramayıp arkadan gömecek mi dur araya giriyim. olum bunla hiç uğraşılmaz çek sağa gitsin yoluna. ilerde belasını bulur..amann taksici onun pizzacılardan kalma antipatisi var yaklaşma yol ver geçsin. yakalayamaz hırs yapar bir sonraki motorcudan alır hırsını.
    5. artık görülmeyen ilgi anlayış sizin tarafınızdan yapıldığı hatta taksicilere yol verildiği(intiba değiştirildiği zamanlar...(Diyoruz ki her dört teker sadece 1 gün trafiğe çıkıp taksicilerle bir gün uğraşsa taksiler de dahil işte sonuç o zaman olumlu olur.)
    Yada her zaman olmasa da ADAM gibi Toplu sürüşün (Yunusum Aynı yöne bakıyoruz, ben uymayanlara otoriteyi sağlamadığına kızıyorum ) neler değiştirdiğini görüyoruz bla bla
    .

.
    7853. Artık free rider dediğimiz ipimiz le kuşağımızın sadece kendi güvenliğimize odaklandığı zamanlar ....
    .
    .
    En önemlisi bu noktaların Bilmem kaç milyonu da bulsa iki tekerin her an kaza yapma olasılığı taşıdığı ve o dört tekere nazaran sadece bizim zararlı çıkacağımız !!!.. Saygı Hörmet sevgi Şelale

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:48 ----------

Selçuk abi 297 km sizin bu yol ay sonunda eskişehir e ki 236 km yapıyo gitsek yaaa??? olma mı??

Motosikleti
    SUZUKI GSR600
    Selçuk abi 297 km sizin bu yol ay sonunda eskişehir e ki 236 km yapıyo gitsek yaaa??? olma mı??[/QUOTE]
    olur tabi ben sadece doğal güzellik gezisi tarzında düşündüm. eşimi de götürmeyi düşünüyorum, motorla gezinin keyfini o da anlasın istiyorum.
    ejlover bunu beğendi.

talip333 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 MH Drift (2012)
    bence kızılcahamam civarı yapılsa nasıl olur? 280 km fazla gibi geldi.
    **[Ankara - MT] Motosiklet Grubu**
    Ankara Motosiklet Sevdalıları
    https://www.facebook.com/groups/329295930541118/

Wozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Ne alakası sizle dalga geçmek gibi bi amaç içerisinde değilim yanlış anlamayın lütfen neden böyle düşündüğünüzü anlamadım Kiev'e gidelim espirisi eğer ben oralardan hoşlanmam derseniz Prag'a gideriz kızma bana o yüzden.
    Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler