Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    unalx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fzr6
    Arkadaşlar merhaba,
    guitarmix; kazasız-sorunsuz mutlu günlerde kullan.. Yanlız red line dikkat et...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    GT250R
    Alıntı unalx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba,
    guitarmix; kazasız-sorunsuz mutlu günlerde kullan.. Yanlız red line dikkat et...
    Teşekkürler unalx. Mümkün olduğunca (hatta hiç) red-line 'a sokmuyorum makinayı hocam.

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    guitarmix;
    hayırlı olsun güle güle kullan.
    kırmızı gtr250 görünce aklıma geldi. 2006 yılında turan güneşte hyosung bayisi açılmıştı. o zaman motosikletle daha yeni tanışıyorum hiçbişey bilmiyorum. bir gün iş çıkışı oraya gitmiştik. kravat takım elbiseyle falan oturmuştum üzerine. nasıl beğenmiştim nasıl içim gitmişti, 8800 TL gibi bi rakamı vardı yanılmıyosam. günler yavaş yıllar hızlı geçiyor be
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    '10 GV 250
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    guitarmix;
    kırmızı gtr250 görünce aklıma geldi. 2006 yılında turan güneşte hyosung bayisi açılmıştı. o zaman motosikletle daha yeni tanışıyorum hiçbişey bilmiyorum. bir gün iş çıkışı oraya gitmiştik. kravat takım elbiseyle falan oturmuştum üzerine. nasıl beğenmiştim nasıl içim gitmişti, 8800 TL gibi bi rakamı vardı yanılmıyosam. günler yavaş yıllar hızlı geçiyor be
    yaşlandın ondandır
    it's a long way to the top...

Motosikleti
    GT250R
    guitarmix;
    Teşekkürler saolasın chopperrider. Benimde bu motoru ilk gördüğümdeki tepkim oydu, almam uzun sürmedi çok şükür

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı WTP adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaşlandın ondandır
    hadi leynnn )
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    tay çiftyüzlük
    Beyler 2006 model Honda Cbr 125 Repsol marka motorumu satıyorum ilgilenen varsa işte ilanı:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...2818490/detay/
    ::coool::[B][I][U][COLOR="DarkRed"]KA[COLOR="RoyalBlue"]RA[COLOR="DarkRed"]DE[COLOR="RoyalBlue"]NİZ:flower:[COLOR="DarkRed"]FIR[COLOR="RoyalBlue"]TI[COLOR="DarkRed"]NA[COLOR="RoyalBlue"]SI[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/U][/I][/B]::coool::

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    guitarmix;
    :D:D:D abı senı takım elbıseyle dusundumde cok tuhaf oldu =)) motor kıyafetlerı sana daha cok yakısıyor =)))

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı _pLay_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    :D:D:D abı senı takım elbıseyle dusundumde cok tuhaf oldu =)) motor kıyafetlerı sana daha cok yakısıyor =)))
    ) o halde en ideali budur :
    http://www.facebook.com/profile.php?...type=1&theater

emir çok karizma olmuşsun

~~NEO~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ
    abı sana ozelden kac defa msj attım sanırım gormuyorsun =)))
    Geçenlerde yollamışsın, cevap yazdım, yolladım... Bu mesajı okuyunca tekrar baktım başka mesaj vardı da ben mi görmedim acaba diye başka da mesaj yok posta kutusunda... Ulaşmadı mı acaba mesajın...? Görsem cevap yazarım, neden yazmayım...

Motosikleti
    BMW R 1150 GS
    slm herkese geçici olarak yaşadığım bir hesap probleminden doyayı yazışamadım bu arada bugun hakanı etimesgut zırhlı birliklerde gördüm selam verdim ama görmedi sanırım. bide bugun yağmurun sayesinde ilk yaralanmalı düşüşümü yaptım virajda ızlak zeminden dolayı moto kaydı sol aağı burktum sağ ayağıda sıyırdım ama sıkıntı yaratamıyo
    Somebody Else Is Lover

Motosikleti
    GT250R
    Alıntı mukavemeth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm herkese geçici olarak yaşadığım bir hesap probleminden doyayı yazışamadım bu arada bugun hakanı etimesgut zırhlı birliklerde gördüm selam verdim ama görmedi sanırım. bide bugun yağmurun sayesinde ilk yaralanmalı düşüşümü yaptım virajda ızlak zeminden dolayı moto kaydı sol aağı burktum sağ ayağıda sıyırdım ama sıkıntı yaratamıyo
    Geçmiş olsun mukavemeth bende senin gibi bugün bi kaza geçirdim ama hasar yok çok şükür. Ayna gitti sadece. Senin motorda var mı bişey?

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    ) o halde en ideali budur :
    http://www.facebook.com/profile.php?...type=1&theater
    emır abı lınke tıklayınca ben profılıne ulasamıyorum ne yazıkkı

Alıntı ~~NEO~~ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçenlerde yollamışsın, cevap yazdım, yolladım... Bu mesajı okuyunca tekrar baktım başka mesaj vardı da ben mi görmedim acaba diye başka da mesaj yok posta kutusunda... Ulaşmadı mı acaba mesajın...? Görsem cevap yazarım, neden yazmayım...
    walla abı bana msj gelmedı ne yazıkkı :(

---------- Post added at 00:31 ---------- Previous post was at 00:29 ----------

,
    buyuk gecmıs olsun bende aksam dıkmenden nato yoluna gıderken cevre yolunda kaza vardı ıkı araba bırbırıne gırmısdı adamlar yerde yatıolardı cokda kalabalık vardı cok uzuldum :(

geçmiş olsun kardeşim umarım çok ciddi bişeyin yoktur yağmurlu havalarda lütfen daha fazla dikkat

Alıntı guitarmix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun mukavemeth bende senin gibi bugün bi kaza geçirdim ama hasar yok çok şükür. Ayna gitti sadece. Senin motorda var mı bişey?
    sana da geçmiş olsun kardeşim yeni motorunun nazarlığı olsun o da artık cana gelen mala gelsin diyelim

buyuk gecmıs olsun bende aksam dıkmenden nato yoluna gıderken cevre yolunda kaza vardı ıkı araba bırbırıne gırmısdı adamlar yerde yatıolardı cokda kalabalık vardı cok uzuldum :(
    takribi yarım saat önce oradan geçtim eren halen arabalar oradaydı 3 tane de ekip arabası vardı başka bişey göremedim allah yardımcıları olsun

Motosikleti
    GT250R
    Alıntı nezih77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun kardeşim umarım çok ciddi bişeyin yoktur yağmurlu havalarda lütfen daha fazla dikkat

sana da geçmiş olsun kardeşim yeni motorunun nazarlığı olsun o da artık cana gelen mala gelsin diyelim

takribi yarım saat önce oradan geçtim eren halen arabalar oradaydı 3 tane de ekip arabası vardı başka bişey göremedim allah yardımcıları olsun
    Teşekkürler abicim saolasın. Valla benimde moralim bozuktu daha 1 haftalık motor diye ama dediğin gibi nazarlık olsun bu da, Allah daha büyüklerinden saklasın cümlemizi..

Motosikleti
    BMW R 1150 GS
    Sagolun önemli bisey yok ama mont ve kask olmasa hastanede olabilirdim.motordanda ses geliyodu ama dün bakamadım ne var diye yarın bakiden ne olmuş. Gitseniz sanada gecmis olsun önemli bişeyin olmaması güzel nazar boncuguyla bu kazalardan korunursun ;)
    Somebody Else Is Lover

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    geçmiş olsun arkadaşlar,
    ben de dün akşamüzeri motorla dikmen caddesinden inerken kavşağın birinde bi hareketlilik gördüm yerde duran bir Suzuki DR400 görünce kenara çektim, motorcu yaralıydı ayak bileğinin üzerinden kırılmış, kavşaktan aniden u dönmeye karar veren bir audiye çarpıp düüşmüş. Bilinçli korumalı bir sürücüydü dizliği bile takılıydı ama işte botu olmadığı için kırık yaşadı. Eğer kaval kemiğine kadar çıkan bot giymiş olsa kalkıp yürüyecekti büyük ihtimalle.
    Ambulans gelene kadar bekledik bindirip gönderdik inşallah en kısa zamanda toparlanır.

MotoGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 [2024]
    Herkese geçmişler olsun. Hava değişimleri yol şartlarını etkileyebiliyor. Aman dikkat edelim. Bu arada botun ne kadar faydalı olduğunu bir kez daha öğrenmiş oldum. En kısa zaman da almalıyım.
    2009 Honda Cbr 125r -> 2006 As 200 Gy -> 2010 S&T GT 250R -> 2012 150 MCX RoadRacer -> 2013 Kuba XCG 150 -> 2017 Pulsar RS 200 -> 2024 Dominar D 400

Motosikleti
    Kawasaki Yeşil Ninja 250 R - 2011
    geçmiş olsun arkadaşlar,
    ben de dün akşamüzeri motorla dikmen caddesinden inerken kavşağın birinde bi hareketlilik gördüm yerde duran bir Suzuki DR400 görünce kenara çektim, motorcu yaralıydı ayak bileğinin üzerinden kırılmış, kavşaktan aniden u dönmeye karar veren bir audiye çarpıp düüşmüş. Bilinçli korumalı bir sürücüydü dizliği bile takılıydı ama işte botu olmadığı için kırık yaşadı. Eğer kaval kemiğine kadar çıkan bot giymiş olsa kalkıp yürüyecekti büyük ihtimalle.
    Ambulans gelene kadar bekledik bindirip gönderdik inşallah en kısa zamanda toparlanır.
    :( kötü bi habermiş bu emir.. işallah ciddi bişi yoktur.. botlarımı hiç çıkartmıorum ayağımdan allahtan, çok dikkatli olmamız lazım.. bazen üşenip sırt korumamı takmak istemiyorum ama böle seylerin olabileceğini düşününce içim el vermiyor takıyorum..
    I dont think.. Thinking is dangerous.. I just only wink :wiinkk:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler