Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Alıntı VİRAGON adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun Biladerim kazasız belasız işallah...
    Teşekkür ederim özgürüm viragodan sonra bi vn800 de pek yakışır sana =)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Kenan hayırlı olsun güle güle kullan. artık cc büyüttün tanımazsın kimseyi. duyduğuma göre Ertan için de o kim oluyo 250cc chopper mı olur, o oyuncakla Yunanistan'a gidilir mi gibilerinden laflar etmişsin
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

motoriderrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Alıntı buberk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Düzeltiyorum "naked sever" değil "çıplak sever" diyelim...
    Abi çıplak seviyorum ne yapayım elimde değil

---------- Post added at 12:46 ---------- Previous post was at 12:43 ----------

Alıntı mukavemeth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kenan naked severleri alma yanına şımarıyolar sonra
    Hakan bayram dönüşü motora akrapovic veya yoshimura egsoz taktırıyorum. Motorumu şımartayım biraz dedim.

Emir egsozu taktırayımda sen o zaman bi ses dinle de kulaklarının pası gitsin

---------- Post added at 12:48 ---------- Previous post was at 12:46 ----------

Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kenan hayırlı olsun güle güle kullan. artık cc büyüttün tanımazsın kimseyi. duyduğuma göre Ertan için de o kim oluyo 250cc chopper mı olur, o oyuncakla Yunanistan'a gidilir mi gibilerinden laflar etmişsin
    Ertan 250cc ile Yunanistan yaptıysa artık Kenan'ın 800 cc ile hacca gitmesi farz oldu

~~NEO~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ
    Kenan, hayırlı olsun kardeşim, güle güle eskit makineyi...

Arkadaşlar, Kenan'a hayırlı olsun demek için bi buluşma tertip etsek nasıl olur...?! Mesela Arife günü akşam...

Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Alıntı ~~NEO~~ adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Arkadaşlar, Kenan'a hayırlı olsun demek için bi buluşma tertip etsek nasıl olur...?! Mesela Arife günü akşam...
    Arkadaşlar az önce Kenanla konuştum Bahçeli 4. cadde 4.44 motor diye bir yer söyledi oradaymış. Ben birazdan çıkıyorum oraya gidicem. Gelmek isteyen varsa bu akşam bi toplanalım.

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi bu akşam taşkınla görüştük gelseydiniz keşke bea bi iki bişi içip, pikolette birer kokoreç yiyip dağıldık ama vn naysımış yaa ben motora binmemişim abicim =)=) Biz +500 cc ile bozulmayız müdür, tabi vn2000 olsa kralını tanımam =P ertan kim ya ben tanımıyorum öyle birini o kimdi ya cidden ?

---------- Post added at 23:45 ---------- Previous post was at 23:43 ----------

Alıntı motoriderrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ertan 250cc ile Yunanistan yaptıysa artık Kenan'ın 800 cc ile hacca gitmesi farz oldu
    250 cc diyip geçmeyelim ama o alette gt250 motoru var lütfennn gerçi cruiser ruhuna aykırı motorda 13000 devir saati vardı yanlış hatırlamıyorsam =P Ama kralını tanımam uzun yol deyince kralına gider yaparım =P

---------- Post added at 23:49 ---------- Previous post was at 23:45 ----------

Alıntı ~~NEO~~ adlı üyeden alıntı Mesajı göster

teşekkür ederim mehmet müdür, ama arefe günü burada olamayabilirim belli olmaz, bu akşam buluşaydık eyiydi =)

kenancım hayırlı uğurlu olsun.kazasız belasız kullanman dileklerimizle

Motosikleti
    BMW R 1150 GS
    arkadaşlar sabah saat 6-8 arasında akçakocaya doğru gidiyorum 1 hafta olmayacağım şimdiden herkezin bayramını şimdiden kutlarım (güzergah; ankara, akçakoca, ereğli, zongudak, amasra, safranbolu , ankara)
    Somebody Else Is Lover

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    arkadaşlar mct mi özel sebeplerden dolayı satıyorum http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7616006/detay/ nolu ilandan gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

Motosikleti
    Harley Davidson XL 1200
    Alıntı RamuthRa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim özgürüm viragodan sonra bi vn800 de pek yakışır sana =)
    Eyvv işallah birdahaki seneye Suzuki İnturuder Volusia ile başlayacam bende araştırmalar sürüyor.

Arkadaşlar Volusi ile ilgili fikri olan yada arkadaşımda temiz motor satacak diyen varsa haber verirseniz cok sevinirim....

kahkahax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ EN500
    bu pazar kıbrısa gıdıyorum 1 haftalıgına hepinize iyi bayramlar şimdiden arkadaslar ...

keske mukavemet (hakan) gibi bende motorla geze geze gıtsem ama benım rotam havaalanı kktc 1 hafta yatacak motor hadı hayırlısı :(

Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    arkadaşlar sabah saat 6-8 arasında akçakocaya doğru gidiyorum 1 hafta olmayacağım şimdiden herkezin bayramını şimdiden kutlarım (güzergah; ankara, akçakoca, ereğli, zongudak, amasra, safranbolu , ankara)
    Güle güle git Hakan. Aman dikkat et kendine.

yasinim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim Roadwin 250r
    güle güle git Allah kaza bela vermesinn..
    Bende hakkın kaldıysa sevildiğin yıllara say...

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Alıntı nezih77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kenancım hayırlı uğurlu olsun.kazasız belasız kullanman dileklerimizle
    Teşekkür ederim hüseyin abi dediğin gibi kazasız belasız umarım =)

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Eyvv işallah birdahaki seneye Suzuki İnturuder Volusia ile başlayacam bende araştırmalar sürüyor.

Arkadaşlar Volusi ile ilgili fikri olan yada arkadaşımda temiz motor satacak diyen varsa haber verirseniz cok sevinirim....
    Müdür bi tane 4.44 de var volusia temiz güzel makina 12.500 istiyor ama konuşunca iner sanırım yapar birşeyler, haberin var mı o makinadan ?

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    KISA BİR SÜRELİĞİNE ŞEHİR DIŞINDA OLACAĞIM .HERKEZE İYİ BAYRAMLAR

Motosikleti
    Harley Davidson XL 1200
    Kenanım 4.44 bizim mekan zaten yelekleri görmedin mi. ? Çok istiyor o adam ama inerse bişiler yapacam...
    Bu arada benim motoru satmayı düşünüyorum daha internete koymadım ama alkında virago olan varsa İrtinata geçelim...

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    mrb arkadaşlar ben de yeni katıldım umarım bana da aranızda yer vardır....

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Kenanım 4.44 bizim mekan zaten yelekleri görmedin mi. ? Çok istiyor o adam ama inerse bişiler yapacam...
    Bu arada benim motoru satmayı düşünüyorum daha internete koymadım ama alkında virago olan varsa İrtinata geçelim...
    Biliyorum müdür 4.44 sizin mekan ama belki gözünden kaçmıştır görmemişsindir fiyat çok gelmiştir dediğin gibi ki çok, adamla konuşursan düşer ya sıkı pazarlık yaparsan olur gibime geliyor. Bakalım etrafa virago isteyen varsa haberleşiriz dostum ama sen bi nete koy yine =)

---------- Post added at 11:22 ---------- Previous post was at 11:19 ----------

Alıntı ferhatkars adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mrb arkadaşlar ben de yeni katıldım umarım bana da aranızda yer vardır....
    hoşgeldin dostum burada herkese yer var =)

Motosikleti
    BMW R 1150 GS
    Hoşgeldin ferhatkars .

Kenan bende motoru yenilemeye karar verdim. Kredi çekip alıcam motoru dayanamıyorum artık uzun yolda canım cıkıyo titreşimi geçtim 70-80 le tırlar bile taciz ediyo :S Neyse Aklınızda bulunsun ABS li motor bakıyorum tercihen Er6 f veya Fazer6, honda varaderoda geçioda aklımdan büyük mü gelir acama . Bu arada senin VN 800 ün fotolarını hala göremedik paylaşta gözümüz gönlümüz açılsın
    Somebody Else Is Lover

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler