Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Wozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    KTM Duke 200 kullanıcıları. Motosikletleriniz çok güzel, gayet iyi bir seçim yapmışsınız.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:55 ----------

http://www.arabam.com/ikinciel/ilan/detay/3787364 şunu bi inceleyin bence 8500-9000 iyi 10000 çok
    Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    lütfücüğüm iyi bakıyor motora baya ya 7500 d/dk diyor kitapçık adam 6500 ile geziyor. Sabrı takdire şayan gerçekten.

@Wozy Eyvallah kardeş. Sağolasın
    Heil Spellcheck

Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @trgy olum seni videoya çekmişler, face'de :D :D millet seferber olmuş resmen koptum En çok da "Kuvvet" abimize güldüm, sanki kurbanlık dana tutuyor

---------- Post added at 19:33 ---------- Previous post was at 19:14 ----------

trgy, Lütfücüğüm, erro ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Lütfücüğüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı umurcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lütfücüğüm iyi bakıyor motora baya ya 7500 d/dk diyor kitapçık adam 6500 ile geziyor. Sabrı takdire şayan gerçekten.

@Wozy Eyvallah kardeş. Sağolasın
    Ayağımızı yerden kessin diye binmiyoruz ki, iyi bakacağız tabi

umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Ben dayanamıyorum o kadar ya devirli gitmeyi seviyorum lakin
    Heil Spellcheck

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    faceden bakamayan arakdaşlar için büyük hizmet...;

http://imageshack.us/g/210/img3103as.jpg/
    trgy, nezih77 ve Lütfücüğüm bunu beğendiler.

turgaycım beğendin mi videonu
    eftall bunu beğendi.

Motosikleti
    tracer 900

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Alıntı nezih77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    turgaycım beğendin mi videonu
    Beğenmek ne kelime , özellikle selçuk abinin türlü engelleri dereleri tepeleri aşıp imdadıma yetişme sahnesi çok heyecanlıydı
    nezih77 bunu beğendi.

Lütfücüğüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    faceden bakamayan arakdaşlar için büyük hizmet...;

http://imageshack.us/g/210/img3103as.jpg/
    İki tane grup resmi vardı, biri yok, paylaşabilecek olan var mı?

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Alıntı trgy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beğenmek ne kelime , özellikle selçuk abinin türlü engelleri dereleri tepeleri aşıp imdadıma yetişme sahnesi çok heyecanlıydı
    Selçuk abinin gelişinden "in lan aşşağa oynama moturlan" diyerek ensene bi şaplak atacağını sandım
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Lütfücüğüm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İki tane grup resmi vardı, biri yok, paylaşabilecek olan var mı?
    akşam hallederim...

Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Ulen hiç bi resimde yokum. motorcu adam yalnız adamdır cissy bar'ı sök ver gazı ohhhh dünya varmış dersin yok yavaş git, yok soğuk, yok diğer araçlara yaklaşma........... :S

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    abiler şu konuda çok içlendim ve yazdım;

bu yönetim takımı kişilerine konu ile ilgili hassasiyetimizi anlatacak bir takım şeyler yapmış olmak için sizinde görüşlerinizi beyan etmenizi taleb ediyorum.

firmalar müşterilerine düzgün davranmalılar. bu konular yönetimin sayesinde gölgede kalmamalı.

bunu yaparak forumun ( bir nevi tüketici birliği olarak ) amacını yerine getirmesini sağlayalım ;)

http://www.motosiklet.net/forum/mt-h...maliydi-2.html

teşekkürler

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Kahvaltı yaptığımız günün akşamına birisi yurt dışında çalışan çok samimi iki arkadaşımla görüştüm. İzne gelmiş bizimki. Boyu da 1.70 civarında felan. Gece mekandan kalkıp evlere dağılacakken klasik muhabbetler başladı ;

+ Olum senin şu motor nerde lan bir görelim
    - Şu tarafta köşeye bıraktım
    + Olum motor işi çok tehlikeli lan, sakat iş. ben hayatta sürmem. Sen sür de bir görelim nasıl gidiyorsun
    - (baktım hem dalga geçiyorlar hem de tırsıyorlar) Zaten istesen de süremezsin, binemezsin...Olduğu yerde bile binemezsin oğlum sen motora
    - Olum süremem de, olduğu yerde de binerim artık o kadar değil
    + 20 TL ni alırım bak
    - Tamam a........ yürü Umut ! (diğer arkadaştan gaz almaya çalışıyor)

Biraz daha yürüdük, motorun başına geldik. Sonuç ; Bir dahaki görüşmemizde yemek ısmarlayacak bana Para vermedi totoş
    umurcan bunu beğendi.
    #sürenadam

SEÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSR600
    [QUOTE=makseli;2842307]abiler şu konuda çok içlendim ve yazdım;

bu yönetim takımı kişilerine konu ile ilgili hassasiyetimizi anlatacak bir takım şeyler yapmış olmak için sizinde görüşlerinizi beyan etmenizi taleb ediyorum.

firmalar müşterilerine düzgün davranmalılar. bu konular yönetimin sayesinde gölgede kalmamalı.

bunu yaparak forumun ( bir nevi tüketici birliği olarak ) amacını yerine getirmesini sağlayalım ;)

teşekkürler[/QUOTE
    ben olayı şöyle anladım. arkadaşın biri hudson dan şikayetçi, bunu yazıya döküyor 2 kere, ama yöneticiler yayınlamıyor. olabilir bizim servisden de hergün bir kaç kişi şikayetçi oluyor ne yapalım şimdi servisi mi kapatalım, ustayı işten mi çıkaralım, insanları memnun etmek çok zordur.ben 18 yıllık iş tecrübemle konuşuyorum. müşteri kendine göre haklıdır, ticari ilişkide müşteri daima haklıdır görüşü vardır ama günümüzde bunun boku çıkmıştır. ikisi arasında geçen olayı bilmiyoruz olay tek taraflı olarak ele alınıyor bu yanlış bence site yönetimi bu yüzden olayı değerlendirmeye almamış. olabilir büyütülecek birşey yok konunun muhattabı site yönetimi değildir. ürün ile ilgili bir sorun varsa üretici ya da satıcı olayın içindedir. çözülmesi gereken bir durum varsa onlar çözer. çözemiyorsan tüketici hakları çözer. paran, vaktin, inadın varsa dava açarsın olayı çözersin.
    ÖNCE LAFA BAKARIM, LAF MI DİYE. SONRA ADAMA BAKARIM, ADAM MI DİYE...

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    Alıntı makseli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abiler şu konuda çok içlendim ve yazdım;

teşekkürler
    konu kaldırıldı gibi oldu

mesajlar silindi. zoruna gitti birilerinin. neyse...

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Beyler Bayramın 1. günü de kurbandı, bayramdı, ziyaretti felan telaşe var. Ancak arife günü tatil bildiğiniz gibi. Yani çaşamba günü, bir plan program yapan var mı,? Yakın biyerlere gitmek taraftarıyım.

@mustafa senin konuyu inceliyorum şuan.
    #sürenadam

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    Alıntı SEÇ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben olayı şöyle anladım. arkadaşın biri hudson dan şikayetçi, bunu yazıya döküyor 2 kere, ama yöneticiler yayınlamıyor. olabilir bizim servisden de hergün bir kaç kişi şikayetçi oluyor ne yapalım şimdi servisi mi kapatalım, ustayı işten mi çıkaralım, insanları memnun etmek çok zordur.ben 18 yıllık iş tecrübemle konuşuyorum. müşteri kendine göre haklıdır, ticari ilişkide müşteri daima haklıdır görüşü vardır ama günümüzde bunun boku çıkmıştır. ikisi arasında geçen olayı bilmiyoruz olay tek taraflı olarak ele alınıyor bu yanlış bence site yönetimi bu yüzden olayı değerlendirmeye almamış. olabilir büyütülecek birşey yok konunun muhattabı site yönetimi değildir. ürün ile ilgili bir sorun varsa üretici ya da satıcı olayın içindedir. çözülmesi gereken bir durum varsa onlar çözer. çözemiyorsan tüketici hakları çözer. paran, vaktin, inadın varsa dava açarsın olayı çözersin.

bende muhatap site yönetimi olmamalıdır diyorum.

insanlar durduk yere gidipte şikayet etmezler ( eden gerzekler çıkabilir, ne yapayım hepsinin başında duramayız ya ) ,

yayınlasınlar, madem bu firmalardan reklam-para alıyorlar, sözleşme yapsınlar, şikayetlere cevap versin. bunun gibi bir uygulama olsun.

veya kaldırsınlar bu şikayet bölümünü.

ama bunlar tıklama olsun diye, bölümü açıyorlar, sonra ticari kaygılarla hareket ediyorlar.

ben şunu demiyorum; " site yönetimi problemleri çözsün ! "

Camgöz motordaki adama telefon ediyorum, lastik sipariş edecem, ne zaman geldi diyorum, "yeni mal abi" diyor, gelen lastikler 2010 49. haftasından.

geri göndersen bi türlü, açıp noldu böyle konuşmuştuk desen bi türlü. nitekim açtım söyledimde. "Abi istemiyosan gönder" diyo. İyi hoş güzel, gelsin gelsin gitsin o zaman anasını satayım.

bana desinki; "biz açıp bakamıyoruz, geldiğinde siz bakabilirsiniz anca" dese eyw. ama adam "yeni mal" diye gönderiyor. o zaman da insanı enayi yerine koymuş oluyorlar işte.

neyse uzar gider bu..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler