Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Honda “Hanspree Ten Kate Fireblade”

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS

Honda ‘nın racing replikası Fireblade, 2008 Hannspree Ten Kate WSB takımının renklerine sahip oldu.

Kaynak:Moto Aktüel

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R1 ;)
    Berbat kanımca

Paylaşımın çin saol elınt
    RACING TEAM ÜYESİ :GAZCI ÜYE

alper_satriani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nokia 6300 Gri
    waow şettt çok güzel valla
    BAŞKALARINI SIK SIK AFFEDİN, AMA KENDİNİZİ ASLA

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    hanspree ten kate olması tek farkı....Benim hoşuma gitmemişti zaten bu replika tamamen kişisel görüştür.Zevk meselesi..Ertech de satmış zaten motor rahatlıkla söyleyebilirim artık
    AKIN FİDAN

emomen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 1100 xx
    Bence bu renk dahada yakışmış Hannspre, Cok şık duruyor.
    Bedenimdeki Ruhun ^3^ günlük sahibiysem istedigim gibi yaşarım.

rayjay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR
    hayrina pistonlarini da elden gecirip 1600 km de bi litre yag yakmamasini da saglarlarsa alinir bu motor
    [COLOR="Red"][B]Been here, done that before and survived[/B][/COLOR]

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    afrika öküsüzüne benzemiş
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Hakki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    bana göre yarış motoru dedigin ya sade renklere sahip olur ya da janjanlı renklere sahip olur. bu renk biraz arada kalmış.

Motosikleti
    F5SS&CBR125
    Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    afrika öküsüzüne benzemiş
    öküz demek istedin heralde3

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Waoowww..benim renkten..harika olmuş..

CBR-125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F4i
    Alıntı alper_satriani adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    waow şettt çok güzel valla
    Hadi Türkçe kullanmıyorsun bari ingilizcesini doğru yaz ŞETTT değil o SHİT ! olmalı
    CBR-125 CBR-250-R CBR-600-F

alper_satriani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nokia 6300 Gri
    ben de biliyorum onun öyle olduğunu ama nolur nolmaz küfredersem ergenekondan falan içeri alırlar diye tırsıyorum daaaamn
    BAŞKALARINI SIK SIK AFFEDİN, AMA KENDİNİZİ ASLA

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Bu motor harbı harbı yag mı yakıyor şimdi duyuyorum her yerde ama ınanasım gelmıyor sonucta Honda ??
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

ErTech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vaRRdı
    Alıntı ultraukala adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hanspree ten kate olması tek farkı....Benim hoşuma gitmemişti zaten bu replika tamamen kişisel görüştür.Zevk meselesi..Ertech de satmış zaten motor rahatlıkla söyleyebilirim artık
    Aldığım zamanda söyleseydin ya bea
    ... yaşlı bir devrimci düşürmez hiç ağzından özgürlük kelimesini
    ve yatmadan önce bir bardak su yerine denize bırakır takma dişlerini ...
    ''Four wheels move the body. Two wheels move the Soul.''

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF

Bence çok yakışmış, zaten beyaz renk motorda çok güzel duruyor. 2008 model 1000RR'ın yağ eksiltme problemi mevcut ancak fabrika servislere hiçbir ücret alınmadan eksilen yağın tamamlanması konusunda bilgi vermiş durumda. Yani yağınızı bedavaya tamamlıyorsunuz. 2009 modelinde bunu çözmüş olmalarını bekliyorum.
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı ErTech adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aldığım zamanda söyleseydin ya bea
    Neden sattın.Z 750 tutkusumu sattırdı

mhrrmkpnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı boy adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bence çok yakışmış, zaten beyaz renk motorda çok güzel duruyor. 2008 model 1000RR'ın yağ eksiltme problemi mevcut ancak fabrika servislere hiçbir ücret alınmadan eksilen yağın tamamlanması konusunda bilgi vermiş durumda. Yani yağınızı bedavaya tamamlıyorsunuz. 2009 modelinde bunu çözmüş olmalarını bekliyorum.
    okdr para verip 0 motor alıcaksın ve yag yakıcak hemde bi ss makine

bunu servis bedava yag degişio die geciştirmek hiç mantıklı bisey degil acıkcası

hadi yagı brz fazla eksiltti yada sen brz uzun yol yaptın yuksek devirde yag tamamlıcak vakit olmadı ozmn noluyo

bide merak ettigim bisey bilen varsa honda bu yag eksilten motorlara kelle motormu takıo yoksa motoru acıp segmanlarını degiştirio
    true love..

Drift Religion

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı mhrrmkpnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    okdr para verip 0 motor alıcaksın ve yag yakıcak hemde bi ss makine

bunu servis bedava yag degişio die geciştirmek hiç mantıklı bisey degil acıkcası

hadi yagı brz fazla eksiltti yada sen brz uzun yol yaptın yuksek devirde yag tamamlıcak vakit olmadı ozmn noluyo

bide merak ettigim bisey bilen varsa honda bu yag eksilten motorlara kelle motormu takıo yoksa motoru acıp segmanlarını degiştirio
    Ben sürekli yazsamda anlamamakta direniyosunuz abi.

Serviste her 1000km de bir motorum kontrol ediliyor, eğer ben gitmessem arayıp gelmemi söylüyorlar.

Ortalama 500gram civarlarında bir eksik varsa (ki 1000km de hemen hemen her motor 250 gram gibi ilk konulana göre bir eksik vericektir) motor yağımın eksiği tamamlanmıyor, garantiden komple değişiyor ayrıca garantiden yeni bir yağ filtresi de takıyorlar, ayrıca garantiden zincirim temizlenip yağlanıyor.

Her hafta bakıma giriyorum tek kuruş ödemiyorum, aslında bu benim işime geldi bu konuda pimpirik olduğum için eski motoru 2000km de bir bakıma götürüp komple yağ değişimi yaptırıp cebimden ödüyordum.

Şu seçeneğimde var; istediğim zaman ruhsata işleme masraflarıda Honda'ya ait olmak üzere yeni motor takıyorlar ama servisim diyor ki takılacak motorda sorun çözülsün biraz bekle, mantıklı geliyor e bende bekliyorum.
    ekinler baş vermeden kör buzağı topallamazmış.::tartis::

mhrrmkpnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı aYe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben sürekli yazsamda anlamamakta direniyosunuz abi.

Serviste her 1000km de bir motorum kontrol ediliyor, eğer ben gitmessem arayıp gelmemi söylüyorlar.

Ortalama 500gram civarlarında bir eksik varsa (ki 1000km de hemen hemen her motor 250 gram gibi ilk konulana göre bir eksik vericektir) motor yağımın eksiği tamamlanmıyor, garantiden komple değişiyor ayrıca garantiden yeni bir yağ filtresi de takıyorlar, ayrıca garantiden zincirim temizlenip yağlanıyor.

Her hafta bakıma giriyorum tek kuruş ödemiyorum, aslında bu benim işime geldi bu konuda pimpirik olduğum için eski motoru 2000km de bir bakıma götürüp komple yağ değişimi yaptırıp cebimden ödüyordum.

Şu seçeneğimde var; istediğim zaman ruhsata işleme masraflarıda Honda'ya ait olmak üzere yeni motor takıyorlar ama servisim diyor ki takılacak motorda sorun çözülsün biraz bekle, mantıklı geliyor e bende bekliyorum.
    1000kmde 250gram yag eksilmez abi yapma

seni bu konuda hiç bi sozum yok sen bu motoru ilk alanlardansın bilmiorum yag yaktıgını biliomuydun ozmn ayrıca bekleme konusunda haklısın kac ay oldu hala sorunlu cıkıosa motorlar yazık hondaya
    true love..

Drift Religion

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı mhrrmkpnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1000kmde 250gram yag eksilmez abi yapma

seni bu konuda hiç bi sozum yok sen bu motoru ilk alanlardansın bilmiorum yag yaktıgını biliomuydun ozmn ayrıca bekleme konusunda haklısın kac ay oldu hala sorunlu cıkıosa motorlar yazık hondaya
    SS makinalarda 250g civarı eksiliyor abi benim eski motorda da eksiliyordu, tabi kız gibi kullanırsan niye eksilsin

Her 5000km bir normal bakım var, istersen sadece 5000km de bir yağ değiştirirsin, yanarsa motoru yanar ve yenisini takarlar, sonra bir daha yakarsın bir daha yenisini takarlar hatta baskı yaparsan sanırım motoru da iade alırlar.

Sorunu çözmenin bir tek yolu var, sorunu kabul etmek.

Es kaza diğer markalarda böyle bir sorun olsa temsilcilerin bu sorunu asla kabul etmeyeceğini düşünüyorum.

Zaten 2007 1000RR resmen kamyondu, gitmiyodu, 2008 kasa uçuyo farkın sebebi yaktığı yağ olabilirmi diye düşünüyorum bazen, eğer öyleyse 1000km de 2 litre yağ yaksın.
    ekinler baş vermeden kör buzağı topallamazmış.::tartis::

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)