Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Honda “Hanspree Ten Kate Fireblade”

Motovento
    REKLAM ALANI
    mhrrmkpnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı aYe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SS makinalarda 250g civarı eksiliyor abi benim eski motorda da eksiliyordu, tabi kız gibi kullanırsan niye eksilsin

Her 5000km bir normal bakım var, istersen sadece 5000km de bir yağ değiştirirsin, yanarsa motoru yanar ve yenisini takarlar, sonra bir daha yakarsın bir daha yenisini takarlar hatta baskı yaparsan sanırım motoru da iade alırlar.

Sorunu çözmenin bir tek yolu var, sorunu kabul etmek.

Es kaza diğer markalarda böyle bir sorun olsa temsilcilerin bu sorunu asla kabul etmeyeceğini düşünüyorum.

Zaten 2007 1000RR resmen kamyondu, gitmiyodu, 2008 kasa uçuyo farkın sebebi yaktığı yağ olabilirmi diye düşünüyorum bazen, eğer öyleyse 1000km de 2 litre yağ yaksın.
    2 zamanlı 1000rr yapsınlar
    true love..

Drift Religion

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda 600RR Hannspree
    Alıntı ultraukala adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hanspree ten kate olması tek farkı....Benim hoşuma gitmemişti zaten bu replika tamamen kişisel görüştür.Zevk meselesi..Ertech de satmış zaten motor rahatlıkla söyleyebilirim artık
    Bendeki hala duruyor ve çok güzel alet, laf söyletmem valla Bence 1000rr da süper durmuş.
    ilk göz ağrım: Kawasaki ER6F
    ikinci göz ağrım: Honda 600RR
    bakalım 3ncü ne olacak? :)

kings - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R
    Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    afrika öküsüzüne benzemiş

abi yorumuna koptum yav bence yeşil yerine siyah renk atılmalı.

Hakki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    @ aYe,
    yeni 1000rr hakkında böyle şeyler yazma. zaten kaç aydan beri arifedeyim. kafamı bulandırma

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı Nemrut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @ aYe,
    yeni 1000rr hakkında böyle şeyler yazma. zaten kaç aydan beri arifedeyim. kafamı bulandırma
    Abi al gitsin, bayramdan sonra birde taylormade egsostlu haline bakarsın tam tav olursun.

Hem yağ değil seleyide yaksa sonuçta herkes biliyor 1000cc SS'ler arasında standart haliyle en deli makina 1000RR.

Sabredebilirsen bekle C-ABS tiplerinden al derim başkada bişey demem.
    ekinler baş vermeden kör buzağı topallamazmış.::tartis::

bathu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var 636
    alanada satanada hayırlı olsun ben satmıyorum motorumu 636'cıyım
    Yeşil Peri..tıtanıum Yüküm ağır geride kalırsın! Bulaşma avlayamazsın! Sakın deneme öldüremezsin! Vargeç ciddiyim

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @mhrrmkpnr
    okdr para verip 0 motor alıcaksın ve yag yakıcak hemde bi ss makine bunu servis bedava yag degişio die geciştirmek hiç mantıklı bisey degil acıkcası
    Geçiştirdiğimi nereden çıkarttın? Ben diyorum ki, eğer motoru bu sorunu bilmeden aldıysan satmana gerek yok demek istiyorum. Ben bugüne kadar diğer markalarda bu tür şeyler gördüm ama Honda'da ilk defa görüyorum. Bunu da teknolojideki rekabetten dolayı normal karşılıyorum. Bu motorlar seri üretim olduğundan herhangi bir problem karşısında ya piyasadaki tüm motorlar toplanacak, ya da problem kullanıcıların en az etkileneceği şekilde fabrika tarafından bedavadan halledilecek. Motorları toplatmak çok gereksiz ve rahatsız edici bir durum çünkü problem çok ciddi birşey değil, şu an için yağ tamamlayarak çözülebiliyor. Bu demek değildir ki bu motora bindiğin sürece yağ tamamlayıp duracaksın. Honda problemi tam olarak tespit ettiği an gereğini yapacaktır. Haa eğer motoru almadıysan da ya başka marka motor alacaksın, ya da problem tam olarak tespit edilene ve hata giderilene kadar bekleyeceksin.

@aYe
    Zaten 2007 1000RR resmen kamyondu, gitmiyodu, 2008 kasa uçuyo farkın sebebi yaktığı yağ olabilirmi diye düşünüyorum
    2007 1000RR kamyon olduğundan geçen sene James Toseland Dünya Superbike şampiyonu oldu değil mi? Isle Of Man TT yarışlarında yine aynı kasayla şampiyon olan John McGuiness değil mi? Bu sene ne oldu? Senin uçan kasaya ne oldu? Bu sene ilk defa yarışlarda Honda'yı bu kadar gerilerde görüyorum. Kenan Sofuoğlu yeni kasaya alışamadığından dolayı geçen sene James Toseland'ın yarıştığı eski kasa (senin deyiminle kamyon) 1000RR ile yarışmak istemedi mi? Bu senenin istisnasız şampiyonu ne kadar sevmiyor olsam da Ducati 1098 dir. O yüzden motorun daha %50'sinden yukarısını kullanamayan biri olarak bu tür yorumları yapmamanı tavsiye ederim. Aradaki farkı görmen için bu motorları adam gibi kullanabiliyor olman gerekiyor. Düz yolda 299 km/h sürat yapmak bu motorları adam gibi kullanabildiğini göstermez, binlerce kişi 299 km/h yapıp videosunu internete koyuyor.
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı boy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @aYe

2007 1000RR kamyon olduğundan geçen sene James Toseland Dünya Superbike şampiyonu oldu değil mi? Isle Of Man TT yarışlarında yine aynı kasayla şampiyon olan John McGuiness değil mi? Bu sene ne oldu? Senin uçan kasaya ne oldu? Bu sene ilk defa yarışlarda Honda'yı bu kadar gerilerde görüyorum. Kenan Sofuoğlu yeni kasaya alışamadığından dolayı geçen sene James Toseland'ın yarıştığı eski kasa (senin deyiminle kamyon) 1000RR ile yarışmak istemedi mi? Bu senenin istisnasız şampiyonu ne kadar sevmiyor olsam da Ducati 1098 dir. O yüzden motorun daha %50'sinden yukarısını kullanamayan biri olarak bu tür yorumları yapmamanı tavsiye ederim. Aradaki farkı görmen için bu motorları adam gibi kullanabiliyor olman gerekiyor. Düz yolda 299 km/h sürat yapmak bu motorları adam gibi kullanabildiğini göstermez, binlerce kişi 299 km/h yapıp videosunu internete koyuyor.
    Geçmiş bayramın kutlu olsun, ne güzel kitlemişsin bana, zaten senin ilgini çekmeye çalışıyordum.

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @aYe
    Geçmiş bayramın kutlu olsun, ne güzel kitlemişsin bana, zaten senin ilgini çekmeye çalışıyordum.
    Benim ilgimi çekerek hiçbir şey geçmez eline. Bazı şeyler kaybedilmeden değerlidir.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

@aYe

Benim ilgimi çekerek hiçbir şey geçmez eline. Bazı şeyler kaybedilmeden değerlidir.
    Abi ne kadar megolamansın(bu da senin tek zaafın), niye tek taraflı bakıyorsun.

Beni kaybedilmiş olarak görmüyor musun?

Neyse ne dersen de seni seviyorum, benim için değerlisin.

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @aYe
    Neyse ne dersen de seni seviyorum, benim için değerlisin.
    Demek ki ya sen bazı şeylerin farkında değilsin, ya da değerlerin benimkilerden çok farklı..

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

@aYe

Demek ki ya sen bazı şeylerin farkında değilsin, ya da değerlerin benimkilerden çok farklı..
    İmzamı farkettin mi?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)