Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Uzay kafa YBR geri döndü

Motovento
    REKLAM ALANI
    CBR125RCI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    INAZUMA olacak inşaallah
    Alıntı superzzt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Niye kızıyorsun ki sonuçta benim babamın oğlu yapmıyor yani yapsa bile beğenmediysem veya kötüyse kötüdür ve de üreticiler tüketicilerin nabzını tutarak üretiyor tasarlıyor herkes yapılan herşeyi beğense bence çok sıkıcı yaşanamayacak kadar sıkıcı olur herşey vede yeni model diye birşey olmaz.Kötülemek kısmına gelince kullanmadan mekaniğini kötülemeye bende karşıyım ancak tipine bakarak yani kullanım kısmı değilde dış görünüşü sonuçta tasarımı kötüyse kötüdür,o zaman kötülenir.Ybr city almış olabilirsin ama siz aldınız diye herkes süper motor bomba gibi acayip yakışıklı demek zorunda değil.Hayırlı olsun motorunuz
    ne olursa olsun nasıl olursa olsun benim düşüncem kötülenmemli. veee siz öyle diyorsanız size göre öyledir.
    ÖNCE VATAN MİLLET,SONRA ANA VE YAR,BU YOLDA SAVRULAN,BİRİLERİ VAR.EZAN DİNMEZ DİYEN,BAYRAK İNMEZ DİYEN,ŞEHİT ÖLMEZ DİYEN,BİRİLERİ VAR.
    BAYRAKLA DERTLEŞEN,TOPRAKLA BİRLEŞEN,CAN VERİP DEVLEŞEN,BİRİLERİ VAR..ŞEHİTLER ÖLMEZ..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Artık çok daha güzel bir şeye sahibim..
    Napıyor bu beldeyama ya.. YBR'yi o kadar ucuz ve kalitesiz göstermişki, hem kafa hem gereksiz olan çıkartmalar. Adamlar ileriye yönelik değil "geriye yönelik ilerleme" yapıyorlar sanırım.
    Hatta yurtdışında satılamayan fazla malları Türkiye'de satma çabası da olabilir...
    Hayat ne kadar uzun olursa olsun, hep beklenmeyen kadar kısadır.

kimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    Alıntı iskenderunlu26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2007 ve 2008 1000rr arasındaki tek benzerliğin adları olmasına ne demeli)))
    Güzel söyledin ama bence aynı şey değil. Biri Naked diğeri Racing dolayısıyla Naked bi motosiklette elinde tasarımında değişiklik yapabileceğin fazla parça yok. Mesela bazıları yuvarlak far daha güzeldi falan demişler. Olabilir o şekilde yapılsaydı o zaman buna ne gerek vardı diyenlerin sayısı artacaktı. Ama herkesin zevki aynı değil bence bu kafa grenajı YBR'ye yakışıyor ve böyle bir seçeneğin olması alıcılar için güzel bir durum..

eskişehir(okul dolayısıyla) aslen iskenderunluyumdur
    Motosikleti
    benzin 2 tl olana kadar ss yok
    Alıntı kimi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel söyledin ama bence aynı şey değil. Biri Naked diğeri Racing dolayısıyla Naked bi motosiklette elinde tasarımında değişiklik yapabileceğin fazla parça yok. Mesela bazıları yuvarlak far daha güzeldi falan demişler. Olabilir o şekilde yapılsaydı o zaman buna ne gerek vardı diyenlerin sayısı artacaktı. Ama herkesin zevki aynı değil bence bu kafa grenajı YBR'ye yakışıyor ve böyle bir seçeneğin olması alıcılar için güzel bir durum..

sende güzel söylemişsin racng ve naked..peki z750 2006 ve 2007 için ne diyeceksin?? naked bi motosikletin en göze çarpan ve değişiklik yapılabilecek yeri depodur,depo üzerinde oynama yapılması eminimki herkesn hoşuna gidecektir ama yeni parça üretimi yapılmaması için hiç oynanmamış,ve bence ybr nin en kötü yeri deposu çok sade,titan es almıtım daha sonra deposu mükemmeldi,muhtemelen kafaların geri takılmasıda elde parça kalamsındandır??? hiç bi firma bu segmente(125cc) yeterince önem vermiyor en çok satılan olmasına rağmen.mesela honda titan es ve cg modellerinden sonra çin üretimi cbf150 ye geçti,ticari getiriler söz konusu olsa gerek,titan 3800ytl satılırken cbf 3500 civarı hemde 150 cc???

Ömercik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ Tigrina 100 (Hasta ve sıkıntılı)
    Motosiklet üzerindeki tüm değişiklikler süper ama o far olamış.Yuvarlak far daha güzel.Ybr 125 City sahibi olsam ki inşallah bir gün olacağım,farı değiştirirdim heralde.Onun dışındaki değişiklikler Ybr'ye olan ilgimi sevgimi daha da arttırdı diyorum.Kazasız sorunsuz sürüşler.Saygılarımla.
    Motosiklet Misyoneri Etrafımda motosiklet ve motosiklet sürücülerine karşı cephe almış, sığ görüşlü veya olumsuz düşünen her tipteki insan itinayla bastırılır, yıldırılır, görüşlerinin olumlu yönde değişmesi için var güçle konuşulur.

özellikleri bakımından normal ybr'den daha iyi ama yuvarlak lambalı ybr sanki biraz daha karizmatik gibi.. tabi bu benim görüşüm...

talkie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 CITY
    Far bölümü dışında bence de güzel olmuş.Ama kesinlikle yuvarlak far derim.Muhtemelen işyerim için bir adet YBR alacağım ama yuvarlak farlı olanlarından...
    Satılık Asya125t-Spidi mont

adameus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125
    evet 2004 un ayni kafa grenaji ama 2004 un ayni diye de kotulemek yanlis olur.begenmeyen yuvarlak farli olani alir zaten bu piyasaya girdi diye yuvarlak farlinin satisi duracak diye birsey yok ,,piyasa canlansin diye yapilan bi uygulama bu.ama yapilan degisiklikler benceiyi olmus...
    bu 2004 model ybr

enderkaptan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco like 125
    Alıntı Ömercik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet üzerindeki tüm değişiklikler süper ama o far olamış.Yuvarlak far daha güzel.Ybr 125 City sahibi olsam ki inşallah bir gün olacağım,farı değiştirirdim heralde.Onun dışındaki değişiklikler Ybr'ye olan ilgimi sevgimi daha da arttırdı diyorum.Kazasız sorunsuz sürüşler.Saygılarımla.
    Aldıktan sonra farı değiştirilebilir mi sahiden ? Teknik olarak mümkün müdür bu ? Zira benim açımdan yeni ybr nin en kötü yanı, ön grenajdan (uzay kafadan) kaynaklı yüksek bir cam siperlik takılamayacak oluşu. Eski (yani yuvarlak farlı) grenajda bu mümkündü. Yoksa diğer yenilikler şüphesiz çok iyi, özellikle tekerlekler. Şu far değişimi konusunda biraz daha bilgi lütfen ...

gokhan_307 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Ybr 125 (Mavi)
    Birincisi bu konu daha önce açılmıştı caner22 tarafından.
    İkincisi bu kafayı beğenmeyip elde kalan parçaları satıyor vs diyenler, yuvarlak farlı modeller hala satılıyor isteyen onu alır
    Üstelik elde kalan parçaları satıyor bile olsa bence bu kötü birşey değil.O parçalar çöpe gitse daha mı iyi
    Hem bu tipi sevenlerde vardır mutlaka.İsteyen istediği modeli alır.Niye bu kadar dert olmuş millete anlamış değilim.
    Bende bu tipi sevmiyorum.Zaten benimki diğer modelden.Ama niye bu kadar karalıyosunuz anlamıyorum
    enderkaptan değiştirilebilir olduğunu biliyorum.Ama biraz pahalıya patlar herhalde.Onun yerine eski tip YBR alıp tubeless lastik,H4 far vs uygulansa daha ucuza malolabilir

enderkaptan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco like 125
    Yanıtın için sağol gokhan kardeş. Aslında derdim öne rüzgarı kesmek için cam takabilmek. Daha önce ybr forumunda da bu konuda sık sık sorular sormuştum. Eğer bi şekilde öne cam takmam mümkün olsa yeni ybr farı/grenajı da kalsa olur. Çünkü diğer özellikler iyi artılar. İlerde alırsam uzun yolda falan rüzgar yememek için çabam.

gokhan_307 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Ybr 125 (Mavi)
    http://www.motosiklet.net/forum/tekn...am-yapimi.html Burayı incele istersen.Tek sorun camı uzatabilmekse o bu kafayla da olabilir.Ama görüntüsünü beğenmezsen bilemem

Ömercik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ Tigrina 100 (Hasta ve sıkıntılı)
    Alıntı enderkaptan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aldıktan sonra farı değiştirilebilir mi sahiden ? Teknik olarak mümkün müdür bu ? Zira benim açımdan yeni ybr nin en kötü yanı, ön grenajdan (uzay kafadan) kaynaklı yüksek bir cam siperlik takılamayacak oluşu. Eski (yani yuvarlak farlı) grenajda bu mümkündü. Yoksa diğer yenilikler şüphesiz çok iyi, özellikle tekerlekler. Şu far değişimi konusunda biraz daha bilgi lütfen ...
    Evet mümkündür hatta yuvarlak farlı ybr sahibi bir abimiz motosikletinin farını uzay kafaya çevirmişti.Aynı şeyin tam tersi de gerçekleştirilebilir.Sadece farın haricinde bir takım aparatlar gerekir.Bu da zannediyorum ki çok pahalıya mal olmaz.Saygılarımla.
    Motosiklet Misyoneri Etrafımda motosiklet ve motosiklet sürücülerine karşı cephe almış, sığ görüşlü veya olumsuz düşünen her tipteki insan itinayla bastırılır, yıldırılır, görüşlerinin olumlu yönde değişmesi için var güçle konuşulur.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    YBR125 eskiden 12.5 beygirdi niye 10 beygire düştü ki gücü ??

ferrari_gani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4 ruhlu karakaçan enduro&touring&race GETZZZ
    sanirim ufak bi ceviri hatasi war belki uzaylilar icin yeni ybr olabilir ama bu bildigin ybr iste bizim icin yeni degil.
    dünyada her erkeğe 4 kadın düşüyor. benim hakkımı her kim yiyosa haram zıkkım olsun elinde patlasın

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yıl olcak 2009 hala çıkan motor tasarımlarına bak yeni diye piyasaya sürdüklerine bak allasen. nostalji sevsem 96titan alırım 1950 model r51 alırım

Herkese merhaba ben balıkesir'den murat arnızda olmakdan onur ve gurur duydum.öncelikle bende 1 hafta önce yuvarlak farlı ybr den aldım henüz ehliyetimi almadığımdan gezmek gibi bi şansım yok.bana sorulursa city tamamen hayal kırıklığı.farklı görüşlerede saygı duyarım..

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Müsait bi yerde inecek var
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Honda CBF 150
    bu tip ile anca cbf in satışlarını artırırlar.
    34 AF 4401 [COLOR="Red"] H İ K O[/COLOR]

CBR125RCI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    INAZUMA olacak inşaallah
    bu city den alan yokmu hiç,varsa resim falan eklerseniz sevinirim.bende alacağım,diger modelle arasındaki farklar nedir kullananlar varsa lütfen yazarmısınız.acil sayılır
    ÖNCE VATAN MİLLET,SONRA ANA VE YAR,BU YOLDA SAVRULAN,BİRİLERİ VAR.EZAN DİNMEZ DİYEN,BAYRAK İNMEZ DİYEN,ŞEHİT ÖLMEZ DİYEN,BİRİLERİ VAR.
    BAYRAKLA DERTLEŞEN,TOPRAKLA BİRLEŞEN,CAN VERİP DEVLEŞEN,BİRİLERİ VAR..ŞEHİTLER ÖLMEZ..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)