Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Bajaj CS400 Testte Yakalandı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı okoca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün televizyonda kanal tvnetde para politikası programında ekrem ata beyin konuşmasına denk geldim, 3-4bin tl bandındaki motorsiklet üzerindeki ağır vergi(2bin tl) yükünün kaldırılmasından vs bahsediyordu, link bulabilsemde eklesem video yu..
    http://www.haber24.com/konuk-kuralka...haberi-1285122

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

@^adm^
    süpersin eline sağlık

Motosikleti
    Mondial cup, Pulsar 200 NS, Dominar, Honda NC750 S
    Ne zaman geliyor gönlümün efendisi ilk duyurulduğundan beri bekleyeni olarak fiyat beklentimi RS200 11den yola çıkarak 13-15 arası ilan ediyorum. 16 ya kadar alternatiflerle karşılaştırırım sonuçta Duke 390nın fiyat belli. 16+ olursa almam gider başkasını alırım. Bajaj üzme bizi, iyi fiyattan getir piyasa senin olsun motor bizim olsun
    fedos bunu beğendi.
    Sonuçta hepimiz ölecez...!

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin teorine göre BMW R1200GS- CBR600RR'ı tork gücü farkıyla ilk 50mt alıp-gider( GS'in torku RR'dan 2 kat fazla)...Herşey tork değil mühendis bey.
    Benim teorim her koşulda torku olan çabuk gider değil arkadaşım, laf sokmadan önce bir düşün. Ben kağıt üzerinde yazanları görüyorum, motorların sınıflarına bakıyorum ona göre yorum yazıyorum. Benim yazdıklarımdan genellemeler çıkatırsanız yanılırsınız. Enduro bir motorun, torku ne olursa olsun gücünü dibine kadar kullanan kuş gibi SS motorla kalması mümkün değildir. Ama istersen 45 BG'lik CBR 500 ile R25'i veya bunların ikisinle yine 45 -50 BG'lik Yamaha XVS 950'yi kaldıralım bakalım ne olacak ?

Bu arada aşağıdaki vidoyu bir izlemeni tavsiye ederim.

Son olarak da benim mesleğimle ilgili bana saygısızlaşıp laf sokmaya çalışmayın burada kalbinizi kırarım.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    niye tek silindir yapıyorlar bilen var mı? tek silindirler titreme yapıyor diye biliyorum ama nerden öğrendim yada kendimmi uydurdum hatırlamıyorum.

400cc benim için yetersiz gelir, şu anda 150cc apaçi var ve alalı yaklaşık 2 aydan fazla oldu. gerçekten güzel motor ama yetmiyor, 400 alcam yetmiycek. para sıkıntısı yüzünden 1000cc falan alamam ancak 600cc düşünüyorum.

yamaha yzf r6 var aklımda 2004 model.
    bence biraz daha para bul tvs den direk r1e geç rahat edersin kardeş

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence biraz daha para bul tvs den direk r1e geç rahat edersin kardeş
    600cc yetecek artık. yakıt mevzusu var onuda göz önünde tutmak lazım. ben hızı severim yarış yapmayı değil! kendimi tatmin edeceğim sadece milleti sollamakla gurur duymam ben. yarışlarda kaybeden üzülür, kazananda sevinir ama ben birisi üzülürken sevinemem!

ben sadece içimdeki canavarı doyuracağım, senin sandığın terbiyesizlerden değilim ben. milleti rahatsız etmeyi sevmem, mütevazi ve kibar olacaksın, cömert olacaksın. artistliğin bir anlamı yok. güçlü olacaksın ve akıllı olacaksın. gücün hep olsun ama kullanmaya gerek kalmasın, bende prensip bu.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)