Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
15. sayfa BirinciBirinci ... 51314151617 ... SonuncuSonuncu

Kuba XCG 150 İnceleme

Motovento
    REKLAM ALANI
    by_hls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yarin bende aliyorum motosikleti. Sabah saatlerinde geliyormus. Ogleden sonra gidip alirim muhtemelen. Esrarengiz kardes, senin motor gelmedimi daha?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Esrarengiz03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba XCG 150
    kardeş eskişehirdeyim suan cuma afyona gidince alıcam inşallah
    2012 Kuba CG100 1205 km(5 Vites) -------> 2013 Kuba XCG150 ...
    A Rh+

Merhaba arkadaşlar bende yeni xcg 150 siyah renginden almış bulunuyorum henüz motor ile pek vakit geciremedim ancak 2.5km lik bir yolculugumuz oldu bu sırada motorun gayet seri hizlandigini ve beni tatmin edeceğini düşünmeye başladım Yinede tekerlekler biraz ince geldi kullanan arkadaşlardan özellikle tekerlek performansı ve daha iyi bir rodaj için uygun devir aralıkları vs bilgi alabilirsem çok iyi olur bir de suspansiyonlar sert geldi fikirlerinizi alabilir miyim ? herkese iyi forumlar
    Esrarengiz03 bunu beğendi.

Motosikleti
    Kuba XCG 150
    Alıntı berkelson adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar bende yeni xcg 150 siyah renginden almış bulunuyorum henüz motor ile pek vakit geciremedim ancak 2.5km lik bir yolculugumuz oldu bu sırada motorun gayet seri hizlandigini ve beni tatmin edeceğini düşünmeye başladım Yinede tekerlekler biraz ince geldi kullanan arkadaşlardan özellikle tekerlek performansı ve daha iyi bir rodaj için uygun devir aralıkları vs bilgi alabilirsem çok iyi olur bir de suspansiyonlar sert geldi fikirlerinizi alabilir miyim ? herkese iyi forumlar
    hayırlı olsun. ama bişey sormak istiyorum üstten egzantrikli olduğundan titreşim var mı acaba?
    A Rh+

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Üstten egzantrikli değil bu motor.

Motosikleti
    Kuba XCG 150
    neyli o zaman?
    A Rh+

Motosikleti
    Alıntı Esrarengiz03 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    neyli o zaman?
    Külbürtörlü, piyanolu, subab şişli itecekli sistem.

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    neyli o zaman?
    Soldakinden, itecekli, ohv
    _baybars_ bunu beğendi.
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

Motosikleti
    Kuba XCG 150
    çok anlamam öyle motor parçalarından pek ama sorum şu bende xcg alıcam ama titreşim kafama takılıyor var mı yok mu?
    A Rh+

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok anlamam öyle motor parçalarından pek ama sorum şu bende xcg alıcam ama titreşim kafama takılıyor var mı yok mu?
    Bence drift al.
    http://www.mondialmotor.com.tr/?p=model&i=1268
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

Motosikleti
    Titreşim yok diyolar bu modelde ama nası becermişler titreşimini kesmeyi bilmiyorum.

Motosikleti
    Kuba XCG 150
    sürekli binecek olsam drift alırdım ama ayda 1 memlekete gidiyorum o zaman binmek için alacam. Kimi titreşim olur diyor kimisi yok diyor kafam karıştı :/
    A Rh+

Ewet sonunda bende aldim motoru. Barmen oldugum icin calisma saatlerimden dolayi motoru sadece barin penceresinden gorunen otoparkta izleyebildim. (Saat 5de aldim motoru 5bucukda işte olmam gerekti.) Velhasil kelam bikac saat once eşimle bindim motora. Yolu uzatarak geldik ewe. Hayran kaldigim en buyuk olayi seriligi ve rolantide giderken gaza ani yuklendigimdeki o ses warya o ses yedi bitirdi beni. Titresime gelelim pek bisey hissetmedim daha 1 km yol yaptim, lakin dikkat etmedim acikcasi. bu konuda yarin ayrintili bilgi verebilirim.
    Gelelim fiyata: motosiklet, ruhsat, plaka, sigorta, arka canta, iki adet kask ve alta bi sakal aldim. Toplamda 2600 TL odedim. Sakal henuz gelmedi, arka cantayida takmadim simdilik. Gelelim benim hosuma gitmeyen bir konuya. Goruntu olarak sadece gidon pek hosuma gitmedi. Tabi bunun arti yonude bana gore kullanimini kolaylastiriyor. Yarin tekrar servise gidicem ufak bi kac debriyaj fren ayari filan yaptiricam. Resimlerinide ceker yine bu saatlerde atarim sayfaya. Simdilik herkese iyi geceler.

_baybars_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KUBA XCG 150
    Alıntı mussev adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben üçerler motodan 2000 liraya siyah renk aldım, kargoyla gönderdiler, beklentimden iyi çıktı,boyut biraz küçük, işçilik çok kaliteli değil, ben gibi yeni başlayanlar için uygun.
    mussev senin fiyat çok uygun genelde 2150 - 2200 civarında sen nasıl alabildin bu fiyata?

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:04 ----------

Alıntı by_hls adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hepimiz icin hayirlisi olur ins. Bende senin gibi 100lukten son anda vazgecip 150cc de karar kıldım. Kararin bence boyle daha dogru olmus. Vergisi olsa bile motosiklete bindigin anda unutturur bunu bize

Bu arada bnmde motor muhtemelen 2 gune kadar elime gecmis olucak. Paylasirim burada.
    Evet by_hls haklısın zaten benim önceki motor 150 cc idi. Şimdi 100 cc ye binersek bizi kesmez o

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:13 ----------

Alıntı efesafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    efesafa hayırlı olsun kazasız sürüşler dilerim sen nerede ikamet ediyorsun? Bizim Denizli'ye 10 mayısta gelecek dediler belki daha erken gelir diye umut ediyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:19 ----------

Alıntı berkelson adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lastikler tubeless mi normalmi?

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:24 ----------

Alıntı by_hls adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ewet sonunda bende aldim motoru. Barmen oldugum icin calisma saatlerimden dolayi motoru sadece barin penceresinden gorunen otoparkta izleyebildim. (Saat 5de aldim motoru 5bucukda işte olmam gerekti.) Velhasil kelam bikac saat once eşimle bindim motora. Yolu uzatarak geldik ewe. Hayran kaldigim en buyuk olayi seriligi ve rolantide giderken gaza ani yuklendigimdeki o ses warya o ses yedi bitirdi beni. Titresime gelelim pek bisey hissetmedim daha 1 km yol yaptim, lakin dikkat etmedim acikcasi. bu konuda yarin ayrintili bilgi verebilirim.
    Gelelim fiyata: motosiklet, ruhsat, plaka, sigorta, arka canta, iki adet kask ve alta bi sakal aldim. Toplamda 2600 TL odedim. Sakal henuz gelmedi, arka cantayida takmadim simdilik. Gelelim benim hosuma gitmeyen bir konuya. Goruntu olarak sadece gidon pek hosuma gitmedi. Tabi bunun arti yonude bana gore kullanimini kolaylastiriyor. Yarin tekrar servise gidicem ufak bi kac debriyaj fren ayari filan yaptiricam. Resimlerinide ceker yine bu saatlerde atarim sayfaya. Simdilik herkese iyi geceler.
    Hayırlı olsun kazasız sürüşler herkese....

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:28 ----------

Arkadaşlar forumun modeller bölümünde xcg150 konusu açılmış orayıda boş bırakmayalım motosikleti kullanan arkadaşlar görüşlerini oraya yazsınlar bence....
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...-xcg150-2.html
    Peugeot 103, Honda kinetic, Lifan tay 100, Kuba kb 150-25, Yuki yk150 t-20, Kuba xcg 150... sonrası Allah (cc) Kerim.

Proud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikletin sitesinden yüksekliğini,genişliğini,uzunluğunu diğer motosikletlerle kıyasladımda, diğer motorlarla aynı boyutu,neden herkes küçük diyor bu motora anlamadım.

Yukseklik konusunda bende arkadaslarla hemfikirim. Seleye gore dusunursek fark var bariz sekilde. Gidona gore dusunursek eger kardesleriyle ayni boyutta olabilir. Bi onceki mesajimda da yazmistim. Suanlik hosuma gitmeyen tek sey gidonun yuksek durmasi ve far daha asagida kaldigi icin biraz bos gorunmesi. Ama buda rahatlik konusundaki fikrimi tamamen olumlu kiliyor. Sanki daha iyi hakim olabiliyorum motora bu sekilde.

efesafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yzyf r125-Kuba Xcg 150
    _baybars_ ,Esrarengiz03 sağolun
    konyada oturuyorum

Motosikleti
    Kuba XCG 150
    neyse ya zaten yılda toplasan 4 ay ancak bineceğim bende alayım kıyıda dursun
    A Rh+

Açıkçası pek anlamam öyle tubeless falan motorun üzerindeki teker neyse o var
    Bir arkadaşta en çok hoşuma giden yönü seriligi oldu demiş gerçekten bende seriligini cok beğendim çok çabuk hızlanıyor yapısı itibariyle de rahat kullanım sağlıyor dediğim gibi sadece tekerlekleri güven vermedi başka kullanan arkadaşların yorumları da bu yönde ilerler ise tekerlek değişimi düşünüyorum

Motorda titreşim yok ;)

efesafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yzyf r125-Kuba Xcg 150
    aynen banada titreşim yok ama artçım masaj makinesi gibi :D

REKLAM ALANI
15. sayfa BirinciBirinci ... 51314151617 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)