Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Birimiz daha ayrıldı...Faili mechul!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KAWASAKI ZXR-900
    ALLAH rahmet eylesin, inşallah kısa zamanda bulunur kazaya sebep olan araç.
    [COLOR="Red"]ZXR-900 İLE HAYAT 11.000 DEVİRDEN SONRA BAŞLAR...[/COLOR]:bounce:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ENGİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ne yazıkki artık yok
    Bu nasıl bir vicdandır nasıl bir sindirilmişliktirki güpegündüz işlek olduğu söylenen bir yolda meydana gelen kaza ile ilgili bir tane bile görgü tanığı bulunmaz. Bu tarz insanların doğaya çıkmasının vakti geldi belki doğada bulunan hayvanlardan insanlık öğrenebilirler...

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun...
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah rahmet eylesin yakınlarına sabrı versin.

Ama o saatte hiç görgü tanığının olmamasımı acayip yoksa öyle bir bağlantı yolunda mobese olmamasımı?
    GÖZÜ PEK MOTORCULAR VARDIR, BİRDE YAŞLI MOTORCULAR...
    HEM GÖZÜ PEK HEMDE YAŞLI MOTORCU YOKTUR...

Motosikleti
    yamaha xt 660r \ ybr 125ESD
    Allah rahmet eylesin geride kalanlara sabır versin...

serkanzat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zat
    buralarda artik motosiklet surulemez hal aldi,7 aydir uyeyim kac kisi rahmetli oldu?yazik genclerimize..
    AGLARSA ANAM AGLAR GERISI PLAYBACK YAPAR,,,

hala bir gelişme yok.. sanırım acımız yüzünden çok çabuk bir yerlere ulaşmak istiyoruz... hala düşünüyorum motoru devirmiş toparlanıp kaçamamış ve birden fazla kişi çarpıp kaçmış olabilir mi? o zaman kim konuşacak ki? hangisi ben yaptım diyecek?

inanck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 250r
    allah rahmet eylesin. çok genç yaşta çok üzücü..

Baltassar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 250
    Yakınlarına Sabır Diliyorum.
    Hadi Kimse Görmedi Mobeselere Verilen O Paralara Yazık
    Hoş Bu Memlekette Herşey Ziyan.
    Yazık Çok Yazık Birşey Olmazcı Zihniyet Mobese Bozulur 6 Ay Sonra Tamir Edilir.
    Imza mi?? Nereye Atayım

celedin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Spada XR150 efi
    Alıntı kuyucadısı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok ucuza gidiyoruz çokkk.......

Allah rahmet eylesin. bunu yapan görüpte sesini çıkarmayanlar unutmamalıki bunun bide diğer tarafı var......
    Aynen katılıyorum. Diğer tarafta nasıl hesap verecekler bilmiyorum şahit olupta söylememek. ALLAH c.c. yardımcıları olsun.

Vefat eden arkadaşımıza ALLAH C.C. rahmet eylesin. Yakınlarına sabır versin.
    Celedin
    Özgürlüğü damarlarımda hissetmek gibi bir şey.

ceyhun__22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Alah rahmet eylesin.

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    ALLAH rahmet eylesın cok işlek bir okadarda ters vede kamyonların bol olduğu yol nasıl kımse görmez anlamıyorum nerde polis benmi o bölgede bulunan bırılerını sıkıştırayım bu polisin işi kameralar nerde bu ne vicdansızlıktır böyle hangi delıkanlı cıkıpta rüşvet yemeden kırmızı ışıkta gecene ceza yazacak hatalı sollayanın cezasını kesecek ben size söyliyeyimmi köprüden sılıvrıye kadar sadece dört ekıp bakıyormuş ALLAH bılır gidiş geliştir birde hanı nerde bu devlet kendi işimizi kendımızmi görelım valla alırım bi kamyon önümede bır motosıkletli arkadaş kım ters yaptı ezer gecerım nasıl olsa tanık yok mühtiş sınırlendım

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Allah rahmet eylesin.Umarım cinayete sebeb vicdansız bulunur.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

askon arkadaşım maalesef polis mobesalarda bi halt cıkmaz demişler, gerçi en iyi bilgiyi 1. derece yakınlarına veriyorlar ama onlarında kafaları yerinde degil ki acıları ile mi ugraşcaklar yoksa kazaya sebeb olanı aramak ile mi? üzerine düşülmedikçe polisin pek bişey yapacağı yok gibi... bugun göya star habere cıkacaklar ark. ayarlamış.. motor kazası olunca hiç bir polis, haber kanalı - tv - radyo hiç kimse ilgilemiyor... sırf metin degil bir çok arkadaşımız yollarda bir şekilde bu tür tehlikeler geçiiryor veya hayatını kaybediyor. bir gün vah tüh diyorlar 2. uğraşmıyorlar bile...
    ama münevver katili haberi 5 aydan beri böyk ettirmesine rağmen hergün her yerde 4-5 kere haberi çıkıyor. yanlış anlaşılmasın dehşet verici birşey elbette üstüne düşülecek ama herkes canını, bir tanesini, oğlunu, kocasını kaybediyor olayın şekli önemli değil ha kesilmiş he ezilmiş... basın-yayım organları aynı hassasiyeti bizler içinde göstermeli ve devletde zorunlu olarak araç sürücülerine motosiklet bilgisi, yol ve sürüş eğitimi verilmeli ki öküzler anlasın nasıl bir şey olduğunu....hatta bu eğitim değnekli, sopalı olmalı anlamayanın kafasına bir değnek indirmeleri lazım...

metin abim benım manevi abimdi.. Canım herşeyimdi..

Bütün arkadaşlara teşekkür ediyorum yazılarından dolayı..

ailesinin durumu cok kötü olduğu için biz kardeşleri olayla tamamen ilgileniyoruz.. Yarın olay yerine gidicem..

Televizyon olayını da biz ayarladık.. Bir kaç tane video verdik abimizle ilgili eskilerden.. Bir abimiz daha video vericek. yayınlanması için o bekleniyor..

Mobesa kameralarına gelince, en uzak zoom yapılan bölgenin dışındaymış.. Ya arkadaş anladıkta sen yap zoomunu zaten motor belli, arkadasında gelen kamyonda belli ! .. bu kadar basit .. İlla Münevver KARABULUT cinayetini gibi mi olmalı birşeylerin aydınlığa kavuşması için..Ki zaten biliyorum, birileri muhakkak cep telefonu veya video kamerası ile çekti. Şu anda yayınlamaya korkuyor fakat 1-1,5 ay sonra bu kaza videosu facebook, youtube gibi sitelerde yayınlanırsa hiç ama hiç şaşırmam.. Bu kadar duyarsız olmayalım...

Böyle bir ülkede yaşıyoruz işte.. Ben bu ülkeye 15 ay hizmet ettim karşılığında bunun için mi ? ..

Bakın ;

1. Kaza tam yolun ortasında rafüjde falan değil. Bir dakika içinde tam 72 araba geçiyor..
    2. Yolun tam karşısında Otel inşaatı var ve aynı anda 3 vinç çalışıyor..
    3. Kaza yerinin hemen 50-100 metre arasında rubenisin ve spordunyasının merkez binası var.
    4. yine 50-100 metre içinde nouval diye bir firmanın koca bir binası var.
    5 ve EN ÖNEMLİSİ: Hadi bunların hepsi görmedi atladı vs. Ulan İnsaniyet NAMINA bir tane şerefli onurlu adam bu kazayı bir allahın kulu görmedi mi ? ... bu nedir yaa ?. Nasıl bir toplum olduk biz böyle be .. YUH BE İNSANLIKTAN ÇIKMIŞIZ..

Arkadaşlar sizlere yalvarıyorum, gören, duyan, bilen varsa bize bilgi versin.. Şimdi Türkiye'de bir mantık oluştu.. Ben şahitlik yaparsam ben şuçluyum. Yok öyle birşey arkadaş.. Sen gel bize söyle senin adın bile geçmez merak etme ..

O kamyon şoförüne gelince, bakalım daha ne kadar rahat uyuacaksın.. Elbet seni bulucam ! ..

Hepinize şimdiden teşekkür ediyorum arkadaşlar.. Saygılar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBF250 , GT250r'den sonra tekrar CBF150
    Benim kafam çok karıştı.Şimdi diyelim o kameralar geride.Tamam o zaman motor geçtiği andan itibaren geçen araçların plakalarını o kamera kaydetmiyo mu?Yani demek istiyorum ki olay yerine giden güzergahta , olay yerinin ilersinde veya gerisinde kamera varsa , motosiklet geçtikten sonra geçen araçların hepsi zanlıdır.Bunların plakaları alınabilirse sorgulanıp olay aydınlatılabilir.Olay nedir anlıyamadım ben.Kamera kayıtları mı silinmiş.Ya da olay güzergahında hiç mi kamera yokmuş.

olay güzergahında kamera var tabi.. Bende aynen senin dediğini demeye çalışıyorum zaten.. Arkasından gelen kamyon zaten odur.. Ama işte Türk Polisimiz ( ! ) .. Ancak bu kadar ilgilenebiliyorlar..

Alıntı CallofJuarez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim kafam çok karıştı.Şimdi diyelim o kameralar geride.Tamam o zaman motor geçtiği andan itibaren geçen araçların plakalarını o kamera kaydetmiyo mu?Yani demek istiyorum ki olay yerine giden güzergahta , olay yerinin ilersinde veya gerisinde kamera varsa , motosiklet geçtikten sonra geçen araçların hepsi zanlıdır.Bunların plakaları alınabilirse sorgulanıp olay aydınlatılabilir.Olay nedir anlıyamadım ben.Kamera kayıtları mı silinmiş.Ya da olay güzergahında hiç mi kamera yokmuş.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    işte buda rahmetli arkadaşin sitesi

http://www.metinsevil.com/

o ve onun gibi daha kaç tane var.. Arkadaşlar insanlık bu kadar düşük olmamalı.. Benım tanıdığım Türk insanı böyle değildi.. Ülkemizde öyle insanlar var ki onu cep telefonuyla çekmiştir.. Şu anda korkusundan saklıyordur ve 1 ay sonra o video facebook'a, youtube gibi internet sitelerine düşecek eminim.. Görenlerden istediğim bana olayı anlatsınlar aldılarsa aracın plakasını versinler.. Ben onların ismini asla kullanmam başka yerde.. Bir ben bir de o arkadaş bilir ondan bilgi aldığımı.. O şerefsiz hala elini kolunu sallayarak gezdikçe yerimde duramıyorum..

Alıntı motopisklet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işte buda rahmetli arkadaşin sitesi

http://www.metinsevil.com/

Motosikleti
    ybr 125 esd
    ALLAH yakınlarına sabır versin...ALLAH rahmet eylesin...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler