Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

Temdeki Korkunç Kaza

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kanuni Racer 200 // Northwing SLR 150
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım cehaletini başka yerde göster burda gösterme

okumamışsın konuyu bilmeden cahilce yazıyorsun olay motogp çıkışı oluyor moto gp çıkışı onlarca motorcular gruplar halinde istanbula dönüyor bu arkadaşında mensup olduğu bir grup var ayrıca bu arkadaşın arkasından gelen gruplarda var kazaya şahit olan birebir gören kişiler...

birazcık takip mesafesi bilgin varsa ehliyet sınavına girmişsen varsa ehliyetin orda öndekinin basitçe hızını tespit etme yöntemini öğretirler bilmen gerek çok zor değildir bilmiyorsan aç kitap kurcala oku.. kazaya tanık olan grupdaki arkadaşlar ortalama hızlarına göre takip mesafesi ayarınıda yaparak rağmetli arkadaşın hızını tespit etmiş zira kaza olurken tam arkasında az kalsın kaza yapıcak son anda kurtaran bir arkadaşda var oda 270 dedi bu insanların hepsi yanılıyorda bir senmi bilicen gerçekleri...
    arkadasım sende aradan kelımelerı cekene kadar asıl mevzuya dıkkat et burda 270 bı bahane ben sadece 270le kesın olur off 270mı ne bu ya gıb yazıları elestırdım artı en sevmedıgım sey bole bır topıcte tartısmakm senınle hıc ugrasmıyacagım Allah tekrar rahmet eylesın ....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Artık Yok...
    ne desinler arkadaşım 270 göz göre göre ölüme gitmekdir çoğumuzun kadranında öyle bir rakam bile yok haliyle insanlar şaşırıyor ve tepkili sende bunu anla biz taziyemizi bildirdik duamızı ettik ruhları şaat olsun allah günahlarını affetsin kalanlarına sabır versin dedik...

bende sevmiyorum bu konu hakkında devamlı hız yüzünden su yüzüne çıkarmayı ama sizde deşmeyin o zaman madem amacınız rağmet okumak bir ruhuna dua etmek burda yazın allah rağmet eylesin diye olsun bitsin siz böyle yazarsanız ben cevap vermesem başka bir arkadaş illa cevap vericek..

Motosikleti
    polaris sportsman 700 twin
    Allah Rahmet Eylesin kazanın bende bi kaç resmi ve video su vardır bir arkadaşım tarafından çekilmiş ancak yayınlamak istemiyorum herkes için.

mczaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    henüz yok.
    neden yayınlamıyorsıunki arkadaşım ibret olsun napalım eğitim şart bize .

pg13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazılanları okuyunca hayatını kaybeden arkadaşımızı tanıdım maalesef.
    HyosungFanClub toplantılarında tanışıp sohbet etme fırsatımız olmuştu Çiğdem arkadaşımızla. Hatırlayan arkadaşlarımız vardır, Akileos söyleyince hatırladım; "Confident" nickiyle üyeydi motosiklet forum sitelerine.
    Çok üzüldüm; insanın yüz yüze gördüğü birinin daha genç yaşında motor üzerinde hayatını kaybettiği haberini alması çok acı. Hem de böyle feci bir şekilde.
    Bu kaçıncı ve son da olmayacak anladığım kadarıyla.. Lütfen biraz daha dikkat arkadaşlar.
    Allah rahmet eylesin, sevenlerine sabır versin..

çiğdemi ben de hatırladım şimdi..
    çok üzüldüm gerçekten, hayat dolu bir insandı.
    vefat eden iki arkadaşımızın da sevenlerine sabır diliyorum.

Motosikleti
    polaris sportsman 700 twin
    Alıntı HACKER_MuNcHeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah Rahmet Eylesin kazanın bende bi kaç resmi ve video su vardır bir arkadaşım tarafından çekilmiş ancak yayınlamak istemiyorum herkes için.

ordan geçen bir arkadaşım çekmiş ailesine veya sevenlerine tekrardan o anı yaşamalarını iistemediğimden

Motosikleti
    yok
    Allah rahmet eylesin

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)