Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

bir arabanın perte çıkarılış hikayesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Abi kazayla orantılı olarak çok büyük geçmiş olsun. Bazen hayatın temposuna o kadar kaptırıyoruz ki Süpermen olmadığımızı unutuyoruz. Her kaza anlayana çok büyük deneyimdir, bu sefer sanırım çok çok çok büyük bir deneyim kazanmış oldun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Büyük geçmiş olsun. Bu saatten sonra önemli olanın hatalardan ders almak olduğuna inanıyorum. Ne yazıkki herkezin hatalarından ders çıkarabilmek bir başka şansı olmayabiliyor, bu sebepten seviniyor olmalısınız. Bende bir arabayı perte çıkarttıktan sonra, arabayı çılgın gibi kullandığımı hatırlamıyorum, iyi bir ders olmuştu. Sizin adınıza da, bu olayı kazasız belasız atlattığınız için seviniyorum.

Motosikleti
    R6
    Çok geçmiş olsun. Emniyet kemeri taktığınızı okuyunca nasıl sevindim anlatamam. Bu kadar basit bir önlemi almayan o kadar çok kişi var ki sinir ve hayretle izlediğim/duyduğum.

Neyse. Olan olmuş. Sizde veya başka birinde bişey olmaması zaten en önemli konu. Benimde bir pertim var. Oluyor öyle şeyler. Ama hiç takla atmadım. Atınca yazarım artık
    [COLOR="Blue"][B]"Ey yaşam, senin bunca değerli oluşun ölüm sayesindedir."

Lucius Annaeus Seneca [/B][/COLOR]

shadow_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600RR
    cok gecmıs olsun
    Rüzğarı_hissSet

bassy_bolu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şimdi o arabadan sen sapasağlam çıktın ha ..işte emniyet kemerinin faydaları...önemli olan akza yapmak değil o kazalardan kendimize ders çıkarmamızdır...çok büyük geçmiş olsun allah korumus.
    Dağda motor kullanan asfaltta yan yatmaz...

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    geçmiş olsun abim. hız felakettir abiiiii. allaha şükürler olsunki yaşıyosun aramızdasın. mal canın yongasıdır. cana bişey olmasın mal yerine gelir abim.

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    abi çok geçmiş olsun
    Orgazma Dudak Büktürür

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    Harbitürk teşekkür ederim, darjeling, aya, kubilay_981, ertech, cihan, musti, ayberk, pierzig, göktax, greenbull, praetorian, osmaniyeli, vasco1925, aktör56, rebel, draggy, scarface teşekkür ederim.

aya araç sorun değil. ki benim değil, şirketin üstelik kaskolu. ki bir senede alınır zaten. paraya falan önem veren bir tip olmadım hiç. kazandığımı biriktirmeyi de hem bilmem hem sevmem. ama dediklerin doğru. teşekkür ederim benim açımla bakmaya çalıştığın için.

ayberk, insan başına çok kötü şeyler gelince bazen yukardakine tamamen arkasını dönebiliyor. ama kalbinden gerçekten vuran bir şey olduğunda sığınacak bir yer bulamıyor, ona yaklaşıyor ister istemez..

pierzig, nasılsın? sen mi kayıpsın yoksa ben mi? görüşemedik hala sana bira sözüm var biliyorsun

Alıntı vlad1462 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    büyük geçmiş olsun, en büyük kazanız bunla kalsın. kaskonuz vardır umarım.
    kaskosu var evet ama kendi aracım olsaydı daha az üzülebilirdim.

Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi kazayla orantılı olarak çok büyük geçmiş olsun. Bazen hayatın temposuna o kadar kaptırıyoruz ki Süpermen olmadığımızı unutuyoruz. Her kaza anlayana çok büyük deneyimdir, bu sefer sanırım çok çok çok büyük bir deneyim kazanmış oldun.
    valla ben bi man ım ama ne man. şimdi onu söyleyemem

Maverick35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki VN800- 2003
    Geçmiş olsun, inşallah ömrünüz boyunca başka kaza yaşamazsınız.

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    Alıntı Lucastorn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Büyük geçmiş olsun. Bu saatten sonra önemli olanın hatalardan ders almak olduğuna inanıyorum. Ne yazıkki herkezin hatalarından ders çıkarabilmek bir başka şansı olmayabiliyor, bu sebepten seviniyor olmalısınız. Bende bir arabayı perte çıkarttıktan sonra, arabayı çılgın gibi kullandığımı hatırlamıyorum, iyi bir ders olmuştu. Sizin adınıza da, bu olayı kazasız belasız atlattığınız için seviniyorum.
    bende.. valide çok üzülürdü sanırım onun üzülmesini istemem gerçekten.

Alıntı shadow_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cok gecmıs olsun
    sağolun shadov_57

Alıntı bassy_bolu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi o arabadan sen sapasağlam çıktın ha ..işte emniyet kemerinin faydaları...önemli olan akza yapmak değil o kazalardan kendimize ders çıkarmamızdır...çok büyük geçmiş olsun allah korumus.
    valla kaza yerine gelen yetkililer aracın içinde biri var mı dediler. yok dedim kazayı yapan kim, ben.. araçtan kim çıkardı sizi, ben.. adamlar araçtan çıktığıma üstelik bunu sağlam olarak yaptığıma inanamadılar.

aslında aynı hikaye.. bir kask ta birçok şeyi engelliyor.

Motosikleti
    henüz yok
    Sana ulaşamadığımdan burdan geçmiş olsun dileklerimi iletmek istedim. Çok geçmiş olsun Allah a şükrediyorum ki sana birşey olmamış böyle bir kazada.Sağlıkla yada başka birşeyle ilgili bir problem olursa unutma herzaman yardıma hazırım. kendine iyi bak...

Motosikleti
    apache baş baş Gt 250R and today 50 :)
    Büyük geçmiş olsun verilmiş sadakat varmış.

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    Alıntı digi_boy26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun abim. hız felakettir abiiiii. allaha şükürler olsunki yaşıyosun aramızdasın. mal canın yongasıdır. cana bişey olmasın mal yerine gelir abim.
    çok teşekkür ederim. limondan aldığım çok güzel bir deri ceketim vardı, o haşat oldu ona üzülüyorum

Alıntı huceyn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi çok geçmiş olsun
    teşekkürler

Alıntı Maverick35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun, inşallah ömrünüz boyunca başka kaza yaşamazsınız.
    işte benim için yüzyılın temennisi. çok teşekkür ederim..

Alıntı Seda adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun. Emniyet kemeri taktığınızı okuyunca nasıl sevindim anlatamam. Bu kadar basit bir önlemi almayan o kadar çok kişi var ki sinir ve hayretle izlediğim/duyduğum.

Neyse. Olan olmuş. Sizde veya başka birinde bişey olmaması zaten en önemli konu. Benimde bir pertim var. Oluyor öyle şeyler. Ama hiç takla atmadım. Atınca yazarım artık
    emniyet kemeri olmasaydı zaten şu an katlanır yarı portatif eşyalara dönmüştüm çoktan işin doğrusu çok önemli ve küçük bir ayrıntı. zamanında toyotada çalışırken gördüğüm hasarlı araçlar sayesinde bir saniyelik kemer takma işleminin neleri engellediğini fazlasıyla görmüştüm. ve edindiğim iyi bir adet. en çok sevindiğim o birisine çarpabilirdim birisinin ölmesine sebep olabilirdim. ömür boyu zehir olurdu artık herşey.. benim de pertim var derken, benim de leşim var der gibi olmuş takla konusuna gelince.. allah attırmasın diyebilirim sadece

Alıntı demo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sana ulaşamadığımdan burdan geçmiş olsun dileklerimi iletmek istedim. Çok geçmiş olsun Allah a şükrediyorum ki sana birşey olmamış böyle bir kazada.Sağlıkla yada başka birşeyle ilgili bir problem olursa unutma herzaman yardıma hazırım. kendine iyi bak...
    aslında az sonra otele geçip uyuyacağım. telefonu odada bıraktım biraz adımlamak için. teşekkür ederim yardım teklifin için. zaten birşey olsa ben geliyorum sana.
    belimde biraz ağrı var, ve en kötüsü bu sefer de sol omzu sakatladık..
    şaka bir yana sol omzumda küçük bir morluk var hepsi bu.. cidden iyiyim. teşekkür ederim.
    zaten ne olur ne olmaz diye hastahaneye gidip bir kaç saat takıldım.. takıldım diyorum tam çünki maskaralık.. bu ayrı bi form konusu gülünecek çok şey var anlatmaya kalksam..

Alıntı Szman! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Büyük geçmiş olsun verilmiş sadakat varmış.
    valla sanırım öyle..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Zs 200 Gy-2
    Çok geçmiş olsun,kazayı hiçbir yara almadan atlatmış olmanız büyük bir şans.

Yorgunluk gibi reflekslerimizi yavaşlatan etkenlerin tamamı bizim için çok büyük tehlike.

Tekrar geçmiş olsun.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arabanın ön kaputa "Alo" yazıyo ona dikkat ettim ...

Geçmiş olsun .. bir musibet bin nasihattan iyidir derler ...doğru derler
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Geçmis olsun.
    Ucuz atlatmissin.
    Bir daha olmasin.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

plur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok geçmiş olsun,iyiki sana birşey olmamış.
    ONUR SUAL... SENİ ASLA UNUTMAYACAĞIZ KARDEŞİM!!!

"ONUR"umuzu KAYBETMEYELİM..

xterkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz8 +bajaj pulsar 200+ discover 125 st +
    kerdeş geçmiş olsun ,büyük kaza atlatmışsın, yorgunluğun ne demek, uykusuzluğun ne demek ,olduğunu iyi bilirim, birkaç kez ,uyku moduna girmiştim, erken kurtardık ,şükür ,nasihat vermeye gerek yok ,zaten anlatmışsın herşeyi, ALLAH koruyor işte, ölümün nerede, nasıl geleceğinin, bilgisi yok elimizde, umarım kaskon vardırda ,bari cana gelmemiş ,malınında zararı karşılanır, gene geçmiş olsun...

mondialcii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 zat var inşallah yaza denizde de olur.
    çok geçmiş olsun verilmiş sadakan varmış
    Boş gezenin boş kalfası rallici cadde tayfası...

Motosikleti
    Beverly 500
    Çok büyük geçmiş olsun, Allah bir daha böyle kazalar yaşatmasın.....
    Ayağa kalkmadan boyunu ölçemezsin.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler