Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

bir arabanın perte çıkarılış hikayesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    ehh be ne hale gelmiş araba geçmiş olsun Allah tekrarından korusun.eğer kemerin takılı olmasa başına gelebilecekleri düşünemiyorum bile :S zeki insan herzaman kemerini takan insandır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    Alıntı Gürcell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Genelde kendimi kötü hissediyorum bu taziye tebrik başlığında o yüzden girmiyorum buraya ve bu sebeple başlığı çok geç gördüm. neyse gelelim sana diyeceklerime.

Çok büyük geçmiş olsun. herhangi bir yara bere olmamasına çok sevindim. Araba hasarını kasko karşılar da umarım çalıştığın şirket araba yüzünden senin üzerine fazla gelmez. Zaten moralini bozuyorlardı bide bunun için bıdı bıdı ederlerse ne olur sonu tahmin edemiyorum.

Şimdi baktım motorunu ve tüm malzemeleride satıyormuşsun. Hayırdır kendini trafikten tamamen soyutlamayamı karar verdin?

Tekrar tekrar geçmiş olsun diyorum ve en kısa zamanda tükkana bekliyorum zohbet muhabbete...
    sağolasın kanki.. lakin bi sorun yok. işte de sorun benim yüzümden kaynaklanıyor. başarılı olmaya değil de fazla başarılı olmaya alışkın biri olunca ve ortalama bir seyir çizince rahatsız oluyorum ister istemez.

uluslarası firmada çalışmanın bazı dezavantajları olsa da dürüst ve düzgün çalışanlar için hiçbir zaman sorun çıkmaz. ki bende de yok. kaldıki ülke müdürü ve diğer arkadaşlarda buna sorun gözüyle bakacak insanlar değil.

sohbete tabiki varım şu bikaç pürüzü halledeyim yeterli.

Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun. Ayrıca pejo gibi bir arabanın tavanı takla atmayla nasıl çöker anlamış değilim. Uçurumdan uçmadın ki !! Doğan şahin olsa tamam.
    her arabanınki çökebilir arkadaşım. kazanın oluş şekline bağlı..

jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    Alıntı tolqA_45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    byük gçmiş olsun daha dün bnde bi kaza yaptım karşı tarafta byük zarar var allaha şkr bşyim yok bnde ama bize ders olmalı bnlar
    elbette ders almazsak bir anlamı olmaz zaten nefes almamızın

Alıntı cousinecruis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun arkadaşım, umarım herşey bundan sonra daha iyi olur senin için.

Özetle, yaşamın tokatı bazen sert olabilir fakat kendimizi farketmemizi sağlar.

Umarım anlatabilmişimdir, fikirlerinize ve düşüncelerinize saygı gösteriyorum.

Tekrar çok geçmiş olsun.
    hepimiz için.. ve ben ona nur cemaatinden kalma bir deyimle şefkat tokadı diyorum..

Alıntı nigdeli48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi cok uzuldum.cok gecmis olsun.
    tavsiyelerinede uyacagim.allah sizin gibi abilerimizi basimizdan eksik etmesin
    teşekkür ederim. emniyet kemeri gerçekten önemli. ben de toyotada çalışırken edinmiştim bu alışkanlığı. gözümle göre göre beynime kazınmıştı önemi..

estağfirullah ben kimim ki. allah herkese gönlüne göre hayat versin..

Alıntı takendy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    büyük geçmiş olsun can bişe yok şükür
    insan bu gibi olayları yaşamadan kim ne derse desin farkına varmıyor hayatın anlamını
    önemli olan farkındalık
    herkezin bir şansı var iyi değerlendirmemiz gerek
    tekrar çok geçmiş olsun allah beterinden korusun
    teşekkürler takendy. allah kimseye daha kötüsünü göstermesin diyebilirim.

Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

geçmiş olsun dostum,
    Bahsettiğin aptallıklarıı hepimiz yaparız ama her zaman bedel ödemeyiz.Bedel ödeyeceğimiz gün gelip çattığında bazen malımızla,bazen canımızla öderiz.
    Kaç kez kaza yaptığımı hatırlamıyorum ama yollarda 1.500.000 km yi geçeli çok oldu.
    Her yolculuk yeni bir tecrübe,her kaza daha fazlasını öğretiyor ve yollarda öğrenecek çok şey var.
    teşekkürler. hem yolda hem hayatta öğrenecek daha pek ama pek çok şey var...

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    savaş abi birde göz göre göre intihar var...daha bu sabah 160 la Yenikapı kavşağa girdim toparlamaktan vazgeçtim ve sağa İDO Feribot girişine doğru zor attım kendimi...neden yetişebilmek için...sorumluluk gereği...değermiydi hayır...arac mercedes vıto...normal binek arac olsa mümkün değil hakimiyeti kaybederdim...Bakırköyden aşağı E5 te 220 ile indiğimi bilirim...nedir bu şimdi...ahmaklıkmı aptal cesaretimi...
    yani kendine acımıyorsan hiç şu melek gibi ufaklığıda mı acımıyorsun?

valla bana bir şey olsaydı diye düşündüm.. valide çok üzülürdü..

ama hayat.. herşey bizler için..

Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ehh be ne hale gelmiş araba geçmiş olsun Allah tekrarından korusun.eğer kemerin takılı olmasa başına gelebilecekleri düşünemiyorum bile :S zeki insan herzaman kemerini takan insandır.
    valla zeki demeyelim de, kafası azıcık çalışan insan emniyet kemerini takar zaten.

Alıntı jönysf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun
    teşekkürler, daha kötüsünü yaşamamanızı temenni ederim.

axoyum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya / As 200 Gy-2 yok artık
    dostum geç yazdım kusura bakma gerçi telde konuştuk,
    öncelikle geçmiş olsun sanayide eline çekici vuran çırağa "ustalık geliyor" denir, sende öyle oldun demekki usta şöfor böyle olunuyorsa al sende süper şöförsün.
    önemli olan ruhun bedende olması hepsi olur kafana takma....
    BİLGİ SAHİBİ OLMADAN FİKİR SAHİBİ OLMA

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    Alıntı axoyum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum geç yazdım kusura bakma gerçi telde konuştuk,
    öncelikle geçmiş olsun sanayide eline çekici vuran çırağa "ustalık geliyor" denir, sende öyle oldun demekki usta şöfor böyle olunuyorsa al sende süper şöförsün.
    önemli olan ruhun bedende olması hepsi olur kafana takma....
    sağol dostum.

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler