Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
16. sayfa BirinciBirinci ... 61415161718 ... SonuncuSonuncu

Onur Sual (onr.sual) Arkadaşımızı Kaybettik, Başımız Sağolsun

Motovento
    REKLAM ALANI

sevgili iki tekerli dostlar ben normalde arabalar daha haşır neşir olan biriyim ama bizim sitemizde (www.techturkey.com) arkadaşınızın konusu açıldı sonrada bir arkadaş bu konuyu verdi bende formunuza üye olup hepinize baş sağlığı ve yakınlarına sabır ve bir şeye gönül vermiş kardeşimize Rahmet dilemek istedim.

Hepinizin başı sağolsun sizlere ve ailesine sabır versin Allah Gani gani Rahmet eylesin

lütfen dikkatli olun ve Hepiniz Allaha emanet olun yaşam ince bir çizgi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    kanuni racer 200

onur sual

onur arkadaşımızı tanırdım kaza haberini aldığımda elim ayağım boşaldı . çok üzgünüm ama elden birşey gelmiyor. ben dayımıda motor kazasında kaybetmiştim. ve ciddi olarak motorumu satmayı düşünüyorum . türkiye nin özellikle istanbul un trafiği gerek yol olarak gerek sürücüler olarak motorlar için hiç uygun değil. motorsikleti araç olarak görmüyorlar. haber sitelerinde kimi minibüsün arkadan çarptığını kimide yandan sıkıştırdığını yazıyor acaba hangisi doğru

Gerçekten dehşet verici bir kaza...Rabbim kimseye yaşatmasın:Allah ragmet eğlesin...

Bam Bam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 Honda 1000RR

@hmedim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125 REPSOL İDİ ŞİMDİLİK NİSSAN PRİMERA
    onur kardeşimize allah tan rahmet yakınlarına sabır diliyorum
    [B]13 KA 833[/B] [COLOR="Red"] motorsiklete kimi hastalık der kimi hayat tarzı kimi tutku .... benim yaşama sebeplerimden biri çünkü ben o rüzgara hastayım...:)[/COLOR]

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yt_servan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    başımız sağolsun

yarın saat 11'de kadir has center önünde ben ve bir kaç arkadaş buluşup cenazeye gideceğiz. gelmek isteyen tüm motorsiklet tutkunlarını ailesine destek olmaya çağırıyorum.
    gelmek isteyen arkadaşlar bana ya da oğlumveben nickli gürkan abiye ulaşabilir
    .

son yolculuğundaarkadaşımızı yanlız bırakmayın arkadaşlar boynumuzun borcudur...
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yemin ederim boğazım düğümlendi, ailesi ne yapıyordur şimdi, nasıl sabredecek anası ne desek boş giden gitti geri gelmiyor
    LANET OLSUN BİZİ HİÇE SAYANLARA, YOLLARI BİZİDE DÜŞÜNMEDEN DÜZENLEYEN SORUMLU DENEN SORUMSUZLARA
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    başımız sağolsun çok üzücü bir olay. Allah ailesine sabır versin.

Tedbirde kusur koyup takdire bahane bulma!

chozen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW f 650 & Cbf 150 & Yakında inşallah Fazer

Hayatımız pamuk ipliğine bağlı Aman Dikkat

Arkadaslar gören varmı bilmiyorum ama dün olan bir kaza hakkında bu yazım e-5 karayolu avrupa yakasında olan bir motosiklet kazası motosikletli arkadasımızı maalesef kaybettik kaza şöyle oluyor bildiğim kadarı ile merter yönüne gitmekte olan motosiklet büyük ihtimal münibüsün sıkıştırmasıyla İETT nin çelik halatlı yaylı bariyerlerine çarpıyor ve yazarken bile içim titriyor kafası kask ile beraber kopuyor.ALLAH RAHMET EYLESİN içinden gelende bir fatiha göndersin rahmetlinin ruhuna Demek istediğim şuki O yaylı telli bariyerlerden olabildiğince uzak duralım arkadaslar mecbur kalmadıkça yanasmayalım fazla o bariyerlere gercekten carptığımız zaman cok büyük bir hasar söz konusu %90 nıda ölümle sonuclanabilir.arabalar içinde gecerli tabi Benim dünkü Kazada ve daha önceki kazalarda gördüğüm gibi motorculara hala saygı yok Buradan İETT Yİ O BARİYERLERİ KOYDUKLARI İÇİN KINIYORUM HATTA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNÜN TEHLİKELİ OLDUĞUNU SÖYLEDİĞİ HALDE KOYMUSLAR BİRDE MOTOSİKLETE SAYGI DUYMAYAN BİLİNÇSİZ ARAÇ SÜRÜCÜLERİ BİRGÜN SAYGI DUYMADIĞINIZ O MOTOSİKLET SÜRÜCÜSÜ YARIN ÖBÜRGÜN BİR ARKADASINIZDA OLABİLİR YADA OĞLUNUZ YADA VS HERKESE SAYGILAR DİKKATLİ SÜRÜŞLER DİLERİM ALLAH KAZA BELA VERMESİN.
    Ey kardeşim! Sen fikirden ve düşünceden ibaretsin. Senin varlığın bunlardandır. Geri kalan sinir ve kemiktir ki, onlar hayvanlarda da vardır.
    Mevlana

Motosikleti
    SWT
    Allah ailesine sabır versin.
    Allah mekanını cennet etsin, çok ince bir çizgide cambazlık yapıyoruz
    Teyzesi defterdaarr olan, faytonla damda dolaşırr:P

Motosikleti
    Salcano Chopper SM-250
    haberi okuyunca şok oldum. fumumuza yazan bi arkadaşımızın böyle talihsizce kalleşçe bir kazaya kurban gitmesi beni fazlasıyla üzdü. nasıl lanet edeceğimi bilemiyorum tüylerim diken diken şimdi.
    Allah rahmet eylesin ailesine sabır versin.
    istanbulda olsam bir şekilde kesinlikle cenazesine katılırdım. dualarımız seninle onur. nur içinde yat.

ErTech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vaRRdı
    ... yaşlı bir devrimci düşürmez hiç ağzından özgürlük kelimesini
    ve yatmadan önce bir bardak su yerine denize bırakır takma dişlerini ...
    ''Four wheels move the body. Two wheels move the Soul.''

Motosikleti
    honda,yamaha, kymco,mondial,tvs
    http://www.motordelisi.com/olum-yolu...--ft71757.html
    01-08-09 da yazdıgım yazı. biz dur demezsek bu yolda daha çok ölümlü kaza olacak.

--------------------------------------------------------------------------------

büyükşehir belediyesinin sivri akıllarının ürünü olan metrobüs hattı avcılar zincirlikuyu arasında yolcu taşımaya başladı. insanlar trafige takılmadan bu güzergah üzerinde yol alabiliyor. davulun tersindeyse bu işin ucu bu güzergahı kullanmak zorunda olan motosiklet sürücülerine dokundu. nasılmı?yol genişletmeyi ŞERİT DARALTMA,ŞERİTÇİZGİLERİNİ İNCELTME,EMNİYET ŞERİDİNİ KALDIRMAK.. gibi yöntemleri uygulayan zihniyet,araç sürücüleri kadar(hatta daha çok)bir motosiklet kullananları etkiliyor ve etkileyecek.nasılmı?hemen arz edeyim:her ne kadar bu yoldaki hız limiti 70 KM ile sınırlanmış olsada araçların bu yolda çok hızlı seyr etmelerine,bu araçların hızlarına ulaşamayan motorcuların arkalarınıda kollamak zorunda olmalarına,yol ayrımlarının yerleri degiştirildigi için son anda insanların ayrını fark edip saga dogru dalmalarına,trafigin aniden yavaşladıgı yerlerde şoförlerin direksiyon hakimiyetini kaybedip yan şeritlere geçmelerine,araçların bozuldugu zaman dım dızlak yolun ortasında kalmasına,yol genişletilirken dibinden sökülmeyen bariyer saplarının lastikleri yırtmasına,şeritlerin(özellikle sag şerit) aniden araç giremiyecek kadar daralması sonucu araçların ani şerit degiştirmelerine, eski şerit çizgilerinin temizlenmesi için uygulanan yöntemin motosiklet hakimiyetini zorlaştırmasına,es kaza düşen bir motosiklet sürücüsünün emniyetli bir yere kaçamadan (çünkü yer yok) arkadan gelen araçlar tarafından ezilmelerine,trafik sıkıştıgı zaman araya girmeye çalışan motorcunun araç aynalarını aşagı almasına sebep olacak buda hiç hoş olmayacak .özellikle motosiklete vakıf olmayanlar alternatif yolları kullansınlar.çünkü e-5 te kazaların ölümle sonuçlanmasıihtimali diger yollara göre daha fazla..agzının tadını bozduklarımdan özür dilerim.

Bam Bam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 Honda 1000RR
    arkadaşlar gelmek isteyenler için telefonum: 0532 674 97 64.

bugün öğle namazında. küçükçekmece cennet mah.de

inanck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 250r
    İnsanın kanını donduran bi olay. Haberlerde duyduğum kadarıyla emniyet belediyeyi tehlikeli bariyerler konusunda uyarmış ama sonuç alınamamış. devlet organları arası koordinasyonsuzluk (ya da umursamazlık mı desem) dizboyu, insan hayatına verilen değer ortada, böyle bir bilinçsizlikle karşı karşıyayız.
    Kaybettiğimiz arkadaşımıza Allah'tan rahmet, sevenlerine sabır ve başsağlığı diliyorum. Bu olayın Türkiye'de karar merciinde oturanların insan hayatına verdikleri önemle ilgili bir farkındalık yaratmasını umuyorum.

tolgada - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    shadow 750 - Vfr 800
    mekanı cennet olsun allah geride kalanlara sabır versin

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    sevgili arkadaşımız onur mekanın cennet olsun kardeşim
    allah geride kalanlarına sabırlar versin

bu şoför olucak dangalak motoru görmediğini bir aracın kendini sıkıştırdığını söylesede kazayı görmüş bir kişi olarak ve eski bir araç ustası olarak bi kaç şeyi paylaşmak isterim
    bu kazanın oluş şekline göre minibüsü kullanan hayvan kesin makas atıyordu ve sola ani direksiyon kırması sonucu Onur kardeşimizi görmedi gördüğünde ise zaten ona çarpmış oldu ve o panikle hakimiyeti kaybetti bariyerlere çarptı durdu
    bu kanıya nerden vardım aracın sol ön çamurlukta gördüğüm kadarıyla kan izleri ve sürtünme izleri mevcuttu
    sola kırmasıyla Onura motorun arka solundan çarptığı izlenimi aldım ve hakimiyeti kaybettiğinde ise kardeşimizi o halat şeklinde ki bariyerlere sıkıştırıp sürüklemiş çok kaza gördüğüm için sürat yaklaşık 90-100 km arasında olmalı
    ve malesef kendi şeridinde giden kardeşimizi bu şekilde katletti bu herif
    umarım cezasını çeker dicem ama adalet sitemimize ve önceki olaylara bakarsak 4-5 ay içinde serbest kalacaktır ve gene bizlerden birini katletmek için bu herifi yollara salacaklardır
    allah günahlarını affetsin kardeşim mekanın cennet olsun

cenazeye gitmek isteyen arkadaşlar
    küçükçekmece cennet mahallesi Darus selam camisinde olsunlar
    öğlen namazına mütakip cenazesi toprağa verilcektir
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

CBF150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 BMW R 1200 GS Adventure
    Allah rahmet eylesin, yakınlarına sabır versin, Allah ölümün bile hayırlısını versin.

Motosikleti
    Honda CBR 125 idi ;( yine olacak..
    Elim ayağım titriyo, dün akşam tam ofisten çıkacakken arkadaş haberi okuyodu şöyle bir baktım içim burkuldu umarım tanıdık değildir diye de geçirdim aklımdan. Çağla arayana kadar aklımda yoktu Tuğper den sonra yine dünya başıma yıkıldı. Allah kahretsin nasıl efendi düzgün bi çocuktu .. Telefonum bir daha asla arayamayacağım numaralarla doluyo hiç bir insan evladı böyle ölmeyi haketmez nasıl bir ülkedir nasıl bir adalettir .. Allahım sabır ver dayanma gücü ver sevdiklerine Allah rahmet eylesin. Motordan da bu ülkeden de soğuttular helal olsun...
    Bu dünyada adalet beklemeyin varsa da bu yasal yollardan olmaz bu ülkede Allaha havale etmekten başka hiçbir seçenek yok.. Tuğper'imiz rahat uyuyor mudur Onur garibim de gözü açık mı gitti Allah sebep olanların sebebi olsun inşAllah!!!

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    şok oldum.. allah rahmet eylesin ..... ailesine ve sevenlerine başsaglıyı diliyorum . :( :( :( :(
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

REKLAM ALANI
16. sayfa BirinciBirinci ... 61415161718 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)