Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Ölümlü Kaza!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Yaşam'a veda etmek için çok genç bir yaş.
    Allah rahmet eylesin.Dilerim mekanı cennet olur.
    Yaralı kardeşimze de acil şifalar dilerim...hayat onun için de çok zor olacak.
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    berkman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 gri
    Allah rahmet eylesin...
    metrobüs toplu taşıma için harika oldu. ama normal akan trafik içinde bi o kadar kötü. Artık emniyet şeridi bile kalmadı daracık üç şerit! düştünmü ya bi aracın altındasın ya da bariyerlerde... Artık mümkün olduğunca motorla e-5 i kullanmıyorum. alllah kuryelere kolaylık versin

tubejh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara- Tekirdağ( Çerkezköy)-Çanakkale- artık nere olursa :)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 700
    allah rahmet eylesin çok üzücü bu sitede ölüm haberlernide okumak, insanı çok yıldırıyor, ama bir gün trafikte görünmez olmuyacaz, belkide forumda yer alan tecrübeli yol gösteren arkadaşlar ( size bunu söylemeyi bir borç bilirim teşekkürler) belki daha çok bilinçli arkadaşımız yetişir.

cepni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vaR1
    allah rahmet eylesin

Ağabeyi yıkan tesadüf

17 Kasım 2008

Şefik DİNÇ/İSTANBUL

Bakırköy’de aşırı hız yüzünden motosikletiyle bariyerlere çarpan Levent Sakin öldü, kız arkadaşı ağır yaralandı. Tesadüfen karşı yönden motosikletle geçen ağabeyi, kazayı ve kardeşinin cesedini görünce sinir krizi geçirdi.

BAKIRKÖY İncirli’de motosikletiyle 0-1 Karayolu’nda kız arkadaşı Özge Günen (18) ile Avcılar yönüne giden Levent Sakin (28), aşırı hız nedeniyle direksiyon hakimiyetini kaybetti. Önce bariyere ardından bir cipe çarparak savrulan motosikletle 100 metre sürüklenen Levent Sakin olay yerinde yaşamını yitirdi. Ağır yaralanan Günen ise ambulansla Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Sağ bacağı kopma noktasına gelen ve ameliyata alınan Günen’in durumunun ağır olduğu belirtildi. Kazadan yarım saat sonra karşı yönden nişanlısı Yeliz Yasan ile motosikletle Topkapı yönüne giden kaza kurbanı gencin ağabeyi Murat Sakin, parçalanan motosikleti görüp tanıdı. Bariyerlerden atlayarak karşı şeride geçen Sakin, "Bu Levent’in motosikleti" diye bağırarak üzeri örtülü cesede bakmak istedi. Polisin engellemesine direnen Murat Sakin nişanlısıyla birlikte baktığı cesedin kardeşine ait olduğu görünce sinir krizi geçirdi. Polisin güçlükle sakinleştirdiği Murat Sakin, "Topkapı’da beni bekliyordu. Onun yanına gidecektim. Ama yolda cesediyle karşılaştım" diye ağladı.

Kaynak: Hürriyet Gazetesi http://www.hurriyet.com.tr/gundem/10374885.asp?gid=229
    Yaptıkları işin doğruluğuna inanan insanlar, çalışmalarının denetlenmesinden, karşı fikirler ortaya atılmasından ve tercihleri üzerinde münakaşa yapmaktan zevk alırlar.
    [I]- Mustafa Kemal ATATÜRK[/I]

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    motorun şakası olmaz, Allah rahmet eylesin

Alıntı muto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    17 Kasım 2008

Şefik DİNÇ/İSTANBUL

Bakırköy’de aşırı hız yüzünden motosikletiyle bariyerlere çarpan Levent Sakin öldü, kız arkadaşı ağır yaralandı. Tesadüfen karşı yönden motosikletle geçen ağabeyi, kazayı ve kardeşinin cesedini görünce sinir krizi geçirdi.

BAKIRKÖY İncirli’de motosikletiyle 0-1 Karayolu’nda kız arkadaşı Özge Günen (18) ile Avcılar yönüne giden Levent Sakin (28), aşırı hız nedeniyle direksiyon hakimiyetini kaybetti. Önce bariyere ardından bir cipe çarparak savrulan motosikletle 100 metre sürüklenen Levent Sakin olay yerinde yaşamını yitirdi. Ağır yaralanan Günen ise ambulansla Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Sağ bacağı kopma noktasına gelen ve ameliyata alınan Günen’in durumunun ağır olduğu belirtildi. Kazadan yarım saat sonra karşı yönden nişanlısı Yeliz Yasan ile motosikletle Topkapı yönüne giden kaza kurbanı gencin ağabeyi Murat Sakin, parçalanan motosikleti görüp tanıdı. Bariyerlerden atlayarak karşı şeride geçen Sakin, "Bu Levent’in motosikleti" diye bağırarak üzeri örtülü cesede bakmak istedi. Polisin engellemesine direnen Murat Sakin nişanlısıyla birlikte baktığı cesedin kardeşine ait olduğu görünce sinir krizi geçirdi. Polisin güçlükle sakinleştirdiği Murat Sakin, "Topkapı’da beni bekliyordu. Onun yanına gidecektim. Ama yolda cesediyle karşılaştım" diye ağladı.

Kaynak: Hürriyet Gazetesi http://www.hurriyet.com.tr/gundem/10374885.asp?gid=229
    şu haberler yüzünden hep moralim bozuluyo sabah sabah nerden baktım yaa

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Genc arkadasimiz icin cok uzuldum, rahat uyusun. Kiz arkadasi umarim kurtulur.

Inci arkadasimiza ozelikle tessekur ediyorum gostermis oldugun sag duyulu tum davranislarin icin. Senin o tesselin elini tutman belki bir hayat kurtulmasi icin umut verdi.

Surucunun kaski varmiydi bunu anlamadim. Cunku bayan da kask varmis acaba surucu kendi kaskini ona mi vermis?
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

MrSandman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sattı
    Allah rahmet eylesin; yakınlarının başı sağolsun... :(
    Herşey yeniden yollarda olabilmek için...

gündüzleri çayırova, akşamları karakartal, geceleri alice harikalar diyarında...
    Motosikleti
    azrailden yeni arakladım...
    allah rahmet eylesin, ailesine eşine dostuna allah sabır versin..
    I gOt a GaMe To Win...:bounce:
    eskiden [COLOR="Red"]merter[/COLOR] vardı şimdi [COLOR="red"]fenerbahçe[/COLOR] var...
    [B][COLOR="Red"]drift religion[/COLOR][/B]

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    inci yle şimdi konuştum telefonda
    ilaçlarla ayakta durabiliyormuş herşey önünde olmuş motorun parçaları kendi aracına kadar gelmiş o derece net görmüş olayı
    kız arkadaşı ellerini havada çok güzel birşeyler yaşıyormuşcasına havada sallamaya başladıktan sonra motor dengeyi kaybetmiş ve kaza olmuş çok süratliymişler makas atarak araya girmiş rahmetli ve vefat eden arkadaşımızın kafasında kask yokmuş
    inciyle beraber bir motorcu arkadaşımız daha yardım için durmuş incinin yalvarmalarına rağmen kimse yardım için durmamış bile
    ne kadar duyarsız bir toplum olduk
    20 dakika ambulans için beklemişler ambulans geldiğinde ise kızın kafasından kaskı çekmeye başlamışlar bağlantıyı açmadan inci sağolsun sağlık görevlilerini durdurmuş ve kaskı kendisi açmış sorada karakola ifade vermeye gitmişler
    allah rahmet eylesin yakınlarına sabırlar versin
    hepimizin başı sağolsun
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    allah rahmet eylesin, üzücü bir olay...allah kimsenin başına vermesin
    Küçük insanlar kişilerle, Sıradan insanlar olaylarla, Büyük insanlar fikirlerle ilgilenir.

atlantic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli BN251
    offf allahım offffff çok üzücü yaa çokkk. dayanılacak gibi birşey değil. haber başlıklarını okurken çok kötü oldum. çocuk vefat etmiş, kız arkadaşının bacağı kopma noktasına gelmiş!! allahım sen şifasını ver nolur. neden motosikleti ciddiye almazlar neden? oyuncak mıdır bu? yazık değil mi? offf çok kötü oldum çookkkk! allah geride kalanlara sabır versin... allah rahmet eylesin...
    Artık yollarda ölmek İS-TE-Mİ-YO-RUZ!!!

allah ramhet eylesin. levent kardeşimiz iyi bir arkadaşdı yakınımızdı acı haberiyle yıkıldık ailesi perişan bir durumda onlara allah sogukluk ve sabır versin. kaza artcı bayan arkadaşın arkada tam tutunamadıgı için geriye dogru dümesiyle ayakları levent kardeşimize carpmış ve sonrası malum şimdi arkadaşlar abiler bende sayısız kazalar yaptım. annelerimiz babalarımız bize şu aletden kurtulun derken neler düşündügünü anlıyorum. gecenlerde halic üzerinde meydana gelen kazada iki arkadşaımızı kaybetmiştik. sabah saatlerinde babam olay yerinen gecerken görmüş ve beni aradı aglıyarak aynı şeyin allah korusun benimde başıma gelebilecegini söyledi artık yeter bırak dedi vucudumda nerdeyse kırlmadık kemik kalmadı kendi canımızdan gecmiş durumdayız. ama bizleri yetiştiren büyüten anne ve babalarımızın bizim canımızda bizden daha çok hakkı var. nolur:( kimseye binme diyemezyiz tutkumuz ama gazı acarken önce annemizi babamızı allah korusun acı haber geldiginde ne yaparlar diyerek saniyelik bir düşünelim. hepiniz allaha emanet olun. başımız saolsun

serkanzat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zat
    bu gun gazetelerdede haberi var cok uzucu..

aparat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    allah gani gani rahmet eylesin
    ...kağıttan gemilerle okyanusları geçemezssin...
    Drift Religion

desperadost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TİGER 250 S
    Alıntı 106motogp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    allah ramhet eylesin. levent kardeşimiz iyi bir arkadaşdı yakınımızdı acı haberiyle yıkıldık ailesi perişan bir durumda onlara allah sogukluk ve sabır versin. kaza artcı bayan arkadaşın arkada tam tutunamadıgı için geriye dogru dümesiyle ayakları levent kardeşimize carpmış ve sonrası malum şimdi arkadaşlar abiler bende sayısız kazalar yaptım. annelerimiz babalarımız bize şu aletden kurtulun derken neler düşündügünü anlıyorum. gecenlerde halic üzerinde meydana gelen kazada iki arkadşaımızı kaybetmiştik. sabah saatlerinde babam olay yerinen gecerken görmüş ve beni aradı aglıyarak aynı şeyin allah korusun benimde başıma gelebilecegini söyledi artık yeter bırak dedi vucudumda nerdeyse kırlmadık kemik kalmadı kendi canımızdan gecmiş durumdayız. ama bizleri yetiştiren büyüten anne ve babalarımızın bizim canımızda bizden daha çok hakkı var. nolur:( kimseye binme diyemezyiz tutkumuz ama gazı acarken önce annemizi babamızı allah korusun acı haber geldiginde ne yaparlar diyerek saniyelik bir düşünelim. hepiniz allaha emanet olun. başımız saolsun
    Rahmetli kardeşim nur içinde yatsın yaralı kadeşimize sağlık dilerken üstteki yazı için teşekkür ederim tamamen katılıyorum çok üzgünüm....
    çocuklar hepimizin onları kucaklayalım.......

eeraktan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar ns 200

allah kimseye böyle acı vermesin...
    farkimi farketmedin ya artik farketsende farketmez

ninjet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Allah Rahmet eylesin. Geride kalanlara sabır versin. :(
    i.V.i.B.i

lijoluna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR-600F vardı çalınanakadar :(
    allah rahmet eylesin arkadaşlar ne denebilirki ... allah kalanlara sabırversin

SS makineler gerçekten hatayı ve hele artçı hatasını çok feci şekilde ödetiyor

bu tip davranışlar boş yol olsa dahi yapılmamalı..lütfen biraz daha dikkan başka birisi için değil kendi hayatımız için bu.....

Motosikleti
    kanuni popcorn 90
    allah rahmet eylesin allah geride kalanlara sabırlar versin...
    [B][I]www ahmet-325.tr.gg[/I][/B]
    sonsuz paylaşım...:)

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)