Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Ölümlü Kaza!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    inci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ- İNTRUDER
    kaza benim 5 metre önümde oldu şimdi geldim karakoldan :( çok üzgünüm arkadaşlar çok....Levent hemen vefat etti özge ise çok korkunç yaralandı ,elini tuttum ...kötüyüm afedersiniz yazamıyorum....
    [SIZE="2"][COLOR="RoyalBlue"][I][B]Alış, tahammül et, inan, asla geri dönme...[/B][/I][/COLOR][/SIZE]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı inci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaza benim 5 metre önümde oldu şimdi geldim karakoldan :( çok üzgünüm arkadaşlar çok....Levent hemen vefat etti özge ise çok korkunç yaralandı ,elini tuttum ...kötüyüm afedersiniz yazamıyorum....

çok üzüldüm....

Rigel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Çok üzücü bir olay. Gençlerin olması daha da korkunç hale getiriyor. Yakınlarına sabır diliyorum. Genç kız da iyileşir umarım.

Supersport motosikletlerin oyuncak olmadığı anlaşılsın artık...!
    Üç boyoz bir kola

teknoali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tudey Gsr pcx
    allah rahmet eylesin , az once haberlerde izledim , abisinin yakarışları çok kötü idi , insan çok kötü hissediyor kendini ,,,

özge ablada inşallah iyileşir kısa zamanda...
    08 Mondial 100 UKH(44.000) > 11 CBR 125R(3500) >11 CBR 125R( 24.000) >11Ninja 250R (15.000)>Spacy 110 (11.000)>XT660R(10.000)>CBR600RR(8.000)>CBR250R(5. 000)>Suzuki GSR 600(5.000) >Yamaha RS (500)>Tudey50 (2.000) >Honda PCX 125(150 KM)

mach1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    Ben daha şimdi haberlerde gördüm moralim 0 oldu.Allah rahmet eylesin
    Malımızı mülkümüzü bir horoz taşır,keyfimizi Sultan Mecit vapuru taşıyamaz
    Drift Religion

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Allah rahmet eylesin..

muratx22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni 2v - WindyS 125
    allah rahmet eglesin yakınlarınada sabır dilerim.
    MuraD THSDLN

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    allah rahmet eglesın...
    [COLOR="Red"]CBR 1000 RR[/COLOR][COLOR="Black"]SON KARAR[/COLOR]

Mustafa ÖZEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X MAX 250 2020
    Eğer senin gördüğün motor racingse onu bu akşam kanal D ana haberde gösterdiler.Rahmetlinin adı leventmiş.Allah rahmet eylesin.

M-ottoman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Manzara çok kötüydü arkadaşlar.İnsan böyle şeyleri görünce kendini sorguluyor...
    Bilelim ki, milli benliğini bilmeyen milletler, başka milletlere yem olurlar! M. KEMAL ATATÜRK

headquarters - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ...................
    E-5'te ölü yatan kişi kardeşi çıktı

16 Kasım 2008 18:40
    Bakırköy'de kız arkadaşı ile birlikte motosikleti ile seyreden genç, önce bir araca ardından da bariyerlere çarptı.

Olayda talihsiz genç hayatını kaybederken 18 yaşındaki kız arkadaşı da ağır yaralandı. Kaza sonrası tesadüfen E-5 karayolundan geçen gencin ağabeyi, olayı görünce sinir krizleri geçirdi.

Olay, saat 17.00 sıralarında İncirli E-5 karayolunda meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, kız arkadaşı Özge Dimen (18) ile birlikte 34 BV 7100 plakalı motosikletiyle Bakırköy istikametine giden Leven Sakin, motorun dengesini kaybedince önce bir araca ardından da bariyerlere çarptı.

Takla atarak durabilen motosikletten düşen Sakin, olay yerinde hayatını kaybederken, ağır yaralanan kız arkadaşı Dimen de Bakırköy Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Levent Sakin'in kazayı tesadüfen gören ağabeyi Murat Sakin de olay yerinde sinir krizleri geçirdi. Bir arkadaşı ile birlikte E-5'de seyrederken olayı görüp duran ağabey Sakin, kardeşinin cansız bedeni ile karşılaşınca ne yapacağını şaşırdı. Sakin'i çevredekiler ve polis yatıştırmaya çalıştı.

Görgü şahitleri, genç çiftin hızı ile tanınan Honda CBR 600 tipi motor ile yolda oldukça hızlı seyrettiklerini ve Levent Sakin'in kız arkadaşı Özge Dimen'in ellerini havaya açarak hareketler yaptığını iddia etti.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.
    Hasan..

arslanfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 390 düke-kmcyo 250 xciting
    Kazayı az önce haberlerde verdi kazada vefat eden Levent isimli arkadaşın kardeşi
    motoru tanıyıp bakmak istediler ama polisler izin vermediler ama kız arkadaşı elinde
    kask ile görmek için aradan geçip polisin tanıyıp tanımadığını sordu adı nedir
    diye sorunca adı Levent ama bakmam lazım rahmetliyi gösterdiler kıza ve feryat figan
    Levent Levent diye bağırınca ortalık karıştı rahmetlinin kardeşini polisler çok zor tuttular
    kızcağızda bayılı verdi allah kimsenin başına versin.Vefat eden arkadaşa
    allah rahmet eylesin ailesine da sabırlar versin kazada ağır yaralı kız arkadaşı umarım kurtulur.

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    büyük cc makinaların hata affetmediğini bir kez daha gördük Allah rahmet eylesin......yaşı daha 18 tecrübesiz..... çok kötü ya...

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    allah rahmet eylesin ailesinin ve motor camiasının başı sağ olsun geçmiş kardeşimiz yazık

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı inci adlı üyeden alıntı Mesajı göster

başımız sağolsun....

peki kazanın sebebi tam olarak nedir bunu da yazarsanız en azından bundan sonra bu tür durumlara daha dikkatli yaklaşılır...

gencecik iki insan allah allaaah.... inşallah özge kurtulur ne diyelim tek teselli bu olur herhalde bizim için...

istburak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ahhh beee allah rahmet eylesin
    Drift Religion
    fatih şubesi

Motosikleti
    Honda CBR 125 idi ;( yine olacak..
    Yüreğim kaldırmıyor artık , ne yazacak söz ne okuyacak takat kaldı...

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Allah rahmet eylesin
    Bunun kücük büyük ccsi yok.Herhalükarda dikkatli olmak lazım ..

Motosikleti
    YBR 125
    Çok üzücü... Bu yaşta bu şekilde.
    Pek çok genç tehlikeyi pek göremiyor ne yazıkki...
    Yakınlarına sabır diliyorum.
    [COLOR="Red"] Özgürlük ona bağımlı olunduğu sürece diğer bağımlılıklardan uzak tutandır[/COLOR]

[B] [COLOR="navy"]Bu dünyada çok güzel yaşanabilir, yeterki isteyelim![/COLOR][/B]

mudix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda crf 250 l
    allah rahmet eylesin... bende gördüm o kazayı ama polisler zaten felc olan e5 te duraklama yapmaya izin vermedikleri için yardımcı olmak yada vaziyet hakkında bilgi almak konusun da hiç bir sey yapamadık...ama vaziyet hiçte iç acıcı degildi...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)