Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

İlk Motorum Yamaha YZF-R125

Motovento
    REKLAM ALANI
    celıl ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    hayırlı olsun da ben fotoları göremedim
    İKİTEKER hastalığında tedaviyi bünyem kabul etmiyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    nerde kaldı bu fotolar yaaa
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]BU ALANA REKLAM ALINIR[/COLOR][/FONT] ::tutkuy::

Revilian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Hypermotard 796
    Motosikletle yeni tanışmış, gerekli ne varsa yapmış hatta fazlasıyla yapmış, hem honda'ya hem süleyman memnun'a gitmiş. Foruma üye olmuş. Bir motora aşık olmuş ve bunun heyecanıyla topic açmış. Hangi marka, hangi model olursa olsun sizlerin bunu düşünmeden arkadaşımızı tebrik etmenizi ve güzel dileklerinizi okumak isterdim. Ancak sizler kıskançlık mı bilemiyorum saçma sapan şeyler yazmışsınız ve bu arkadaşımız bir daha bu foruma bakmazsa sonuna kadar hak veririm. Sizlere yakıştıramadım arkadaşlar pek aktif bir üye olmasam da günde 5 - 6 kere yazılanları okurum, çok nadir yazarım. motosiklet.net çok büyük bir site ve onun adına yakışır davranmanızı rica ediyorum.

YZF-R125'iniz hayırlı olsun. Eğer olur da buraya mesaj yazmaya devam ederseniz en kısa zamanda fotoğraf ve motorla ilgili yorumlarınızı bekliyorum. Saygılar..

motorun hayırlı olsun da.
    yauv bu sinir ne anlamadım ben.
    sanırım arkadaşlar ve bende dahil samimi bir ortam yaratmaya çalışmışız heralde ondan kaynaklanmıştır. bu kadar agresif olcak bi şey göremiyorum ben vallahi.

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    S_MelteM_S bi foto da koysaydın da bakaydık. sevaba girerdik

hayırlı olsun, kazasız belasız öğrenir pinersin inşallahh

Motosikleti
    HONDA 1000RR 2012 honda pcx 2012
    oncelikle aramıza hosgeldın.125cc ıyı bır baslangıc.ben o hatayı yaptım ve ılk motorum 600rr olarak bu yenı hayatıma basladım.ayrıca bende sıkı bır hondacıyımdır aracım bıle honda cıvıc herneyse.malesef motoru daha 1000km de ıken yatırdım.sonra 3 ay gectı ve ben yenı kasa honda 1000rr aldım sımdı cok mutluyum.neyse tekrar hayırlı uğurlu olsun...

Motosikleti
    Coming soon !!
    malesef motoru daha 1000km de ıken yatırdım
    ayıptır sorması nereye yatırdın yani ne demek oluyor o

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Ben bu topiğe yazdım mı Yazmadım heralde. Hayırlı olsun da. Kızın verdiği paradan size ne ? Sizin cebinizden mi çıktı ? Bazen şaşıyorum, haddini bilmeyenlere.
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tubis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bu topiğe yazdım mı Yazmadım heralde. Hayırlı olsun da. Kızın verdiği paradan size ne ? Sizin cebinizden mi çıktı ? Bazen şaşıyorum, haddini bilmeyenlere.
    +25 tuba apla...

foto da isterizzz

Motosikleti
    YZF-R125
    slm
    şuna bi göz atn arkadaşlar

http://www.atunnel.com//index.php/01...4r41656n624n4q
    gushter sizi selamlar:bounce:

CaBRioLeT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1150 RT
    bence çok güzel bir başlangıç motoru hayırlı uğurlu olsun ,herkezin kendi seçimleri vardır başkalarınınkine saygı göstermek gerekir diye düşünüyorum
    O KASKI Hemen Kafana Geçir.......

hayırlı olsun ama benim kişisel düşüncem o'parayı hayatta 125'lik makinaya bağlamam..yazık,günah...

mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Pazar günü Moda Bahariye taraflarında alacağım motorun sahibi ile görüşmeden gelirken bir yerde park halinde yzf r-125 gördüm.İlk başta r6 sandım arkadan gördüğümde.Fakat yanına yaklaşıp da r -125 yazısını gördüğümde şok olmadım desem yalan olur.Daha sonra motorun 3-4 m ilerisinde sahibi olduğunu düşündüğüm korumalı montları içinde ve elinde kaskı olan bayanı görünce cidden helal olsun dedim.Eğer benim gördüğüm kişi buraya yazan Meltam arkadaşsa ayıp olmuş.Kendisi burada topic açıp sevincini paylaşmış.Fakat buna karşın kendisi ile dalga geçilmiş, kıskanılmış bu foruma yakışmayacak şekilde muamele görmüş.Hatta ve hatta eski mesajlara da baktım.Profilindeki mesleğine bakılarak bile dalga geçilmiş.Herneyse ben kendisini tanımam bilmem ama onun yerinde olsam buralara da bir daha bakmazdım.Uzatmaya gerek yok...
    O motora o parayı vermeyen arkadaşlarıma sesleniyorum:
    Siz vermiyorsanız vermeyin.Verene bari saygılı olun.Bir de önyargılarınızı yıkın lütfen.Ben de diyordum o makineye o kadar para verilmez diye ama çok kalıplı gösterişli.Hız konusunda da tatmin edici ise biraz daha yaygınlaşmasıyla alınabilir diyorum şimdi.Sizi de düşünmeye davet ediyorum.
    Saygılar...

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    Alıntı tubis adlı üyeden alıntı Mesajı göster

aynen + bu kadar laftan sonra niye gelsin ki siteye neden yazsın ki bişiler...

hayırlı olsun güle güle kullanın...

Motosikleti
    Mondıal 150 Mcx
    sadece ve sadece hayırlı olsun güle güle kullan
    4 Teker Bedenimi 2 Teker Ruhumu Taşır...!:cat:

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    motor eskidi daha resmini göremedik

Öncelikle hayırlı olsun.
    Resim de koyarsan seviniriz hani

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı S_MelteM_S adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Teslim alma Faslı biraz uzadığı için ancak bugün yükleyebiliyorum resimleri.Bu renkten sadece 2 tane geldi Türkiye’ye.İyi ki mavi diye diretmişim.4 Günde150 km yaptım.Daha motor yeni olduğu için fazla zorlamıyorum açıkçası.Perfonmansı hakkında birsey diyemem birkaç binden sonra görücez durumu.Dışardan bakıldığında ağabeylerinden ayırt etmek mümkün deil.R 125 yanındaki 25 silsen R1 diye çok amaçlı kullanırsın…:D…Benzin Deposunu biraz gereğinden büyük yapmışlar,ama deponun yakın olması kontrolü kolaylaştırıyor.Manevra kabiliyeti umduğumdan cok iyi. Boyu 1,70 den kısa olanlar kesinlikle düşünmesinler gereğinden fazla yüksek,kontrolü zor olabilir.Gönül isterdi ki 15 Hp den daha fazla olsaydı ama benim gibi yeni başlayanlar için ideal makine.Sonucda Klasik Yamaha çizgisiyle yapılmış,kaliteyi,estetiği ve agresifliği barındıran iyi bir baslangıç motoru.
    . .
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Hayırlı olsun ..Güzel bir seçim..Kazasız ,,dertsiz ,,sağlıcakla can sıhhatiyle bin....

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mükemmel görünüyor. sanırım vitesli deneyimine geçiş için ben de alıcam bundan

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)