Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Sonunda Honda 600rr Aldım Darısı Tüm Dileyenlere

Motovento
    REKLAM ALANI

Yeni motorun hayırlı olsun , güle güle kullan
    [B][COLOR="Black"]"ASLA BİRİLERİNİN UMUDUNU KIRMA, BELKİ DE SAHİP OLDUKLARI TEK ŞEY O'DUR. "

"DÜNYA BİR GÜNDÜR, O DA BUGÜNDÜR!"[B][/B][/COLOR][/B][COLOR="Black"][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    slayer2694 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 zx636r
    1 sene önceki halimi hatırlattın bana...hata yapmışsın kardeşim ben de yaptım aynı hatayı hemde 2 kere.ama seni anlayabiliyorum.kuru kuru sıkması kolay hata yapmışsın demesi kolay ama onun hayaliyle kavrulup da imkanın varken almamak da elde değil maalesef.çok çok dikkatli olman lazım.sana şimdi ne desek boş bi kulağından girip diğerinden çıkacak.şu an uçuyosun mutluluktan bu hevesini kırmak istemiyoruz ama emin ol altındaki oyuncak değil.çok çok tehlikeli.ben babamı mart ayında kaybettim,ekim ayında da kendim kaza yaptım.çok şükür bişey olmadı ucuz atlattım.ama motorumu senin gibi son paramla aldığım için şu anda yaptıramıyor ve binemiyorum (mucize olsa da motoru yaptırıp binsem diye beklemek çok acı).umarım benimle aynı kaderi paylaşmazsın.bunları kulağına küpe olsun diye yazıyorum motoru son paranla almışsın zaten sezona kadar bakım için bi ton para harcıcaksın bi de kaza yapıp da kendine zarar verme (motora vereceğin zararı sölemeye bile gerek yok).ne diyim hayırlı olsun,allah utandırmasın,kazasız belasız binmek nasip etsin.sana verdiğim teknik bilgileri kullanmışsındır umarım.

SilentScream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Yamaha MT-09 Tracer
    ilk vitesli motosiklet olarak 600rr aldın demek :( , aman dikkatli ol hocam o alet 1. viteste hız sınırlarını aşan bi makine keşke başka bi vitesli motosiklet alsaydın , neyse kazasız belasız...

Motosikleti
    apache baş baş Gt 250R and today 50 :)
    Hayırlı olsun ama ılk vıteslı ıcın cok buyuk bır motor almıssın ıns. dusundugumuz basımıza gelmez kursa fılan yazılmalısın bence

Motosikleti
    мση∂ιαℓ 151яѕ
    Hayırlı olsun sizin adınıza çok sevindim
    darısı bana inş ama 600rr değil 1000rr diliyorum

alonso_51196 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK
    ya bnm annamadığım konu 600rr elemanın ilk motorumu yoksa ondan önce burgman fln mı kullanmş??

arslanfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 390 düke-kmcyo 250 xciting
    Bu şekilde hayalindeki motora uzun uğraşlardan sonra sahip
    olan arkadaşları gördükçe kendi adıma çok seviniyorum allah kaza
    bela vermesin keyfini çıkar arkadaşım güle güle kullanmanı dilerim.

crayzboyone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oley be helesukur oleyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy Abı bak senden cok ben sevındım yeter bıkmıstım saka saka

ALLAH KAZA BELA VERMESUN GULE GULE KULLAN AMAN DIKAT....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    yaa biliorum bu durumu ben bu motoru alırken piyasayı deli manyak gibi takip ettim =)) schooter almayı dusundum snra baktmm ufak bısey o dedım buyuklere bakyımm 1 hafta pc basından kalkmadım gözlerim ne bıcım agrıdı ama =)) snra buldum bıtane galerıden aldım =))

Motosikleti
    Kawasaki EN500 2000
    arkadaşım ne diyeyim bilmem ki. geçen senenin mart ayında ben de aynı hatayı yapmıştım. üstelik ben racing de almadım ağar olsun yavaş ama sağlam gtsin diye bi kawasaki en500 aldım (kendisi yanda görünmektedir). üstelik senin tersine benim leventteki sürücü kursundan eğitim almışlığımda vardı. buna rağmen motorun gücü ve ağırlığı altında ezilip ilk deneme sürüşünde motoru koruma demirinin üzerine yatırınca teslim almayıp üzerime geçirdiğim halde eski sahibinde bıaktım. adam bir haftanın sonunda yeter artık deyince bi tanıdık aldı motoru yani yine de üzerine ben binmedim. onda sonra motora alışmak site etrafında trafiğe kapalı alanlarda atılan turlarla yaklaşık bi hafta sürdü. sözün özü hata yaparak öğrenen biri olarak eğer sözüm dinlersen sana tavsiyem en kısa zamanda hondanın kursuna (hala veriyolar mı bilmiyorum ama..) kapağı at bu işi gözetmenler kontrolünde öğren. hiçbir zevk hayatından değerli değildir. çok uzadı saygılar....

Forumdan Uzaklaştırıldı ferrari_tayfur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR
    tavsiyeleriniz için teşekkürler arkadaşlar hondanın eğitimine gitmeyi düşünüyorum öğrenecek çok şey var, motoru azönce getirdim şöyşe deneme turu yaptım 3 km kadar çok tehlikeli diyen arkadaşlara katılıyorum çok değil çok çok tehlikeli ama eğitim alacağım.
    bu arada vitesli motor pek zor gelmedi şöyle ybr tarzı bişey olsa zaten scooter den farksız olacak ama ilk vitesli olarak gerçektende 600rr biraz çok sanırım zaten 1. vitesden 2. ye atmaya gerek kalmıyor.
    resimleri ilk sayfaya ekledim biraz çamur oldu ama akşam akşam yıkayamayacağım için öyle temsili bir resim koydum.

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Oooo hayırlı olsun... Güle güle kazasız belasız kullanmak nasip etsin allah...
    Ama eğitim almanı şiddetle tavsiye ediyorum.. Gaz kolunun ayarını kaçırdığın anda motor taklaya gelir senin üstüne doğru..
    Allah kazadan beladan korusun
    [B]Aptalların anlayacağı gibi yaz, akıllı olan ilk cümlede ne dediğini zaten anlar [/B]:cat:
    [B][COLOR="DarkRed"]Ben Derdimi Hangi Dağa
    Yüreğimi Hangi Suya Diyemiyorum[/COLOR][/B]

hayırlı olsun abi senin adına çok sevindim eeee honda bu hemde 600rr herkese nasip olmaz darısı bizim başımıza inşallah.Allah kaza bela vermesin bilinçli olduktan kendine hakip olduktan sonra birşey olmaz inşallah bide eğitimini alırsan tabi iyi günlerde güle güle kullan
    :bestmt:

hayırlı olsun da...
    nassı yaa demek istiyorum bağıra bağıra 68 kere..

yaw ben hep derim bu motorlar parası olan herkesin alıp kullanabileceği motorlar değil diye...

aman abi ne yaptın sen yahu? gözünü seveyim dikkatli ol aman deyim amannnn..

altında 117hp var ona göre..
    küçücük bi lastiği 117 beygir çeviriyor aman dikkat..

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Hayırlı olsun .
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

ilnapoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arıyor
    Şimdiden geçmiş olsun sana arkadaşım... Hayırlı olsun diyemeyeceğim çünkü hiç hayırlı bir iş yapmamışsın bence...

kumita45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ilk vitesli motorun ve 600rr Allah seni kazadan beladan korusun arkadaşım...

hiç kusura bakma arkadaşım, alınmışa hayırlı olsun demek düşer ama benim senin hakkında sadece

içimden dua etmek geliyorrr...

dikkat ett

asla bitmeyen aşk motosiklet aşkıdır

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    haydi hayırlısı kardeşim...Nihayet muradına erdin...güle güle kullan...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı ferrari_tayfur adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bunun şasede çatlak var, çamura toza rağmen bariz şekilde belli oluyor.

Motorun altından da parça kopmuş, altını bi yere mi vurdun
    ekinler baş vermeden kör buzağı topallamazmış.::tartis::

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    hayırlı uğurlu olsun, allah kaza bela vermesin..
    umarım birlikte boll boll kilometreler yaparsınız
    GKN MOTORS

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)