Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Sonunda Honda 600rr Aldım Darısı Tüm Dileyenlere

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ah agility ah....
    Hayırlısı olsun güle güle kazasız belasız korumalarını takarak kullan
    Allah kaza bela vermesin ben de çok istiyorum bi makina darısı benim başıma....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    Konuyu okuyanlar; delituran, praetorian, Thelovingone48, ferrari_tayfur, erdincpolat, ELINT, aYe, Eyong, gokhan_307, Terrorizer, GSXR-PRO, salih_39, unumoq, efendy_iso, THE_LANCET
    Hayırlı uğurlu olsun yeni makinan. Allah kaza bela göstermesin. Genel bilgileri nasıl kullanıcağını bilen birinden öğrenmeni tavsiye ederim. Hatta eğitim alman daha yararlı
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

gokhan_307 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Ybr 125 (Mavi)
    Arkadaşım hayırlı uğurlu olsun.Allah kaza bela vermesin.Ama çok büyük bi risk almışsın ya.Benim beceriksizliğimmi bilmiyorum ybr de ilk sürdüüm zaman kalkarken ön kaldırdım.En azından 1000 km falan vitesli motor sürseydin daha iyi olurdu senin için.Sen onu bana ver tecrübelenince ben sana veririm

Motosikleti
    sym mio
    hayırlı olsunnn ben böle motorunu yeni alanlara çok seviniorum.. kendimi hayal ediorum
    kazasız belasız sürüşlerin olsun....
    [B]Bahar geri gelir biz olsak da olmasak da....[/B]::melek02:
    Apti mi kim o:cherry:,kımılcan:silent:
    ::fool::

Motosikleti
    Yamaha YZF R125 & Honda Activa
    Dostum hayırlı,uğurlu olsun...Kazasız,belasız,cezasız bin inşallah...Darısı isteyenlerin başına...
    :bounce:[B]тєк вαѕıηαℓıgıη уσℓ¢υѕυ тєк σℓυя...[/B]:bounce:

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    tugce ne marka motor arıosun sen?

hayırlı olsun... güle güle kullan,
    aslında fazla gülmeden kullan ciddi sür tehlikeli bi işe kalkıştın çünkü...
    eyong'u dinle, donald duck'ı oku
    kimseyi üzme.

abal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    hayırlı uğurlu olsun. inşallah kazasız belasız kullanmak nasip olur..

etrafındakilere derken arkadaş, Allah korusun ufak tefekte olsa başkalarınada çarpmamay özen göster demek istemiştir galiba.

ama hakikaten bu motorlarda gaza dikkat etmek gerekiyor. şakası yok. olduğu zaman da geri dönülmüyor.
    KIRMIZI BOĞA..

XeeRooN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı olsun.. Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin..
    Çok tehlikeli bir seçim yapmışsın vitesli motora geçerken.. çok dikkatli ol.. scooter gibi değil SS'ler..
    [CENTER]-= Alayına isyan Ölümüne Racing =-[/CENTER]

[CENTER]"With [B][COLOR="Blue"]SUZUKI[/COLOR][/B], Ride the winds of change"[/CENTER]

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı thaii_vtec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tugce ne marka motor arıosun sen?
    çapamarka

Beleş motor arıo o
    ekinler baş vermeden kör buzağı topallamazmış.::tartis::

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dostum iyi güzelde ,biyerden alıp biyere getiremediğin motoru nasıl zaptedeceksin.çok dikkat et şakaya gelmez.
    hayırlı uğurlu olsun
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

Forumdan Uzaklaştırıldı ferrari_tayfur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR
    şimdi kamyonetçinin biriyle görüştüm avcılardan yenibosnaya 60 ytl istiyorlar neyse verecez artık, birazdan çıkacağım tahminen 1-2 saat sonra resim eklerim.

Alıntı shadow_1905 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun abi.. darısı başıma bu arada avcılarda nerede oturuyorsun ? ben sitelerdeyim , inönü ilk öğretim okulunun karşısındaki binalar. Bi ara gösterirsin motorunu , birlikte seyrederiz sen istediğin zaman çağır , zevkle yıkarım motorunu
    firuzköy deyim bi ara görüşürüz umarım.

shadow_1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 CBF 600SA
    Alıntı ferrari_tayfur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi kamyonetçinin biriyle görüştüm avcılardan yenibosnaya 60 ytl istiyorlar neyse verecez artık, birazdan çıkacağım tahminen 1-2 saat sonra resim eklerim.

firuzköy deyim bi ara görüşürüz umarım.
    tmm abi sana tekrar hayırlı olsun , güle güle kullan motorunu bende kardeşini alacam galiba , 125 R . ama büyüyünce seninki gibi olur belkide

Rigel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Yani bunu anlamak mümkün değil ya....!

Hayatında hiç vitesli motosiklet sürmemiş birisi sadece hayallerini süslediği için gidip olabilecek en profesyonel yarış motorlarından birisini alıyor. Kardeşim aldığın şey oyuncak değil. Benim oğlum bile oyuncak isterken makul ve mantıklı düşünebiliyor.

Elimin ayarı iyidir filan demişsin, senin kafanın ayarlanması gerekiyor önce.

Kusura bakma azıcık sert girdim ama helvanı yemek istemiyoruz. Eyong gibi daha nazik olamıyorum. Bu sitede çıkan ölüm haberlerini artık okumuyorum ben. Senin gibiler ve sonradan başlarına gelenler yüzünden ben motordan soğudum... Yarın da git hayallerini süsleyen pırıl pırıl bir Browning tabanca al, evde herkesin üstünde dene, hevesin kırılsın.

Motorculuk bu demek değil.
    Üç boyoz bir kola

a.banus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf150
    Alıntı Rigel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yani bunu anlamak mümkün değil ya....!

Hayatında hiç vitesli motosiklet sürmemiş birisi sadece hayallerini süslediği için gidip olabilecek en profesyonel yarış motorlarından birisini alıyor. Kardeşim aldığın şey oyuncak değil. Benim oğlum bile oyuncak isterken makul ve mantıklı düşünebiliyor.

Elimin ayarı iyidir filan demişsin, senin kafanın ayarlanması gerekiyor önce.

Kusura bakma azıcık sert girdim ama helvanı yemek istemiyoruz. Eyong gibi daha nazik olamıyorum. Bu sitede çıkan ölüm haberlerini artık okumuyorum ben. Senin gibiler ve sonradan başlarına gelenler yüzünden ben motordan soğudum... Yarın da git hayallerini süsleyen pırıl pırıl bir Browning tabanca al, evde herkesin üstünde dene, hevesin kırılsın. ne diyelim hayırlı olsun

Motorculuk bu demek değil.
    haklısın

yalnız bana kafa yapılıyo gibi geldi bu siteye giripte böyle bişeye kalkışmak çok tuhaf ne diyelim hayırlı olsun

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Yaza kadar kullanmamanı öneririm ben. Motoru almışsın olan olmuş, biryerden kötü mötü bi commuter bul. Yaza kadar bunu kullan kendini geliştir, bu arada iyi bir eğitim al. Bu bahsettiğim küçük motorla en az 5000 km yap, bunu kendine bir görev bil boş bulduğun her vakitte dolaş km yap.

Sezon açıldığında da 600 RR ile eğitime katıl ve dikkat et.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

mhrrmkpnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Eyong adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaza kadar kullanmamanı öneririm ben. Motoru almışsın olan olmuş, biryerden kötü mötü bi commuter bul. Yaza kadar bunu kullan kendini geliştir, bu arada iyi bir eğitim al. Bu bahsettiğim küçük motorla en az 5000 km yap, bunu kendine bir görev bil boş bulduğun her vakitte dolaş km yap.

Sezon açıldığında da 600 RR ile eğitime katıl ve dikkat et.
    kesinlikle yaza kadar ufak bsyle km yap hatta ozmn bn naaptım nasıl aldım bunu bile diyebilirsin
    true love..

Drift Religion

roadmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP
    kazasız belasız keyifle binersin işallah.
    TECRÜBE GÜZELDİR AMA PAHALLIYA MALOLUR

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    Alıntı aYe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çapamarka

Beleş motor arıo o
    hahaha =)) aye abi sen dün morelımı asırı bozmustun ya =)) ole bı yuklendınkı ztn morel bozuk ııce kotu olmustum ama tabı ıyılıgım ıcın dedıgnı bılıodum smdı motora bınmıyorum tamırden cıktı kıtledım motoru ;) tugceye bulcaz artık capamarka beles motor =)) mobilettt

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Nihayet almışsınız,hayırlı olsun,güle güle kullanın

Eyong hocamın dediğine katılıyorum ya inş. kazasız belasız bir şekilde uyum sağlarsın motora(ki ya bu uzun sürecektir ya da bu süreç tamamlanmadan ikinci el ilanlarına düşecektir motor)

Bugüne kadar gözüm hep hızlı arabalarda idi fakat motor konusunda bunu göze alamadım ve makul ölçülerde kaldık

Ne diyelim,Allah kaza bela vermesin.
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)