Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
11. sayfa BirinciBirinci ... 910111213 ... SonuncuSonuncu

"Necdet" abimiz kaza geçirmiş:(

Motovento
    REKLAM ALANI
    007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman AN 650 Executive
    @mete_han

Fotoları koymuşsun kardeşim gözlerim doldu inan... Hadi! Necdet! Sen güçlü adamsın yen şunu, sevindir bizi kardeşim...
    Cüneyt Eralp

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    megadeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bir motorum bile yohhh
    çok üzüldüm pazartesi kandil arkadaşlar duaların kabul olduğu bi gün kurtulması için dua edicem ailesine ve yakınlarına allah sabır versin o yoğun bakımı hayırlısıyla atlatır inşallah

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    boğuldum sıkıldım daraldım nefes alamıyorum evde ya ben...saat şu an 00.00 galiba...00.30 da yarımda Şişli Etfalde acil önünde olucam...

cbf 150 siyah...537 335 22 33...son gelişmeleri anlatırım...gelmek isteyende gelsin ...
    Ah be gardaşim,
    Dertliyim kederliyim her ne dersan ağlarum,
    gülmedim bu dünyada,hem söyler hem ağlarum....
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Beklemek beklemek beklemek,yüreklerimiz sizinle,sağlıcakla aramıza dönmenizi bekliyor.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.motosiklet.net/forum/gezi...tograflar.html

Necdet abinin Çanakkale fotoları burada....bakmak isteyen olursa buyrun...

................................
    Necdet abi ile ne güzel geziydi o.
    Necdet abi güçlüdür aramıza dönücek daha güzel geziler yapıcaz iyişallah.
    Aklımız dualarımız onunla elimizden başka birşey gelmiyor.
    Birkaç gün bekleyeceğiz doktorlar yaşanan darbe nedeniyle 2 gün Necdet abiyi uyutacakmış daha sonra durumunu kontrol edecekler.
    Ve iyi haberlerini alacağımıza inanıyorum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı DARKDIAMOND adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün Etfal'e gittim.13:00 sıralarında,baktıö tanıdığım arkadaşların motorunu göremedim.MOtoru parkedip içeri girdim,danışmada uyuyan temizlik görevlisi abyi uyandırıp,"Abi dün gece bi abimiz motosiklet kazası geçirdi,kendisini nasıl görebilirim?" diye sordum,"Sağdan gir ilerde sor" dedi.Sordum;yanına gidemezsin dediler,"ailesini nasıl bulabilirim?"dedim,"sorman lazım." dediler.Çıktım,mototruma bindim,hastanenin etrafında 3 tur attım,bizden kimseye rasylayamadım.Çok üzüldüm,çok üzgünüm,umutluyum.
    ben sat 15 gibi geldim beyin cerrahi bölümünde yoğun bakımda ailesi vardı tabi ki içeri almadılar ama ailesiyle görüştüm.

FutureShock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    necdet abiye daha önce bende artçı oldum çok dikkatli kullanır.çok şaşırdım ve üzüldüm.Acil şifalar diliyorum.umarım en kısa zamanda iyileşir.
    Bizi üzmez Necdet abi

ergunz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1000RR,600F,ET4
    yoğun bakımdaki insanlar sevdiklerinin çoğu ne taraftaysa o tarafa gitmek isterlermiş kendisini tanımıyorum ama sevdiklerinin çoğunun bu tarafta olduğu kesin hadi inşallah be
    SÖZLE DÜŞÜNÜR,SÖZLE SÖYLERİZ.VE SÖZÜMÜZLE ANILIRIZ.BİR SÖZLE UNUTUR GİDER,BİR SÖZLE ÖLÜMSÜZ KALIRIZ

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Alıntı Skullhunter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birkaç gün bekleyeceğiz doktorlar yaşanan darbe nedeniyle 2 gün Necdet abiyi uyutacakmış daha sonra durumunu kontrol edecekler.
    Ve iyi haberlerini alacağımıza inanıyorum.
    Mübarek Kadir Gecesinin yüzü suyu hürmetine pazartesi gecesi edeceğimiz dualar daha da bir hayırlı olacaktır İnşallah.
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Necdet abiyle tanışma fırsatımız olmadı, kendisine acil şifalar diliyorum.

Yukarda atılan Çanakkale gezisi fotoğraflarında elinde görünen kaskı araştırdım.Kask Suomy, modeli de trek.Suomy gayet kaliteli bir marka, bu durumda (biraz da önceki sayfalarda yazılanlara göre yorum yaparsak) darbe vizöre yakın biryerden gelmiş muhtemelen.Yoksa baş yaralanması olmazdı diye düşünüyorum...Tabi bunlar sadece varsayım, kazaya ait detayları bilmeden yorum yapmak doğru değil belki de...
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

Alıntı bybrut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben sat 15 gibi geldim beyin cerrahi bölümünde yoğun bakımda ailesi vardı tabi ki içeri almadılar ama ailesiyle görüştüm.
    Nebileyim cangardaşım,Aslında merdivenleri çıkarken önümde güvenlik'e sordum;görüşemezsin ama ailesini ara dedi.Bende ailemi nasıl bulurum? derken motora bindim,hastanenin çevresini dolandım ama kimseyi göremedim.Hani zorlasam herkesi bulurdum ama belki cesaretsiz olduğumdan girişemedim.Benden daha güçlü olan bi kardeşimi bulmaya çalıştım.Fiziki her şeye katlanabilirim ama buna çok zor be kardeşim! Manen abimin hep yanındayım,herzaman abim! Herzaman abim!
    Oğuz

BRAVA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Arkadaşlar görüyorum ki çok sıkı dostlukların kurulduğu bir gurubun pasif bir üyesiyim.Ama kendimi şanslı kabul ediyorum.İnşallah bir gün tanışırız.Necdet kardeşimize gelince elimizden dua etmekten başka yapacak bir şeyin olmadığını görüyorum.Rabbimden dileğim bu aziz mübarek ayın yüzü hürmetine dualarımızı kabul eder ve Necdet kardeşimizi inşallah ailesine ve sevenlerine bağışlar.

CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok üzüldüm
    Rabbim insallah şu mübarek aksamların yüzü suyu hürmetine Güzel abimizi bize ailesine ve cocuklarına bagıslar insallah.
    """Sen o kadar büyüksün ve o kadar merhamet edersinki şu günahkar kullarına, Merhametini kapılarını bilsek meczup olur çıkarız şu fani dünyada..
    Rabbim sen şu anda içi acıyan, gözleri yaş ile dolan ve senin ol emrini bekleyen yüzlerce insanın yüreğinden geçen hayatını bağışla bu güzel abimizin. Sen ona merhamet eyle. Sen ona rahmetinle mağfiret eyle ve biz sevdiklerine bağışla ey güzel rabbim.. Sen ki Rabbül Alemin'sin.. Kaldıki su kalbi sızlayan kullarının belki birinin gönlündeki senin sevgisi hatırına bu abimizin hayatını hayırlı eyle.. Onu sevdiklerine bağısla..
    Amin.."""
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

teknikhoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    Büyük geçmiş olsun.

Bir duanın, gerçekten kalpten edilen bir tek dua ile bile gece gündüze, gündüz geceye döner ki, yüzlerce kalbin duasıyla arkadaşımızın çabucak iyileşeceğine eminim. Dualarımız seninle...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Nebileyim cangardaşım,Aslında merdivenleri çıkarken önümde güvenlik'e sordum;görüşemezsin ama ailesini ara dedi.Bende ailemi nasıl bulurum? derken motora bindim,hastanenin çevresini dolandım ama kimseyi göremedim.Hani zorlasam herkesi bulurdum ama belki cesaretsiz olduğumdan girişemedim.Benden daha güçlü olan bi kardeşimi bulmaya çalıştım.Fiziki her şeye katlanabilirim ama buna çok zor be kardeşim! Manen abimin hep yanındayım,herzaman abim! Herzaman abim!
    paşam yarın akşam 10-11 civarlarında orda olucam gelirsen kırmızı ramzey scooter 0545 392 82 46 burak

Alıntı bybrut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    paşam yarın akşam 10-11 civarlarında orda olucam gelirsen kırmızı ramzey scooter 0545 392 82 46 burak
    Ben erken gelirim kardeşim oralarda olurum,hem senide ararım.Bugün insanlarımızı bulamadık ama gayretle yarın buluruz.İhtiyaçları olursa numaramız:0.532.555 04 19'dur.Görüşmek üzere.
    Oğuz

Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    allahım NECDET abi için dualarımız... motorumu satana kadar hep beraber gezilere katılırdık.. böyle tecrübeli bir insanın kaza yapması zordur ama kaza yaptırlılmak zorunda kalması basittir. bütün dualarımız seninle abi...
    Motorumu Sattım Kendimi Garip ve Yanlız Hissediyorum
    ( A RH + ) Türkçe' ye Sahip Çık, Yok Olmasına İzin Verme...
    Aşkın Bir Sabun İse Köpürt Beni Pakize

Motosikleti
    Honda - Rebel 250cc
    Ben erken gelirim kardeşim oralarda olurum,hem senide ararım.Bugün insanlarımızı bulamadık ama gayretle yarın buluruz.İhtiyaçları olursa numaramız:0.532.555 04 19'dur.Görüşmek üzere.

Oğuz bugün öğlen ben orda olucam gelirsen buluşuruz,akşam ordaydık kardeşi
    bugün reaksiyon verdiğini doktorlardan öğrenmiş tepki vermesi iyiye alamet
    demişler.Arkadaşlar dualarınızı eksik etmeyin.
    Herkes birgün MT'li olacaktır.

edy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yeni duydum çok üzüldüm. necdetle bundan 1 sene önce tekirdağ gitmiştik kendisini ilk orda tanıdım. umarım bir an önce sağlığına kavuşur.

If you spend all your time worrying about dying, living isn't going to be much fun.

Alıntı ihsanhakan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oğuz bugün öğlen ben orda olucam gelirsen buluşuruz,akşam ordaydık kardeşi
    bugün reaksiyon verdiğini doktorlardan öğrenmiş tepki vermesi iyiye alamet
    demişler.Arkadaşlar dualarınızı eksik etmeyin.
    Tamam abicim.Ben girişten sonra uygun biryerde bekliyor olucam.
    Oğuz

REKLAM ALANI
11. sayfa BirinciBirinci ... 910111213 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)