Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

yeni bişey alırımda kaza yapmammı:)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA CBR 125 R
    kanka bir kan akıt yaw ne bilim hotoz moroz kess
    [COLOR="White"][B][I][U]ADIM[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B][I][U]FURKAN[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="White"][B][I][U]LAKABIM [/U][/I][/B][/COLOR][COLOR="Black"][I][U][U][B]BlaCk_DoG_rR[/B][/U][/U][/I][/COLOR] [COLOR="White"][B][I][U]GENELİKLE[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B][I][U]ALMAN [/U][/I][/B][/COLOR][COLOR="White"][B][I][U][COLOR="White"]DERLER[/COLOR][/U][/I][/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2007 Honda CBF 150
    usta yazın güzel olmuş okurken güldüm.ama bidaha kaza yapma.dikkatli ol
    [B][COLOR="Black"]2bin7 HONDA CBF 150 :cat: (34 EN 6186) [/COLOR]İSTANBUL- AVCILAR[/B]

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Dostum kusura bakma gülmemek elde değil. Biraz şanssızsın anlaşılan. Arada olur böyle şeyler... Üst üste gelmiştir heralde...
    Okan ACAR

mhrrmkpnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı motorcu aGa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    resimler süper hele de o ağzı açık çıkan bir başka olmuş
    teşekkür ederim

arkadaşlar martı olayı gece saat 11:30 civarı pendik minibus yolunda gidiodum sagda bi sokaga giricektim tabi arada ona bakıodum ama yol bostu 2 seritte bianda soldan bişey dikkatimi cekti baktım kafamı çeviriodumki tekrar bi baktım yaklasık 2metre sol caprazmda bi martı bana gelio ama ole biyerden gelioki carpmamak elde degil bn o anda sdce inş alcalıodur one carpar die dusunebildim ama o geldi sol koldan direk saplandı bana cırpınmaya basladı işte 50metre fln gittikten snr kurtulamadın kocaman hayvan yerdede kum varmış freni sıkınca baktım devriliom motoru sola ittim bn saga atladım kolumun ustune dusmusum kırıldı işte
    true love..

Drift Religion

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L

Çok güzeller
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Alıntı tubiş adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Çok güzeller
    teşekkür ederim bunların bedelini agır ödedik ama herkes sen onlarla okdr ugrasırsan onlarda sana bnu yapardiyip duruyo hala yaa nere gitsem muharrem kac martı gelio fln
    true love..

Drift Religion

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    yamaha süper tenere 1200cc ZE
    allah beterinden korusun bu arada yeni bir koruma alırsam once sana göndereyim test edersin bende oyle kulanırım
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

Motosikleti
    tabanvay
    Alıntı black_dog_rr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanka bir kan akıt yaw ne bilim hotoz moroz kess
    sen hindi kes abicim hindi epeydir yemedikte bide gezi yaparız mangal falan ohh ikisini bi aradaçıkartırsın hem bizim korumalıklarıda bi denersin bi kaç güne yeni mont alıcam onada bi baksna be usta sağında solunda bi sakatlık varmı

şaka bi yana geçmiş olsun kardeş

komik anlatım tarzıyla söylediğin için güldüm,fakat yaşadıkların ciddi önemsenmesi gereken şeyler...ilk olarak yeni bir şeyler almaktan vazgeç,dediğine göre yeni aldığın şeylerin etkisiyle kaza yapıyomuşsun...tubişin dediği gibi birilerinin eskilerini giyerek uğursuzluğun geçmesini bekle...
    hadi latife de bir yana uğursuzluk,şanssızlık diye algılamayalım,bence biraz dikkatsizlik sözkonusu....daha dikkatli olunca paşa gibi uçarsın motorun üstünde almaktan korkma motoru, fakat ilk olarak dikkatini vermen gerekiyo...sonra iyice bir analiz etmen lazım kendini motor kullanıcılığı adına...
    baktın gerçekten artık iyisin al motor ve vınnnnnnnnn.....
    Fırtınayı Bekleyen Ben,Yetinmeye Çalışıyorum Rüzgarlarla...
    3 günlük şu zamanda ne kin duy ne kırıl ne de darıl,sana yapılan iyilik yada kötülük yapanın etiketidir senin değil...:cat:

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    var....
    bence kardes senın yolda seyır halınde kafanda ne gecıyorsa artık..... konsantrasyon eksıklıgın var,trafık hıcı bır hatayı effetmez,bence bır muddet motor kullanma kendını dınle.

ERYİLMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF R1 06
    bence motoruna ve kendine bir nazarlık tak belkide nazar vardır
    DRİFT RELİGİON

Alıntı achille adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence kardes senın yolda seyır halınde kafanda ne gecıyorsa artık..... konsantrasyon eksıklıgın var,trafık hıcı bır hatayı effetmez,bence bır muddet motor kullanma kendını dınle.
    ya enson yagmurda motorun kayıcagını biliodum ve 20yle fln gidiodum ama ole bi anda kaydıki bsy yapamadım bide direk attı motor kendini toparlama fırsatı brakmadı bana

Alıntı ERYİLMAZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence motoruna ve kendine bir nazarlık tak belkide nazar vardır
    kardeş hiç sorma o konuyu ben gül gibi nazarlıgımı kırdım kız arkadaşımın hediyesiydi bide
    true love..

Drift Religion

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    matrixçi dostum çok geçmiş olsun
    sana ehliyet verenin ben
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Arkadaşım geçmiş olsun.
    Benim ilk motor sevdam scooter ile başlamıştı. Jant çaplarının küçük olması,motor aksamının sürücü koltuğunun arkasında kalması neticesinde fiziksel denge merkezlerinin kaymış olması,her bakımda sökülüp-takılan plastik kasanın vida yuvalarının aşınması ve dökülmesi,markası ne olursa olsun beni bu tarzdan buz gibi etti. Değiştirmeyi düşünmüyorsan daha dikkatli olman dileğiyle.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler