Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

malesef bir aslan daha kaybettik .....

Motovento
    REKLAM ALANI
    desperadost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TİGER 250 S
    birçok siteye'de üye olan Flowrider nickli dr.Ömer UZMA vefat etmiştir.
    bir aslan daha aramızdan ayrıl'dı.
    haber'ci abzah murat arkadaşımız haberini yaparken bana yazdı topik açalımmı açmayalımmı derken gerçeklerden kaçamadık. Zaten aktif olduğu sitede'de şuan görün'ce burada'da arkadaşları vardır haberi olsun dedim çok üzgünüm yeri mekanı cennet olsun ailesi'ne sabır diliyorum .
    nur için'de yat doktor 'dualarımız senin'le.....

Prometheus tarafından eklendi

Arkadaslar,

Daha onceki e-mailimde yazdigim gibi maalesef Dr. Omer Uzma'yi kaybettik.

Simdi onemli olan konu, bu kazayi goren bir gorgu sahidi bulmamiz. Bu konu COK COK onemli. Zira kazaya karisan aracin soforu "ben emniyet seridinde duruyordum motosiklet gelip bana arkadan carpti" demis.

Her ne kadar Zafer Yangindan aldigim bilgiye gore aracin sag on tarafi, Omer Uzma'nin motosikletinin de sol tarafi hasarli ise de adamin beyani bu, Omer ise maalesef kendini savunacak durumda degil. Olsaydi bile maalesef bu ulkenin kanunlarini biliyorsunuz.

Iste bu yuzden acil olarak 21.07.2007 saat 14:30 civarinda TEM otoyolundan 2ci kopruye giderken Sariyer, Besiktas cikisini kopru yonunde gecer gecmez olusan bu kazayi goren gorgu sahidine ihtiyacimiz var.

LUTFEN bu konuyu tum e-mail guruplarina (sadece motosiklet guruplarina degil) ve arkadas cevrenize yayip insaniyet namina yardim isteyeyim, binlerce kisiye ulasirsak muhakkak o saatte orada o kazayi gormus birine ulasabiliriz.
    Omer'e bu kadar vefa borcumuz vardir degil mi?

Sevgiler,

Ugur Becerikliler
    çocuklar hepimizin onları kucaklayalım.......

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosiklet tutkunu anestezi uzmanı, emniyet şeridinde otomobile çarparak hayatı kaybetti.

kaza saat 15:00 sıralarında TEM Otoyolu Ankara istikameti Levent Kavşağı yakınında meydana geldi. emniyet şeridinde aşırı hız yaptığı iddia edilen ömer uzma aynı şeritte gitmekte olan bir otomobile çarpıştı. çarpmanın etkisiyle bariyerlere savrulan 39 yaşındaki ömer uzma olay yerinde hayatını kaybetti.Otomobil sürücüsü ise polis tarafından gözaltına alındı.

Motosiklet kazasını gören çok sayıda kurye ve motosiklet tutkunu, olay yerinde toplandı. Motosiklet tutukunları emniyet şeridine giren otomobil sürücüsünü suçlarken, otomobilde bulunan kişilerde Uzma'nın aşırı hzıla geldiğini ve emniyet şeridini ihlal ettiğini öne sürdü.

ömer uzma evli ve 3 çocuk babasıydı...

bu da ömer uzmanın yeni şafak gazetesine motosikletlerle ilgili verdiği röportaj..

http://www.yenisafak.com.tr/arsiv/20...lik/17/g9.html

tanıyanlara allah sabır versin mekanı cennet olsun..
    www taraflihaber.com [B]FARKI TARAFINDA[/B]

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    tüüühh yaaa

Bir arkadaşımızı daha kaybettik
    Sevenlerinin başı sağolsun, ailesine sabırlar dilerim.
    Poturdak

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yine mi Ne denebilir ki bu durumda,artık ben başımız sağolsun demek istemiyorum,hep birileri gidiyor aramızdan

Başımız sağolsun,mekanı cennet olsun.Allah yakınlarına dayanma gücü versin..

Motosikleti
    TİGER 250 S
    hanımı yeni doğum yapmış '2 evlat var 'kötü arkadaşlar çok kötü ...........

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    çok üzüldüğümü söylemek istiyorum.mekanı cennet olsun.

ayrıca şimde gelen görüntüleri izledim abimiz full korumaymış kask mont eldiven bot hepsi var ama kaza büyük bir olasılıkla hızdan ve emniyet şeridi kullanımından kaynaklanıyor.. araba emniyet şeridine atlamış,ömer abi de girdiği sırada oradaymış anladığım kadarıyla..

Motosikleti
    TİGER 250 S
    Alıntı ZaT-I MuHTeReM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayrıca şimde gelen görüntüleri izledim abimiz full korumaymış kask mont eldiven bot hepsi var ama kaza büyük bir olasılıkla hızdan ve emniyet şeridi kullanımından kaynaklanıyor.. araba emniyet şeridine atlamış,ömer abi de girdiği sırada oradaymış anladığım kadarıyla..
    acaba sağ taraf değil'de' çoğunlukla kullandığımız dar olan sol boşluktanmı gidiyordu ömer doktor

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Otomobiller emniyet şeridini kullanmamız için bizi sıkıştırıyor taciz ediyor, emniyet şeridinde seyir halindeykende emniyet şeritidinin kullanılacağını düşünmeden önümüze kırıyorlar. Ondan sonra çok hızlıydı emniyet şeritini ihlal ediyordu. Alayı şerefsiz bunu yapanların. İnsanları öldürüyorlar, o iki çocuğu yetim bırakıyorlar, bir de motosikletliyi suçluyorlar.

Allah arkadaşımızın yakınlarına sabır ihsan eylesin, mekanı cennet olsun. Bu şekilde davranan sürücülerinde allah belasını versin..

Alıntı Pınarr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Otomobiller emniyet şeridini kullanmamız için bizi sıkıştırıyor taciz ediyor, emniyet şeridinde seyir halindeykende emniyet şeritidinin kullanılacağını düşünmeden önümüze kırıyorlar. Ondan sonra çok hızlıydı emniyet şeritini ihlal ediyordu. Alayı şerefsiz bunu yapanların. İnsanları öldürüyorlar, o iki çocuğu yetim bırakıyorlar, bir de motosikletliyi suçluyorlar.

Allah arkadaşımızın yakınlarına sabır ihsan eylesin, mekanı cennet olsun. Bu şekilde davranan sürücülerinde allah belasını versin..

araç bir panelvan ve türkiyenin en büyük kombi şirketlerinden birinin aracı... işçileri taşıyormuş...

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Alıntı ZaT-I MuHTeReM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    araç bir panelvan ve türkiyenin en büyük kombi şirketlerinden birinin aracı... işçileri taşıyormuş...
    En çokta söylediğin tarcda araçlar sıkıştırıyor zaten. Beni sol şeritte bile çaprazdan sıkıştırdıklarını biliyorum. Öünmde yanlarımda dolu adamlar resmen cana kastediyo..

Alıntı Pınarr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En çokta söylediğin tarcda araçlar sıkıştırıyor zaten. Beni sol şeritte bile çaprazdan sıkıştırdıklarını biliyorum. Öünmde yanlarımda dolu adamlar resmen cana kastediyo..

bende bildiğim için zaten üstüne basa basa söyledim... sadece motorcuların deil arabaların bile üzerine kırıyolar...

mhrrmkpnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya az once aynı sekilde bi panelvan beni sollamaya kalktı orta seritte beni geçmeden önüme kırdı o anda çok ii anladım motorluların sucu olmadan nasıl olebileceklerini çok kızdım korna fln ama nafile smdde gelip bole bsy görünce çok üzüldüm tüm herkesin başı sagolsun allah kalanlarına sabır versin
    true love..

Drift Religion

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Allah rahmet eylesin
    Ailesine ve sevenlerine sabır diliyorum.

Motosiklet Tutkunu Anestezi Uzmanı, Emniyet Şeridinde Otomobile Çarparak Feci Şekilde Yaşamını Yitirdi

TEM Otoyolu'nda motosiklet ile hız yaptığı öne sürülen anestezi uzmanı, emniyet şeridine girince yine aynı şeritte gitmekte olan bir otomobile çarptı. Çarpmanın etkisiyle savrularak bariyerlere çarpan anastezi uzmanı, olay yerinde hayatını kaybetti. Otomobil sürücüsü ise polis tarafından gözaltına alındı.

Edinilen bilgiye göre kaza saat 15:00 sularında, TEM Otoyolu Ankara istikameti Levent Kavşağı yakınında meydana geldi. İddiaya göre, motosiklet tutkunu, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakultesi Hastanesi'nde çalışan Anestezi Uzmanı Ömer Uzma (39), kullandığı 34 DC 0239 plakalı motosikleti ile emniyet şeridine girerek hız yaptı. Bu sırada trafik yoğunluğu nedeniyle özel bir şirkete ait 34 US 4009 plakalı otomobili kullanan Ömrüm K.'da emniyet şeridine girdi.

Motosikleti
    kymco grand dink/mondial 151 rs
    allah rahmet eylesin
    25252525252525252522

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Allah rahmet eylesin.Sevenlerine bol sabır......

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    yaaa yavruları da varmışş yaaa

Ne yapmalıyız arkadaşlar, içim yanıyor bunları gördükçe, ne yapmalıyız
    ülkemizde Motor Kültürünün zavallı bir hızla ve kendiliğinden oluşmasını beklemek daha çok arkadaşımızı kaybetmek demek olacak. Ne yapmalıyız

Şu an sinirimden saçmalıyorum ama trafikte hak edene müdahale edecek birMotosikletli Dayak Gurubu gibi şeylere dahi ben varım. Yeter yaaa, iki tane geri zekalı 4 teker sürücüsünün bizlerin zarar görmesini seyredip zevk duyması insanlık dışı ise, insan olmayanlar her türlü muameleyi hakederler diye düşünüyorum.
    Poturdak

Motosikleti
    TİGER 250 S
    Alıntı denizcimuzaffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaaa yavruları da varmışş yaaa

Ne yapmalıyız arkadaşlar, içim yanıyor bunları gördükçe, ne yapmalıyız
    ülkemizde Motor Kültürünün zavallı bir hızla ve kendiliğinden oluşmasını beklemek daha çok arkadaşımızı kaybetmek demek olacak. Ne yapmalıyız

Şu an sinirimden saçmalıyorum ama trafikte hak edene müdahale edecek birMotosikletli Dayak Gurubu gibi şeylere dahi ben varım. Yeter yaaa, iki tane geri zekalı 4 teker sürücüsünün bizlerin zarar görmesini seyredip zevk duyması insanlık dışı ise, insan olmayanlar her türlü muameleyi hakederler diye düşünüyorum.
    muzafferim oto sürücülerin'de motosiklet sağdan soldan çıkabilir dikkat edeyim !yakmayayım kimseyi ! bilinç'i olmazsa biz bunları yaşamaya mahkumuz ha ne yapalım derseniz.
    bir tane donkişotunuz olmaya hazır bir kardeşiniz var ama (ama) motosiklet sektörü satıcıları firmaları el ele vermediği ' sesimizi duyuracak insanlara destek vermediği sürece daha ne kardeşlerimizi hatta kendimizi bile kaybedebiliiz .
    bakın tv programım bu programları büyük kanallarda yapsak haftada 1 ayda 1. motosiklet'ci clip'imiz dönse kanallarda biraz daha beyinlere yazılır motosiklet motosiklet'ci göze batar malesef moted olsun bir çok firma olsun ilgisiz'ler satalım motosiklet'i bitsin gitsin derler.
    bişey'ler yapmazsak yanacağız arkadaşlar bu acılar devam edecek çocuklar öksüz kalacak' eşler dul kalacak 'anneler babaların bağrı yanacak.
    herşeyi reklam olarak görmekten vazgeçip biraz gözümüzü açalım! etafınız'da samimi insanlar hayat için mücadele eden insanlar olduğunu kimse unutmasın.
    tv programından bir bölüm yerel bir tv sayılır düşünsenize bir star tv bir atv bir show tv vs.ne kadar etkili olacağını sizin taktirlerinize sunuyorum yoksa daha biz bin kere daha baş sağlığı yazarız belki bize yazarlar .....
    http://uk.youtube.com/watch?v=h2fHYfx8CQ0

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    kendisine Allatah rahmet, sevenlerine sabırlar dilerim
    mekanı cennet olur inşallah
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    allah rahmet eylesinnn mekanı cennet olsunnnn motorun modeli neydi arkadaşlar bilen varmı

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)