Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Yaw Arkadaşlar Bu Nasıl Bir Sitedir ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese selamlar;

Bel fıtığı hastasıyım arkadaşlar arada bir tutar nalet hastalık hayatımı karartır. Yine azdı coştu bişeyler oldu bu ara bir haftaya yakındır belim zonkluyor, işe gidemiyorum evde istirahat ediyorum ağrı kesiciler iğneler eşliğinde.

Sert zeminde yatıp dinlenirken kucağımda dizüstü bilgisayar ve motosiklet.net. Eh be kardeşim, abilerim, kardeşlerim bir site bir forum uyumazmı hiç, hiç dinlenmezmi birileri durmadan bişeyler mi yazılır çizilir anlatılır da bu iki seksen yatan adamın canı bir dakika olsun sıkılmaz?? Walla da billa da sıkılmıyor ve walla da billa da duradan birileri bişeyler yazıyor anlatıyor, güldürüyor ağlatıyor. Keyif adamları eğleniyor, early riders sabahın körü biyerlere gidiyor birisi debriyajı kaçırıp kafeye dalıyor motorla vs. vs.

İyi ki varsın motosiklet.net ve iyi ki varsınız arkadaşlar.
    Rüzgarımız bol olsun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Huséyín07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125
    geçmiş olsun..
    inşallah en kısa zamanda iyileşir ağrıların..
    [FONT="Palatino Linotype"][/FONT][COLOR="Red"]ρσωєя [/COLOR][COLOR="Black"]0ƒ[/COLOR] ∂яєαм.. [SIZE="2"][COLOR="Red"][н][σ][η][D][α][/COLOR][/SIZE]
    [COLOR="PaleGreen"] เ๓zค ๒เl๓є๓ קคг๓คк ๒ครรค๓ ๏lยг๓ย[/COLOR] =)

BFurkanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 Vulture i
    öncelikle geçmiş olsun... bende seniin gibi düşünüyorum abicim şimdi yatıcam merak ediyorum sabaha kadar bu site ayaktamı kalacak diye ama içimden bi ses evet kalacak birileri her zaman bi konu açacak diyor..... hadi hayırlı geceler...

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Geçmiş olsun.Kendinize,hani şu yatakta kahvaltı için yapılan sehpalar var onlardan temin ediniz.çünkü bir süre sonra laptop un fanı hava almıyor ve çok toz kapıyor.Birde sabah ezanından sonra 7 ye doğru mesajlar azalıyor ve üye sayısı 10 un altına düşüyor.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

marefb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1299 Panigale
    bu site böle bagımllık yapar girdinmi kurtulamzsın bu arada gecmiş olsum

Alıntı İHTİYAR adlı üyeden alıntı
    Geçmiş olsun.Kendinize,hani şu yatakta kahvaltı için yapılan sehpalar var onlardan temin ediniz.çünkü bir süre sonra laptop un fanı hava almıyor ve çok toz kapıyor.Birde sabah ezanından sonra 7 ye doğru mesajlar azalıyor ve üye sayısı 10 un altına düşüyor.
    Beni boşver sen abi, nasıl olsa bu meret artık kronik bende, 5 yıldır çekiyorum da senin ayak nasıl iyi oldun mu ??

Walla arkadaşlar hepiniz sağolun Allah kimseye vermesin, çeken bilir derler ya o misal benimki.

Belimde kopsa inadına İKİ TEKER

danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    »»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.»»»»»»
    Foruma yazilacak konular ilgili bölümlere yazilmalidir. Yanlış bölüme açılan başliklar yöneticilerce ilgili bölüme taşınır... Tekrarı halinde SİLİNİR! Bu nedenle itiraz türü yazilarin da silinmesi, veya cevaplandirilmasi sorumlunun yetkisindedir.
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: danger0 **************
    Biz ilhamlarimizi gokten ve gaipten degil dogrudan dogruya hayattan almis bulunuyoruz. K.Atatürk

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    geçmiş olsun kısa zamanda eski sağlığına kavuşursun umarım...
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    geçmiş olsun. inşallah en kısa zamanda ayaga kalkarsınız. foruma gelince evet bir konuya yorum yazıyorum bir bakıyorum 20-30dk sonra yok olmuş o 20 dk içinde 10 konu açılmış gün boyu böyle. site cır cır cır işliyor maşallahhh nazar degecek acaba diyorum şöyle sitenin üst sol koşesinde biryere bir nazar boncugu resmi felan koysak. . zaten songünlerde mt den kaza haberleride gelmeye başladıya nazar olabilir .... acilen admine söylemek lazım bir nazar boncugu resmi eklesin siteye ....

Sanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500A
    gecmiş olmuş
    Yollarda Motorcunun Motorcudan başka Dostu Yok!

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Bel fıtığınız için barfiks çok iyi sonuç veriyor.Ama salık serbest bırakacaksınız,sadece eller barı tutacak.omurlar açılıp şişen sıkışan dokular serbest kalacak.

Ben dayanamadım 2 hafta sonra alçıyı çıkardım.Malum iş güç.Kırılalı 37 gün oldu.Geçen hafta İstanbul da idim iş için beylikdüzünde ramada otelde kalıyordum bir sabah duş alırken ayağım kaydı ve bu sefer taraktaki diğer kemikte kırıldı motora binerken kırılsa yüreğim gam yemiyecek.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sen bu gazla fazla yerde yatmazsın.Kendimden biliyorum adama işini yarım bıraktırıyo burası!

Motosikleti
    HArley Davidson Softail Heritage Deluxe
    BEnce ameliyat ol ve kurtul. Arkadaşımda 2 yerinde vardı bu bel fıtğı. Ameliyat oldu.. Şuan bizimle beraber halı sahada maç yapar arada sırada Kaleci olarak tabe

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Bel fıtığı kötü be...derdini asla anlayamayız...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

ccdora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sevgili aito geçmiş olsun. zamanında buraya ilk geldiğimde bana baya iyiliğiniz dokunmuştu. şimdi size bazı fotolar bırakacağımbunlar 6. enduroclub tan. bakınız ve gözünüz gönlünüz açılsın, orada bulunmak harikaydı, keşke sizler de olsaydınız... gitmediğin yer senin değildir, kaskınız tekılı, farınız ve yolunuz açık olsun... ba bay. http://img432.imageshack.us/img432/4...untu536vu3.jpg
    http://img388.imageshack.us/img388/6...untu547xh5.jpg http://img293.imageshack.us/img293/1...untu552yf8.jpg daha bir sürü var ama hepsini buraya koymayayım... kendine iyi bak, bir LSV 2Y çektir, ardından sonuç net değilse, MR ondan sonrası nörolog arkadaşa ve senin çabana kalmış bir defizik tedavitabii gerekiyorsa..

Bizler burada bir aile olmuşuz besbelli, nasıl benim canım kaza yapan, canı yanan , vefat eden başkalarına canım sıkılıyor üzülüyorsam, başkalarıda bana üzülüyor kafasında biraz olsunyer ayırıyor demekki.

Adminler kesinlikle nazar boncuğu asmalı anasayfanın bir kenarına, bir buluşmada Erhana nasıl olsa söyler olmazsa durmadan PM atar kafasınakakarız.

İHTİYAR inan şimdi canım daha çok acıdı vallahi billahi, tekrar geçmiş olsun ama daha önce de dediğim gibi sen eski topraksın sana bişey olmaz, hepimizin helvasını yersin alimallah

DARKDIAMOND yatıyorum dediğime bakma, iğne vurulmaya bile motorla gidiyorum eczaneye, oradan da ufaktan bi sahil yolu atıl öyle dönüyorum eve

maltintash yakın çevremde ameliyat olup da benim şu anki halimi mumla arayan tanıdıklarım olduğu için bıçak altına yatmamaya gayret ediyorum, ameliyat işi büyük şans virajın sonunu görmeden sollamak gibi

alonso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym fiddle
    geçmiş olsun allah acil şifalar versin

mesut51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    artık yok!!
    geçmiş olsun

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    geçmiş olsun hojam... merak etme site geceleri bizlere emanet.. sabahlara kadar burdayız..
    CBR 600F Honda,

FutureShock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    gERÇEKTEN BAĞIMLILIK YAPIYO BU SİTE

Ayrıca geçmiş olsun.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler