Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yaw Arkadaşlar Bu Nasıl Bir Sitedir ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    ataper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1150GS - Honda AfricaTwin Adv
    Alıntı aitho adlı üyeden alıntı
    Herkese selamlar;

Bel fıtığı hastasıyım arkadaşlar arada bir tutar nalet hastalık hayatımı karartır. Yine azdı coştu bişeyler oldu bu ara bir haftaya yakındır belim zonkluyor, işe gidemiyorum evde istirahat ediyorum ağrı kesiciler iğneler eşliğinde.

Sert zeminde yatıp dinlenirken kucağımda dizüstü bilgisayar ve motosiklet.net. Eh be kardeşim, abilerim, kardeşlerim bir site bir forum uyumazmı hiç, hiç dinlenmezmi birileri durmadan bişeyler mi yazılır çizilir anlatılır da bu iki seksen yatan adamın canı bir dakika olsun sıkılmaz?? Walla da billa da sıkılmıyor ve walla da billa da duradan birileri bişeyler yazıyor anlatıyor, güldürüyor ağlatıyor. Keyif adamları eğleniyor, early riders sabahın körü biyerlere gidiyor birisi debriyajı kaçırıp kafeye dalıyor motorla vs. vs.

İyi ki varsın motosiklet.net ve iyi ki varsınız arkadaşlar.
    Rüzgarımız bol olsun
    sen beni güldürdün Allah'ta seni güldürsün, tez vakit iyileş kardeşim.
    Bi sabah (ın köründe) ansızın seni ziyarete de gelebiliriz, sıkıldığında haber ver ve çayı koy, şafakla ordayız

.
    Aydın ATAGÜL
    Maltepe-İstanbul
    BMW R1150GS

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı ccdora adlı üyeden alıntı
    bir LSV 2Y çektir, ardından sonuç net değilse, MR ondan sonrası nörolog arkadaşa ve senin çabana kalmış bir defizik tedavitabii gerekiyorsa..
    CCdora; valla röntgen MR vesikalık tam boy mayolu falan 32 tekmili birden filimler var zaten de bu aralar mevsim dönüşümüdür yoksa çalışırken fazlamı zorladım nedir azdı yine fıtık. Askerlik günlerine geri döndüm, bel kaslarına yönelik beden eğitimi yapıyorum Senin ufaklık iyidir inşallah bi ara resimlerini yolla da maşşallah diyelim...

Alıntı ataper adlı üyeden alıntı
    sen beni güldürdün Allah'ta seni güldürsün, tez vakit iyileş kardeşim.
    Bi sabah (ın köründe) ansızın seni ziyarete de gelebiliriz, sıkıldığında haber ver ve çayı koy, şafakla ordayız .
    Ne demek herzaman beklerim, çay çorba kahve köpeğiniz olsun. Arada aklıma geliyo sizin gezilere dahil olayım diyorum ama sabah namazını eda edip yola çıkmak gerek ki o da benim uyku düzenime ters, malum eğlence sektörü geceleri çalışıyorum. Ancak iş çıkışı falan hiç uyumadan gelmem gerek sizin gezillere...

Herkese sevgiler...

V&B - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYUSONG GV 650 dermişim :)
    büyük geçmiş olsun.zor bel ağrıları ama böyle bir site varken günlerin zevkli geçiyordur inşallah kardeş.sıkılmazsın umarım

kenya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Silverwing 400
    Geçmiş olsun aitho Sitenin maşallahı var aman nazar değmesin yoksa geceleri benim de canım sıkılır valla
    İnandığınız gibi yaşayamazsanız, yaşadığınız gibi inanmaya başlarsınız...

Allah Allah yaa. Senin fitik olayin mi vardi? Cok kotudur yaa. Babamin var benim bel fitigi. Yillardir cekiyor. Benim yok ama babamin cektigi acilari gorunce biraz olsun anlar durumdayim halini.

Cok cok gecmis olsun Aitho. Umarim kisa zamanda iyilesirsin. E acaba bunun kalici bir tedavisi falan yok mu? Hani tekrar tekrar karsina cikmamasi icin?

Benim babam da fitik tuttugu zamanlarda yere yatip armut toplar gibi agactan ileriye uzaniyordu iki eliyle sirayla. Belki ise yarar.

Bu arada bir suru mesaj gondermisin bana msn den. Bilgisayar basinda degildim hic birinde. Kusuar bakma.
    Atislar nasil gidiyor?

Tekrar gecmis olsun.

Tornedo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun zs200
    Kardeşim çok geçmiş olsun üzüldüm walla
    Şu motoru belliksiz kullanma

Doubt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    arastırıyorum yaza alacagım
    bu sıtede ınsan cok sey ogrenıyor cok ıyı zaman gecırıyor. kazanılan deneyımlere ortak oluyor. adeta gun gun daha da bagımlı hale gelıyor ınsan. tutku yaratıyor hakıkaten . herkese tavsıye edıyorum.

geçmiş olsun.

Bu site nasıl bir şey?

İşte eyle...

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    geçmiş olsun arkadaşım acil şifa dilerim

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    gecmıs olsun
    Yeni yine yeniden

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    böle bi site işte....
    geçmiş olsun.....
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    necdet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr1100xx süperblackbird
    geçmiş olsun arkadaşım inşallah en kısa zamanda düzelirsin

Atınç; bu hafta atış müsabakalarının son haftası, gidelim de bi PDK DDK yaralım ortalığı şööle skor görsün cümle alem

Ashes; saol dostum çeken bilirmiş, bu akşam bir arkadaşımın doğum günü var, erken kaçabilirsem galatadayım bu akşam, şööle döktürüp inceden fizik terapi yapalım kendimize yandan yandan göbecikler ooh ooh

necdet abi; iyileşsem ne yazar Kerpe gezisini kaçırdıktan sonra, inşallah bi dahaki sefere...

ustaoglu4840 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YbR 125 :)
    gerçektende bu siteye giren çıkamıyor herhalde kendimden biliyorum
    geçmiş olsun bel ağrısı pis bir hastalıktır saygılar
    İnsanlara ne söylerseniz söyleyin karşı tarafın alabileceği kadarıyla sınırlıdır !

watergun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125
    Çok geçmiş olsun. Sana katılmamak mümkün mü?

melih8007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 250
    geçmiş olsun arkadaşım, acil şifalar dilerim ;

bu bel fıtığının en güzel ve kalıcı çözümü spor yapmak , gerekli egzersizleri düzenli olarak yapmak ve yürümekten geçiyor. oturmak, araba kullanmak,dengesiz ve bilinçsiz yük kaldırmak bu hastalığın bir numaralı dostlarıdır. ameliyet ,doktorların çok önerdiği ama tedavinin kalıcılığını garantileyemedikleri bir yöntem. kilo durumun nasıl bilmiyorum ama kilo vermekte çok faydalı olabilir.
    bide son yıllarda boyun fıtığı diye bi olay var çoğu tanıdığım bu dertten muzdarip. yoğun olarak kullanılan bilgisayardan kaynaklanıyor diye düşünüyorum.
    bu site gerçekten bağımlılık yapıyor. artık giriş sayfası olarak kullanıyorum
    Ölümün bizi nerde bekledigi belli degil, iyisimi biz onu her yerde bekleyelim.[MEDIA][/MEDIA]

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    Geçmiş olsunda niye atıldı bu arkadaş

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler