Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 ... SonuncuSonuncu

Yeni Motorumun Kaporasını Verdim; BMW K1300R Special Edition :)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Naked :)
    Ohaacık mış fiyatı.

Sağolasın iyi dileklerin için. Bakalım çıktık bir yola hayırlı olur inşallah

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    eRRRen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R----Suzuki GSXR600
    Maaşallah çok iyi ya kazasız belasız inş.
    luthier76 bunu beğendi.

Motosikleti
    Senin de heyecanın hiç sönmesin inşallah. Mutlu bir ömür dilerim eşinle glock bey

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:06 ----------

Bu arada şu alttaki karbon spoiler'ın egzoza yakın kısmında güzelce AKRAPOVIC yazılmış. Nedendir anlamadım. Egzoz orjinal BMW egzozu...

glock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sağolasın Bahadır Bey
    Tam olarak anlayamadım, fakat bmw-akrapovic ortak çalışıyordur,
    egzos orjinalde olsa akrapovic'e yaptırıyor olabilirler...

Motosikleti
    Onu da sorulacaklar listesine aldım...

Motosikleti
    Leo vince hakkında bilgisi olan varmı? Ciddi olarak düşünüyorum. Sesi akrapovicten daha canlı ve fiyat da daha uygun. Sırf ses için 2.5 katı para vermenin bir anlamı yok...

kanmix_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf150,Ybr,Tvs üçlüsü :)]
    Cebim o kadar büyük deyil

Hayırlı olsun
    İmza yok
    Ne Oldu Ha, Vuruyummu Sırtına
    Oğlum Bak Git

bmw neyi öneriyorsa onu al bence, hem garanti açısından hemde uyum açısından,
    akrapovic çok kaliteli ve diğerlerinden farklı bir marka, Bmw'nin bir bildiği var demek ki...
    Sordun mu ne kadar falan diye? bak KORLAS'ta satıyor, Ankara şubesine sor istersen.

leons - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ZX10R 2015
    Şu bmw motorların ön farlarına oldum olası uyuz oluyorum, sağlamlık ve tip açısından on numara ama ön farları tüm zevkimi bozuyor arkadaş. Bmw şu ön far nedeniyle bence çok müşteri kaybediyor. Adam gibi far yapsalar satışlarında eminim %80 artış yapar

Bmw otomobilllerinde ön far tipleri on numara ki bmw 3 serisinin 1980 küsür modelli arabalarının tipleri bile çok güzel. Ama gel gelelim motosiklette hiç bu işe önem vermemiş.

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Leo Vince mükemmel akustiği olan egzoslar üretiyor. Litreliklerde ve 600ccde favori egzos markalarımdan biri. Bence akranın anlaşmalı firma olması çok büyük bir artı taşımıyor. Eğer fiyatta gözle görülür bir fark varsa leo düşünülebilir. Ayrıca leo tasarımları nedense hep akradan çekici gelmiştir...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    BMW arabalarına böbrek ızgarayla bir kimlik kazandırdı. 1kk öteden bir arabanın önünü gördüğümüzde bmw olduğunu anlıyoruz. Bu bence süper bir tasarım anlayışı. Aynısını audi yeni nesil arabalarında yapıyor. Izgara şekline dikkat ederseniz hepsinde aynı. Alfa romeo da ayrı iyi bir örnek.
    BMW bu tutumu ki bence çok doğru, motosiklette de bu şekilde sunuyor bence. Bu şekilde aynı arabalar gibi amblemine bakmadan hangi motor olduğunu anlayabiliyoruz. s1rr düşünürken bu far konusu benim de kafama takıldı. Ama resimlere baktıkça hoşuma gitmeye başladı. Samimi söylüyorum. Kişilik kazandırıyor bence. Ve psikopat bir görüntüsü var Motora da yakışır hani Kısacası ben çok sevdim

Glock, haklısın ama sonuçta bu ticari bir sözleşme, akrapovic popüler bir marka. Yani motorlarına bu uygundur diye anlaştıklarını pek sanmıyorum. Two brothers, yoshimura, leo vince bunlar da oldukça tanınan markalar yani işlerini ciddi yapan firmalar. Komple sistem alacak olsam belki akrapovic olsun derim ama sonuçta slip on. Sadece ses için takılacak. Akrapovic üstelik ses olarak biraz volume'u düşük egzozlar yapıyor. Fiyatı 2000 usd. Buraya getirme ve gümrük masraflarını katarsan ne olur bilmiyorum. Şu durumda 650 dolarlık leo vince, two brothers veya arrow daha çekici geliyor.

Görkem Bey'e katılıyorum bu konuda. Maksat güç almak değil sonuçta.

sessizsakin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    benelli tnt25
    bu motorda tek sevebileceğim şey ön süspansiyon... çok tatlı bir viraj ve fren hissi vereceği kesin... geri kalanı bana çok soğuk ... sana hayırlı olsun.
    !?

Motosikleti
    Enteresan

neticede; ASİMETRİK tasarım hangi motosiklette var?
    Düşünün bakalım aklınıza ilk ve tek olarak hangi marka gelecek...
    Egzos konusuna gelirsek, M Power'lı araçlara egzos yapan firma Akrapovic, porsche,lamborghini... bir çoğu
    Firma olarak, çok ciddi buluyorum. Yinede egzos hakkında çok fazla bilgiye sahip değilim, sadece Akrapovic'i diğerlerinden çok farklı buluyorum.

Motosikleti
    Bu da glock için gelsin
    Karbona boğulmuş bir 1300r
    [IMG][/IMG]

Süper! ama sen bu kadar karbona boğma,
    egzos titanyum olsun, arada alüminyum rizoma ıncık cıncık şeyler serpiştir...
    bu fazla karbonlu hakikaten.

Motosikleti
    Açıkcası çok fazla olmuş, kendi rengi çok güzel zaten. Gerçi bu 2010 model sanırım. Haki renkte olan. Sadece rear hugger, ve arka stopun atrafı olabilir. Diğerleri fazla...

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:34 ----------

Şu anda sorduruyorum motosiklet bayi arkadaşıma. Muhtemelen yoktur egzoz Türkiye'de 2012'ye göre...

aquarist4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 Diversion gitti,MT 07 Deep Armor geldi
    Hayırlısı olsun. Güle güle kullanın. Gerçekten son noktayı koymuşsunuz.. Evliliğinizde de mutluluklar dilerim.
    luthier76 bunu beğendi.

Motosikleti
    CBF 250 i sattık 600f te sıra :)
    adamın nefesi kesilir o makinada yaa :D Allah kaza bela vermesin çok güzel hayırlı olsun.
    luthier76 bunu beğendi.

Motosikleti
    Teşekkürler aquarist4

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:52 ----------

Teşekkürler crazy_81 Daha iyileri sizlerin olsun inşallah...

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)