Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
15. sayfa BirinciBirinci ... 5131415

Yeni Motorumun Kaporasını Verdim; BMW K1300R Special Edition :)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KTM Duke 125 ve CBR 250R
    Motora baslama sebebim benim bu motor her zamanda soylemisimdir daha 6 aylik bir kullanici olarak burgman 200 ve ktm duke 125 kullaniyorum cbr 250yi aldigim gibi sattim yani bakarsaniz kafadan 2 senem var bu motor icin ktm duke 125ten sonra 400-500-600 tatzi bisey dusunuyorum 1 sene sonra o tercihimde buyuk ihtimal ktm 690 super duke olur ama 3.seviyemde f800r dusunuyorum bmw tam anlamiyla uzayli abilerimizin yapip dunyaya armagan ettigi birseymis gibi goxukuyor ve cok agir motor olmasina ragmen agirlik merkezi cok cok asagida bu sebeple agir oldugunu anlamiyirsunuz bile tek dusuncem oturus pozisyonu cbr250yi satma sebebim dik oturamamamdi bunda da biraz egilme durumu var gibi gozukuyor oturus konusunda uzerinde fotonuzu veya acilama yaparsaniz sevinirim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:01 ----------

Amma velakin bir arkadaş demişti önceki sayfalarda bu motora o egsozu takan tasarımcının ben alnını karışlarım!!! Tam anlamıyla tasarım başyapıtına ( en azından benim için sizi bilemem ) soba borusu takmışlar soba borusu olsa gene iyi rengi kahverengi en azından!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Alıntı luthier76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Asla olmaz demiyor. Öyle dese almazdım zaten. Uğraşamam çünkü. Seviyorsan bin ama dikkatli ol diyor. E bu da güzel bişey. Hele birlikte binersek hiç sorun olmaz eminim.
    Bahadırcım koyu harflerle yazılanlarda bahsettiğin , eşinmi yoksa BMW mi.

Ortalığı karıştırmayı seven şişman ,yaşlı ve huysuz motorcu
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

Motosikleti
    Naked :)
    Hahaha abi iyi bir saptama, ikisi de geçerli Şaka bir yana eşim biraz hık mık etti başlarda ama çok sevdiğimi, zevk aldığımı görünce sustu (diyim kibarca) Ama gözümde tütüyor motor, garajımda olmasına rağmen. Sadece hafta sonları kullanmak yetmiyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:04 ----------

Okan abi madem ikimiz de Ankaralıyız birgün motosikletli bir tanışma ayarlarız belki ne dersin?

dramon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motorunuzu güle güle kullanın.Bugünlerde ben de bu motorla ilgileniyorum.Benzer şekilde harley muscle,agusta,kawa zx-10r,bmw s1000rr arasında düşündüm,hepsi farklı,ama k1300r 'ın yüksek torku,naked ve kaslı görünümü,şehir içinde muhtemelen kullanışlı olacağı çok ilgimi çekiyor.Bmw borusanla görüştüm,2006'da bu kasanın çıktığını öğrendim.Yakında yenilenebilir diye düşünüyorum,siz ne dersiniz,bir bilginiz var mı?

REKLAM ALANI
15. sayfa BirinciBirinci ... 5131415

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)