Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 ... SonuncuSonuncu

Yeni Motorumun Kaporasını Verdim; BMW K1300R Special Edition :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Grhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı leons adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu bmw motorların ön farlarına oldum olası uyuz oluyorum, sağlamlık ve tip açısından on numara ama ön farları tüm zevkimi bozuyor arkadaş. Bmw şu ön far nedeniyle bence çok müşteri kaybediyor. Adam gibi far yapsalar satışlarında eminim %80 artış yapar

Bmw otomobilllerinde ön far tipleri on numara ki bmw 3 serisinin 1980 küsür modelli arabalarının tipleri bile çok güzel. Ama gel gelelim motosiklette hiç bu işe önem vermemiş.
    Bende 2009 model F 650 GS kullanıyorum. İlk başta garip gelsede zamanla alışıp beğenmeye başlıyorsun farı. luthier76 nın dediği gibi kişilik kazandırmak ve tanınırlık kazandırmak için uygulanan bir yöntem sanırım. Belki on sene daha belki biraz daha uzun zaman sonra tasarımı gözden geçireceklerdir...
    Dumanla haberleşmeye son.
    Her yer DUMANSIZ HAVA SAHASI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Naked :)
    Bu forumda ilk defa yeni motor alan birinin başlığına "hiç bana göre değil" yazıldığını görüyorum. Enteresan... Pek benimsenmemişiz forumda anlaşılan. Düşmanına söylemez insan şunu yani Ha önemli mi tabiki değil ama düşündürücü...

Motosikleti
    ---------- Mesajlar birleştirildi - 20:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:15 ----------

[/COLOR]
    Alıntı glock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    neticede; ASİMETRİK tasarım hangi motosiklette var?
    Düşünün bakalım aklınıza ilk ve tek olarak hangi marka gelecek...
    Egzos konusuna gelirsek, M Power'lı araçlara egzos yapan firma Akrapovic, porsche,lamborghini... bir çoğu
    Firma olarak, çok ciddi buluyorum. Yinede egzos hakkında çok fazla bilgiye sahip değilim, sadece Akrapovic'i diğerlerinden çok farklı buluyorum.
    Borusanla görüştüm ve akrapovic alıcam. 1400 dolara mal oluyor. 2000 falan fazla uçuk geldi. Bu alacağım yerde biraz daha makulmüş.

Güzel Şale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı uğurlu olsun. Allah güle güle kullanmayı nasip etsin.
    Allahım bu demir atın resmine bakmak bile adrenaline boğuyor. Olur ya Ankara'ya yolum düşerse yakından görebilir miyim? Görmek nasip olursa o güzel sesi dinleyebilir miyim?
    luthier76 bunu beğendi.
    Nokta kadar menfaat için virgül kadar eğilme...

Motosikleti
    Tabiki beklerim İlhan Bey Lafımı olur Teşekkür ederim güzel dileklerinize...

hayirli olsun insallah calmazlar

Motosikleti
    Baya güvenlikli bir yerde oturuyorum. Garaja girip almaları imkansız. Ama Allah korusun tabi...

lonelyboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda titan 2003/ honda twister 2004
    Çooooookkkk güzel motor... Allah kazasız belasız iyi günlerde kullanmayı nasip etsin... Sanki farklı bir zamandan gelmiş gibi... tam bi teknoloji harikası cidden... İzmir taraflarına gelirsen haber ver luthier76 bu motoru canlı görmem lazım...
    luthier76 bunu beğendi.
    Alayına İsyan...

Motosikleti
    İzmir'e motorla gelmeye cesaret edersem haber veririm tabi Teşekkürler

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu aletten trafikte gördüm ben selam verip solladı bizi bir harley arkadaşıyla birlikte... vurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrp diye bir ses eşliğinde
    luthier76 bunu beğendi.
    Ninja

glock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bahadır Bey, bugün kulaklarını çınlatmış olabilirim... FercoMotor Bağdat Caddesine uğradım, benim ufak vespa için bişeyler bakayım diye... (aynı zamanda Borusan BMW ile ortak FercoMotor) Bmw'nin kerametine bir bakayım dedim, Motosikletin üstüne oturdum çalıştırdık Yeni 5 kasanın 2 tekerleklisi sanki

Motosikleti
    Aynısını bugün borusan çankayada inceledim. Mübarek göstergelerin bulunduğu kısım araba kadar Bir sürü düğme falan Tarzı bu olana mükemmel ama

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    hayırlı olsun güzel alet vala kazasız kullanmanı dilerim nazar duasını yanında taşı
    luthier76 bunu beğendi.
    Motosiklet mucidi

evet tabiki, tam seyahat edilecek cinsten...
    nevar neyok senden? ne yaptın plakası muamelesi yapıldı mı?

Motosikleti
    Bu arada akrapovicin Türkiye distribütörü falan yoktur diyordumki, sitesinde korlası gördüm. Onlardan alıyım bari gümrükle uğraşmak dert çünkü. Dayaklık memurlarımız mevcut Ankara'da Bir selam edersin belki benim için güzel bir fiyat verirler sayende glock bey Sürünüyormuş bmw üzerinde dersin, çok zor durumda dersin falan Ha potansiyel agusta müşterisi de diyebilirsin olur olur yani

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:37 ----------

Alıntı glock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet tabiki, tam seyahat edilecek cinsten...
    nevar neyok senden? ne yaptın plakası muamelesi yapıldı mı?
    Bugün vekaletnameyi verdim. Yarın işlemler büyük ihtimal bitecek yani teslim alabilirim Ancak plaka seçmekle uğraşmak istemedim. Zaten motorda sevmiyorum. Gerçi bmv yazdıranlar çok görüyorum Bakalım inşallah GY , GAY , TOP gibi plakalar denk gelmez inşallah Aman Allah korusun

içime benim de kurt düştü şimdi ben plaka çıkartmadım henüz garajda yatırdım o gün bugündür kullanmadım bile...
    inşallah banada gy, gay, guy, top vermezler! bende özel plakayla uğraşmadım bıktım artık! 2004 ten beri 34dnz10 plakam vardı 7-8 araba değiştirdi
    en sonunda bmw'de kaldı arabayla birlikte verdim gitti!
    Korlas distribütör olabilir, doğrudur! senin için konuşurum söz
    seneye Panigale alacak ona göre diye...
    ama konuşurum, sen karar ver, sonra haberleşiriz Ankara'ya yollarlar.

Motosikleti
    Plakayı neden bekliyorsun merak ettim. Ağustosu bekliyorsan o uygulama bitti. 2013 ocakta alman gerekiyor 2013 olması için. Rica etsem benim için konuşurmusun? Yani ilk sen konuşsan eminim daha iyi bir fiyat alınabilir. Sonra ben arar ödeme falan hallederim. Karar verdim zaten akrapovic olacak. Zaten motorun çizgilerine en güzel o oluyor. Daha güzel tiplisini bulamadım. Küçük falan yok. Ayrıca bmw nin orjinal parçası gibi oldu artık, orjinalci bile, olmasaydı demez yani ;) Konuşma sıkıntı olacaksa sorun değil sayın glock.

Bar çıkışı dayak yemiş kaslı delikanlı gibi duruyor.Arka kısmına(kıçına) dokunmamışlar.Kafasını , kolunu, gözünü sopalamışlar.Bir gözü şiş halen bana bak leyn der bir tavır
    şaka bir yana sportster,v-road sonunda k1300r'de karar kıldın , memnun kalacagını umuyorum.Enteresan bir motor "ya seversin ya nefret edersin derler " bu motora uygun bir söz.iyi gunlerde kullanman dilegiyle

Rockwood - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WR125R
    Öncelikle motorunuz hayırlı olsun, kazasız belasız kullanmanız dileğiyle Bir filmde gördüğümü hatırlıyorum, adamın biri PZ plakalı araba alıyordu farkında olmadan... Size de denk gelmesin de!

Motosikleti
    Alıntı greyhorse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bar çıkışı dayak yemiş kaslı delikanlı gibi duruyor.Arka kısmına(kıçına) dokunmamışlar.Kafasını , kolunu, gözünü sopalamışlar.Bir gözü şiş halen bana bak leyn der bir tavır
    şaka bir yana sportster,v-road sonunda k1300r'de karar kıldın umarım pişman olmasın. Çünkü enteresan bir motor ya seversin ya nefret edersin.iyi gunlerde kullanman dilegiyle
    Allah kıskançtan uzak tutsun. dağlara taşlara Şaka bir yana.....

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:10 ----------

Alıntı Rockwood adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle motorunuz hayırlı olsun, kazasız belasız kullanmanız dileğiyle Bir filmde gördüğümü hatırlıyorum, adamın biri PZ plakalı araba alıyordu farkında olmadan... Size de denk gelmesin de!
    Siz baya dikkatlisiniz belli Aman dikkat sakınan göze çöp batar! Teşekkürler

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)