Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

MZ motosiklet kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI

jawa eyvallah be gülüm kim tutar seni valla dolaş türkiyeyi motosiklet ile bodrum,izmir gibi yerlerde biraz fazla kal oralarda avratlar cok

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    nx4_falcon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crossrunner
    Seepdy gene yapmış yapacağını .
    Ne Mutlu Turkum Diyene...
    2003-2005 NX4 FALCON
    2006 CBF600S ABS

sinan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende MZ kullanıcısıyım yenilere bakılacak olursa bayağı eski kanunileri saymıyorum onlar MZ değil türkiyede üretilmeye başladığından itibaren ruhunu kaybetti1964 model es175/1 babamın aldığı bu motor oğlum büyüyünce kullanır deyip garaja çekmiş ve arbaba almış. 15 sene bir fiil marşına bir defa bile basılmaksızın yatmıştı ve ben 18'imi doldurunca ilk işim ehliyet kursuna kayıt olmuş ve motoru garajdan çıkardık bakımını yapıp ilk defa marşına bastığımda ve çalışması beni çok etkilemişti ....

devadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben de MZ 251 kullanıyorum 1991'den beri.

1991 model Alman malı MZ'imden memnunum.

Birçok kaza yapmasına rağmen hala bana olan sadakatini sürdürüyor.

"130 kg'lık bir sürücü benim istiap haddimi zorluyor" diye isyan ettiğini hiç duymadım.

Motosikleti
    ustume gelmeyin
    Selam,
    Bende de alman MZ RT var(resimdeki). 125lik bisi. Simdilik yetiyor. Ikinci el aldim ve motordan hic anlamiyom ama alman mali diye guveniyom alete. Yolda birakmaz insallah.

swalbard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Badseed valla motoruna iyi bak ben ilk gordugumde Monster lara benzettım cok hoş bir goruntusu var ama performansını bıllmıomm :

Kingston - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    110 ft simdilik [mz den sonra ii gelmedi]
    walla ben 9 senedir mz kullanıyorum.beni bir kere yolda bırakmadı.son 2-3 gün dışında tabii.modifiyeyi iyi kaldırıyor ama çok yakıyor. ben kendi motorumun 9000 devir gördüğünü bile gördüm yani.mz den çok ölenler oldu aslında ben niye ölmedim hala şaşıyorum. aslında elimde motor planları var ama motoru indirmeye korkuyorum.adamlar sadece indirmeye 100 milyon alıyorlar yaw.önümüzdeki hafta yaptırıp ben de türkiye turuna çıkmayı istiyorum aslında
    Kingston in Aksaray
    (niye diye sormayın :((()

hondacbr1100xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Cbf 150
    Mz kullanmıyorum ama yine de
    Hoşgeldin... demek istiyorum..
    Bilgi;kucuk adami kibirlendirir,vasat adami sasirtir ,buyuk adami ise mutevazi yapar..

Motosikleti
    2teker
    http://groups.yahoo.com/group/mz_riders/

MZ'ye buruk kıvıranlar, el oğlu MZ'i nasıl görüyor, onunla 2004 yılında neler yapıyor takip etmek için yukarıdaki arşıve bakabilirler.

oktay
    (Okumadan imzalamam)

powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    herkeze selamlar sitede yeni birisi olarak bende 2-3 aydır mz 97 125cc sportstar kullanıyorum ilk vitesli motorum ama canavar gibi sadece şimdi boya ve gösterge sorunum var onlarıda yapınca fotoraf eklerim şimdi bile güzel gözüküyor
    ve ayrıca kimse yanlış anlamasın onunla gitdiğim yolları aynı çapdaki 125'lik motorlar dayanamaz
    ve size sorun çok titreşim hissediyorum acaba diğer mzlerde aynımı ve 250'lik mzler nasıl acaba belki değiştiririm ilerde
    herkezin yolu açık olsun kazasız belasız sürüşler
    ERASER WİLL COME BACK

125 lik motorların devirleri yüksek olduğu için titreşimde fazla olur.251 lik mz'ler titreşim yönünden rahattır rahatsız etmez.ben 251 mz'imi yeni sattım.motor gücünden, hızından ve titreşimsizliğinden gayet memnundum.niye sattın dersen "hıyarlığımdan" derim.

Motosikleti
    lem niye sattın mz i çok mu sıkıştın?
    Kingston in Aksaray

Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    geçen ustada öyle dedi bu kasaya 125cc az geliyo ama 250cc olsa rahat bu kasayı kaldırır dedi
    ayrıca canım çok sıkkın belki bende mz'imi satmak zorunda kalıcam ve satarsam seneye kadar motor alamam her halde
    ERASER WİLL COME BACK

Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    bugün mutluyum çünkü büyük bir ihtimalle 125'lik mzimi 251'lik bir mz bulursam takas edicem 251'likler daha ucuz dediler doğrumu 1300-1500 arası bizimkide herhalde1500-1750 arası piyasası umarım en kısa zamanda 251 sahibi olurum herkeze kazasız sürüşler
    ERASER WİLL COME BACK

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Hadi hayırlısı
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

Motosikleti
    yaw zaten 301 lerin piyasası 1 ile 1500 arası değişiyor 251 ler nsl 1300 1500 arası olur yaw? geçen gün burda 1 e 301 mz satıldı yaw daha yeni nikelaj fln çekilmiş boya yapılmış bakımlı mz
    Kingston in Aksaray

Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    kingston Antalya=paris motor piyasasını tam bilemiyorum ama biz 125'lik aldığımızda vade ile 1500 milyara aldık 97 model geçen 1300 verdiler satmadım 250'lik vardı ustada sadece biraz masrafı filan vardı masrafı dahil hemen hemen 1300-1400 alınabilirdi benim satma sebebim güzel motor ama bence o kasaya en az 250cc lazım
    125cc'lik rx-115 titan veya ybr kullanan arkadaşlar benimkini kullanınca zorlanıyor çok ağır geçen bi arkadaş ybr aldı sanki bisiklet sürer gibi geldi kullanımı çok güzel durumum iyi olsaydı bende o tarz alırdım ama mz fazlasıyla yetiyor 251 temiz bulup alırsam herhalde kolay kolay değiştirmem bu sene ama seneye ne olur bilmiyorum
    sizin oralarda nasıl piyasa ayrıca geçen senin motora baktım albümlerde yan kapakta 521 yazıyordu yanlış görmediysem ve 301 etzler nasıl kullanımı yakıtı filan ?
    ERASER WİLL COME BACK

Motosikleti
    benim mz fabrikadan orjinal 251 lik silindir ile geldiydi 6 sene sonra gidip 301 silindir i aldım paşa paşa kullanıyom
    bizim burda 1 tane etz 150
    1 tane de senin kullandığın 125 ler
    istemediğin kadar da 301 var
    yani hep 301 251 fln yok
    güzel bir 301 mz i burda 1 ile 1500 arasında alırsın (plakalı ruhsatlı devri hariç) ama 2500 e de bir tane mz görmüştüm üstündeki parçaları komple değiştirmiş (şanzıman bloğu ve çatı hariç ) arkaya çanta fln atmış öyle böyle işte....
    Kingston in Aksaray

Motosikleti
    benzin yakması ise arabanın yarısı 1 lt de şehir içi 20 km şehir dışı 25km
    Kingston in Aksaray

Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    benim anlamadığım 251 orjinal pistonu 301'lik ile mi değiştiriyorsun yoksa motor bloğu filan değişiyor mu ve gidişi nasıl hızı çekişi filan son süratin ney?
    sanırım hemen hemen aynı fiyatlar burda da 251'liklerin 1200-1500 filan arası
    ERASER WİLL COME BACK

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler