Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

herkese merhaba

Motovento
    REKLAM ALANI
    isfa67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRAGSTAR 650
    merhabalar ismim ismail zonguldaktan katıldım aranıza.bir motosiklet almak istiyorum kimine göre orta yaş bunalımındayım kimine göre hayallerimin peşindeyim.şimdiden hepinizle tanıştığımıza memnun oldum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hoşgeldin İsmail
    isfa67 bunu beğendi.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Hoş geldiniz, forum yaş ortalaması iyidir , genel kültür'de yüksektir, motor bilgisi ise derya deniz , bazen ordinaryüs proflar çıkar 1-2 cevap yazıp, gelen cevaplar ile mahcup olup platformu terk ederler, bazen bilgisi az meraklı genç kardeşlerimizin üstüne çullanırız (1000'likle başlayayımmı? diye başlık açarlar genelde^^ ), hasılı motosiklet candır
    isfa67 bunu beğendi.

Hoşgeldiniz
    isfa67 bunu beğendi.

Motosikleti
    DRAGSTAR 650
    Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoş geldiniz, forum yaş ortalaması iyidir , genel kültür'de yüksektir, motor bilgisi ise derya deniz , bazen ordinaryüs proflar çıkar 1-2 cevap yazıp, gelen cevaplar ile mahcup olup platformu terk ederler, bazen bilgisi az meraklı genç kardeşlerimizin üstüne çullanırız (1000'likle başlayayımmı? diye başlık açarlar genelde^^ ), hasılı motosiklet candır
    tşekkürler içimi rahatlattınız yaş 35 yolun yarısı bu yarıdan sonra motoru ne yapacan diyen çok oldu da henüz motor almadım buradaki kullanıcıların bilgi birikiminden yararlanmak istedim önce.gönülde hayabusa yatar ama hiyerarşiyi bozmamak lazım.(işin açıkcası yeri mi bilmiyorum burası ama)
    honda cbr 125 mi yoksa tvs apache mi karar veremedim.sizlerin tavsiyelerine göre yön vereceğim.

Hayabusa ^^ , başlamadan evvel eğitim kurs veren özel yerler olduğunu okumuş idim, sırf motosiklet üzerine, bunlara'da bakın derim, zira hedefteki alet, başka bi dünya ,bende yolun yarısındayım

Ybr / Tvs apache ikiside okuduklarıma binaen güzel aletler, ( extrem viraj vesair aksiyonlar, şiddetli tork düşünülmüyor ise) Ybr bir kaç turluk kullandım, 125cc ancak bana göre gayeet yeterli alet idi , Tvs apache için okuduklarıma binaen o'da güzel imiş, ancak Yamaha Ybr125 kullanım sonu ikinci elde " sanki " elden çıkartır iken daha geniş pazarı olan bi alet,olarak biliyorum, hepsini kullanmış forumdaşlar muhakkak vardır.

İlgili başlıklar.

http://www.motosiklet.net/forum/mark...ybr-125-a.html

http://www.motosiklet.net/forum/moto...apache-mi.html

http://www.motosiklet.net/forum/mark...br-125-mi.html

http://www.motosiklet.net/forum/moto...he-150-mi.html
    isfa67 bunu beğendi.

eraksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz yok.
    İsfa hoş geldin. Sende benim gibi ortayaş bunalımına girdin he, baştan söyliyim sana, jettaya binesin gelmez motor alınca, hayırlısı olsun.
    isfa67 bunu beğendi.

Motosikleti
    DRAGSTAR 650
    Alıntı eraksoy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İsfa hoş geldin. Sende benim gibi ortayaş bunalımına girdin he, baştan söyliyim sana, jettaya binesin gelmez motor alınca, hayırlısı olsun.
    yok artık diyeceğim :D abi sen ne yapıyon burda :D daha henüz tez aşamasında doktor arkadaşımın söylediği kanıtlanmadı henüz.bi motor alayım da bunalımı sonra düşünürüz.önce alırız sonra vaglarız vs vs :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:13 ----------

Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayabusa ^^ , başlamadan evvel eğitim kurs veren özel yerler olduğunu okumuş idim, sırf motosiklet üzerine, bunlara'da bakın derim, zira hedefteki alet, başka bi dünya ,bende yolun yarısındayım

Ybr / Tvs apache ikiside okuduklarıma binaen güzel aletler, ( extrem viraj vesair aksiyonlar, şiddetli tork düşünülmüyor ise) Ybr bir kaç turluk kullandım, 125cc ancak bana göre gayeet yeterli alet idi , Tvs apache için okuduklarıma binaen o'da güzel imiş, ancak Yamaha Ybr125 kullanım sonu ikinci elde " sanki " elden çıkartır iken daha geniş pazarı olan bi alet,olarak biliyorum, hepsini kullanmış forumdaşlar muhakkak vardır.

İlgili başlıklar.

http://www.motosiklet.net/forum/mark...ybr-125-a.html

http://www.motosiklet.net/forum/moto...apache-mi.html

http://www.motosiklet.net/forum/mark...br-125-mi.html

http://www.motosiklet.net/forum/moto...he-150-mi.html
    ilgine teşekkür ederim üstad.sanırım apacheden vazgeçeceğim cbr ye yöneleceğim bi tane buldum bakalım bi servise sokup baktıracağım anlaşırsak onu alacağım.tekrar teşekkür ederim.

eraksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz yok.
    Ben aldım ufak bişi, takılıyorum tıngır mıngır hayırlısı olsun sende alırsın inşallah

tragedie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi Falcon 125
    Merhaba İsmail hoş geldin.
    isfa67 bunu beğendi.

Motosikleti
    DRAGSTAR 650
    hepinize teşekkür ederim hoşbulduk.

pnongrata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Adventure 390
    hocam bırak yaşı başı... şimdi olmazsa ne zaman ?
    hoşgeldin..
    isfa67 bunu beğendi.

Darkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-125 ('14), Yamaha MT-25 ('17)
    Şimdi olmayacak da ne zaman olacak diye bakın usta.
    Hoşgeldiniz.
    isfa67 bunu beğendi.
    There are seven days in a week. And `one day` is not one of them.

Motosikleti
    DRAGSTAR 650
    bende öyle düşündüm ehliyetimi aldım şimdi sıra motorda

Merhabalar ben de foruma az önce kayıt oldum ve birazdan hayatımda ilk defa motor bakmaya gideceğim nelere dikkat etmem gerekir bilgilendirirseniz sevinirim

Motosikleti
    Tracer 900
    Merhaba adaş,ben de 35 yaşında motora başladım,İstanbul trafiğinin de inanılmaz kalabalıklaşması etkili oldu,4 senedir kullanıyorum,250 cc lik scooter ile başladım,sormuş olduğun motosikletler arasında kullandığım ya da tecrübe ettiğim yok ama,apache bana yakışıklı geliyor,honda da kaliteyi çağrıştırıyor,ben sadece şunu tavsiye edeceğim maddi durum musaitse 250 cc ile başlayabilirsin,yaşın itibarı ile daha kontrollü ve tedbirli olacağını düşünüyorum,kısa sürede yetersiz gelir 125 ya da 150 cc..Kask,mont,dizlik,eldiven,ağustos sıcağı dahil ben böyle kullanıyorum..tam ekipman her şeyden önce gelir.

Ben 250 cc ile başladım ve 4 yaz keyifle bindim..
    isfa67 bunu beğendi.

Motosikleti
    DRAGSTAR 650
    Alıntı ismail sen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba adaş,ben de 35 yaşında motora başladım,İstanbul trafiğinin de inanılmaz kalabalıklaşması etkili oldu,4 senedir kullanıyorum,250 cc lik scooter ile başladım,sormuş olduğun motosikletler arasında kullandığım ya da tecrübe ettiğim yok ama,apache bana yakışıklı geliyor,honda da kaliteyi çağrıştırıyor,ben sadece şunu tavsiye edeceğim maddi durum musaitse 250 cc ile başlayabilirsin,yaşın itibarı ile daha kontrollü ve tedbirli olacağını düşünüyorum,kısa sürede yetersiz gelir 125 ya da 150 cc..Kask,mont,dizlik,eldiven,ağustos sıcağı dahil ben böyle kullanıyorum..tam ekipman her şeyden önce gelir.

Ben 250 cc ile başladım ve 4 yaz keyifle bindim..
    adaşım öncelikle teşekkür ederim ve hoşbulduk.ben zonguldaktayım burada ağustosta (yeni izledim görüntülerini) bir kaza oldu ki felaket.o zaman düşüncelerimi değiştirdim.bir süper sport alırsam mutlaka hız yapmayı bir kere de olsa denerdim.bu yüzden ağır ve oturaklı gördüğümden dolayı 250 cc lik bir chooper ile başlamayı düşünüyorum.tavsiyelerin için sağol bu arada aynı düşüncedeyim bu yüzden tüm malzememi aldım kask vs.
    kazanın görüntüleri aşağıdaki linte
    http://www.youtube.com/watch?v=Ymw9RSev_BE

Motosikleti
    MT-25
    Merhaba,

orta yaş bunalımı,sakın siz size söylenilenlere kulak asmayın..Benim yaş kaç ama ..ruhum 40 benimde
    isfa67 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)