Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

2013 Ybr 125 mi,2013 Tvs Apache mi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    Apachenin yeni tasarımı hoşuma gitti

Ybr olduğu yerde yine kaya gibi duruyor.

Ankara'dayım ve Tvs bayi yok.Tvs almaya karar verirsem Eskişehirden alacam garantiyi gözden çıkarıp ve herhangi bir motor alırsam da en az 2 yıl kullanacam siz yerimde olsanız ne alırdınız.Ara hızlanma ve konfor önemli

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    madcenter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600F
    ybr 125 TAVSİYE EDERİM
    Honda CBF 250, Keeway Superlight 150, Stadion M48 1975

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ara hızlanmada tvs konforda ybr tercih yapman gerek
    Mikuni bunu beğendi.

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tvs Apache
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    eğer titreşim problemi çözüldüyse tvs alayına gider
    2014 Salcano Wolf 125 > 2017 Bajaj Pulsar 200NS ABS > 2020 YAMAHA YZF-R25

serdar37100 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150
    Goruntusu olsun 10 20km daha hizli olsun diyorsan tvs yok kaliteli olsun diyorsan yamaha cbf yide ekle listene bence

Motosikleti
    XJ6
    Alıntı serdar37100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Goruntusu olsun 10 20km daha hizli olsun diyorsan tvs yok kaliteli olsun diyorsan yamaha cbf yide ekle listene bence
    cbf'yi kafamdan eledim.hiç bakmadım bile tipinden dolayı.zevkler renkler

serdar37100 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150
    İcine sinmeyen birseyi alma ama kuryelerde tvs lere bakiyorum isyerine gelenlere ne onlar memnunlar de baskasi 4 aylik motorlarinin heryerinden yag fiskiriyor saglikli degil okadar ama ybr saglam cbf yi almasaydim kesin ybr alirdim

gazo0202 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 BMW 1.16d
    Eğer bayiyi dert ediyorsan Ankara'da ybr nin de bayisi yok sayılır bende Ankaradayım .
    Kesinlikle bu 2 sinden biri diyorsan apache al kendine de iyi bir usta bul güler yüzlü aradığında içinden sana saymayan işlemlerinide ona hallettir olsun bitsin

haojin2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 2006/Lada Samara 1500i 2001
    Kaya gibi demişsin ya ybr için.Hakkaten kaya gibi sağlamdır.Ankarada ybr ustası oldukça fazladır bence çünkü Ankara ybr kaynıyor.
    TVS de titreşim sıfıra indirilmiş ama fuarda 4900 TL fiyat biçtiler.Bence uzun vadede ybr daha mantıklı.
    Bir insanın gerçek zenginliği, onun bu dünyada yaptığı iyilikleridir. (Hz. Muhammed(s.a.v))Bizim dinimiz, akla en uygun ve en doğal bir dindir. Ve ancak bu nedenledir ki son din olmuştur.(M.K.Atatürk)

madcenter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600F
    Dostum şimdi videosuna bakyordum 13.10 da başlıyor izlemeni tavsiye ederim
    Honda CBF 250, Keeway Superlight 150, Stadion M48 1975

rumelian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cbf konusunu bir daha dusunmeni oneririm. Ama yok illa ikisi dersen TvS oneririm. Atak ve az yakan bir motoru var. Gosterisli, dengeli bir kasasi var. Parcasi servis disinda cok ucuz.
    2007 rtr150 sahibiyim. İkinci el aldim, butceme uyan en mantikli alet bu oldugu icin aldim. Sifir alacak olsam honda cbf alirdim. Cb125e demiyorum bak cbf diyorum.

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    dostum tvs apache her yola gelir.. ister agresif kullan motorun canını al banamısın demez, istersen sakin sakin kullan neredeyse yakmaz.. titreşim falan diyolarya, binmeden kullanmadan karar verme..kullanmayıpta titreşimden bahseden çok adam gördüm, benim motora binipte titreşim çok yokmuş diyen..sadece 100km ve üstü hızlarda artçı pegleri titriyor.ama yeni kasalarda o pegler direkt motora bağlı değil,bu yüzden o titreşim sorununuda çözmüşler.. garantiyi kafana takma, garantiye işin düşen çok adam görmedim.sadece bi kaç kişi egzantrik zincirinden ses geldiği için değiştirmişti..en çok sevdiğim özelliği çok istekli olması, dik yokuşlarda bile bayılmadan ilerliyor,yırtıyor resmen asfaltı..ybr'ye laf söyelemk istemiyorum.kendini kanıtlamış bir makine, ama benim gözümde biraz sakin kalıyor.motorcu adrenalini yaşatacak bir makine değil bence..bu arada ilk resimdeki siyah montu olan benim yau ne zaman çektiin onu sen
    TRANSALP XL700

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    harbiden sabri sen ne arıyon orda)) bu arada commuterlerin babası apachedir o japon sandığınız üstünde japon markası stickerleri yapıştırılmış çinli motorlardan çok daha kalitelidir. heleki cbf motor şanzuman bütün mekanik parçaları dahil.üzerinde madein china yazmayan birtek parça yoktur. ben konyada cbf sahibi bi arkadaşa istanbuldan orjinal parçalar alarak yolladım aldığım parçalar komple motor şanzuman.aklına gelen her parça madein china malesef.bende görünce şaşırdım çünkü parçalar tamamen orjinal.zaten motardan çıkan barçalarda aynıydı.

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı haojin2005 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaya gibi demişsin ya ybr için.Hakkaten kaya gibi sağlamdır.Ankarada ybr ustası oldukça fazladır bence çünkü Ankara ybr kaynıyor.
    TVS de titreşim sıfıra indirilmiş ama fuarda 4900 TL fiyat biçtiler.Bence uzun vadede ybr daha mantıklı.
    4900 mü yok devenin bale pabucu kafayı yemiş bunlar

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    4 bin bilmem kac tl ver servis sikintisi cek
    Yagini suyunu kendin degistir garanti disi kalsin

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Ankara da Ulusan Motor TVS satıyordu bir ara, Eskişehir den getirmenize gerek kalmayabilir..

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    sana bir ipucu vereyim, kuba xj mi ne öyle bir 150 lik model çıkartıyor. tanıtım fiyatı 2150 tl olacak.
    üstten milli, yani egzantrik zinciri yok....

1 ay sonra bayilere dağıtımı yapılacakmış.
    ben dün bir kuba bayiinde detaylıca inceledim.
    fastwind 200 ise tvs den de diğerlerinden de güçlü, çekişli.
    bir zaman sonra görüntünün tırt olduğunu, asıl meselenin sıkıştırıldığında aradan sıyrılmak ve yedek parça olduğunu anlayacaksın.

garanti konusu ülkemizde koca bir yalan.
    sor bakalım hangi parçayı değiştiriyorlarmış?
    bir mondial bile 3 sene önce 100 lük cup alan arkadaşın arızalı kontağını 5 ayda zor değiştirdi.
    arkadaş inat etti, 30 tllik iş için aylarca koşturdu.

alacağın bayiye sor, delikanlı gibi debriyaj balatası da dahil olmak üzere neyi değiştiryorlarmış?
    hareketli parçalar değişmez,
    tüm bakımlar ücretli ( olmaması lazım )
    ne arıza verse " fabrikaya yazdık, kabul ederlerse değiştiririz yalanını sallıyorlar. sonra cevap gelince, reddoldu, parasını verecen diye diye inletirler adamı"

zaten servise bayılacağın paralarla ( japonlar serviste saat başı yazarlar ve en az 30 tl işçilik alırlar )
    ee zaten o poarça kaç para ki kaç sefer servise gidecen?

de ki az yol yapyosun, yılda 1 kere servise gitmen gerekir
    o da yağ değişimi zoraki olduğu için
    çok sık gidiyorsan da zaten yağını alıp kendin değiştirsen 10 dk iş.
    ona bile 15-20 tl ücret alıyorlar.

servisi boşver.
    akıl danışacağın bir ustan varsa onunla hareket et.
    ayrıntılı sormak isterseniz de buyurun yardımcı olayım
    viper17 bunu beğendi.
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Motosikleti
    XJ6
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum tvs apache her yola gelir.. ister agresif kullan motorun canını al banamısın demez, istersen sakin sakin kullan neredeyse yakmaz.. titreşim falan diyolarya, binmeden kullanmadan karar verme..kullanmayıpta titreşimden bahseden çok adam gördüm, benim motora binipte titreşim çok yokmuş diyen..sadece 100km ve üstü hızlarda artçı pegleri titriyor.ama yeni kasalarda o pegler direkt motora bağlı değil,bu yüzden o titreşim sorununuda çözmüşler.. garantiyi kafana takma, garantiye işin düşen çok adam görmedim.sadece bi kaç kişi egzantrik zincirinden ses geldiği için değiştirmişti..en çok sevdiğim özelliği çok istekli olması, dik yokuşlarda bile bayılmadan ilerliyor,yırtıyor resmen asfaltı..ybr'ye laf söyelemk istemiyorum.kendini kanıtlamış bir makine, ama benim gözümde biraz sakin kalıyor.motorcu adrenalini yaşatacak bir makine değil bence..bu arada ilk resimdeki siyah montu olan benim yau ne zaman çektiin onu sen
    Artçıyla binmeyeceğim için pek sorun olmaz titreşim.bu arada ankaranın her yeri yokuş yokuşlarda bayılmayan bi makina lazım.Tek sıkıntım derdime derman olacak bi usta bulmam lazım,malesef motorla ilgili hiç bi bilgim yok.Resminde Tvs kullanıcıları sayfasından buldum

Motosikleti
    XJ6
    bu arada buradaki yorumlara bakarak hangi motoru alacağıma karar vercem.keşke bi anket yapsaydım :((

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:36 ----------

Alıntı madcenter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum şimdi videosuna bakyordum 13.10 da başlıyor izlemeni tavsiye ederim
    http://www.youtube.com/watch?v=7owwkdefvas
    Ben 2013 modelinden bahsediyorum ama

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)