Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Merhabalar, yardımlarınızı bekliyeceğim

Motovento
    REKLAM ALANI
    nedenamaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı warlocks adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam olsun abilerime,amcalarıma, kardeşlerime.İsmim KENAN.Yaşım 18.A2 Ehliyetimi daha almadım yaklaşık olarak 21 gün'üm kaldı almama.Öğrenciyim.Lise sona geçtim .

11 Yaşımdan beri motor merakım var.hep sokakta görürdüm r1'ları 1000rr'ları gsx'leri offf derdim hep.3 ay önce Kendi kendime Bir söz verdim.Dedimki Of demiyicem Of dedirticem artık.İstanbulda oturuyorum.Yıllardan beri hayalini kurduğum o motoru artık alacağım.Ama Ne alacağımı gerçekten tam olarak bilmiyorum.Laf aramızda Görüntü benim için Çooook Çok önemli.2011-2012 R1'Lere inanılmaz derecede aşığım.Aktif olarak Kullandığım bankamdan 30-35.000 Lira Taşıt kredisi çekicem.1 Yıl vade olacak ve buna istisnaden'de aylık 3.000 küsür lira taksitlerim olacak.taksit yönünden bir sıkıntım olmayacak.Malum babamız doktor.Bende Pronet Güvenlikte Saha Satış Şefi olarak staj yapıyorum .Ama maddiyat sıkıntı olmayacak derken 35.000'in üzerinede kessinlikle çıkılmayacak.Bana kimse,yok 12'den başla yok 250'den başla demesin.ben 1000'lik bir motorla adım atacağım.

Demem Şuki bana tavsiyeleriniz,önerileriniz neler olacak.Yardımcı olursanız çoook çok sevindirirsiniz bu aşığı.İlk olarak Neden Nerden Nasıl başlayayım.
    yaşar35 ve c90 bunu beğendiler.
    Dur, dinle. Hep konuşursan hiç bir şey duyamazsın.
    http://www.inciswf.com/korkuttunpic.swf

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Ben 7 Yıllık hasretin bitmesini istiyorum ama ya

7 yıllık hasret derken bu nasıl bir hasrettir 11 yaşında

bence sana yamaha yzf 125 yakışır kardeşim görüntüsü güzel janjanlı , kımıl kımıl hatta 11 yaşından itibaren şu ana kadar tüm hasretine fazlasıyla karşılık verir.

18 yaşındayım param var huzurum var, ehliyetimi alacağım ve 1000 lik makina alacağım , başka tavsiyede bulunmayın diye söyleyince , bizler mantıklı doğru olanı söylemek durumundayız 1000 lik makina sana göre değil .

ben söyledimmi ? söyledim can senin , para zevk senin istersen hayabusa alırsın sorun değil ama yavaş yavaş .

merdivenleri birden zıplayıp en yukarıya çıkayım diyorsun düşersin önce küçüğüyle neler yapabiliyorsun bakarsın , yoğrulur pişersin , işin ciddiyetini kavrarsın , tecrübelerine binlercesi eklenir , şuurun yerine gelir olgunlaşırsın , geride seni sevenlerini düşünürsün ,

ve artık yavaş yavaş merdivenleri çıkarsın zamanla anlatmak istediğimiz bu aslında

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:29 ----------

Alıntı eren özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Estafurullah abi ben o manada yazmadım hani irfan abi yaptı bende yapim manası değil
    Bana kızmayın derkende görüpde vazgeçer manasında yazdım :SSSSss
    Tmm biraz öyle olabilir ama bende bi kaza paylaşımı yapmak istemiştim bu resmide sende görmüştüm o anlamda yazmışdım
    Şimdi içim içimi yer niye isim verdim diye

bunda sıkıntı yapılacak bir şey yok kendini üzme sonuç itibari ile sende google da arasan bulurdun , ben sadece oradan alıp buraya koydum modarötör arkadaşlar kaldırırlarsa daha iyi olur, çünkü gördükçe benimde canım sıkılıyor ama bazen böyle resimleri görünce can sıkmakta iyidir .
    EverHarD* bunu beğendi.
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

yaşar35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco xcıtıng 500
    hızlı koşan atın b... seyrek düşer..der atalarımız..anlayana.....

yasin_942 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf SB250Ni
    kardeşim ben yzf r125 den inip aprillia rs 125e bindim oha bu nasıl fark dedim. sen bisikletden inip r1 e binicem diyosun. 125 lik 250 söylemeyin demişsin ama yapacak bir şey yok. madem para sıkıntın yok al bir tane yzf r125 öğren 2 teker üzerinde gitmeyi.
    YZFR 125 2011-2012 16.000 KM / SYM WOLF SB250Ni 2012-....

c90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 500R 2014 HONDA
    yolun açık olsun
    genelde nerelerde dolaşacağını söylede seni oralardan toplayalım bi de seni toplamak için arama girişiminde bulunmayalım
    AL Bİ TANE DAHA
    yok kardeşim bu insan oğlu canın para ile satın alınmadığını öğ rene mi ye cekkkkkk
    ama adam haklı baba doktur bi şey olmaz o doğuştan tılsımlı
    ha arakadaşıma söyleyeyim bu hakaret değil bu foruma çook sizin gibiler geldi de sizin topik ilk değil bin hiç değil galiba 1001 bu da şanslı sayı aynı topiği 1001. açana bu cevap verceğim demiştim o da oldu
    KASKINI TAK ki DOSTLUĞUMUZ UZUN OLSUN
    Taşları Bağlamışlar , Köpekler Serbest
    Eşkiya Düze İnmiş , Yiğitler Derdest

eray_uluyazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 HONDA CBF 500 (adriana ;)
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    7 yıllık hasret derken bu nasıl bir hasrettir 11 yaşında

bence sana yamaha yzf 125 yakışır kardeşim görüntüsü güzel janjanlı , kımıl kımıl hatta 11 yaşından itibaren şu ana kadar tüm hasretine fazlasıyla karşılık verir.

18 yaşındayım param var huzurum var, ehliyetimi alacağım ve 1000 lik makina alacağım , başka tavsiyede bulunmayın diye söyleyince , bizler mantıklı doğru olanı söylemek durumundayız 1000 lik makina sana göre değil .

ben söyledimmi ? söyledim can senin , para zevk senin istersen hayabusa alırsın sorun değil ama yavaş yavaş .

merdivenleri birden zıplayıp en yukarıya çıkayım diyorsun düşersin önce küçüğüyle neler yapabiliyorsun bakarsın , yoğrulur pişersin , işin ciddiyetini kavrarsın , tecrübelerine binlercesi eklenir , şuurun yerine gelir olgunlaşırsın , geride seni sevenlerini düşünürsün ,

ve artık yavaş yavaş merdivenleri çıkarsın zamanla anlatmak istediğimiz bu aslında

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:29 ----------

bunda sıkıntı yapılacak bir şey yok kendini üzme sonuç itibari ile sende google da arasan bulurdun , ben sadece oradan alıp buraya koydum modarötör arkadaşlar kaldırırlarsa daha iyi olur, çünkü gördükçe benimde canım sıkılıyor ama bazen böyle resimleri görünce can sıkmakta iyidir .
    irfan abime sonuna kadar katılıyorum. eğer ki görüntü dersen R125 tam anlamıyla başlangıç motoru olur senin için güzel kardeşim.
    ama R1 den bahsedip de 150 mash alman mantıksız bana kalırsa. senin için en ideali yamaha R125 görüntü güzel, 125 cc içinde ki en iyi makine ayrıca hayalini kurduğun R1 statüsünde yani SS. kısacası R125 senin için biçilmiş kaftan. ama öncelikle ehliyet sonra korumalar, sonra motor. hatta motorla korumalar arasına ileri sürüş eğitimimi de sıkıştırsan çok daha iyi olur tadından yenmez...
    KUL FANİDİR YOL MUKADDES, ELBET VERİLECEK BU SON NEFES,
    NE MAKAM KALICI NE HEVES,
    ORTA SAHADA TEK ADRES MANUEL FERNANDES

Motosikleti
    CBF1000F & CRF250L
    Yarın Gidip Mash 150 Alıyorum
    hayırlı olsun. Ben de senin yaşındayken hornet900 ile başlamak istiyordum, sonra akıl verenler sayesinde vazgeçtim Ama arkadaşların dedikleri gibi yamaha R125 görüntü olarak çok iyi. Karanlıkta sol tarafımda belirince bi kenara kaçılmıştım büyük bir ss sanıp. görünüsü güzel

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Kendi düşen ağlamaz..

Niye ikna için kendinizi yoruyorsunuz arkadaşlar,

Bağdat cd çıkıp sağa sola kesik atıp, egsoz bağırtacak bir tip işte, uğraşmayın böyleleri ile,

Sayfalar dolusu muhabbet oluyor, uğraşmayın ne hali varsa görsün.

R1 in ne olduğunu bilen elbet araştırmıştır etmiştir,

Sadece sizleri kızdırmak amaçlı yazılıyor bu tür yazılar,

Bu yazılarında tek elden çıktığından da şüphelenmiyor değilim..
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    djan bunu beğendi.

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Ee pampa ne alion.Al bi hayabusa

Motosikleti
    Hyosung Gt250r
    125 ile baslaki ruzgarin motor agirliginin iki teker ustunde suratin ve trafikteki moronlarin motorda uzerindeyken seni ne kadar alakadar ettiginin farkina var eger r1 dersen bu farkindalik bir kac saniye surecek.

warlocks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şimdilik yok
    Sana iyi bi cevabım olurdu ama neyse forumda yeniyim saygılı bi şekilde devam etmek istiyorum draggy kardeş.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:41 ----------

Tamam abilerim sözünüzü dinleyip Pazar günü Daytona beşiktaş'tan 125r alacağım.Bu sayede Kredi'de Çekmemiş olucam.Önerileriniz için gerçekten herkese çok çok teşekkür ederim.Belkide hayatımı kurtardınız .
    pistolpitt ve piyanist_irf bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    Hımmmmmm
    hala yazabiliyor ve cevapları okuyabiliyorsan,
    demekki R1 almadın ve yaşıyorsun,
    böyle devam etmesi sana cevap vermiş olan herkesin dileği.
    Sende bunun devamını istiyorsan 125r iyi seçim
    güle güle kullan

Motosikleti
    Şimdilik yok
    Tavsiyelerin İçin Çok sağol haydar abi.teşekkürler

djan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r
    Senin yzf 125 alacak olmana inanmak istiyorum. Efendi bir çocuğa benziyorsun, normalde herkes alaya alırdı. Hatta bende klasik olarak http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...2399201/detay/ önerirdim. Ama sen farklısın sevdik seni. O yüzden aynı deltabox şase üzerine oturulmuş yzf125 al hem cebin hem ailen rahat etsin. Benden duymuş olma ama özel serileri çıktı onlar çok güzel
    Çoğunluğun yaptığı şey daima yanlıştır.

Motosikleti
    Racing tipi bişiler bakıyoruz...
    Arkadaşlar söylemiş söyleyeceğini bende başta hyosung gt250r al diyecektim malum sende benim gibi gösterişe çok önem veriyorsun çüngü gt250r da 600cclik kasa kullanılmıştır yani 600cc bir motorla aynı kaslı görünüşe sahiptir ama sen yamaha 125r almaya kara vermişsin oda güzel bir seçim görünüşü hyosung kadar gösterişli olmasada daha kaliteli.
    Ölümden döndün bunu bilmeni isterim çünkü sen forumdaki arkadaşları dinlemeyip r1 alsaydın kesin 1-2 gün içinde kaza yapardın çünkü büyük cc motor büyük sorumluluk demektir onu kontrol etmek öyle gözüktüğü kadar kolay değil yani...Yzf 125r ın hayırlı uğurlu olsun...Kazasız sürüşler dilerim...
    [I][U][B]Motosiklet = Doğa üstü bir güçtür....[/B][/U][/I]

Motosikleti
    Şimdilik yok
    Alıntı djan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin yzf 125 alacak olmana inanmak istiyorum. Efendi bir çocuğa benziyorsun, normalde herkes alaya alırdı. Hatta bende klasik olarak http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...2399201/detay/ önerirdim. Ama sen farklısın sevdik seni. O yüzden aynı deltabox şase üzerine oturulmuş yzf125 al hem cebin hem ailen rahat etsin. Benden duymuş olma ama özel serileri çıktı onlar çok güzel

Eywallah

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    doğru bir karar verdiğine sevindim doğrusu tabiki kafasına takan insan kimseyi dinlemez alır lakin bunun sonrasıda var zamanla ne kadar doğru bir karar verdiini anlayacak kendin göreceksin ,

güle gle kullan kazasız kedersiz
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya arakadaşım iyimisin sen ya git bari dağlık alanda falan öl gözünü seveyim yollar kapanmasın ya insan işine gücüne geç kalıyo . açıkcası sendeki kadar para olsa bende almadığım eğitim kalmazdı yemin ederim 125-150-250-500-600-750-1000-1100-1200 cc falan diye ilerlerdim amaç acemilik atmakla beraber küçükten büyüğe bütün cc leri sürmek olurdu benim için hepsinin sürüş karakteri farklı çünkü merak eder insan biraz
    2014 Salcano Wolf 125 > 2017 Bajaj Pulsar 200NS ABS > 2020 YAMAHA YZF-R25

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Kenan kardeşim..eğer İstanbuldaysan ve arada olabilecek buluşmalara katılabilirsen,verdiğin kararın doğruluğunu görebilirsin..ilerde kendin bile ülen bi ara direk litrelikle başlamak istiyordum diyerek kendine güleceksin...
    zararın neresinden dönülürse kardır derler sen çok amaçooook karlı bir işe adım attın..hayırlısı olsun....

Alıntı ZIPPIRMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hımmmmmm
    hala yazabiliyor ve cevapları okuyabiliyorsan,
    demekki R1 almadın ve yaşıyorsun,
    böyle devam etmesi sana cevap vermiş olan herkesin dileği.
    Sende bunun devamını istiyorsan 125r iyi seçim
    güle güle kullan
    bu arada Haydar abi...
    benim motorun kasnaklarından ses geliyor..tam debriyajın kasnaklama anında artıyor..sen anlarsın demişlerdi...bi ara müsait olduğunda bakarmısın kasnaklama işine??
    bu arada Gürol abiyi görürsen selamlarımı iletiver....
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)