Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

İlk motorumu alıcam 600RR, fazla pratiğim yok

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Ekimde geliyoo hyosung gt 250 R
    Arkadaşlar bende çok pis 600RR hastalığı var ve kış bitiminde alıyorum. Ama bu zamana kadar altımda motorla en fazla 10 km yapmışımdır vitesli motor kullanmasını pek bilmiyorum. Çoğu kişi bana 'sen o motoru kullanamazsın' gibi sözler söylüyo.

Sizce motora binerken pek sorun çıkartır mıyım ? Çıkartmamam için ne yapmam gerekir cevaplarınızı bekliyorum.

Saygılar
    Dört tekerlek bedenini,iki tekerlek ruhunu hareketlendirir.. :cat:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Ninjaları araştırdınız mı.

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Bu konuda belki binden fazla başlık açıldı. O motor sana uygun değil. 600RR ilk motor olarak kesinlikle yanlış bir tercih. Daha sakin motorları tercih etmelisin.

Birazdan bu konuda çok sayıda mesaj olacak, çoğu ciddiyetsiz olacak. Çok çok çok fazla kez bu tarz konuların açılmasının sonucudur.

zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    Alıntı ahmet.oruc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bende çok pis 600RR hastalığı var ve kış bitiminde alıyorum. Ama bu zamana kadar altımda motorla en fazla 10 km yapmışımdır vitesli motor kullanmasını pek bilmiyorum. Çoğu kişi bana 'sen o motoru kullanamazsın' gibi sözler söylüyo.

Sizce motora binerken pek sorun çıkartır mıyım ? Çıkartmamam için ne yapmam gerekir cevaplarınızı bekliyorum.

Saygılar
    bu topic patlar
    Zafer hiç düşmemek değil, her düştüğünde yeniden ayağa kalkabilmektir !

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd kırmızı
    hiçbir sorun çıkmaz.o motoru bende istiyorum.evladiyelik motor.hemen al kardeşim.

tombo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çapırdı çıplak oldu SUZUKI GSR 600 K7
    sen motora değilde o makina sana ciddi sorun çıkarma ihtimali kuvvetle muhtemel

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Alıntı ahmet.oruc adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Saygılar
    Arkadasim 1000cc almanda ciddi olarak israrciyim. 600cc de neymis , kesmez o motor seni , 1000 R1 alabilirsin,

Evde biraz koli bandi var ise, iki tane 1000cc R1 bir birine baglayip 2000cc R2 elde etmen de mumkundur.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Motosikleti
    Ekimde geliyoo hyosung gt 250 R
    arkadaşlar çok uzun süredir deli gibi para biriktiyorum. odamın her yerinde cbr600RR posterleri asılı okuldan sonra bi işte çaşlışıyorum yaz tatillerinde çift iş harçlıklarımı evde bıraktırayorum sırf bu motor için sigarayı bile bıraktım.

Ben bu motora binmezsem diğerlerine hiç binmem binemem gönlüm rahat etmez bilmiyorum
    Dört tekerlek bedenini,iki tekerlek ruhunu hareketlendirir.. :cat:

Motosikleti
    CBF 150 ve toplama cross
    Arkadaşım bence biraz daha para biriktir ve Hayabusa 1300 al :D 600 kesmeyecektir bir süre sonra seni
    Şerbeti mayhoştur beyinleri bulandırır, tutsak eder.Lisanı umumi küfürdür lakin mahyalarda yanıp söner. Mekteb-i rüştiyesinde kalburüstü bi kaç fahiş mürebbiyelikeder.Lisanları hafi...[COLOR="Red"][B][B][/B][/B][/COLOR]

Motosikleti
    05' CBR 125R
    ilk motorumu aldığım gün (cbr 125) vurdururken, gazı fazla açıp yere kapaklanıp süreklendiğimden beri, bu tip başlıklara "kop kop" başlığı demeyi tercih ediyorum.

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadasim 1000cc almanda ciddi olarak israrciyim. 600cc de neymis , kesmez o motor seni , 1000 R1 alabilirsin,

Evde biraz koli bandi var ise, iki tane 1000cc R1 bir birine baglayip 2000cc R2 elde etmen de mumkundur.
    R6 nasıl yapılıyor o zaman

kefeeee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Speed Triple 955i / Yamaha BWS 100
    Bu konu hit olur. demedi demeyin ya biz alma desekte alıcaksan bence bu konuyu danışmaya göre bi durum yok. Alınmaması gerektiği bariz bi şekilde ortadadır. Illaki ben motorda fiyaka ararım motor dediğin kendini belli edicek diyosan KTM den bitane tek silindir motor alıp asfalt lastikleri takabilirsin. Cuf cuf egzost patlatırsın heryerde hemde yukarda olduğundan herkez seni farkeder. Tek diyebilceğim bu. Sıkıntı yaşarsın hatta ölebilme olasılığın bile yüksek. Tecrübe ile sabit.
    Bilgi Üniversitesi Motosiklet Kulübü Kurucu üyesi.
    Lütfen cevap yazdığınız yorumumu beğenin. Yazdıktan sonra bakmayı unutabiliyorum.

Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    R6 nasıl yapılıyor o zaman
    100cc lik 6 tane Cup motorun bir birine bantlanmasi ile

Dostum soyle bir seye ne dersin Nirvana ya ulasirsin artik

R6 nin suratina bile bakmaz sin bence.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

ezme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XSR 900
    Ahmet kardeşim, eğer racing kullanmak istiyorsanız ve ilk motor olacaksa, tecrübe yoksa en azından hyosung 250 r bari al! İncelersen baya doyurucu bir motor olduğunu ve hem öğrenme, hem de ilk 1-2 sene kullanmak için ideal bir motordur! İmkanın vardır eyvallah belki direkt 600-1000 cc ile başlayan arkadaşlar da vardır! Ama işin doğrusu makinaleri zaptetmeyi becerdikçe büyütmek olacaktır! Arkadaşlar seni biraz olsun iğneleyerek yorumlar yapmışlar!
    07 EEE 31

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Sen o motora hakim olamazsin.
    600RR ileri derece sürücüler icindir.
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Alıntı SinanAksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen o motora hakim olamazsin.
    600RR ileri derece sürücüler icindir.
    Kandirma cocugu

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kandirma cocugu
    Cok adiyim
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    3000 cc al...

Ante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Büyüyünce alacağım.
    Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3000 cc al...
    125 cc motosiklet alıp üzerini 2875cc alkol alarak tamamlasa gene aynı etki olur mu?
    Ainesi iştir insanın, lafına bakılmaz!
    Yine de yaşıyor insan, merak yüzünden. Yeni bir şeyler bekleyip duruyor...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ÇaPPıR..../XGJAO-200-8
    şuan kullandığım motosiklet benim ilk motosikletim banada asala kullanamazsın demişlerdi fakat asfaltı ağlatıyorum sana saat dk falan demiyorum toplam 70 km motor üstünde gez tamamdır herşeyini kavramışsındır demek şahsen bende öyle oldu şimdi hiç bir sorun yaşamıyorum heveslendiğin beğendiğin motoruda çekinmeden al derim..

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler