Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MT Süper Sport Kullanıcıları - Tanışma ve Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    tderida - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '99 Blackbird; '03 Blackbird; 02 Gsx750F; '93ZZR60
    Ewet arkadaşlar sonunda tanıştık, aylardır mesajlarını okuduğum gezilerini takip ettiğim bu değerli insanları umduğum gibi bulmam beni sevindirdi, inanıyorum ki önümüzdeki günlerde katılıımlarımızla birkilte arkadaşlığımız daha çok pekişecek.
    Bir mum diger bir mumu tutuşturmakla ışığından bir şey kaybetmez

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dinmeyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1000 RR 8
    tamer ve tuna kardeşlerimizin de katılımıyla
    SS kadrosu büyüyor
    sen hiç gözlerinde korku olan bir kartal gördün mü ?

tamerr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR'dn HayalBuysa HayAbuSa ya Terfiiiiii
    Ben yarın aranızda olamıcam sanırım..malm annem birasda onunla vakit gecirmem lazım..sık sık toplanırız umarım..sizlerle tanısmak gerckten cok güzelldii..dün fazla bahsedemedik ama sizleri cok yakın arkadaslarımla acmıs oldugumz (ufak bi ortaklık var..)mutevazi kafemize davet etmek isterim..cafemiz bayrampasada..sizleride agıtrlamak tan zevk duyarız..eğer istenirse en kısa zmaanda ayarlama yapalımm...h.ici olabilir..ayarlama işlerini ben yapmım..cogunluk anadolu yakası oldugu icin dün sölemedim..snra da laf karıstı zatenn...
    [B][FONT="Comic Sans MS"]Motorsiklet ve Rottweiler En Büyük Tutkularımm..Şükürki ikisinede Sahibim..[/FONT][/B]

Motosikleti
    ya ben de pek heveslenmiştim yarın için ama maalesef gelemiyorum kısmet diilmiş hakketen

edy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tderida adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya ben de pek heveslenmiştim yarın için ama maalesef gelemiyorum kısmet diilmiş hakketen
    canın sağolsun daha çok zamanımız var. bol gezili günler bizi bekliyor.
    If you spend all your time worrying about dying, living isn't going to be much fun.

Motosikleti
    edy uğurlu geldiniz valla makineye müşteri çıktı. (senin R6da gözüm kalmış galibaa)

Alıntı tderida adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    edy uğurlu geldiniz valla makineye müşteri çıktı. (senin R6da gözüm kalmış galibaa)
    sevindim, umarım iyi bir fiyata satarsın. gel senide yamahacı yapalım

yamaha kardeşliği yaparız
    If you spend all your time worrying about dying, living isn't going to be much fun.

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tderida

Hayırlı olsun bakalım

Motorum çıkana kadar Honda'cı değilim valla ben O yüzden bi yorum yapamam , yamaha da alabilirsin
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Yarın ben de gelemiyorum , cbf150 ile çekilmez gibi geliyor...
    Cbr ile çok mu çekiliyordu ki derseniz , cbr'ı sevdiğim için her yol çekiliyordu , ama cbf'e pek ısınamadım... o yüzden gelemiyorum... ama resimleri isterim

Bu arda gezi yuvacığa mı? Biraz bilgi verir misin Erdem abi gezi hakkında... Topiclere baktım birşey bulamadım , kalınacak mı , dönülecek mi vs...
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Evet motor olsun taştan olsun kesinlikle bunu savunuyorum , fakat şu benim olaylar yüzünden moralim pek iyi değil.

Motosikleti
    Görkem

Honda yada herhangi başka marka olsun işleri satana kadardır, senin durumu tam bilmiyorum ama peşini bırakma firmanın, olmazsa beraber geceriz Edy-Yamaha Team'e

Yamaha'da düşündüğüm bir motor yok şu an itibariyle...
    Fz6 Fazer kullandım hiç hoşuma gitmedi...
    Kawa Er-6f'e ve Honda Cbf 500-600'e sıcak bakıyorum...

tamerr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR'dn HayalBuysa HayAbuSa ya Terfiiiiii
    honda hayat onda derim baska s,ze ne hacet
    [B][FONT="Comic Sans MS"]Motorsiklet ve Rottweiler En Büyük Tutkularımm..Şükürki ikisinede Sahibim..[/FONT][/B]

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS

2007 R1 5500 RPM sorunu

arkadaşlar biliyorum sizin şuanki sohpetinizle ilgisi yok biraz damdan düşer gibi oldu ama ne yapıyım ss topigi burası

Başlıktanda anlaşıldıgı gibi sorun 2007 R1'in 5500 devirde hızlamaması ile ilgili.

daha önce bu konu ile ilgili topic açıldı video eklendi fakat bazı arkadaşlara pek inandırıcı gelmedi ve itiraz edenler yoldu" yok böyle birşey" yamaha böyle şey yapar mı allla alla " gibi r1 fanatik yorumları yapıldı.

az önce buldugum bir video ise gerçekten benimde kafamı karıştırdı.
    videoyu izleyin göreceksiniz. adam resmen gazı sonuna kadar asılıyor ama motordan beklendigi kadar hızlanma yok. bunun için ayrı bir topic açacaktım ama orda bilende bilmeyende yorum yapacak onun için burayı tercih ettim. bu videoyu izledikten sonra yorumunuzu merak ediyorum . gerçekten r1'in böyle bir sorunu var mı?

Alıntı ELINT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar biliyorum sizin şuanki sohpetinizle ilgisi yok biraz damdan düşer gibi oldu ama ne yapıyım ss topigi burası

Başlıktanda anlaşıldıgı gibi sorun 2007 R1'in 5500 devirde hızlamaması ile ilgili.

daha önce bu konu ile ilgili topic açıldı video eklendi fakat bazı arkadaşlara pek inandırıcı gelmedi ve itiraz edenler yoldu" yok böyle birşey" yamaha böyle şey yapar mı allla alla " gibi r1 fanatik yorumları yapıldı.

az önce buldugum bir video ise gerçekten benimde kafamı karıştırdı.
    videoyu izleyin göreceksiniz. adam resmen gazı sonuna kadar asılıyor ama motordan beklendigi kadar hızlanma yok. bunun için ayrı bir topic açacaktım ama orda bilende bilmeyende yorum yapacak onun için burayı tercih ettim. bu videoyu izledikten sonra yorumunuzu merak ediyorum . gerçekten r1'in böyle bir sorunu var mı?

böyle bir sorun olmuş olabilir ama bütün R1'lerde değil. kim bilir kaç tane R1 üretildi. içlerinden birinde sorun çıkması normal bence. bütün markalarda bu tip hatalı motor çıkabiliyor. Gorkem arkadaşımızın motorunun sorununu bulamıyorlar . bu bütün honda cbr 125'ler arızalı demek değildir. 1 tane motor arızalı diye, markayı kirletmek olmaz bence.

edy

Hadi hadi kıvırma

Şaka biryana ben de katılıyorum... Benim motorum doğuştan özürlü , ama ben hala cbr'ların çok kaliteli olduğunu sonuna dek savunurum...
    R1'in böyle bir sorunu olduğunu ilk defa duyuyorum , ama her R1'de bu sorun yok ise , bu istisnai bir durumdur , fabrika hatası olabilir o seride....

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    edy

internette araştırdım 2-3 tane video var. ve yazılmış yazılar var. tamam hadi 1 tanesinde hata var normaldir ya digerleri

ama eklenen videolara baktım genelde avrupadan .belkide senin dediğin gibi olabilir. ama bunun 1-2 motorda oldugunu düşünmüyorum. belli bir seride sorun olabilir.

buda sorun olduğu idda edilen 2. 2007 R1

Evet o seride hata olması muhtemeldir... Ilk çıkan Hyo'ların da beyinlerinde bu tür bir hataya raslanmıştı ama sorunun serii'de olduğu anlaşılınca değiştirildi...

Dear Honda. Please Fix My Motorcycle.

Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet o seride hata olması muhtemeldir... Ilk çıkan Hyo'ların da beyinlerinde bu tür bir hataya raslanmıştı ama sorunun serii'de olduğu anlaşılınca değiştirildi...

Dear Honda. Please Fix My Motorcycle.
    Görkem'e katılıyorum bir seride hata oluşmuş olabilir. 2-3 tane video için R1'ler kötü diyemeyiz. o videoları kimler çekti, nasıl çekti oda ayrı bir soru. ilk video'da sanki adam 20 km hızla giderken 6 viteste kalkmaya çalışıyormuş gibi. bende aynı şekilde gsxr 1000 ile yapıp video çekip youtube yüklesem. ozaman suzukiler sorunlumu oluyor?

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @edy
    Görkem'e katılıyorum bir seride hata oluşmuş olabilir. 2-3 tane video için R1'ler kötü diyemeyiz.
    Ne o Erdem bakıyorum Yamaha'ya laf ettirmiyorsun? Bak SS'çilerde bir tek sen kaldın Yamaha ile sen de doğru yolu bulacaksın yakında. Başlık adı değişecek ona göre

Bu arada yarışta motoru fazla yatırmışım. Resimlere baksanıza, manyak bişi...

Yarışta motoru fazla yatırmışım...
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler