Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yamaha YZF R125 mi yoksa HONDA CBR 125 mi ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    lan istediği kadar kaliteli olsun 125cc alet cbr125 ile aşa yukarı aynı gidicek nie 10bin tl veriyim çok zengin değilsem aslanlar gibi ona 10 verceme cbr250r a veririm o parayı gel gelelim cbr125r ile 250rda öle çirkin aletler değil bence gayet şıklar 125cc göre cbr125r çok güzel bence nasıl bieşy bekliyosunuz anlamıyorum ybr125 gibi kalırmış neye göre kime göre abartmayalım
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    APALA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARMadillo
    hooopp başaldık gençler..
    haydi bakalım baby baby
    ben kaçar

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:42 ----------

benim sana tavsiyem, aç altın elbiseli adam ı yani barkın abiyi izle. iki motoruda test etti. kendi kararını kendin ver.
    Güvenebileceğimiz tek gözler, kendi gözlerimizdir.

hellboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    bence sen ikisinin üstünede bin oturuş pozisyonunu öyle test et verirlerse test et eme bence daha önce hiç kullanmadıysan bi commuter( ybr,cb veya cbf) al ki düş ve öğren eğer almazsan cbr veya yzf alırsan koruma takozu taktır.bu arada gösterge fark ediyor

valla adam gayet açık net sormuş cbr mi yzf mi die. yok o pahalı bu ucuz diye yorum yapmak saçma. kime ne parasını sormamışki. zevk onun zevki yorumlar bir acaip. ben yzf derim kardeşim çok şık makina
    hellboys bunu beğendi.

dignity - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Yzf r125

onu alıcağına şunu alırım mantığı ile olmuyor bu işler, 3 daha ekle bunu al 5 daha ekle, o paraya 250 cc alıcağına sen neden 600lük almadın ? millete laf atmadan önce insan kendi önündekine bakmalı
    [B]King is back baby!King is back![/B]

hellboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lan istediği kadar kaliteli olsun 125cc alet cbr125 ile aşa yukarı aynı gidicek nie 10bin tl veriyim çok zengin değilsem aslanlar gibi ona 10 verceme cbr250r a veririm o parayı gel gelelim cbr125r ile 250rda öle çirkin aletler değil bence gayet şıklar 125cc göre cbr125r çok güzel bence nasıl bieşy bekliyosunuz anlamıyorum ybr125 gibi kalırmış neye göre kime göre abartmayalım
    bu mantığa göre alırım 98-2000 arası bi r6 bakarım keyfime

Motosikleti
    yzf r6
    Forumlarda Yzf R125 muhabbetlerinde parayla ilgili konuşan arkadaşları gerçketen anlamıyorum sizene parasından kardeşim ?
    Gel gelelim performanlarına ve görünüşlerine göörünüş olarak dünyada 6 milyar insana sorsan hangisi daha güzel görünüyor diye 5 milyon 900 milyar insan yzf-R125 der geriye kalan 100 milyon kişide büyük ihtimal miyop falandır
    benim ilk motorum olan cbr 125 in yeri her zaman yeri ayrıdır ama benim cbr seçme sebebim bütçe ve nasılsa ileride 600 lük kullanıcam mantığıyla ucuz olanı ve satarken zorlanmıcamı düşündüğüm için seçtim .
    Performanslarına gelirsek R-125 3 hp lik bir farkla güç bakımından önde ve Yamahanın her motorunda olduğu gibi bundada kendi teknolojileri kullanılmıştır daha düşük devirde daha iyi bir hıza ulaşırsınız cbr 125 e göre özellikle kalkışlar ve hızlanmada r125 çok önde ve ikiside Japon markası ancak motorlar üretim yeri olarak çin geçiyor yzf r-125 avrupada üretilmiştir buda insana bi güven veriyor.. ileride büyük motora geçilmicekse motor zorda kalmadıkça satılmıcaksa tabiki R-125 alınmalı eğer çok yavaş gelirse bütçen varsa performans kitleri ile güçlendirirsin 250 cc ye yakın bi motora dönüştürebilrisiniz . ben r6 kullanıyorum ama ileride bir r-125 almak istiyorum Allah kısmet ederse oturup izlemek amacıyla

khakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    malesef sattım
    her kafadan farklı bir ses çıkıyor ben de farklı bir öneri getireyim. bende gecen sene cbr ile yzf arasında kalmıştım yzf yi fiyatı yüzünden direk elemiştim maddi durumum uygun degildi ama gönlüm ondaydı. neyse cbr mi alsam acaba falan derken bu moto diye bi model gordum 250cclik. gordugum bayii de sagolsun baya ilgilendi benimle falan. dedim tamam ben bunu alıcam(ki o zaman yzf den daha dusuk bir fiyatı vardı sıfırlarının, hala da oyle sanıyorum). her neyse internetten bi baktım ki fiyatına bayii bana internet fiyatının da üzerinde söylemiş. sırf o yüzden ondan da soğudum. daha sonra dedim ikinci el bi motor alıyım nasıl olsa değiştireceğiz(kendimi biliyorum cunku yetmez bana hep daha iyisini isterim huy işte). derken kanuni 150 cross a yöneldim. alacağım adam beni dolandırmaya kalkınca iyiden iyiye sinirim bozuldu dedim oğlum git al bi sıfır km 125 lik değiştireceğin zaman da satarsın. 3-5 kuruş zarar edersin ama kafan rahat olsun. mondial mh 125 driftleri gordum. fityatı da uygundu bana gittim aldım. şu an 3.600km de ve gayet iyi gidiyor. eger sende değiştireceğim sonradan bunlar bana yetmez gibi bir düşüncedeysen al bu da benden sana tavsiye ben motorumu satmaya çalışıyorum sende motor almaya çalışıyorsun. öğrenene kadar idare etsin beni dersen (ki baya da goturur) motoruma talip olabilirsin.. titreşimi vardır az buçuk yalan yok. top speed 110 km dir eger yol biraz meğilliyse 115 ide gorursun ama cok sağlıklı değil tabi bu kadar sürat bu motorlarda. yedek parçaları acayip ucuz segmentindekilere göre. en güzeli de düşer kalkarsan canın yanmaz en azından(maddi olarak). düşünürsen bir yorum at özelden numaramı gönderirim. iyi forumlar.

Motosikleti
    yzf r6
    Bende katılıyorum hakan kardeşime dediğim değiştiriceksen yzf-r125 mantıklı olmaz hem motor değiştirirken motoru satman zor olur hemde maddi açıdan ama eğer para sorun değilse al tabiki dediğim gibi bende ilk cbr125 le başladım sattım ninja 250 aldım sattım yzf-r6 aldım ama şimdi r-6 yı satmadan bir yzf-r125 istiyorum

Motosikleti
    malesef sattım
    driftime 2500tl istiyorum bu arada(fiyatı yazmayı unutmuşum). 2012 model 3600kmde

Motosikleti
    yzf r6
    yerine ne almayı düşünüyorsun hakan

Motosikleti
    malesef sattım
    gt250r düşünüyorum

olcaybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    henüz yok
    r125 in gereksiz pahalı olduğunu düşünüyorum.Sıfır r125 e verilecek paraya sıfır veya sıfıra yakın bir cbr 250r alınması daha mantıklı.
    KeaSH-07 bunu beğendi.

KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    yzf 125 alcak paran varsa
    250liklere yönel
    Yalnızlkık diye birşey yoktur ,daha çok sigara vardır , alkol vardır , küfür vardır...

94CanRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 250r
    İkisini de kullandım.Bana sorarsan Yzf tam bir saçmalık.O kadar küçük cc bi makinadan iki büklüm oturmak niye ? He ikiside bir yere gitmiyor.Gitmeyecek tabi başlangıç motoru.Hem iki büklüm oturcan hem daha fazla para.Tek üstün tarafı brembo frenleridir ama cbr nin de yeterli ve gayet iyi.Honda al derim kesinlikle.Tabi biraz daha havalı bi görünüş için daha fazla para vermeye ve rahatsız saçma bi şekilde oturmayı göze alıyorsan başka.
    ''Uçmayı seviyorsan, düşmeyi de bileceksin. Korkarak yaşıyorsan, yalnızca hayatı seyredersin.'' #99 JL

mrt89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yzf r125
    merhaba, ben r125 kullanıyorum. açıkçası her seferinde motosikletle bir yerde durduğumda başıma üşüşüp ne gerek vardı bunu almaya aynı paraya a, b, c markalarından 250lik alırdın diye soruyorlar. ben de bıkmadan sıkılmadan oturuş pozisyonundan bahsediyorum. e gitmiyor ki niye uzanıp kullanıyorsun 600lük gibi diyorlar. yine bıkmadan sıkılmadan ileride yüksek hacimli bir motora geçtiğimde adaptasyon sürecim az olsun, sürüş şekline şimdiden alıştırma yapayım diye, diğerleri touring tarzı oturuş pozisyonu aslında diyorum. e o zaman niye yüksek hacimli almadın? diyorlar. bıkarak ve sıkılarak ölmeyeyim diye diyorum ve gidiyorum. diyeceğim şu ki, istiyorsanız araştırın ve alın, pişman olmazsınız. diğer insanlara laf anlat anlat laf yetmez.

MrMaydec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR250r
    konu hortlamış, ybr 125 aldım alacaksan kendi paranla al dediler bende ybr 125 alabildim
    Hayat boş gazla çoş

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler