Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bu st kanuni gt250r cidden bu kadar sıkıntılı mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kanuni çok iyi bir distribütör olmayabilir ama hyosung'un bumotodan daelimden kötü olduğunu ima eden bir yorum atmanıza şaşırdım.
    yoookkk artıııkkk

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben hiç ama hiç ısınamadım bu motora. Ateş olmayan yerden duman tütmez. Bumoto calibre alırım, daelım roadwin alırım, hatta suzuki inzuma, cbr 250 r ada para veririm ama hyosung a 5 para vermem. Şahsi fikrimdir.
    Ateşi kendin yakmış dumandan kendin rahatsız olmuşsun
    scorpions_59 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    beğenmedim arkadaşım varmı ötesi? Yedek parça sıkıntısı malum. Okadarda yazılmış çizilmiş. Beğenen beğenmiş, beğenmeyen benim gibi beğenmemiş.

Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Zaten kimse neden beğenmediniz diye birşey sormuyor. Keyif sizin değil mi kimse kahyalık yapamaz
    Dediğim şey ateş olmayan yerden duman çıkmaz'a.
    Yedek parça konusunda ise Honda ve Çinli motosikletler hariç her marka problemli ve stoksuz çalışmak gibi aptalca bir anlayış içindeler.
    İstatistikler belli kawasaki olsun suzuki olsun hyosung olsun bunların tüketim malzemeleri ve aşınan parçaları belli ama akıl yok veya para yok para bağlamak istemiyorlar.
    Yaptıkları terbiyesizlik.
    Lakin sizin yorumunuzdaki gibi sanki sadece kuralkan bunu yapıyor gibi de söylenmemeli

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten kimse neden beğenmediniz diye birşey sormuyor. Keyif sizin değil mi kimse kahyalık yapamaz
    Dediğim şey ateş olmayan yerden duman çıkmaz'a.
    Yedek parça konusunda ise Honda ve Çinli motosikletler hariç her marka problemli ve stoksuz çalışmak gibi aptalca bir anlayış içindeler.
    İstatistikler belli kawasaki olsun suzuki olsun hyosung olsun bunların tüketim malzemeleri ve aşınan parçaları belli ama akıl yok veya para yok para bağlamak istemiyorlar.
    Yaptıkları terbiyesizlik.
    Lakin sizin yorumunuzdaki gibi sanki sadece kuralkan bunu yapıyor gibi de söylenmemeli
    tamamen katılıyorum arkadaşım. Bi arkadaş 2012 model almıştı. Marş motoru arıza çıkarmıştı. Yok uçakla gelecek, yok gümrükte bekleyecek zart zurt. Diyelimki ben sıfır bi hyosung gt r aldım. Ve bir iki hafta sonra marş motoru olur başka bi parçası olur bozuldu. Garantiden dedilerki 1-2 ay bekleyeceksin. Ee benimde işlerim var. Elimin altında motor varken başka motormu almalıyım 1-2 aylığına? Bu insanı bu markadan buz gibi soğutmazmı? Sevgiler.

ferad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Klx 250 D`Tracker
    2 ay boyunca 2007 model Gt250r kullandim ve yaklasik 2000 kilometre yol yaptim aldigimda 5000 deydi fakat az bir sudan gecince ayaklik sensorunun kafayi yemesi motorun stop etmesi can slklcl seyler yinede zevkle bindim diyebilirim sattigimda motorda ne ses vardi ne baska 1 sey fakat sattigim sahis motoru 3 gun zorlayinca krank catlatti

Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Aga keşke Türkiye'de bu dediğini kalantor markaları olan BMW, mercedes(araba için diyorum) gibi markalar dışındakiler yapsa. ama yok.
    Forumda KTM Duke alan bi arkadaş vardı hatırlarmısın konuyu bilmem. Arkadaş yandım diye bağırmadı bitek

Dediğiniz arkadaşın şanssızlığı olmuş fabrika çıkışı hatalı bi parçası çıkmış.Kolay kolay bozulmayan bi parça olduğu için stokta bulunmayabilir.
    Olabilir de firmanın bu kadar bekletmemesi lazım. Bunu savunacak değilim.
    İnsan evladı olan insan motosikletin A dan Z ye tüm parçalarını hiç olmadı 50 tane elinde bulundurur. Yaptıkları ayıp.

Ben ilk aldığımda yakıt pompası çok sesli çalışıyor diye servise gitmiştim Harbiden de 2010 modele göre çok sesli çalışyor.
    10 gün sonra yeni yakıt pompasını gönderdi firma. Ha değişmeye gerek kalmadı o da aynı ses ile çalışıyordu. Ama gönderdi.

kamsea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    daelim s2 250
    Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anlatırdım ama duvarla konuşmaktan farkı olmaz
    arkadaşım dikkat ettiysen "KANUNİ"ye o kadar para verilmez dedim Hyosung a demedim...Pek çok arkadaşın da izah ettiği gibi her motorsiklet arıza açabilir sorun çıkarabilir olmadık zamanda olmadık yerde, ama önemli olan o malı satan firmanın yada şahısların duruşları tavırları tüketiciye karşı hal ve hareketleridir önemli olan yoksa yemişim japonunu italyanını ingilizini... Kawasaki nin durumu da buna iyi bir örnektir; Türkiye'ye getiren firmanın olumsuz tavırları direk olarak kawasaki motorları etkiler...Bugüne kadar Kanuni kadar laçka,müşteri memnuniyetinin ne olduğundan habersiz bir firma görmedim...Doğal olarakta O firmanın sattığı hiçbirşeye para vermem...Adam yerine konmuyorsam KANUNİ nin ürünlerinide adam yerine koymam...Umarım anlatabilmişimdir.Hyosung kötü demiyorum dikkat et lütfen !

Motosikleti
    tvs 150rta- x treme max
    bazilarinin beyenmedigi şeyler başkalarinin hayalleri olabiliyor...
    10tl lik km teli 2 ayda geliyor mondial de stok yapsan batmazsin bunu geçtim erken gelirse kargo ödermiş müşterine bi sor 2 günde gelsin 10tl fazla öde diye. sevdigin motora sahipsen bu ticari kafadaki insanlari beklemeyi ögreneceksin. Rt125 sahibi olsaydimda 1 ay lastik arasaydim diyorum bazen

lorelas.es - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2013 yeni kasa satışa cıkar mı ülkemizde acep...

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamamen katılıyorum arkadaşım. Bi arkadaş 2012 model almıştı. Marş motoru arıza çıkarmıştı. Yok uçakla gelecek, yok gümrükte bekleyecek zart zurt. Diyelimki ben sıfır bi hyosung gt r aldım. Ve bir iki hafta sonra marş motoru olur başka bi parçası olur bozuldu. Garantiden dedilerki 1-2 ay bekleyeceksin. Ee benimde işlerim var. Elimin altında motor varken başka motormu almalıyım 1-2 aylığına? Bu insanı bu markadan buz gibi soğutmazmı? Sevgiler.
    ben yeni motor alacak olsam artık yurt dışından parçasını ucuza getirebiliyormuyum diye düşünüyorum, oldukça uzun süredir hyosung parçaları evinize genelde bir haftada koreden gümrüğe takılmadan geliyor, bende bir sorun olursa tanıdık güvendik bir usta bulup ona yaptırıyorum, köreden getirttiğiniz zaman elinizde birtakım parçaların stokları da oluyor açıkçası ben yurt dışı olayına alıştım artık, kolay kolay gidip yetkili servisle uğraşamam ...
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    hortlatmayaydınız iyidi :D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

ben hayatımda bukadar dandik motor görmedim, boyası kötü motorunddan acayip ses çıkıyor,gitmiyor ,parçası kötü rezil bir motor , yıl olmuş 2012 hala millet haysuna para veriyor valla ben bu insanları anlamıyorum.

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı possi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben hayatımda bukadar dandik motor görmedim, boyası kötü motorunddan acayip ses çıkıyor,gitmiyor ,parçası kötü rezil bir motor , yıl olmuş 2012 hala millet haysuna para veriyor valla ben bu insanları anlamıyorum.
    aynen bende anlamıyorum. geçen fazla silgisi olan var mı diye sordum arkadaşlara verdiler hemen gittim boyaya sürttüm enem o da ne 2 sürtmede metali gördüm. daha sonra yolda giderken baktım viyk viyk ses geliyor moralim bozuldu söktüm şanzımanı yine şok, meğer krank kolu yerine hamster silindiri koymuşlar içinde de bir hamster yavrucaz açlıktan ses çıkarmaya başlamış. parçalara zaten diyecek birşey yok çakmak tutsan eriyor.. cidden bazen insanı saçmalatmaya itecek kadar saçma yorumlar yapıyorsunuz..piyasada hyosung dışında arıza veren motor yok sanırım.
    ferad, caDo., Alper Kaya ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

caDo. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sibief 150
    @possi

Diğer konularda bu arkadaşa ciddi ve mantıklı yorumlar vermeye çalıştım. Ta ki bu mesajını görünceye kadar. Boşuna kürek sallıyor muşuz, Attığı mesajları tek tek okudum. Adam resmen düşman kesilmiş. Hayır mantıklı bir eleştiride yapamıyor. Paso işkembeden sallıyor; yok şöyle kötü böyle berbat, sadece sözde veya kendi gibi insanların attığı mesajlardan etkilenerek yazıyor. Neyse ben de bıraktım artık, sonuçta honda, kawasaki ve hyosung babamın markası değil. Burada onları kötüleyince veya yüceltince bana para vermiyorlar. Ama şu bir gerçektir, Şuan için 250cc SS'ler arasında alınacak tek bir motor varsa, oda GT 250 R dır. Başka söze gerek yok.
    Mengu16 bunu beğendi.

aranel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 ABS - Burgman UH 200
    Malzeme kalitesini ıvırını zıvırını boşver aynı fiyata Honda mı StKanuni mi?

bunuda izlersen yardımcı olur.

Başlığı ve mesaj sayısını görünce bakayım dedim.Sayfa açılırkende ne kadar sorunlu motormuş diye düşünüyorum.Binlerce bakış,beğeni,yorum ne ararsan var.mesajları okumaya başlayınca anladım ki.Delinin biri atmış kuyuya taşı çıkar çıkarabilirsen...

Motosikleti
    sibief 150
    Bana göre CBR 250 r ile GT 250 R yi karşılaştırmak çok saçma olur. Biri çift silindir diğeri ise tek silindirli motora sahip, zaten altın elbiseli adamda da söylüyor. granaj kalitesi diğer markalara göre iyi ama performans bakımından en iyisi değil. Gene de ısrarla sorucak olursan kesinle GT 250 R derim. Markacı biri olduğum için değil bu yorumum. Şuan 250cc sınıfında hem makine performansı hemde fiyat performansı bakımından en iyisi olduğu içindir. Honda da aynı fiyata aynı performansa sahip motor çıkarsın, tabi CBR 250 R gibi çin de üretilmemek şartıyla, hondayı tercih ederim. Ama şu bir gerçektir ki, bana göre honda 250CCler de sınıfta kalmıştır.

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    ya ben barkın bayoğluna kaç kere kendi aletimi test etmesi için mesaj attım bir türlü kısmet olmadı bu test edilen aleti daha sonra arkadaşım aldı karbüratörünü bile değiştirdik haşşattı 5tllik mondial balataları vardı oda bitik Barkın bey2011 cbr 250r test etti fakat gidip 2007 model hyo ve 2008 model ninja test edince kıyaslamak pek doğru olmuyor bence istese hepsinin aynı yıl üretimini test edebilirdi ben önümüzdeki yaza kadar abs li bir motor almayı düşünüyorum yüksek orandada honda olucak bu yani hyosung fanatiği değilim fakat bazı yanlış bilgiler var misal barkın bey motora 90 derece V twin dedi halbuki 75 derece V twin araştırmasınıda iyi yapmamış tekrar söliyorum yayınlıycam derse barkın beye 2012 ninja 2012 hyo 2012 cbr250r bulup test ettirebilirim o zaman hyosung un gerçek değeri ortaya çıkar iddaa ediyorum motorumun frenleri cbr250r dan daha iyi her 2 motoruda süren biriyim ama birinin adı honda öbürünün sahipleneni olmadığından çamur at izi kalsın
    caDo., ysfist ve drfettah bunu beğendiler.
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    sibief 150
    Barkın bayoğlu motor anlatımlarını güzel yapıyor. Yaptığı programa da saygı duyuyorum. Çünkü türkiye de bu işi yapan başka biri yok. Ama şu gözümden kaçmadı, kendisi honda fanatiği bu yüzden CBR 250r yi anlatırken olumsuz yönlerinden pek fazla basetmedi, bahsettiği olumsuz yönlerini ise yumuşak bir ifade kullanarak söyledi. Açıkçası tam olarak tarafsız bir program yaptığını düşünmüyorum. İşine duygularını karıştıran biri, ama tabi fazla bir şey beklememek gerek. Nede olsa motor konusunda ne kadar usta olsa da, programcılık konusunda amatör olduğunu söylemek yanlış olmaz. Ben gene de yaptığı programlarını severek izliyorum. Nede olsa türkiye de tek.
    drfettah bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)