Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bu st kanuni gt250r cidden bu kadar sıkıntılı mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    one.of - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zzr1400
    sessizsakin dostum tesekkur ediyorum cidden cok iyi aciklamissin bir cok insana bu cevabin faydali olacagini dusunuyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    Alıntı sessizsakin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ...
    valla güzel anlatmışsın. demek ki hiç de öyle "sessizsakin" değilmişsin... konuşmak gerektiğinde ne söyleneceğini biliyormuşsun. tebrikler...

JoeBlack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Suzuki Intruder C800
    1 sene kullandım yaklaşık 10000 km, ilk motorumdu,acemiydim de, redline da gittim, limitlerinide zorladım, şehir içi de kullandım, 500-600 km uzun yolda, hiçbir problem yaşamadımş tavsiye ederim.
    jOEbLAck

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    ben 2007 hyo yu çok zorladım..uzun yola çıktım bastım arıza açsın diye uğraştım ama olmadı... kötü motor değil....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

speedy46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok :(
    ben 1 yıl kadar kullandım motora bakım yapım özen gösterdiğin sürece 10 numara bir motordur. sürüşü zevkli kasa olarak doyurucu bir motordur bnm bir şikayetim olmadı. Şikayetçi olanlar bnce motora bakım göstermeyenlerdir atalar boşa dememiş bakarsan bağ bakmazsan dağ o misal....
    GöLgELErDe ıŞıKlAr kaDaR ÖnEmLiDiR.

one.of - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zzr1400
    anladim o zaman insallah bir beyaz stkanuni dusunuyorum bu sezon icin

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Bende GTR 250 de yeniyim. Motoru alalı 1 ay oldu. 2. el . 2010 model. Bir çok küçük işini hallettim.
    Geçenlerde kontak çevirdiğimde "N" ışığı yanmıyordu. hali ile motorda çalışmıyordu. kontak aç kapa düzelmedi. 5-10 kere denedim. sonra düzeldi.
    İnsan o kadar para veripte motor basmayınca sinir oluyor. Bastım gittim. ustaya böyle böyle dedim. 1 gün bırak deneyip buluruz dedi.
    Başka biri daha vardı dükkanda çaktırmadan sordum. Adam 2 el attı. Debriyaj müşürün arızalı dedi. değiştir hiç bir sorun kalmaz dedi.
    Aç kapa canım sıkıldı dedim. DEbriyajı sıksaydın çalışırdı dedi. hiç aklıma gelmemişti. Aç kapa yaptım durdum. Allahtan vurdurmaya kalkmadık. Bilmemek değil öğrenmemek ayıptır.
    Çok uzun yıllardır motora binerim. Sorunsuz motor yoktur. Sen nasıl kullanırsan o kadar uzun ömrü olur. Görünüş, performans olarak güzel motor, bana yatmak zor geliyor :D
    Allah seni kazadan beladan, Gereksiz arızalardan ve çakal ustalardan korusun. Özelliklede bir şey biliyormuş gibi davranıpta hiç bir halt bilmeyenlerden AMİN
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Bende adi lazim degil bir kanuni servisine sirf denemek icin, bos vitese zor geciyor nedendir diye sordugumda ; sanzimani indirip bakmamiz lazim demisti gulerek ve kufur derek cikip gittim.
    Ustalar sagolsun nereden gecireceklerini sasiriyorlar, resmen insana sermaye gozuyle bakiyorlar.
    Tolga Can bunu beğendi.

erginturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    0-36500 Hyosung GT250R, 0-51000 Honda VFR 800
    Çok kereler yazmışımdır ama tekrar yazayım parmağıma yapışmaz

0km. aldığım Hyosung GT250R motorumu 36500km. boyunca, 3 sene 4 ay süresince kullandım. Ben onu üzmedim o da beni üzmedi...

KARDEŞİM TAM İSTEDİGİN MOTOR BENDE DAHA BİR AYLIK 1000 KM SERİ VE YAKITI 100LÜK MOTORLA BİR ENJEKSİYONLU 2010 MODEL AMA O TARİHDEN BERİ BAYİDE BEN 2012 SIFIR OLARAK ALDIM SATIYORUM 8,500 TL ALMAK İSTERSEN SIFIR BEŞYÜZ OTUZ SEKİZ ÜÇYÜZ ONÜÇ OTUZBEŞ SEKSENSEKİZ ARA KARDEŞİM ZONGULDAK

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:41 ----------

KARDEŞİM TAM İSTEDİGİN KANUNİ GT 250 R DAHA BİR AYLIK 1000 KM SERİ VE YAKITI 100LÜK MOTORLA BİR ENJEKSİYONLU 2010 MODEL AMA O TARİHDEN BERİ BAYİDE BEN 2012 SIFIR OLARAK ALDIM SATIYORUM 8,500 TL ALMAK İSTERSEN TEL: SIFIR BEŞYÜZ OTUZ SEKİZ ÜÇYÜZ ONÜÇ OTUZBEŞ SEKSENSEKİZ ARA KARDEŞİM ZONGULDAK

Motosikleti
    GT250R

Marş motoru ve dinamosu dağıldı.

Sıfır olarak aldığım 2012 model GT250R motorumun marş motoru ve dinamosu 118' ci (yüz on sekizinci) km de dağıldı. Servisine götürdüm en az 4-5 hafta parça bekleyecekmişim. Bu nasıl bir hizmettir anlamadım. Neymiş efendim, uçak kargo ile gelmiyormuş (çok pahalıymış), gemi ile gelecekmiş. Artık sizler karar verin Türkiye distribitörünün nane yiyişini. 4000 dolarlık motoru 10 350 ye geçir müşteriye, sonrada elimizde parça yok de, müşterinin motor zevkini elinden al. Bende hep düşünmüştüm bu marka çok karalanıyor, gerçek bu değildir diye ve aldım motoru. O kadar kötü olmuş olsa bu kadar binicisi çıkmaz diye. Fakat başımıza gelince neye tostladığımızı anladık. Aslında her main aarıza yapar, fabrika hatası olabilir, ama bir parça bu kadar beklemez ki
    kamsea bunu beğendi.

kamsea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    daelim s2 250
    10.000 TL Kanuni ye verilmez arkadaş... kim ne derse desin ben şahsen vermem!

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı kamsea adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anlatırdım ama duvarla konuşmaktan farkı olmaz
    otopsici bunu beğendi.
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

SonpoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Kul yapısı olan her araçta arızalar meydana gelebilir. Bunu tüm modellere mal etmek gerçekten hiç birimize yakışık kalmaz. Önemli olan firmaların böyle durumlar karşısındaki tutumudur.
    Önce emniyet, sonra hareket...

DarkSeleCT93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    Alıntı kamsea adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    parayı sokakta bulsam gine vermem

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ben hiç ama hiç ısınamadım bu motora. Ateş olmayan yerden duman tütmez. Bumoto calibre alırım, daelım roadwin alırım, hatta suzuki inzuma, cbr 250 r ada para veririm ama hyosung a 5 para vermem. Şahsi fikrimdir.

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    :D:D yarabbi şükür
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben hiç ama hiç ısınamadım bu motora. Ateş olmayan yerden duman tütmez. Bumoto calibre alırım, daelım roadwin alırım, hatta suzuki inzuma, cbr 250 r ada para veririm ama hyosung a 5 para vermem. Şahsi fikrimdir.
    Yok artık

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    mengü nooldukine sevgili arkadaşım. Bak en alta ne yazmışım? Şahsi fikrim.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mengü nooldukine sevgili arkadaşım. Bak en alta ne yazmışım? Şahsi fikrim.
    Kanuni çok iyi bir distribütör olmayabilir ama hyosung'un bumotodan daelimden kötü olduğunu ima eden bir yorum atmanıza şaşırdım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)