Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kymco agility city 125 & kymco like 200i

Motovento
    REKLAM ALANI
    photovolkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merhaba arkadaşlar, iki motor arasında kararsız kaldım. kararsız kalmamın sebebi fiyatları; agility city 4.350, like 200i 4.990. motoru ankara'da kullanıcam. işten eve evden işe. ikisininde farklı avantajları var. like 200i ile ilgili fazla bilgi bulamadım. acaba iki motorda 100km de kaç litre yakar. yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kimsenin bi fikri yok mu arkadaşlar.

Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    aynı ikilemi şuan bizde yaşıyoruz , araştırmalarıma göre like 200i nin geçmişteki anormal fiyatı ve pazarlama hatalarından dolayı satışı 0 a yakın, ilginç bir yanı ise okadar araştırmama rağmen bir Allahın kuluda aldım kullandım dememiş hiç bir yerde hiç bir yorum bulamadım,hatta yabancı sitelerde bile yorum yok sadece 1 kac kişi güzel motor filan demiş okadar, 163cc lik bir motorun 200cc segmentinde pazarlanıp yüksek fiyattan satılmaya kalkılması like200i modelinin satışının başlamadan bitirmiş durumda,silkarın bu modelde kampanyaya başlamasının bence sebebide bu, motosiklet özellik olarak güzel aslında ama az satışından dolayı ilerde parça problemi yaşanırmı bilemiyorum,şuan ellerinde şişen motorları bu kampanya ile bitirecek silkar bu yüzden bizde agility city e yöneldik ,aslında fiyat olarak aralarında pek birşey yok,beygir olarak biri 11 diğeri ise 9,5 ,biz bunu babama almayı düşünüyoruz bayiye gidip üzerine oturup karar vereceğiz birazda babamın boy kısa oldugu için agility city yüksek gelirse like200i yi düşüneceğiz veyada sym fiddle 2 yi
    İnsanlarıda Para Gibi Işığa Tutun, İçinde "ATATÜRK" Yoksa Sahtedir!!! - "Don't ride faster than your angels can fly"

beni like 200i ye yaklaştıran noktalardan biri injeksiyonlu olması ilerde satarken daha rahat satılır gibi. yakıt olarak ikiside aynıdır diye tahmin ediyorum.

Motosikleti
    Alıntı photovolkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beni like 200i ye yaklaştıran noktalardan biri injeksiyonlu olması ilerde satarken daha rahat satılır gibi. yakıt olarak ikiside aynıdır diye tahmin ediyorum.
    bence enjeksiyondan çok motorun piyasada çokluğu son kullanıcı üzerinde daha etkili,bu arada sana bir tiyo vereyim like200i nin bayilere gelişi yaklaşık 4600civarında,eğer peşin alıcaksan ona göre pazarlığını yap ,bu arada biz büyük ihtimal like200i yi alacaz gibi babamın ayakları onda tam yere basıyor çok hoşuna gitti motor
    İnsanlarıda Para Gibi Işığa Tutun, İçinde "ATATÜRK" Yoksa Sahtedir!!! - "Don't ride faster than your angels can fly"

Alıntı Tolme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence enjeksiyondan çok motorun piyasada çokluğu son kullanıcı üzerinde daha etkili,bu arada sana bir tiyo vereyim like200i nin bayilere gelişi yaklaşık 4600civarında,eğer peşin alıcaksan ona göre pazarlığını yap ,bu arada biz büyük ihtimal like200i yi alacaz gibi babamın ayakları onda tam yere basıyor çok hoşuna gitti motor

Ankara'da iki bayi var zaten, 4.990'dan aşağı inmiyorlar. kymco nun fiyat politikası falan diyorlar. benim boyda 1.68 he he. bana da tam olur o zaman. ben haftaya sipariş veriyorum. motoru hiç görmedim fakat içim ısındı alacam.

Motosikleti
    Ankara'da iki bayi var zaten, 4.990'dan aşağı inmiyorlar. kymco nun fiyat politikası falan diyorlar. benim boyda 1.68 he he. bana da tam olur o zaman. ben haftaya sipariş veriyorum. motoru hiç görmedim fakat içim ısındı alacam.
    volkan bugun babam like200i yi aldı bakalım nasıl çıkacak ,daha plaka ruhsat çıkmadığı için üstüne binip gezme şansımız olmadı

Alıntı Tolme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    volkan bugun babam like200i yi aldı bakalım nasıl çıkacak ,daha plaka ruhsat çıkmadığı için üstüne binip gezme şansımız olmadı
    ben scarabeo 200ie almaya karar verdim. bu kadar para vermişken az daha vereyim dedim. ankarada bi tane siyah rengi var gittim gördüm hoşuma gitti. plaka işlemlerini başlatıyorum.

Motosikleti
    ben scarabeo 200ie almaya karar verdim. bu kadar para vermişken az daha vereyim dedim. ankarada bi tane siyah rengi var gittim gördüm hoşuma gitti. plaka işlemlerini başlatıyorum.
    hehe cok guzel scarabeo 200ie de bende var 15 gun once aldim.bu arada 2010 ie modellerinde benim bildigim beyaz ve koyu lacivert renkleri var,siyahını duymadım

buda basligimiz tecrubelerimizi burda paylasalim

http://www.motosiklet.net/forum/moto...m-basligi.html

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)