Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Diyelim Ki Motosiklete Karar Verdik...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    Sorularınıza yanıtlar verildi,ancak tavsiyelerim olur
    Benim anladığım kadarı ile biraz keyif işi olacak sizinki,
    benim tavsiyem bir süre kullanmış olmanızın nekadar süre ve tecrübe olduğunu bilmediğimden 250 cc ye çıkmayın ha kullanırım diyorsanızda lastik çapı büyük birşey alın takur tukur yollarımızda keyfiniz eziyete dönüşmesin Örnek:Yamaha xcity 250
    Eşinizle dostunuzla gezecekseniz arka çantayı 46 litreden düşük almayınki iki kask koyabilesiniz (sele altı montlar için ayrılsın)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı ZIPPIRMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sorularınıza yanıtlar verildi,ancak tavsiyelerim olur
    Benim anladığım kadarı ile biraz keyif işi olacak sizinki,
    benim tavsiyem bir süre kullanmış olmanızın nekadar süre ve tecrübe olduğunu bilmediğimden 250 cc ye çıkmayın ha kullanırım diyorsanızda lastik çapı büyük birşey alın takur tukur yollarımızda keyfiniz eziyete dönüşmesin Örnek:Yamaha xcity 250
    Eşinizle dostunuzla gezecekseniz arka çantayı 46 litreden düşük almayınki iki kask koyabilesiniz (sele altı montlar için ayrılsın)
    Aslında dediğin gibi. Çok tecrübeli de değilim. 250 cc'nin altında kalacağım. Honda PCX ilk tercihim olacak tahminimce. Yorumların için teşekkür ederim. Şu an şirketteyim. İlk fırsatta diğer arkadaşların da yorumları ile bir liste çıkartmaya çalışacağım.

Selamlar,

Motosikleti
    Naked :)
    Eğer şüpheleriniz varsa karar vermeden önce motosiklet kazalarıyla ilgili görüntüleri izlemenizi tavsiye ederim. Neler olabileceğini az biraz anlarsınız. Bundan sonra hala kararlıysanız artık motoru seçmek gibi işin zevkli tarafları kalıyor...

kanmix_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf150,Ybr,Tvs üçlüsü :)]
    Yolda olmak gibisi yok üstüne bin biraz gez bağımlılık yapar korumalarını al gferisini düşünme
    oktalp bunu beğendi.
    İmza yok
    Ne Oldu Ha, Vuruyummu Sırtına
    Oğlum Bak Git

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)