Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Harley Davidson montumu satıyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mondial 250 mct
    Siyah,medium beden, fermuar başlıkları ve cep düğmeleri metal harley davidson düğmeler ve fermuarlar .sırtında HARLEY DAVIDSON MOTOR CYCLES baskısı var.yurt dışından 2 hafta önce bir akrabam getirdi ,ama küçük geldi.şimdi bunu satıp yenisini almak istiyorum.bir kaç defa giydim.Türkiyede bulunmuyor.ilgilenen mail atsın fiyatta anlaşırız. 450 euro

softwareturk@gmail.com

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    o fiyata motor alınır be
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

barisci26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Barış abinin dediği gibi 753,03 YTL ye moped alınır. Ama monta mont yani. Ama o montu biraz sor satarsın gibime geliyor.
    http://www.facebook.com/bariskaykusuzphotography
    http://www.bariskaykusuz.wordpress.com/
    http://twitter.com/bariskaykusuz

just_life - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
    Gercekten satmak istiyorsanız fiyatı tekrar gözden geçirin bir arkadasim gecenlerde alıcak oldu bir kac motorcu dolastık Piyasada 150 $ a istedigin montu bulabilirsin.
    \'\'Sadece ileri gitme riskini alanlar, ne kadar ileri gidebileceğini öğrenir\'\'

Motosikleti
    Fazer
    okulyolu, mont fiyatına mi demek istedin
    \'\'Sadece ileri gitme riskini alanlar, ne kadar ileri gidebileceğini öğrenir\'\'

okulyolu, mont fiyatına mi demek istedin
    he yaww hadi Ytl falan olsa belki alcam.. Ölçüler tam benlik

arkadaşlar deri üzerine dünyada sayılı ülkelerden biriyiz özellikle istanbulda özel dikim yapan ustalar var omuz ve dirsek korumalarda satılıyo alın korumaları verin ölçünüzü yanınızda modelde götürün size özel aslanlar gibi mont dikilsintaş çatlasın 200 $
    yurt dışında böyle bir iş 450 € dan fazla tutar ve ne işçilik ne deri kalitesi aynı olur
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    mondial 250 mct
    degerli arkadaşlar kusur... fiyatına internetten baktım hediye olduğu için fiyatını ben bilmiyordum..eh tabi fiyat tuzlu azcık..samimi olarak parasında diilim siz ne diosanız o olsun...

arkadaşım bizi yanlış anlama fiyatın çok deil başka bir arkadaş daha satıyo fiatı aynı
    http://www.motosiklet.net/modules.ph...&p=69669#69669
    hatta link atayım sana
    bizim amacxımız deri sektörümüze tiyo vermek
    20 000 $ verip motor alan o montu alır zaten

girayer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı just_life adlı üyeden alıntı
    Gercekten satmak istiyorsanız fiyatı tekrar gözden geçirin bir arkadasim gecenlerde alıcak oldu bir kac motorcu dolastık Piyasada 150 $ a istedigin montu bulabilirsin.
    amacım çatışmak değil ama lütfen konuştuklarımızı tartalım arkadaşlar...emin ol piyasada istediğin montu 150 usd ye alamazsın...eğer motor montu 150 usd ye de var diyosan ben sana söyliyim 60 usd ye de var...hemde deri ama kuzu derisi yani insan derisinden bile daha yumuşak o montla düşersen kendi derinin kusu derisinden daha fazla sürtünmeye dayanabileceğine emin olabilirsin...yurt dışında deri işçiliği tabiki fazla ama şunuda unutmayınki milyar doları aşan marka değeri ile harley dawidsson,bmw,honda,kawasaki,yamaha gibi markaları tüm detayları düşünmeden tırnak makası bile üretmezler...

Yanlış anlamayın birtek size cevaben değil böyle düşünen herkese karşı
    yazıyorum, öncelikle neden mont kuulanıcam sorusunu sorup sonrada alternatiflerin ihtiyaca cevap vermediğini tartmak en doğrusu...bende bir harley mont sattığım için savunmuyorum ama her türlü malzemeyi verimli tüketmek en doğrusu...

güzel ve ilginç bir örnekle tamamlıyım...bir arkadşımız motorun altından ses geldiği için elini uzatmış ve kolu eksoza değmiş kolunu çektiğinde mont kolunda eksoz izdüşümü kadar boşluk görmüş...e tabiki deri kuzu derisi olduğu için eksoza ve astarda %100 sentetik olduğu için eksoza yapışmış...yani ilaki kazada geçirmek gerekmiyor...

herkese sevgiler ve saygılar....

- Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.
    - Kullanıcılar forum sayfalarına yazmış oldukları mesajlarını düzenleme yetkisine sahiptir. Lütfen yazmış olduğunuz mesajın sağ üst köşesinde göreceğiniz değiştir ikonuna tıklayarak mesajınızı düzenleyin...
    - Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    - Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    - Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    *********************I*********************

stenza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    değişik segmentlerde var
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar deri üzerine dünyada sayılı ülkelerden biriyiz özellikle istanbulda özel dikim yapan ustalar var omuz ve dirsek korumalarda satılıyo alın korumaları verin ölçünüzü yanınızda modelde götürün size özel aslanlar gibi mont dikilsintaş çatlasın 200 $
    yurt dışında böyle bir iş 450 € dan fazla tutar ve ne işçilik ne deri kalitesi aynı olur
    ++1 türk malı kullanın .

Motosikleti
    Fazer
    Girayer Umarım istedigin fiyata satarsın kardeş yanlıs anlama bizi
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar deri üzerine dünyada sayılı ülkelerden biriyiz. Özellikle İstanbulda özel dikim yapan ustalar var omuz ve dirsek korumalarda satılıyo alın korumaları verin ölçünüzü yanınızda modelde götürün size özel aslanlar gibi mont dikilsin
    taş çatlasın 200 $
    Alternatiflere göre bir fiyat bicmen gerekir satmak için

to just life...

beni anladığın için teşekkürler...sonuç itibarı ile bende diğer fiayatlarıda bilip böyle bir bedel ettiğini düşündüğüm için aldım ama montun bedeni az bi büyük geldi..yoksa ne markanın temsilcisiyim nede ticaretini yapıyorum..ama bu kadar laf etmemin sebebi alma aşamasında bende bayağı bir araştırdım...

herkese kolay gelsin...kazasız ve sıkıntısız seyirler...

girayer, burası zodiac, arkadaşın tükkan sen kendi tükkana

Motosikleti
    mondial 250 mct
    kimse istemiyor herhalde 500 ytl ye vercem fiyat düştüm

basbali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı just_life adlı üyeden alıntı
    arkadaşım dainese mont arıyorum bana 150 dolara bulurmusun bulursan 10 000 tane kadar alacam Hayır istediğin montu bulabilirsin demiştin ona mensuben

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    yağmurda bi boka yaramıyorlar

soparcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R60
    ercüment abi aynen doğru söylüyosun
    geçen hafta deri monta güvendim mustafa amcanınyanına giderken hiç giymesem daha iyidi(mont pazarcı montu değil arkadaşlar harbi bizon derisii) hakketten yağmurda bi moka yaramıyoler
    [COLOR="Red"][B]SOSYETİK ADAMLAR[/B][/COLOR]
    [COLOR="DeepSkyBlue"]irtibat msn :greenriders@hotmail.it[/COLOR]

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler