Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Harley Davidson montumu satıyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

bencede arkadaşım satmadan önce bir düşünmek lazım dimi 150-200$ a istedigin montu bulabiliyorsun artık vede akraban yurtdısından getirmiş sonucta bu monta orada bu paralar verilmiyor bence yeniden gözden geçir veya satmayı unut inşallah satabilirsin ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    er5
    Ben kendime buco j24 modelini yaptım deriyle ilgilenenler bilir dana derisinden özel yaptırdım maliyetini sölemim ama gerçekten iyi derinni maliteyi 400 erodur.sizin aldıgınız 150 dolarlık deriler dandik derilerdir her iyi şeyin bir de maliyeti vardır millet harley özel deri kullanır tay derisi yada dana danise gibi kuzu derisi yada crispi deri kullanmaz.Ve derinin kötü yerini kullanmaz.Bir dana derisi şu anda 200 milyondan başlar buna işçilik ve diğer aksesuarlarıda katın özel fermuar astar vizon nereye alıyorsun beyler 150 dolara :] 150 dolara anca dandik alırsınız vede böyle yağmurda çamurda ıslanırsınız benim montum ayıptır sölemesi 4 kg :] ve kaya gibi düşsem hiçbirşey olmaz kurşun geçirmez derler ya ondan.Bilip bilmeden işten anlamadan sallayanlara acayip uyuz oluyorum bildirim. :]

Forumdan Uzaklaştırıldı mertmertmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    BBRR,
    arkadaşlar deri üzerine dünyada sayılı ülkelerden biriyiz özellikle istanbulda özel dikim yapan ustalar var omuz ve dirsek korumalarda satılıyo alın korumaları verin ölçünüzü yanınızda modelde götürün size özel aslanlar gibi mont dikilsintaş çatlasın 200 $ yurt dışında böyle bir iş 450 € dan fazla tutar ve ne işçilik ne deri kalitesi aynı olur
    benimde sağlam bi deri ceketim var , buna koruma alıp diktireyim diyorum ama korumayı istanbulda bulamadım hiçbiyerde....
    varmıdır bildiğiniz "cekete dikilebilecek koruma satan" bi yer????

ARMAGEDON - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZAT 150
    450 ytl desen bile fazla

Motosikleti
    er5
    Ben alırım 350 ytl ye aybaşı eğer üstüme olursa

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler