Arkadaşlar elimde motosikletler için çok ideal bir xenon vardır... ÜRÜN HİÇ KULLANILMAMIŞ OLUP SIFIRDIR..!

H4-3 8000 K renge sahiptir...

diğer H4 lerden avantajı Ampülünün motorlu sistem özelliği olmasıdır... uzun ve kısa xenondur.. diğerleri gibi selktörler sarı değildir..

Çoğu motora uymaktadır.. uymayan motorlara yuvasında ufak bir işlem yaparak takabilirsiniz..! el becerinize bağlıdır alt ama baştan belirteyim ürün H4 tür..!

Xenonlar 35w Gücünde olduğu için akü problemi yaşatmaz.. çin mallarındada yaşanacağını sanmıyorum... sadece aküleri güçsüz olan küçük motorlarda motor çalışmadan xenonu açmalarını önermem.. onun dışında güvenle kullanabilirsiniz..!
Diğer Farlara Göre ömrü 5 kat daha uzundur.

Not: Ürünü çok kolay şekilde montajını gerçekleştirebilirsiniz.. + ve - uçları bağlamanız yeterlidir... ama selektör özelliğini kullanabilmeniz için uzunlara role çekilmesi gereklidir..! eğer röle çekmezseniz selektörü kullanamazsınız

Sadece bilgi olsun diye ekliyorum.. böyle ürünler takılırken röle çekilmesi şarttır.. ve paketin içinden röle çıkmaz.. elektrikçinin işidir...

UZUNLAR VE KISALAR XENONDUR..!

ticari amaç gütmediğimden dolayı fiyatı uygun tutuyorum pazarlık yapılmazsa sevinirim..

ELİMDE SON BİR ADET KİT KALDI... ASKERE GİDECEĞİMDEN DOLAYI BU KADAR UYGUNA VERİYORUM..!

Piyasada en ucuz H4-3 ampülü 55-60 Tl dir..
en ucuz Balast 50 lira civarıdır

Ampül MONZA olup 8000k dır.. ve en KALİTELİSİDİR..!

Lütfen motorsuz uzunları sarı olan XENON larla kıyaslamayınız..! Unutmayınızki Bu ürünler onlardan daha kaliteli ve 2 katı fiyatlara satılmaktadır...!

Hepsini 65 liraya satmaktayım... çantasıyla birlikte özenle indirimli şekilde kargolanacaktır..!
İletişim;
OKAN KOÇ
(0506) 904 44 04
okankoc@hotmail.fr

Resimler ürünün kendisinin olup çantasıyla birlikte özenle kargolanacaktır..!