Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567816 ... SonuncuSonuncu

Bilgin Öztürk (bilginozi)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Başınız sağolsun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DamienRice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha TDM 900 A
    çok üzücü bir durum ALLAH rahmet eylesin

Sti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı bilginozi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaskar merhaba. Ben Bilginin abisiyim. Telefonundan yaziyorum. Bilgini bugün kaybettik. Ölüm sebebi gazetelerde yazdigi gibi sürat degil. Gebze istikametinde TIR'ın solundan giderken refüj ile tır arasında sıkısıyor, yavaslamaya calisirken dengesini kaybedip düsüyor. TIR soförü olay yerini terketmek yerine hemen 155'i
    aramıs kacmamış. Hakkinizi helal edin, bi fatiha okuyun lütfen. Inatçiydi evet ama kavgaci degildi, fikirleri tartismayi severdi. Basimiz sagolsun.
    Basiniz sagolsun,dedigim gibi hizdan degilmis,yanliz keske sizlerde uyarsaydiniz bu motoru hakkinda,belki gideni getirmez ama ne biliyim,dert yanmak istedim size,belliki panik frende sorun yasamis,allah gani gani rahmet eylesin,lutfen bi fatihamizi eksik etmeyelim,tekrardan basiniz sagolsun,lutfen medyayada gerekli aciklamayi yapin ki yalan yanlis haber yapmasinlar

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    Alıntı bilginozi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaskar merhaba. Ben Bilginin abisiyim. Telefonundan yaziyorum. Bilgini bugün kaybettik. Ölüm sebebi gazetelerde yazdigi gibi sürat degil. Gebze istikametinde TIR'ın solundan giderken refüj ile tır arasında sıkısıyor, yavaslamaya calisirken dengesini kaybedip düsüyor. TIR soförü olay yerini terketmek yerine hemen 155'i
    aramıs kacmamış. Hakkinizi helal edin, bi fatiha okuyun lütfen. Inatçiydi evet ama kavgaci degildi, fikirleri tartismayi severdi. Basimiz sagolsun.
    olmadı be bilgin kardeşim tüm genç ölümler gibi zamansızdı ,
    kim bilir ne oldu o bariyere çarptığında umarım canın çok acımamıştır o dandik asfalta inan ki senle beraber bizimde kanımız aktı ,
    bu gece bilgisayara takıp hoparlörleri son ses açamadım niye biliyormusun bizde cenaze evinde müzik dinlenmez televizyon açılmazdı

allah rahmet eylesin tekrardan dualarımız bilginle benden tarafa hakkım varsa helal olsun ben forumda kimsenin kalbini kırdığını hatırlamıyorum şu satırları yazarken bile gözlerim dolu dolu şu an
    Mitoqondri, _kaan_, kamandes ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

Başınız sağolsun. Allah sabır versin.

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Alıntı Sti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Basiniz sagolsun,dedigim gibi hizdan degilmis,yanliz keske sizlerde uyarsaydiniz bu motoru hakkinda,belki gideni getirmez ama ne biliyim,dert yanmak istedim size,belliki panik frende sorun yasamis,allah gani gani rahmet eylesin,lutfen bi fatihamizi eksik etmeyelim,tekrardan basiniz sagolsun,lutfen medyayada gerekli aciklamayi yapin ki yalan yanlis haber yapmasinlar
    Hocam girmeleyim artık bu konulara. En azından burada girmeyelim. Allah rahmet eylesin. Söylenen lafı hazmedebilen ve saygıyla cevap veren bir kardeşişimzdi. Altındaki motor yerine başkası olmasa ne olacağının garantisini Allahtan başka kimse de bilemez. Akşam eve geldim ve ilk gördüğüm şey bu aldı. Gerçekten üzgünüm ve kaç saattir keyfim yok...
    Sokollu ve capozzz bunu beğendiler.

EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Kendisini hiç tanımıyorum sadece 1 kez kısa bir konuştuk ama ekrana bakakaldım bir süre dondum sanki ..eski konuları,yazıları haberdeki kan gölüne dönmüş yer..
    Allah(celle celaluhu) rahmet eylesin.Çok zor.
    halilom bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R Repsol
    ALLAH (c.c.) rahmet eylesin . Mekanı cennet olsun. Başınız sağolsun .ALLAH (c.c.) sabır ihsan etsin ailesine ve sevenlerine.

oakley - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200
    Başımız sağ olsun. Çok üzgünüm söyleyecek bir şey bulamıyorum :/

karadenizz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RTR 150-14'-Ninja 300
    Abi oldu mu bu yaptığın.Cuma günü motorumla geçtim aynı yoldan.Allah rahmet eylesin.
    Yorumları okuyorum,habere bakıyorum kanım dondu şuan,tanımadığımız biri olsaydı bu kadar hissedemezdik.Abi olmadı bu yaptığın.
    Başlamadan bitirdin bizi.Geride bıraktığın videolar ne olacak,ya sevenlerin,yorumların,abi odan ne olacak,yatağın,çarşafın,naptın abi naptın sen
    halilom bunu beğendi.

ARçİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha crypton/Honda cbf150
    ALLAH (c.c.) rahmet eylesin . Mekanı cennet olsun. ALLAH (c.c.) sabır ihsan etsin ailesine ve sevenlerine.

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok üzücü Allah rahmet eylesin.
    halilom bunu beğendi.

Hem motosikletçi hem de kuryeyim. Abi başımız sağolsun çok üzüldüm gece gece işten yeni gelmiştim. El fatiha okuyalım, çok üzücü bir durum.

Sti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam girmeleyim artık bu konulara. En azından burada girmeyelim. Allah rahmet eylesin. Söylenen lafı hazmedebilen ve saygıyla cevap veren bir kardeşişimzdi. Altındaki motor yerine başkası olmasa ne olacağının garantisini Allahtan başka kimse de bilemez. Akşam eve geldim ve ilk gördüğüm şey bu aldı. Gerçekten üzgünüm ve kaç saattir keyfim yok...
    Haklisin abi,yanlis bisey dusunerek yazmamistim ama oyle anlasildi,veya yanlis olduysa kusura bakmayin
    Green Arrow bunu beğendi.

karşıyaka57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    Yazdıklarından tanıdığım kadarıyla tartışmada dahi kimseyi kırmadan konuşan biriydi.Hepimizin başı sağolsun.Allah rahmet eylesin.

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Allah rahmet eylesin.. guzel insanlardan biri daha erken gitti..

Mitoqondri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kendisi kamera ile kayıt yapan birisiydi. Geçmiş yorumlarda bir arkadaş daha yazmış ama, abiside birşey söylemedi. Acaba kayıt vs. yapıyor muymuş ? Hem kazanın sebebi, neyin sebep olduğunu anlaşılması adına. Yada kayıt var ise olay yerine gelen polis kayıtları almış olabilir mi ?

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    Allah rahmetiyle muamele etsin.

2 kere kaza videosunu izlemiştim.birinde kendi çapında düşmüştü,diğerinde köprüye girişte bir araca arkadan vurmuştu.İçimden bu motor sana göre değil demiştim.Herkes ikaz ediyordu ama basiret bağlanması mı diyelim bilmiyorum değiştirmedi celladını.

Üzüldüm...

RuzgarSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    Başımız Sağolsun. Ailesine sabır diliyorum.

kivancern - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR, Yamaha XMAX 250 ABS
    Basimiz sagolsun :( ben de 600rr la basladim ve gercekten cok etkiledi beni.. ne diycegimi bilemiorum..

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567816 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)